Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 15:48   #211
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez MWasilewska Pokaż wiadomość
ech ja również od ponad dwóch lat mieszkam z TŻ i pójde do spowiedzi ale nie zamierzam mówić prawdy i tak niechce rozgrzeszenia... "kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamieniem" rozgrzeszyć może mnie sumienie i Bóg a nie klecha... przepraszam jeśli urażam czyjeś uczucia religijne, nie mam takiego zamiaru. Po prostu mam taką opinie na temat kościoła że, ech co tu pisać nam ksieża ciągle rzucają kłody pod nogi jeśli chodzi o wesele i moje nastawienie w stosunku do nich coraz bardziej się pogarsza...
Trochę to głupie dla mnie Nie obraź się, ale po co Ci ślub kościelny z takim podejściem??? Zaczynać małżeństwo od kłamstwa i grzechu i po co? Przecież ślub cywilny to też ślub i zwiąże Was według prawa, a skoro myślisz tak jak myślisz o wierze i kościele to nie rozumiem ślubu kościelnego w Twoim przypadku! No jeśli robisz to tylko dla rodziny to nie mam pytań
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:25   #212
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Taaa... tylko trzeba rozróżniać trochę wiarę od instytucji Kościoła, która ostatnimi czasy jest -mówiąc delikatnie - lekko skrzywiona. Nie chcę przypinać łatki wszystkich parafiom, kościołom i księżom, ale podejście niektórych z nich mówi samo za siebie.
Poza tym rozgrzeszenia udziela Bóg, a nie ksiądz któremu albo się podoba to co mówimy albo nie.
Nie mówię, że zmyślanie jest od razu dobre - ja na Twoim miejscu bym wybrała się do innej parafii albo dowiedziała się o księdza, z którym można po ludzku porozmawiać.
Chociaż wiem że i to nie jest łatwe. Moja znajoma poszła porozmawiać z księdzem zaufanym - dostała namiar od koleżanki z duszpasterstwa. Powiedziała o co chodzi, że długo nie chodziła do Kosćioła, ale jest dla niej ważne aby do tego wrócić, ale potrzebuje szczerej rozmowy. Ksiądz powiedział, że jest bardzo zabiegany i nie ma czasu i zadzwoni za jakies dwa miesiące. Zadzwonił owszem, ale powiedział, że nie będzie miał czasu i skończył rozmowę.
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:25   #213
MonisLub
Raczkowanie
 
Avatar MonisLub
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 35
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ale tu dziś cisza...


A ja tak sobie siedzę i zastanawiam się... ślub za niecałe 5 miesięcy co powinniśmy załatwiać, czy nie za wcześnie na rozglądanie się za zaproszeniami? Dodam, że mam załatwione te większe rzeczy jak sukienka i wódka
__________________
Razem 30.11.2002
Zaręczyny 06.12.2011
27.04.2013
MonisLub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:54   #214
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Rozglądać się można zawsze Bo i to przyjemne i może Cię coś zainspiruje

A co załatwiać trzeba to nie wiem.. my w przerwie świątecznej idziemy na rekonesans ciast bo później to dopiero na święta wielkanocne będziemy.
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 19:01   #215
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Rozglądać się zawsze warto Ja mam jeszcze prawie rok i też się rozglądam

Ja mam dziś jakiś senny dzień... Od samego rana mi głowa leci prawie zasnęłam w mpk, a potem w busie omal nie przegapiłam przystanku bo przymknęłam oczy "tylko na chwilkę" Teraz w domu też siedzę i niby pracuję, a tu co chwilę zamykają mi się oczy i leci głowa... Najgorsze jest to, że nie mam czasu na przerwę i nie będę miała czasu się porządnie wyspać chyba do świąt aż...
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:06   #216
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witajcie Dziewczęta... Nie pisałam już chyba ze sto lat. Mam problemy z prądem, kable w domu się przepaliły i bycie na bieżąco z naszym wątkiem stwarza mi sporo problemów

