Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - pytanie do kosmetyczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-07, 13:49   #31
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Cześć, Potworze!!! Milutko Cię widzieć, dawno chyba Cię nie było, zresztą mnie nie było duuugo...
Potworku, jeśli chodzi o pielęgnację podoczowych rzeczy, to miałam Farmonę i nie mogę odżałować, że mnie uczulała! Był to doskonały preparat pod oczy dla nas - babć. Nawilżał, odżywiał... Mnie niestety liftował (puchłam strasznie po nocy z nim spędzonej, choć skóra pod oczami była wspaniale gładka, nawilżona, dopieszczona po prostu). jest to preparat z fitohormaonami i ten Ci polecam!
Natomiast moje odkrycie 100-lecia (bosz... Ileż ja już przetestowałam kremów pod oczy... I NIC!) to krem pod oczy z serii Eye Perfect na noc. Cudo jak dla mnie - rewelacja!!!
tu link do KWC na jego temat: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2460
Jeśli chodzi o maseczkę z tej serii - dla mnie nie jest ona tak rewelacyjna, jakby można się było spodziewać po ocenach w KWC. Taka sobie. Krem na noc to po prostu cudo.
Do całego pynia bez fitohormonów na noc używam kremu Iwostin ożywczego na noc z wit. C i E. Uważam, ze jest b. dobry i porównałabym go nawet do czterokrotnie droższego Active C LRP. Na dzień mam teraz Erisu Krem Doskonalący Cerę - żeczywiście doskonali fajnie. Dla babć pow. 30 rż zalecany mnie odpowiada bardzo!
Nie polecam z kolei linii ELIXINE Iwostinu = jest to przeciwzmarszczkowa nowość tej firmy (bardzo ją lubię) i sama seria jest zresztą bardzo dobra, ale niestety nie dla nas, staruszek... Za delikatna po prostu. Poużywałam i stoi (pod choinnką była)... Tak dla 20-25 latek na pewno się nada. Dla nas uważam, ze nie, niestety.
Tak więc to tyle, Potworze.
Bardzo miło mi było pogadać z Tobą, bo niestety prawda to chyba, że wizaż zdominowały młodsze dziewczyny. Ale my staruszki zawsze będziemy sobie radzić i pomagac. Całuję - Piti

PS: aha, jeszcze pod oczami nieźle mi się sprawował Avonowski wypełniacz zmarszczek. Ale tylko na noc, na dzień był za ciężki.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 13:53   #32
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Potworze, miało być
i rzeczywiście a nie żeczywiście oczywiście
I jeszcze o retinolu mi się przypomniało: miałam dzięki Magusi krem St.Ives, niestety wycofany już (dlaczego?). To było dopiero cudeńko... Rok temu zimą przeprowadziłam też kuracje kwasami używając Glyco-A i efekty były b. dobre. No, teraz to naprawdę wszystko.
Babcia Piti
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 16:30   #33
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Czesc Babuniu
dzieki za sugestie. Ja Farmone tez juz zdarzylam zaliczyc i bylam zadowolona, tylko troche konsystencja mi sie nie podobala, za to Oceanik o ktorym wspominasz wywolal u mnie dziwna wysypke (bylam bardzo tym faktem zdziwiona) i musialam go wywalic. Teraz morduje jakies Erisy z kuracja Inteligentna Dermiki pod spod. Za to donosze uprzejmnie, ze odrobilam wreszcie zadanie domowe i zrecenzowalam Eye Advanced Night Repair Estee L ... no coz, nic nie powiem, po prostu zajrzyj ...
Pozdrowionka - PPP
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 16:57   #34
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Dołączm do paczki "babć", choć mam 31, bo moja cera jest wymęczona niesłychanie!!
Alergia + AZS + zespół wiecznego szczerzenia się aż do odsłony ósemek!!
Ja się waham między Iwostinem a tym cudem z bio-med, bo AA też mnie kiedyś niemiłosiernie uczulił.
Może jeszcze coś zaproponujecie??
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 17:14   #35
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

