Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-10, 19:25   #271
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Ja do Wrocławia co roku planuję i chyba w tym roku się uda.
W Warszawie jeden jest pod Narodowym a drugi na Starówce - oba kiepskie na maksa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahah ja też już kilka razy planowałam wypad i za każdym razem coś nie wypalało Chciałabym w końcu pojechać tam w tym roku, najlepiej gdyby dodatkowo padał śnieg


Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Akurat damskiej Euphorii nie lubię, kiepsko na mnie pachnie, ale wiem, że potrafi się pięknie rozwijać

A ja dzisiaj byłam w "mojej" galerii handlowej i już jest ozdobiona a w TKmaxx święta na całego, łącznie ze świąteczną muzyką
Na mnie klasyczna damska Euphoria też nieciekawie wybrzmiewa, za to najnowsza Euphoria Amber Gold (proszę bez skojarzeń ) wypada już zupełnie inaczej


U mnie też galeria jest już ozdobiona - przynajmniej od wewnątrz. Dziś akurat widziałam jak rozwieszali lampki na zewnątrz

Cytat:
Napisane przez werandaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie tradycyjnie sasiedzi juz ubrali choinke i dom przystroili uwielbiam ich
Zazdroszczę sąsiadów


Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle nadal się dziwię jak można pytać czy cokolwiek o dzieci. No kurczę! A sama mam z tym problem( w sensie wszyscy wiedzą lepiej niż ja, dlaczego ich nie mam). To tak apropo rodziny/dzieci.
Skąd ja to znam. Otwarcie mówimy z mężem, że nie chcemy mieć dzieci - nie przepadamy za nimi, nie czujemy żadnego instynktu, za to we dwójkę jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Mimo to wiecznie słyszymy, że nie wiemy co wygadujemy, chyba coś jest z nami nie tak, a dodatkowo na każdą okazję życzy się nam powiększenia rodziny Czasami odpowiadam, że owszem, mogę powiększyć, ale o kolejnego psa czy inne zwierzę - oooo, wtedy to dopiero się nasłucham co ze mnie za niedorobiona kobieta


Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Śliczne . Taką pościel jak ten kocyk bym chciała
Coś podobnego wypuściło w tym roku H&Y


Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Właśnie sobie przypomniałam, że parę dni temu w jednym ze sklepów z pierdołami do domu widziałam już osiatkowane żywe choinki do sprzedaży . W środku... Z jednej strony fajnie, ale z drugiej... przecież one pójdą na śmietnik, bo nawet taki świąteczny freak jak ja nie kupi im żywego drzewka na początku listopada
Ja właśnie dziś kupiłam żywą choinkę Ale taką małą - w donicy - z zamiarem przesadzenia jej do wysokiej donicy i postawienia na zewnątrz przy drzwiach wejściowych Na Święta zapewne ją czymś ozdobię Kupiłam też wianek, również z myślą o powieszeniu go na zewnątrz - mam nadzieję, że nikt go nie zakosi
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 19:57   #272
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Chce kupić w Sephorze, bo oni mają wyłączność i kalendarzy z Rituals brak
Tak czytam, że kalendarze się ciągle wyprzedają i są braki...

A nie możecie zamówić prosto ze strony Rituals? Nie wiem ile on kosztuje w Sephorze, ale właśnie sprawdziłam stronę firmową.
Kalendarz tam kosztuje 59,90E, dostawa do Polski 2-5 dni roboczych, koszt 10E. Ale dostawa gratis od 65E, więc można jakiś mały balsam 30ml dobrać i wysyłka za free i bez nerwów i szarpania się z Sephorą