Któraś z Was pytała jakiś czas temu, dlaczego napisałam, że nie chcę welonu. I właśnie kiedy chciałam odpisać padł mi prąd :P Welonu nie chcę, bo czułabym się w nim... przebrana. To po prostu nie byłoby prawdziwe. Nie wiem czy dobrze to ujmuję, ale też nie wiem jak to inaczej napisać. Nie traktuję welonu jako normalnego elementu garderoby. Welon i ja? Welon to dla mnie symbol czystości i gdyby udało mi się zachować cnotę do momentu ślubu, to na pewno założyłabym welon. Zdaję sobie sprawę, że mocno odstaję od grupy z takim podejściem do tematu, ale nie ukrywam, że jestem chrześcijanką i patrzę na ślub przez pryzmat mojej religii Niezbyt komfortowo czuję się czytając te wszystkie niefajne rzeczy, które piszecie o Bogu i Kościele (a identyfikuję się zarówno z Bogiem i Kościołem, bo dla mnie to jedno), ale wychodzę za założenia, że nie chodzi tu o to, by kogokolwiek przekonywać do swoich racji, więc nie poruszam tego tematu. To by było na tyle mojego wywodu

Jeśli chodzi o przygotowania do ślubu, to okazało się, że dzień po ślubie w naszym kościele jest I Komunia - tym sposobem odpadają nam dekoracje kościoła muszę się jedynie dogadać z panią, która się tym zajmuje, by ubrała kościół jeszcze przed ślubem. Minus jest taki, że nie bardzo będę miała cokolwiek do powiedzenia odnośnie samych dekoracji - wiadomo, jak komunia, to na biało (choć mam cichą nadzieję, że może uda mi się wcisnąć choć parę fioletowych kwiatów, bo marzyło mi się wszystko w odcieniach fioletu - taki będzie mój bukiet ). Ale plusów tej sytuacji jest więcej, bo finansowo wyjdzie na plus. Myślę, że dołożymy się tylko symbolicznie dekoratorce, a kościół na pewno będzie ubrany ładnie... Sami zrobilibyśmy to jak najniższym kosztem.

A tak więcej to nie wiem co napisać, bo coś ostatnio mało Dziewczyny piszecie... :P
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:11   #217
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczęta... Nie pisałam już chyba ze sto lat. Mam problemy z prądem, kable w domu się przepaliły i bycie na bieżąco z naszym wątkiem stwarza mi sporo problemów

Któraś z Was pytała jakiś czas temu, dlaczego napisałam, że nie chcę welonu. I właśnie kiedy chciałam odpisać padł mi prąd :P Welonu nie chcę, bo czułabym się w nim... przebrana. To po prostu nie byłoby prawdziwe. Nie wiem czy dobrze to ujmuję, ale też nie wiem jak to inaczej napisać. Nie traktuję welonu jako normalnego elementu garderoby. Welon i ja? Welon to dla mnie symbol czystości i gdyby udało mi się zachować cnotę do momentu ślubu, to na pewno założyłabym welon. Zdaję sobie sprawę, że mocno odstaję od grupy z takim podejściem do tematu, ale nie ukrywam, że jestem chrześcijanką i patrzę na ślub przez pryzmat mojej religii Niezbyt komfortowo czuję się czytając te wszystkie niefajne rzeczy, które piszecie o Bogu i Kościele (a identyfikuję się zarówno z Bogiem i Kościołem, bo dla mnie to jedno), ale wychodzę za założenia, że nie chodzi tu o to, by kogokolwiek przekonywać do swoich racji, więc nie poruszam tego tematu. To by było na tyle mojego wywodu

Jeśli chodzi o przygotowania do ślubu, to okazało się, że dzień po ślubie w naszym kościele jest I Komunia - tym sposobem odpadają nam dekoracje kościoła muszę się jedynie dogadać z panią, która się tym zajmuje, by ubrała kościół jeszcze przed ślubem. Minus jest taki, że nie bardzo będę miała cokolwiek do powiedzenia odnośnie samych dekoracji - wiadomo, jak komunia, to na biało (choć mam cichą nadzieję, że może uda mi się wcisnąć choć parę fioletowych kwiatów, bo marzyło mi się wszystko w odcieniach fioletu - taki będzie mój bukiet ). Ale plusów tej sytuacji jest więcej, bo finansowo wyjdzie na plus. Myślę, że dołożymy się tylko symbolicznie dekoratorce, a kościół na pewno będzie ubrany ładnie... Sami zrobilibyśmy to jak najniższym kosztem.