No widzisz Potworze, tośmy na odwrót zupełnie mnie Oceanic dogadza bardzo, a Farmony odżałować nie mogę do dziś. Tobie posłużyła z kolei...
Twoją recenzję przeczytałam. Tak czy siak nie kupię. Są lepsze rzeczy a tańsze.
Ściskam i całuję z e starczym zapałem-
Piti
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 17:23   #36
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

jeśli pod oczy to tylko nie Iwostin - żel!!! Napina skórę aż do wytrzeszczu i wysusza straszliwie! Ten żel to chyba najmniej udany ich produkt - wyjątek spośród b. dobrych rzeczy, które robią... Pod oczki nawet ogólnotwarzowy Iwostin nocny z wit. C i E dobrze robi i nie podrażnia...
Spróbować też możesz Farmonky - ona nikogo nie uczula, tylko mnie... to b. dobry preparat pod oczy...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 08:19   #37
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

Moje problemy (a były poważne) zakończyły się od momentu, gdy zaczęłam robić u mojej Pani dermatolog złuszczanie kwasami(po dwa peelingi dawa razy w roku). Potem jeszcze przypadkowo trafiłam na wersję kosmetyków Sisleya do skóry tłustej (polecam wszystkim serię tropikalną). Te preparaty zdzałały cuda. Zawsze, kiedy czuję, że coś mi ma wyskoczyć użuwam na to miejsce (chociaż obecnie bardzo rzadko)toniku i emulsji(emulsji na prawie całą twarz za wyjątkiem czoła, bo na czole nigdy mi nic nie wyskakuje). Twarz myję mleczkiem Sisleya albo Clarinsa, jednak metodą, którą zaleca firma Sisley. Najpierw masuję twarz mleczkiem, przecieram płatkiem kosmetycznym, a potem myję twarz wodą. Mleczko Clarinsa też jest super, natomiast jego cena jest o wiele niższa niż Sisleya, dlatego naprawdę plecam. Pozostałe kosmetyki, czyli tonik i emulsja są nie do zastąpienia, po prostu są niesamowicie skuteczne ( a przetestowałam już takich specyfików całą furę). Minusem jest niestety cena...Plusem: rewelacyjna skuteczność i wydajność.Pozdrawiam.
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-08, 08:48   #38
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

O rany, to teraz dla mnie największy problem: TRZEBA SIĘ PRZESTAWIĆ NA DROŻSZE KOSMETYKI, a ja do tej pory nie kupiłam nic ponad sześćdziesiąt parę (a i to nie często, choć ostatnio staram się kupować mniej rzeczy z kolorówki, a inwestować w pielęgnację).
No i myślę ze względu na AZS i ceny o Iwostinie, ale czy oni mają sensowne kremy przeciwzmarszczkowe?
A i jeszcze jedno! Ja tez nie lubię "cienkich" kremików pod oczy, a tym bardziej żeli. Lubię krem Mona Liza NINCER z serii Retinol Q10 C. Kremy tej firmy są tłustawe jak na tę okolicę. Mnie bardzo odpowiadają, ale niestety nie ma mojego na KWC, a nie wiem co zrobić, żeby tam się znalazł.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 10:43   #39
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

Wcale nie trzeba sie przestawiac na drogie kosmetyki - jest mnostwo bardzo dobrej jakosci i w przystepnej cenie (przejrzyj recenzje). A przeniesienie punktu ciezkosci z ozdabiania sie w kierunku pielegnacji bedzie tylko procentowac
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 15:33   #40
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

Pewnie, że nie, ale wychwalane są najczęściej te drogie..., a poza tym wiele kosmetyków mnie uczula, np. Dax Cosmetics, AA. Bardzo często używam kremów Avonu, które nie cieszą się popularnością wizażanek. Ja lubię w nich to, że prawie wszystkie na dzień mają dość wysokie filtry. Kiedyś nawet mieli krem pod oczy z filtrami i szkoda, że go wycofali. Teraz zwykła pielęgnacja i filtry przestały mi wystarczać, więc ostatnio kupiłam TRÓJWYMIAROWY KOREKTOR ZMARSZCZEK i właśnie go testuję. Szukam teraz kremu na dzień, więc mam nadzieję, że coś jeszcze tu zaproponujecie.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 16:49   #41
Justa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 120
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