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Hahah ja też już kilka razy planowałam wypad i za każdym razem coś nie wypalało Chciałabym w końcu pojechać tam w tym roku, najlepiej gdyby dodatkowo padał śnieg
Lecę do Wrocławia w piątek, wracam 20-go... a jarmark rozpoczyna się 23-go, mam szczęście, co?
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam. Otwarcie mówimy z mężem, że nie chcemy mieć dzieci - nie przepadamy za nimi, nie czujemy żadnego instynktu, za to we dwójkę jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Mimo to wiecznie słyszymy, że nie wiemy co wygadujemy, chyba coś jest z nami nie tak, a dodatkowo na każdą okazję życzy się nam powiększenia rodziny Czasami odpowiadam, że owszem, mogę powiększyć, ale o kolejnego psa czy inne zwierzę - oooo, wtedy to dopiero się nasłucham co ze mnie za niedorobiona kobieta
Hahahah, mam dokładnie to samo Jeszcze mówią, że nam się zmieni A jak powtarzają, że chcą powiększenia rodziny, to odpowiadam, żeby w takim razie sami sobie zmajstrowali i po problemie Dla mnie to tupet i bezczelność tak wpychać paluchy między dwoje ludzi i podważać ich wybory dlatego nie mam absolutnie żadnych zahamowań, by twardo ucinać takie zapędy
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Coś podobnego wypuściło w tym roku H&Y
Kurde, ale to pewnie flanela, co? Nic, i tak będę macać
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś kupiłam żywą choinkę Ale taką małą - w donicy - z zamiarem przesadzenia jej do wysokiej donicy i postawienia na zewnątrz przy drzwiach wejściowych Na Święta zapewne ją czymś ozdobię Kupiłam też wianek, również z myślą o powieszeniu go na zewnątrz - mam nadzieję, że nikt go nie zakosi
Też myślę o drzewku w donicy, ale raczej kilka malutkich cyprysików do sypialni i przedpokoju . W salonie jak zwykle będzie kawał żywego drewna


Sprawdziłam ceny Rituals w Sephorze- są identyczne jak na stronie Dodatkowo na Rituals macie też do wyboru inną wersję kalendarza

https://www.rituals.com/en-nl/advent-calendar.html
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 21:29   #273
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość

Koniecznie kochana poniuchaj świecę! Ale palący się wosk jest piękniejszy, także polecam od razu krążek
Tak zrobię. Wiem teraz czego szukać, bo jak byłam ostatnio to nic mnie nie zauroczyło.
Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Właśnie słucham świątecznych piosenek, dzisiaj też przygotowałam ciasto na świąteczny piernik długodojrzewający, będzie leżakować w lodówce prawie do świąt, polecam Wam bo jest przepyszny

Przygotowania do Świąt uważam za otwarte
Znamy, znamy, robimy co roku

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Wiadomo, święta są szczególną okazją, nie robiłam i nie chciałabym robić nikomu na złość, dlatego powiedziałam, że mogę siedzieć, bo rozumiem ich położenie. Mimo wszystko uważam, że to nie jest do końca fair, gdy każdy zakłada, że zawsze ta jedna osoba będzie pracować w okołoświąteczne dni i tak naprawdę jest "poszkodowana" tylko dlatego, że jest na miejscu i jej się nie należy wolne. Poza tym, to tyczy się nie tylko świąt, ale też wszelkich dłuższych weekendów.
A to weekendów też bym nie odpuściła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 22:12   #274
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja kupiłam ten kalendarz z Rituals w pon.i nadal go nie mam.... Bo podobno Sephora ma tyle zamowien😏.



Ale, ale-moj piesio ma w tym roku swój kalendarz😂
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 22:25   #275
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten kalendarz z Rituals w pon.i nadal go nie mam.... Bo podobno Sephora ma tyle zamowien.

Ale, ale-moj piesio ma w tym roku swój kalendarz
Skąd dla pieska? Zawsze chciałam zamówić, ale jakoś mnie nie przekonywał skład tych smaczków.
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-10, 23:24   #276
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Mąż był w DE i kupił w Tedim. Ale chyba jeszcze zamowie z Trixie na naszezoo.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 00:25   #277
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Wąchał ktoś Yankee Winter’s Nap? Zauroczyła mnie etykieta

---------- Dopisano o 02:25 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Mąż był w DE i kupił w Tedim. Ale chyba jeszcze zamowie z Trixie na naszezoo.
Dzięki
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 07:46   #278
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dziś na zamiast śniadania wsunęłam Twixa ginger

Ale wcale nie żałuję i najchętniej pobiegłabym do żabki po drugiego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 09:08   #279
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Wczoraj weszłam do Pepco tylko po rajstopki i śliniaczki dla małej, a wyszłam z zawieszkami reniferowymi, kapciami świątecznymi, świecą i skarpetkami świątecznymi dla małej kusiły mnie jeszcze bombki i kilka innych pierdółek, ale powtarzam sobie że wcale tego nie potrzebuję
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 09:18   #280
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Ja jakoś wolę woski, łatwo się czyści. W sumie zawsze czyszczę jak wosk zastygnie. Wydaje mi się, że jak jest ciekły to więcej babrania.