A tak więcej to nie wiem co napisać, bo coś ostatnio mało Dziewczyny piszecie... :P
ja tez nie miałam welonu, bo po pierwsze mając dziecko nie czułabym się komfortowo, po drugie nie widziałam siebie w welonie i według mnie w ogóle mi nie pasował, dlatego postawiłam na żywy kwiat
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 22:19   #218
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez molly_k Pokaż wiadomość
Malutki, rudy, za***ty Tylko mam pytanie: co z kotkiem jeśli się wyjeżdża na dłużej? Nie planujemy wyjazdów w najbliższym czasie, ale co jeśli? Zdarza nam się wyjechać na kilka dni (max 3dni), a w wakacje na działkę itp. Co z kotem wtedy? Bo to jest dla nas ogromna obawa, bo wziąć łatwo
U nas jesli nas nie ma w domu to są rodzice więc ktoś zawsze kotka dogląda Ale tez mi sie wydaje ze w wyjatkowych sytuacjach wystarczy zeby po prostu ktos raz dziennie przyszedł, nakarmil, pogłaskał i sprzatnał kuwetke a propo kuwetki to polecam kupcie zamykaną! Bo do takiej to kotka od razu trzeba przyzwyczajać bo później moze byc problem. A to naprawdę wygoda! Wczesniej moej koty mialy otwierane kuwety i nie wyobrazam sobie jak dawałam rade :p

Cytat:
Napisane przez MWasilewska Pokaż wiadomość
1. Ja mam kotkę perską szynszylową i wiem ,że bardzo źle znosi nasze wyjazdy mimo iż zdarzają nam się bardzo żadko... zawsze gdy wyjezdzamy to zostawiamy go pod czyjąś opieką aby przychodził dać mu jeść i posiedział z nim troszkę (wyjazd max 3 dni) ale z drugiej strony kot to zwierze które nie jest aż tak związane z człowiekiem i wydaje mi się ,że nawet jak bedziecie raz na jakiś czas wyjeżdzać to nic jej nie będzie jeśli będzie pod dobrą opieką
:
Ja mam kocurka perskiego niebieskiego
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 20:03   #219
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Stworzyłyśmy nowy wątek i cisza... haha
A na ogólnym forum PM tak szybko piszą, że nie sposób tam nadążyć.

Co tam dziewczyny, jakie plany na weekend? Ja zdalnie pracuję w domu i tak się cały weekend zapowiada... TŻ wyjechał na jakieś szkolenie z uczelni więc przynajmniej nikt mnie nie będzie rozpraszał. A wy jak tam?
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 20:40   #220
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja wkońcu mam pierwszy od kilku tygodni weekend taki dla siebie Żadnych konkretnych zobowiązań , obowiązków, ot nadrobić to na co nie starcza czasu na codzień Wg mnei powinnyśmy pisać szybciej ale tempo ogólnych już mnei neistety odstraszyło z tamtego wątku, bo co weszłam to nie wiedziałam o czym jest rozmowa, gubiłam wątek i jakoś tak.. nie czułam integracji :p Ale od czasu do czasu staram się tam też wścibić swoje 3 grosze
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 21:05   #221
amasonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 82
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

może wszystkie PMki wyskoczyły na andrzejki mnie niestety kręgosłup przybił do łóżka...
__________________
Między tym, co słuszne, a tym, co błędne rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
amasonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-30, 21:13   #222
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez amasonka Pokaż wiadomość
może wszystkie PMki wyskoczyły na andrzejki mnie niestety kręgosłup przybił do łóżka...
Ehh, nie wszystkie
Ja dziś też w domu, i to sama, bo TŻ nadrabia zaległości w pracy po urlopie...
Ale nie żałuję, byłam na świetnej imprezie tydzień temu. Wróżyć też nie będę, bo już męża przyszłego znam
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 21:27   #223
MartitaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja też w domu, bo TŻ w pracy do 1 a jutro i w nd zaczynam dwumiesięczne szkolenie. I tak co weekend do lutego
MartitaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 08:37   #224
eShe
Raczkowanie
 
Avatar eShe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Hej dziewczyny ,

Dołączam do Was w nowej części Forum, co prawda śledzę wątki od cz. X, ale nie pisałam zbyt wiele.
Ślub mamy 13 września 2013r. w piątek, wesele w OLI, DJ - Tomasz Masaniec, fotografowie z myślub.pl. Czyli mamy załatwione 3 rzeczy.

