brak deklaracji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-28, 10:49   #1
BLONDIES9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4

brak deklaracji


Witajcie,
Od około 4 miesięcy spotykam się z pewnym mężczyzną ( on ma 29 lat , ja 24)
Problem polega na tym, że on nie zadeklarował się. Nigdy nie powiedział że chce ze mną być ,że jestem dla niego ważna. Zawsze pisze do mnie pierwszy, ‘szuka” spotkania ze mną..Na pytanie dlaczego spotyka się ze mną odpowiada : że chce mnie lepiej poznać. Planuje ze mną swoją przyszłość, chce jechać ze mną na wakacje, zabrać mnie na majówke, idziemy razem na wesele w najbliższym czasie..Jednak mówi że tak szybko się nie zakochuje I jest ostrożny, bo dużo w życiu wycierpiał. Moja cierpliwość się kończy i nie wiem na czym stoję. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją bo zawsze po ok 2-3 spotkaniach deklarowaliśmy sobie, że jesteśmy razem. Co mam zrobić ? Poczekać czy zakończyć tą znajomość?
BLONDIES9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 11:17   #2
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: brak deklaracji

Ja bym powiedziała, że jest to dla mnie już etap, w którym potrzebuję deklaracji czy jesteśmy razem czy nie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 11:28   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: brak deklaracji

A ty już zadeklarowałaś coś?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 11:41   #4
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez BLONDIES9 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Od około 4 miesięcy spotykam się z pewnym mężczyzną ( on ma 29 lat , ja 24)
Problem polega na tym, że on nie zadeklarował się. Nigdy nie powiedział że chce ze mną być ,że jestem dla niego ważna. Zawsze pisze do mnie pierwszy, ‘szuka” spotkania ze mną..Na pytanie dlaczego spotyka się ze mną odpowiada : że chce mnie lepiej poznać. Planuje ze mną swoją przyszłość, chce jechać ze mną na wakacje, zabrać mnie na majówke, idziemy razem na wesele w najbliższym czasie..Jednak mówi że tak szybko się nie zakochuje I jest ostrożny, bo dużo w życiu wycierpiał. Moja cierpliwość się kończy i nie wiem na czym stoję. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją bo zawsze po ok 2-3 spotkaniach deklarowaliśmy sobie, że jesteśmy razem. Co mam zrobić ? Poczekać czy zakończyć tą znajomość?
Może cofnij się do gimnazjum, bo chyba w tym wieku, po dwóch spotkaniach pada magiczne 'czy chcesz ze mną chodzić' i wielkie deklaracje. Kurde jakby mi facet już po dwóch spotkaniach powiedział, ze jesteśmy parą to bym się trochę zastanowiła czy jest normalny. Wg mnie facet nie czuje potrzeby gadania o takich rzeczach. To że się spotykacie, planujecie jakieś rzeczy razem jest dla niego znakiem, że jesteście razem i nie potrzebuje mówić o tym na głos. Jest to może dla niego naturalne i oczywiste, a jak Ciebie to męczy to może z nim porozmawiaj zamiast kończyć znajomość? Nie rozumiem ludzi, którzy zamiast normalnie pogadać i rozwiać swoje wątpliwości snują jakieś głupie domysły.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 11:54   #5
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Może cofnij się do gimnazjum, bo chyba w tym wieku, po dwóch spotkaniach pada magiczne 'czy chcesz ze mną chodzić' i wielkie deklaracje.
Haha, dowiedziałam się właśnie, że jestem w gimnazjum Fajnie, bo nigdy nie byłam
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:09   #6
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: brak deklaracji

Mnie facet po drugiej randce pytał czy będę z nim. a najlepsze że w tamtym czasie coraz mniej się odzywałam, nie odbierałam tel i powiedziałam że chce zakończyć znajomość a ten wyskakuje z byciem razem.

Serio chciałaś deklaracji po takim czasie?
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:41   #7
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez BLONDIES9 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Od około 4 miesięcy spotykam się z pewnym mężczyzną ( on ma 29 lat , ja 24)
Problem polega na tym, że on nie zadeklarował się. Nigdy nie powiedział że chce ze mną być ,że jestem dla niego ważna. Zawsze pisze do mnie pierwszy, ‘szuka” spotkania ze mną..Na pytanie dlaczego spotyka się ze mną odpowiada : że chce mnie lepiej poznać. Planuje ze mną swoją przyszłość, chce jechać ze mną na wakacje, zabrać mnie na majówke, idziemy razem na wesele w najbliższym czasie..Jednak mówi że tak szybko się nie zakochuje I jest ostrożny, bo dużo w życiu wycierpiał. Moja cierpliwość się kończy i nie wiem na czym stoję. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją bo zawsze po ok 2-3 spotkaniach deklarowaliśmy sobie, że jesteśmy razem. Co mam zrobić ? Poczekać czy zakończyć tą znajomość?
Piszesz, że chłopak planuje z tobą przyszłość, a jednocześnie domagasz się deklaracji?
Nic nie rozumiem.
A kiedy już padną te magiczne słowa, na które czekasz, to co się z twojej strony zmieni? Staniesz się dla niego lepszą dziewczyną? Bo teraz dajesz z siebie niewiele?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 12:44   #8
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Może cofnij się do gimnazjum, bo chyba w tym wieku, po dwóch spotkaniach pada magiczne 'czy chcesz ze mną chodzić' i wielkie deklaracje. Kurde jakby mi facet już po dwóch spotkaniach powiedział, ze jesteśmy parą to bym się trochę zastanowiła czy jest normalny.
Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Serio chciałaś deklaracji po takim czasie?
Nie wiem, czemu wyciągacie przykład dwóch spotkań, skoro oni spotykają się już regularnie od czterech miesięcy, ale pomijając ten fakt - naprawdę uważacie, że jakiekolwiek deklaracje są zbędne?
Bo teraz to wygląda tak - oni się spotykają "żeby się poznać". No ale są dla siebie na wyłączność czy nie? Mogą już rozmawiać o granicach i wymagać wierności, czy nie, bo jeszcze nie są w związku? Powinni zapoznawać się ze swoimi znajomymi, czy nie, skoro się dopiero poznają? I co, całują się też nie jako para? Uprawiają seks też jako luźni znajomi? I jeśli rozstaną się po pół roku bez wcześniejszych deklaracji to co, będzie mniej bolało, będzie między nimi mnie więzi?
Czemu ma służyć takie trzymanie sytuacji w zawieszeniu?