Byłam dzisiaj w Auchan, szukam sztucznej choinki, ale te ceny jakieś zaporowe, 300zl

Z tymi lamami to jest jakaś akcja teraz, bo sama w tigerze kupiłam lamę na bizuterie, lamę notes i i widzialam też w innych sklepach inne drobiazgi z nimi.
A skąd ta lama do drzwi? :banan:

Pokazuję moją zdobycz. Kocham reżysera Kevina, jak i sam film :serce: chyba jeden z moich ulubionych. Oprócz niego kocham jeszcze w krzywym zwierciadle: witaj święty Mikołaju, ale przez media to chyba zapomniany film. Jak leci to tylko na tvn7. Mogłabym mieć i z tego koszulkę.
Jeszcze poluję na koszulkę z Whamu, mimo niechęci wielu ludzi do niej (jak i do Kevina) ja i tak ją uwielbiam.Załącznik 7647425

Cudny ja tez kocham Witaj Święty Mikołaju


Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Ahhhh i świeże info od Polsatu Załącznik 7647428

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
a wiadomo kiedy ?

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Wąchał ktoś Yankee Winter’s Nap? Zauroczyła mnie etykieta

---------- Dopisano o 02:25 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------



Dzięki
Winter`s Nap jest Country Candle Tez jestem ciekawa tego zapachu
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 09:26   #281
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
a wiadomo kiedy ?


Winter`s Nap jest Country Candle Tez jestem ciekawa tego zapachu
Masz rację, wszystko do złudzenia przypomina Yankee
Nawet nie wiecie jak ja się nie mogę doczekać świąt...
Jeszcze trochę ponad miesiąc...
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 10:28   #282
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Dziś na zamiast śniadania wsunęłam Twixa ginger

Ale wcale nie żałuję i najchętniej pobiegłabym do żabki po drugiego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W jakiej cenie jest ten Twix? I czy tylko dostępny w żabce?
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 11:44   #283
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Polecam ten świąteczny film
Śnieżne święta


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 12:41   #284
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
W jakiej cenie jest ten Twix? I czy tylko dostępny w żabce?
Nie znam odp na żadne z tych pytań cena podejrzewam że normalna, barona dostałam, a o tym że trzeba szukać w zabce wiem z wątku nie mam pojęcia czy jest w innych sklepach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 13:05   #285
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

A są Jerzyki piernikowe, ale jeszcze nie próbowałam. Dorwalam w Carefurze
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 13:10   #286
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
A są Jerzyki piernikowe, ale jeszcze nie próbowałam. Dorwalam w Carefurze
Jednak cena 6 zł za paczkę to dla mnie trochę za dużo
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 14:31   #287
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Nie znam odp na żadne z tych pytań cena podejrzewam że normalna, barona dostałam, a o tym że trzeba szukać w zabce wiem z wątku nie mam pojęcia czy jest w innych sklepach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
będziemy się zatem informować na bieżąco
__________________
Chcę czerwień zerwać z kwiatów polnych...
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 14:50   #288
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Hej dziewczyny
Jako, ze swieta coraz blizej to wracam na watek, udzielalam sie kiedys i w tym roku tez sie postaram byc na biezaco.

Juz powoli zaczynam kompelowac prezenty, dzis zamowilam pare rzeczy na Aliexpres ale ciekawe czy zdaza mi dojsc.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016

Edytowane przez wioleta20
Czas edycji: 2018-11-11 o 14:52
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 16:18   #289
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Asik, piękne te Twoje ozdoby .


U mnie już wszędzie w sklepach świąteczne dekoracje wystawione, świąteczne wersje kosmetyków, kalendarze, niektóre galerie są już udekorowane, robi się pięknie Skusiłam sie na 4 drewniane reniferki z futerkiem na półki, zawieszki drewniane w kształcie głowy reniferków oraz..... świąteczną Lamę - podpórkę do drzwi. Ale że drzwi w zasadzie w domu nie używamy, to Lama jest naszym pupilem i do niej gadamy

W ogóle o co chodzi z Lamami w te święta, u Was też jest taki boom w sklepach? Nie wiem, to jakaś antydepresyjna albo anty-autystyczna akcja międzynarodowa dla mieszczochów czy co? .