Kompletnie nie wiem czym teraz się zająć, co proponujecie? Do ślubu jeszcze 10 miesięcy.
__________________
www.facebook.com/eSheBags

~ Tomorrow is another day, don't look back with regret ~
eShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 09:57   #225
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

No gonicie dziewczynki

Cytat:
Napisane przez eShe Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ,

Dołączam do Was w nowej części Forum, co prawda śledzę wątki od cz. X, ale nie pisałam zbyt wiele.
Ślub mamy 13 września 2013r. w piątek, wesele w OLI, DJ - Tomasz Masaniec, fotografowie z myślub.pl. Czyli mamy załatwione 3 rzeczy.

Kompletnie nie wiem czym teraz się zająć, co proponujecie? Do ślubu jeszcze 10 miesięcy.
Datę macie; Proponuję ustalić godzinę, to wtedy w dowolnym momencie będziecie mogli zająć się zaproszeniami.

#Sala: Pomyśl, co musicie zamówić/kupić sami. Alkohol, zamówić ciasta/tort? Dekoracja sali = zamówienie dekoratorki

#Zastanówcie się nad kamerzystą - jeśli chcecie to też pora zarezerwować datę.

#Możecie na spokojnie teraz zrobić nauki/poradnię

#Pomyślcie nad obrączkami, jednak zamówiłabym je w okolicach maja- w ciepłym miesiącu lepiej dobrać rozmiar

# Po nowym roku spokojnie możesz iść szukać sukni; Pamiętaj, że zagraniczne marki mają okres zamówienia do 6 miesięcy. Z polskimi firmami nie trzeba się tak śpieszyć, jednakże warto wiedzieć jakiego fasonu się poszukuje

#Jeśli ślub macie w piątek to pomyślcie o poinformowaniu rodziny. Piątek jest dniem pracującym i niektórzy muszą dużo wcześniej pamiętać, aby zarezerwować sobie wolny dzień w pracy.

__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 10:30   #226
eShe
Raczkowanie
 
Avatar eShe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziękuję bardzo za uwagi W przyszłym tygodniu ustalę godzinę ślubu to już będzie łatwiej dopasować inne usługi.

Tak właśnie miałam też pytać kiedy zacząć szukać sukni, bo kompletnie nie mam nic upatrzonego.
Spiszę wszystko na kartce i będę stopniowo wykreślać.

Co do gości to już rodzinka wie, że w piątek i poplanowali urlopy
__________________
www.facebook.com/eSheBags

~ Tomorrow is another day, don't look back with regret ~
eShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 11:28   #227
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez eShe Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za uwagi W przyszłym tygodniu ustalę godzinę ślubu to już będzie łatwiej dopasować inne usługi.

Tak właśnie miałam też pytać kiedy zacząć szukać sukni, bo kompletnie nie mam nic upatrzonego.
Spiszę wszystko na kartce i będę stopniowo wykreślać.


Co do gości to już rodzinka wie, że w piątek i poplanowali urlopy
Jesteś z Lublina lub będziesz w Lublinie kupować suknię? Radzę poszperać jakie marki mają dane salony, popatrzeć/spisać internetowe typy i skonfrontować je w salonach Bo zazwyczaj bez przygotowania można oczopląsu dostać
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 14:02   #228
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

A ja zaczęłam oglądać zaproszenia. Te mi wpadły w oko http://allegro.pl/retroart-zaproszne...795765474.html
Ale ludzie są jacyś niepoważni, nie dość, że próbki wysyłają tylko raz w m-cy to jeszcze nawet za próbkę za 1,20zł. muszę płacić im za przesyłkę 14zł!!! Ciekawe kto im to zamówi :/ a kupywać w ciemno to też tak średnio...
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 09:10   #229
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

a ja myślałam na robieniu samemu zaproszeń - ale z drukarką mamy problem...
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 09:14   #230
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja się nie mogę zebrać, żeby wybrać tekst, czcionkę i przesłać to razem z listą gości do kolegi, który będzie to drukował. A już czas najwyższy skoro przynajmniej część chcemy mieć na święta. Bo przecież trzeba będzie to jeszcze poskładać w całość i tasiemką powiązać.