Hej!
Ja też robiłam peelingi, a nawet złuszczanie, które wyłączyło mnie na tydzień z życia towarzyskiego . Pierwszy raz po takim złuszczaniu (to się chyba nazywało peeling ziołowy) stan mojej skóry bardzo się poprawił, miałam spokój mniej więcej na rok. Po drugim było już gorzej, zdaje się, że moje zaskórnikowe problemy się podwoiły, potroiły... Co prawda, te zabiegi robiłam w gabinecie kosmetycznym, może faktycznie powinnam sobie zafundować jakieś złuszczanko u dermatologa. Napisałaś, Soniu, że twarz oczyszczasz mleczkiem. Może też powinnam spróbować. Jakoś zawsze wydawało mi się, że tapetę i zanieczyszczenia wszelakie zmyje tylko substancja myjąca i woda. To znaczy, używam łagodnych pianek aptecznych czy czegoś podobnego, jakieś La Roche Posay czy Avene. Coś mi się wydaje, że kosmetyki Sisleya byłyby dla mnie za drogie (chociaż prawdę mówiąc, nie wiem, ile one kosztują ), Ale Clarins mógłby być. Czy możesz mi coś dobrego polecić tej marki? Jakiś programik pielęgnacyjny? Będę wdzięczna niewymownie.
Jeszcze pozostaje sprawa podkładów, zawsze się boję, że zmasakrują moją bużkę (tak mi zrobił DW Estee Lauder). Szukam i szukam podkładu idealnego, nieźle kryjącego i lekkiego zarazem. Właśnie zakupiłam nowość YSL dla cer mieszanych i tak sobie obserwuję twarzyczkę, jak zareaguje na ten specyfik. Może masz jakieś podkładowe propozycje?
pozdrawiam
__________________
Dawniej Niunia...
pozdrawiam )
Justa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-09, 09:01   #42
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

Czy probowalas bardzo dobrych aptecznych kosmetykow firmy Avene? Jesli nie - sprobuj. Sa przeznaczone do skory wrazliwej, alergicznej, nawet atopowej i cenowo sa bardzo przystepne (najlepiej jest znalezc najtansza apteke w miescie i tam uskuteczniac zakup - ja tak robie . Zobacz recenzje np. Ystheal+ czy Creme Nutritive Compensatrice. Ja mialam ten pierwszy i bylam zadowolona. Mysle, ze inne tej firmy tez Ci moga odpowiadac. W aptekach sa tez ulotki przedstawiajace cala game kosmetykow Avene - wtedy latwiej jest sie zdecydowac.
Pozdrowienia - PPP
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 09:11   #43
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Ty Babciu paskudna, Ty! Juz drugi raz przez Ciebie cos kupilam. Wczoraj. To straszne bo mam juz caly zapas kremow do probowania, ale no nie moglam sie powstrzymac
Iwostin z lewoskretna C kupilam. Musze Ci sie przyznac, ze w ogole nie znam tej firmy i bylam zdziwiona, ze w aptece cala galeria kosmetykow stoi. No, ale czlowiek sie uczy cale zycie. Jak bedzie tak jak z Farmona pod oczy to juz Cie blogoslawie .
Cium - Potwor.
Acha - kupilam tez sobie polecany przez systematice nawilzacz pod krem Inter Fragrances - ciezko go dostac. Jak pouzywam to powiem czy dobry. Na razie walnelam sobie wczoraj wieczorkiem najpierw pilling termiczny Bielendy (ten udajacy mikrodermabrazje z serii Botoxowej) plus masazyk i rzeczywiscie buzia jak pupa niemowlecia. A po pilingu maseczke Daxa w saszetkach odzywcza z miodem i migdalami (metoda wmasowywania po skutku), no i ... miodzio, po prostu miodzio .... Sprobuj.
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 10:32   #44
PotworPimpusPierwszy
Raczkowanie
 