No i... kupiłam woski- sezonówki świąteczne od Yankee

Z tych 4 darowałam sobie tylko ten Gingerbread, bo jest mocny, słodki piernikowy, a taki już mam .

Przetestowałam już Icy Blue Spruce- miałam co do niego mocne obawy, że wyjdzie kibelek albo coś, co mi się nie spodoba- tak jak z Perfect Tree, który zapowiadał się cudownym świerkiem, a jednak mi mocno nie pasuje, jest ciężki i mi śmierdzi . Icy Blue jest śliczny Pachnie mi czymś w rodzaju cukierków lodowych- czuć delikatną słodycz (ale w żadnym wypadku nie jest z tych słodziaków spożywczych ) oraz nutę słodkiej mięty, ale naprawdę jako tło, podmuch, to tylko podbija zapach, nie jest mocno wyczuwalny. A całość jest zalana w czymś eleganckim. Polecam


Drugi, który pali się u mnie w tym momencie to Glittering Star

OMAAATKO, kocham go! To jest kolejny zapach utrzymany w eleganckim tonie, czuć nutę perfum a w tym delikatnego iglaka. Nic nie wybija się za mocno, jest tak piękny, że dla mnie to jest zapach, który będzie towarzyszył nam w mieszkaniu 25 grudnia o 8 rano pod choinką, z prezentami, przy popijaniu porannej świątecznej kawy ledwie w skarpetkach, na kosmatym kocyku

Powiem Wam, że mną zawładnął, dla mnie to jest zapach świątecznego poranka, gdy w mieszkaniu jest przytulnie, masz choinkę i czujesz obok swojego faceta, bo czuć w nim eleganckie świeże męskie perfumy .



Na dniach będę testować Winter Wonder- na sucho pachnie równie elegancko, trochę świeżo. Ale cechą wspólną tej serii jest to, że mają perfumowaną, luksusową nutę Fankom takich aromatów polecam z całego serca
Hej dziewczyny, chętnie do Was dołączę i od razu dziękuję za opis zapachów. W koszyku mam już Glittering Star, ale cały czas kminię nad Winter Wonder trochę obawiam się waniliowej nuty. Testował ten zapach ktoś jeszcze?
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 18:25   #290
Y a s m i n e
Rozeznanie
 
Avatar Y a s m i n e
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Paris/ Toruń
Wiadomości: 987
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Wczoraj weszłam do Pepco tylko po rajstopki i śliniaczki dla małej, a wyszłam z zawieszkami reniferowymi, kapciami świątecznymi, świecą i skarpetkami świątecznymi dla małej kusiły mnie jeszcze bombki i kilka innych pierdółek, ale powtarzam sobie że wcale tego nie potrzebuję
A ja potrzebuję ciągle coś nowego, na przykład na teraz już malutkie ledy na baterię, z 5 sztuk Nie przejmuj się, wszystko Ci się przyda, jak nie teraz, to potem
Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chętnie do Was dołączę i od razu dziękuję za opis zapachów. W koszyku mam już Glittering Star, ale cały czas kminię nad Winter Wonder trochę obawiam się waniliowej nuty. Testował ten zapach ktoś jeszcze?
Hej . Nie, w Winter Wonder nie czuję wanilii w ogóle . Co prawda wciąż na sucho, ale jest to zapach bardziej świeży, pachnie mi jakimś świeżym mydłem, albo.. coś jak szampon Bambino . Jeśli jest coś słodkiego, to bardziej bym się skłaniała ku kaszmirowi, jeśli już, ale nie wanilii
__________________
Y a s m i n e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 18:27   #291
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
A ja potrzebuję ciągle coś nowego, na przykład na teraz już malutkie ledy na baterię, z 5 sztuk Nie przejmuj się, wszystko Ci się przyda, jak nie teraz, to potem

Hej . Nie, w Winter Wonder nie czuję wanilii w ogóle . Co prawda wciąż na sucho, ale jest to zapach bardziej świeży, pachnie mi jakimś świeżym mydłem, albo.. coś jak szampon Bambino . Jeśli jest coś słodkiego, to bardziej bym się skłaniała ku kaszmirowi, jeśli już, ale nie wanilii
To nie wiem czy coś pomyliłam czy jak, ale wyczytałam, że w składzie wanilia. Dzięki za info
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 18:48   #292
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Hahah ja też już kilka razy planowałam wypad i za każdym razem coś nie wypalało Chciałabym w końcu pojechać tam w tym roku, najlepiej gdyby dodatkowo padał śnieg (. ..) :
Nam w tym roku pasuje tylko jeden dzień i znając moje szczęście będę chora albo będzie lało

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
(...)