Ale ostatnio taki młyn z uczelnią i pracą, że jakoś nie mam do tego głowy.
Już chętnie bym przeskoczyła do tej przerwy świątecznej

A jakieś plany na Sylwestra już macie? My wyjątkowo w tym roku tak, idziemy na imprezę zorganizowaną, tak więc popatrzę w jakiej fryzurce mi lepiej i może coś z makijażem pokombinuję
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 10:32   #231
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez szwedka007 Pokaż wiadomość
a ja myślałam na robieniu samemu zaproszeń - ale z drukarką mamy problem...
Ja też o tym myślałam, ale nie wiem, czy będzie mi się chciało robić Bo mogę mieć zapał na początku, a potem już będzie gorzej

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Ale ostatnio taki młyn z uczelnią i pracą, że jakoś nie mam do tego głowy.
Już chętnie bym przeskoczyła do tej przerwy świątecznej

A jakieś plany na Sylwestra już macie? My wyjątkowo w tym roku tak, idziemy na imprezę zorganizowaną, tak więc popatrzę w jakiej fryzurce mi lepiej i może coś z makijażem pokombinuję
Mam to samo - chętnie bym już sobie zrobiła przerwę

My planów na Sylwestra jeszcze nie mamy - wiemy tylko jedno, w tym roku już nie organizujemy domówki Przez ostatnie dwa lata organizowaliśmy imprezę dla znajomych, teraz chcemy odpocząć i czekamy na zaproszenie
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 15:21   #232
karolinka_87
Rozeznanie
 
Avatar karolinka_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 796
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaa119 Pokaż wiadomość
Ja wkońcu mam pierwszy od kilku tygodni weekend taki dla siebie Żadnych konkretnych zobowiązań , obowiązków, ot nadrobić to na co nie starcza czasu na codzień Wg mnei powinnyśmy pisać szybciej ale tempo ogólnych już mnei neistety odstraszyło z tamtego wątku, bo co weszłam to nie wiedziałam o czym jest rozmowa, gubiłam wątek i jakoś tak.. nie czułam integracji :p Ale od czasu do czasu staram się tam też wścibić swoje 3 grosze
ohh ja też mam taki weekend pierwszy raz nie wiem od kiedy przyjechałam sobie do rodziców sama, bez TŻ i odpoczywam ...
wczoraj podpisałam ostateczną umowę z naszym Sosnowym Uroczyskiem .. wkońcu!
Zastanawiam się teraz , czy uda nam się skombinować jakąś fajny zespół/ orkiestrę.. jest grudzień, ale jak znajdę jakiś fajny zespół to okazuje się, że nie ma wolnego terminu i szczerze - zaczyna mnie to już martwić

ale mam za to dwie piosenki z myślą o pierwszym tańcu (chciałam zdecydowanie wolną):
  1. http://youtu.be/6nZGv8VTBVE
  2. http://youtu.be/F4JOKiJfhls - znalazłam na yt wersję live, tak naprawdę można powiedzieć , że zaczyna się od 1:00 .
Co sądzicie Dziewczyny?
karolinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 18:13   #233
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ładne, dla mnie trochę za wolne. Ja wolę rytm walca wiedeńskiego jako nasz pierwszy taniec
Na pewno coś oryginalnego, w necie dużo jest powtarzających się utworów wybranych do pierwszego tańca

Dziewczyny czy w zaproszeniach wymienia się najpierw kobietę + jej męża czy to nie ma znaczenia? Jest jakis savoire-vivre odnoście tego? ;p

Edytowane przez jjulkaaa
Czas edycji: 2012-12-02 o 20:39
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 20:57   #234
szwedka007
Wtajemniczenie
 