Avatar PotworPimpusPierwszy
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 188
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

Aaaaaaaaa ... skleroza nie boli . Przetestuj tez kosmetyki Iwostinu (w aptece). Iwostin ma swoja strone internetowa i co nieco pisze o nim Basia Kwiatkowska na Wizazu.
__________________
PoPimPi
PotworPimpusPierwszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 15:28   #45
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

O, no to z tego Iwostinku będziesz bardzo zadowolona, na pewno! Oby tylko tak jak ja, to buż będzie baaardzo, baaardzo! Ja go używam już długo i nie mogę się oderwać od niego, ale może mi się uda teraz, bo LRP wypuścił zestawy Acive C. Za 70,- masz tam 30 ml krem active C do twarzy (ja tylko na noc go uzywam i 15 ml Active C pod oczy gratis. I jeszcze próbka Active C XL do tego. To dzienna wersja - z filtrem spf 15. Chyba się skuszę i na wiosenną kuracyjkę taką silniejszą dawkę wit. C sobie podaruję.
Daxa miodowego spróbuję - nie znam tego!
Całuję Cię i ściskam
Babunia
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 20:11   #46
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

No to teraz po co mam lecieć! Może Iwostin, o którym już wcześniej myślałam (ma filtry, a ja ich potrzebuję), czy Avene, którego już miałam nawet próbki (tj, kremu pod oczy, ale nie spodobał mi się).
Nie wiem jeszcze jak LRP, więc pewnie ten tydzień poświęcę na czytanie KWC. A może któraś z Was poleci mi skuteczny krem na zmarszczki mimiczne?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 22:17   #47
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Myokine Vichy, seria Age perfect oceanica, seria +35 Bielendy... Ja polecam ten nocny Iwostin, i LRP Active C, ale to nie są kremy stricte na zmarszczki mimiczne. Wpisz botox w wyszukiwarkę.
A, jeszcze extremale Dermiki
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 22:34   #48
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Wow, niezły wybór! Dzięki!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 08:24   #49
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Koniecznie napisz, co wybrałaś!!!
Piti
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-10, 12:17   #50
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

ja mam b. wrażliwą cerę, stąd moje problemy z doborem dobrego kremu przeciwzamrszczkowego. Co do podkładów to jestem zadowolona z Clinique SuperFit. Nie uczulaa!!
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 12:32   #51
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Dermika mnie uczuliła Po raz -enty, co sądzicie o serii Diora capture 60/80?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 12:40   #52
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

Witam Starsza Młodzieży
A czy ja mogę też należeć do tak Szacownego Grona ? Co prawda jeszcze do 35 latek troszkę mi brakuje, ale 11.01 skończę 32, więc jak będzie, mogę.....
Obecnie stosuje kremy Oceanica VitaLift i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem kremu na noc, buźka wypoczęta, promienna, wygładzona, do tego pięknie się wchłania. Ten kremik pięknie wygładził mi pionową kreskę pomiędzy brwiami i pionowe "zgniecenia" dekoltu - lubię spać na boczku , co oczywiście sprzyja takim niechcianym zmarchom , ale teraz mam już pięknie wygładzony dekold
Co do kremu na dzień, to nie zauważyłam takich spektakularnych efektów, ale jest można by powiedzieć "poprawny" - cudów nie czyni, ale też nie zapycha porów, więc może być, chociaż, jak wykończę ten słoiczek, to drugiego juz nie kupie, w przeciwieństwie do tego na noc, właśnie zaczęłam drugie opakowanie.
Iwostinki, bardzo lubie, zwłaszcza na dzień z spf 20. Używałam go wcześniej w połączeniu z serum z wit. C z Pharmaceris i było super (serum nakładałam pod krem).
Pod oczy obecnie wykańczam na dzień - Dax Cosmetics Perfecta Age Control 35+ i tu tylko widzę dobre nawilżenie, ale nic poza tym, aa na pewno nie działa przeciw zmarszczkom mimicznym, jak tam napisali Na noc mam Bauty Creator Sorai (ze względu na dosyć treściwą konsystencję) i muszę przyznać, że jest ok. Po nocy skóra jest lekko napięta i nawilżona, wiec ten krem ma u mnie duży plus, ale z kolei krem na noc z tej serii, to jak dla mnie wielkie nieporozumienie, zero nawilżenia, a tylko napięta, wręcz ściągnięta skóra.
Pod oczy oczywiście polecam Fitoodnowę Farmony, dla młodszych oczywiście okresowo - u mnie zdziałał cuda (wiem, wiem Piti, Tobie nie podpasował, a szkoda...)
Teraz właśnie szukam czegoś na dzień i sama nie wiem co wybrać Myślę i myślę......