Hahahah, mam dokładnie to samo Jeszcze mówią, że nam się zmieni A jak powtarzają, że chcą powiększenia rodziny, to odpowiadam, żeby w takim razie sami sobie zmajstrowali i po problemie Dla mnie to tupet i bezczelność tak wpychać paluchy między dwoje ludzi i podważać ich wybory dlatego nie mam absolutnie żadnych zahamowań, by twardo ucinać takie zapędy

(....)
Haha ja do tej pory stosowałam taktykę pt. bez ślubu? Dziecko?! Działało muszę powoli myśleć nad zmianą taktyki... Na szczęście u mnie w rodzinie nikt nie wnika w takie tematy, gorzej już u tż, ale ich widzę rzadko. No i w pracy mam takie wscibskie towarzystwo

U mnie klimatu Świąt nadal zero co gorsza do ok 14 grudnia nie przewiduję, że będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 19:15   #293
Greychristmas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 30
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cześć kochane! Można dołączyć do tego zacnego grona? <3


U mnie ze spraw "przedświątecznych" na razie trwa testowanie limitowanych słodkości ze sklepów. Dzięki Wam skosztowane zostały Twix i Jeżyki piernikowe. Meeeega! Wczoraj widziałam Jeżyki w Auchan na promocji za niecałe 3 zł z hakiem. Zakupiłam tam też karmelowe ptasie mleczko z reniferami za 8 zł i za 12 to waniliowo - cynamonowe.
W Rossmannie upolowana szara miseczka z reniferami.
Jutro przyjeżdża w odwiedziny teściowa, więc chyba przygotuję ciasto na piernika staropolskiego i zapakuję jej na drogę, co by miska zajmowała miejsce w jej lodówce. Robi któraś? To już czas
Greychristmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 20:33   #294
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Hej


Chętnie przyłącze do plotek w świątecznym klimacie bo uwielbiam święta i ten okres świąteczny


U mnie już święta w sklepach na całego od jakiegoś czasu, większość ludzi narzeka a ja.... się cieszę i oglądam



Zaczęlyscie już kupować prezenty? Ja wole to ogarnąć trochę wcześniej by ominąć szaleństwa kilka dni przed świetami
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 20:39   #295
lai
Raczkowanie
 
Avatar lai
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 43
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

To ja też się dorzucę bo uwielbiam klimat świąteczny. Święta same w sobie może nie tyle, ale pewnie jest t spowodowane, że pracuję w handlu. Mimo to kocham choinkę, świąteczne jedzenie i wspólne koledowanie z rodziną. Prezentów jeszcze nie mam, ale już się rozglądam
lai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 21:08   #296
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja też podczytuję Was od lat A rzadko piszę. Ja już żyję świętami. Mam do obdarowania 13 osób i już mam dla 10 osób prezenty. L4 to trzeba było sobie zajęcie znaleźć:P poszłam w perfumy, biżuterię, sprzęty elektroniczne. Mam w garderobie kącik prezentów. W grudniu będzie pakowanie.

Szybkie pytanie: czerwona pomadka z Maca, ale nie tępy matt. Ktoś coś?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2018-11-11 o 21:10
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 21:22   #297
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Nie wytrzymałam i zamówiłam świąteczne nowości z YC . Teraz czekam aż dojdą

W tym roku wybieram się do Wrocławia na jarmarki świąteczne. Już wszystko przyklepane. Nie mogę się już doczekać.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 21:31   #298
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ooo ja też! Co roku jestem. Gdy tam mieszkałam to prawie mieszkałam na jarmarku jadę na 4 dni. Tydzień przed świętami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i zamówiłam świąteczne nowości z YC . Teraz czekam aż dojdą

W tym roku wybieram się do Wrocławia na jarmarki świąteczne. Już wszystko przyklepane. Nie mogę się już doczekać.
Co zamówiłaś konkretnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 21:36   #299
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Glittering star, frosty gingerbread, winter wonder. Woski. Jak któryś mi się bardzo spodoba, to zamówię jeszcze świecę
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-11, 21:38   #300
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Zainteresuje się nimi! bo chciałabym je kupić jako dodatki do prezentów. Na jutro już mam zajęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.