Avatar szwedka007
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 386
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez karolinka_87 Pokaż wiadomość
ohh ja też mam taki weekend pierwszy raz nie wiem od kiedy przyjechałam sobie do rodziców sama, bez TŻ i odpoczywam ...
wczoraj podpisałam ostateczną umowę z naszym Sosnowym Uroczyskiem .. wkońcu!
Zastanawiam się teraz , czy uda nam się skombinować jakąś fajny zespół/ orkiestrę.. jest grudzień, ale jak znajdę jakiś fajny zespół to okazuje się, że nie ma wolnego terminu i szczerze - zaczyna mnie to już martwić

ale mam za to dwie piosenki z myślą o pierwszym tańcu (chciałam zdecydowanie wolną):
  1. http://youtu.be/6nZGv8VTBVE
  2. http://youtu.be/F4JOKiJfhls - znalazłam na yt wersję live, tak naprawdę można powiedzieć , że zaczyna się od 1:00 .
Co sądzicie Dziewczyny?
pierwsza piosenka mi się bardziej podoba
szwedka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 21:12   #235
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w zaproszeniach wymienia się najpierw kobietę + jej męża czy to nie ma znaczenia? Jest jakis savoire-vivre odnoście tego? ;p
Mi się wydaje, że najpierw wymienia się kobietę - np. Anna i Jan Kowalscy - w przypadku małżeństw .

Ale w sumie nie wiem, jak się powinno pisać w przypadku np. narzeczonych - będę zapraszać kuzyna razem z narzeczoną, ale jej w sumie nie znam zbyt dobrze - w takim wypadku zapraszam jego, a ona jest osobą towarzyszącą... wtedy zapraszam "Jana Kowalskiego" i "Annę Nowak", czy odwrotnie
Chociaż jak patrzę na zaproszenia które dostałam razem z TŻ, to ja jestem wymieniona pierwsza, nawet jeśli wesele było ze strony TŻ...
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 07:46   #236
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dzięki
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 07:57   #237
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witam się dziewczyny po męczącym weekendzie..
Jak tam w zaśnieżonym Lublinie żyjecie, ja aż nie chcę wychodzić z domu.. ale cóż, uczelnia wzywa

A ze spraw ślubnych: pierwsze zaproszenia na ślub rozdane
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 09:17   #238
aniaa119
Raczkowanie
 
Avatar aniaa119
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 301
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Z tego co pamiętam jak mój TŻ dostawał zaproszenia to ja byłam pisana w drugiej kolejności i wydaje mi się że tak to lepiej wygląda, bo podkreśla osobę zapraszaną. A ja w tym śneigu pojechałam na uczelnie na 8 rano i wisiała kartka o odwołaniu zajęć [nie lubię tego!]
__________________
07.07.2007r. Poczatek Wielkiej Miłości

25.08.2012r. Zaręczyny

29.06.2013r. Na ślubnym kobiercu
aniaa119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 10:04   #239
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

a we Wrocławiu ani grama śniegu... właśnie myślałam, że jeśli zapraszam kogoś bliskiego, a drugiej osoby tak nie znam za bardzo to najpierw podam imię osoby na której mi de facto zależy, a w przypadku rodzin, małżeństw etc, wymienię w pierwszej kolejności kobietę.

Myślałam, że u nas z odmienianiem nazwisk problemu nie będzie, ale wychodzi, że np nie wiem czy żona ma jedno czy dwa nazwiska etc. Tak więc teraz musimy zweryfikować te wątpliwości i do druku
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 14:18   #240
eShe
Raczkowanie
 
Avatar eShe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Jesteś z Lublina lub będziesz w Lublinie kupować suknię? Radzę poszperać jakie marki mają dane salony, popatrzeć/spisać internetowe typy i skonfrontować je w salonach Bo zazwyczaj bez przygotowania można oczopląsu dostać
Dzięki kasia_kuku za radę. Wolę uniknąć oczopląsu więc pójdę pomierzyć modele, które mi się podobają, mam nadzieję, że coś wpadnie mi w oko, bo jak na razie to nie wiem co chcę
__________________
www.facebook.com/eSheBags

~ Tomorrow is another day, don't look back with regret ~
eShe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.