Pozdrawiam serdecznie
Yolla
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 12:43   #53
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

>rzęsa napisał(a):
>Lubię krem Mona Liza NINCER z serii Retinol Q10 C. Kremy tej firmy są tłustawe jak na tę okolicę. Mnie bardzo odpowiadają, ale niestety nie ma mojego na KWC, a nie wiem co zrobić, żeby tam się znalazł.

jezli go nie ma, trzeba go zgłosić: w KWC po prawej str. jest link "dodaj nowy kosmetyk", trzeba na niego kilknąc, i wypełnić formularz zgłoszenia. Jeżeli Ci się nie uda, mogę to zrobić, ale trzeba by porównać opis na stronie z opisem na opakowaniu (żeby nie zgłaszac niepełnie), no, i dobrze by było podac skład. Jakbyś miała jakiklowiek problem, e-mailuj mnie
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 12:52   #54
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY

No młoda zastanówmy się no dobra ostatecznie przyjmujemy do Grona z radości a
Wpisuj swoje recenzje w Kosmetyku Wszechczasów, bo widzę że masz doświadczenie
Nutka
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 12:54   #55
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Kochane Starsze Puderniczki

Opisujcie swoje doświadczenia z kremami w Kosmetyku Wszechczasów.."nasz" dział jest troszke zaniedbany ale pora to naprawić..Ja wieczorkiem przysiądę i powpisuję recenzje i Was babki też gorąco zachecam
Nutka
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 13:04   #56
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Re: Pielęgnacja twarzy po 35 roku życia - FITOHORMONY


Nutko, czytuję Twoje recenzje, a jakże , chociaż sama mam straszne zaległości w KW , ale czasu niemiłosiernie brak... obiecuję, że się poprawię , bo wstyd tylko tak pasożytować....

Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 13:53   #57
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

O! Dzięki Joannea! Spróbuję, mam opakowanie i chyba też ulotkę. W razie trudności zgłoszę się do Ciebie.
Pozdrawiam.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 19:09   #58
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

Joannea, pisałam to wszystko (łącznie z łaciną ) ponad godzinę, wyskoczył błąd i szlag trafił moją robotę!!!! Za nic w świecie nie zrobię tego 2 raz!!
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 16:24   #59
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: i jeszcze Klub Starszej mlodzieży

Oj, biedna TY wiem, jaki to okrrropny pech

Dobra, ja się postaram go zgłosić, będziesz mogła później ocenić, powiedz mi tylko, czy to krem pod oczy, czy jakiś inny? bo z tej serii Mincer ma wiele różnych produktów?





rzęsa napisał(a):
> Joannea, pisałam to wszystko (łącznie z łaciną ) ponad godzinę, wyskoczył błąd i szlag trafił moją robotę!!!! Za nic w świecie nie zrobię tego 2 raz!!
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-11, 19:01   #60
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Kochane Starsze Puderniczki

Co ja już uczyniłam i grzecznie poodpisyawałam prawie wszystko, czego ostanio i obecnie używałam.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.