Ja bym na miejscu autorki spokojnie pogadała z nim o tym, co dla niego taka deklaracja znaczy. Może on widzi to jako coś bardzo poważnego, równoważność "kocham cię", i dlatego zasuwa takimi tekstami o tym, że powoli się zakochuje. Dla mnie z kolei ustalenie, że jesteśmy parą, jest sprawą organizacyjną - od teraz jesteśmy tylko dla siebie, skupiamy się na budowaniu naszej relacji, angażujemy się emocjonalnie. Ja mojemu obecnemu mężowi powiedziałam "kocham cię" dopiero po roku, no ale na litość boską, wcześniej też już byliśmy razem i dążyliśmy do tej miłości. "Bycie razem" ustaliliśmy komisyjnie, przy stole, podczas rozmowy, po trzech miesiącach, kiedy nasza relacja zaczęła zmierzać w poważnym kierunku.
Więc autorko, wszystko w twoich rękach. Rozmawiaj o konkretach, powiedz o swoich oczekiwaniach, powiedz jakie dla ciebie to ma znaczenie. Siedzenie i domyślanie się nie ma żadnego sensu.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 12:58   #9
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Haha, dowiedziałam się właśnie, że jestem w gimnazjum Fajnie, bo nigdy nie byłam
Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Nie wiem, czemu wyciągacie przykład dwóch spotkań, skoro oni spotykają się już regularnie od czterech miesięcy, ale pomijając ten fakt - naprawdę uważacie, że jakiekolwiek deklaracje są zbędne?
Bo teraz to wygląda tak - oni się spotykają "żeby się poznać". No ale są dla siebie na wyłączność czy nie? Mogą już rozmawiać o granicach i wymagać wierności, czy nie, bo jeszcze nie są w związku? Powinni zapoznawać się ze swoimi znajomymi, czy nie, skoro się dopiero poznają? I co, całują się też nie jako para? Uprawiają seks też jako luźni znajomi? I jeśli rozstaną się po pół roku bez wcześniejszych deklaracji to co, będzie mniej bolało, będzie między nimi mnie więzi?
Czemu ma służyć takie trzymanie sytuacji w zawieszeniu?

Ja bym na miejscu autorki spokojnie pogadała z nim o tym, co dla niego taka deklaracja znaczy. Może on widzi to jako coś bardzo poważnego, równoważność "kocham cię", i dlatego zasuwa takimi tekstami o tym, że powoli się zakochuje. Dla mnie z kolei ustalenie, że jesteśmy parą, jest sprawą organizacyjną - od teraz jesteśmy tylko dla siebie, skupiamy się na budowaniu naszej relacji, angażujemy się emocjonalnie. Ja mojemu obecnemu mężowi powiedziałam "kocham cię" dopiero po roku, no ale na litość boską, wcześniej też już byliśmy razem i dążyliśmy do tej miłości. "Bycie razem" ustaliliśmy komisyjnie, przy stole, podczas rozmowy, po trzech miesiącach, kiedy nasza relacja zaczęła zmierzać w poważnym kierunku.
Więc autorko, wszystko w twoich rękach. Rozmawiaj o konkretach, powiedz o swoich oczekiwaniach, powiedz jakie dla ciebie to ma znaczenie. Siedzenie i domyślanie się nie ma żadnego sensu.

Nie chodzi o to, że deklaracje są zbędne. Mi po prostu się wydaję, że u niektórych po jakimś czasie jakoś to naturalnie wychodzi, że są w związku i jest dla nich normalne, że są parą. I może właśnie partner Autorki ma takie myślenie. Oczywiście można o tym porozmawiać wprost i w tym też nie widzę nic złego, bo czasem różnie bywa i nagle się okazuje, że jedna strona się jeszcze z kimś spotyka, bo przecież niczego sobie nie obiecywaliśmy. I to jest to o czym też piszesz. Chociaż przez 4 miesiące to się chyba jednak o czymś tam rozmawia, więc wiadomo co i jak.

Tak czy inaczej nie traktowałabym poważnie osoby, która się deklaruje po dwóch spotkaniach albo tej deklaracji oczekuje. Taki pośpiech może przestraszyć drugą osobę, poza tym chyba po takim krótkim czasie też nie można być pewnym swoich uczuć. Takie szybkie tempo wg mnie nie jest za dobre. I wyciągamy ten przykład, bo Autorka napisała, że ona zawsze po 2-3 spotkaniach miała deklaracje, a tym razem wielkie zaskoczenie, bo jest inaczej, a wg mnie to jest raczej normalne, że facet po 2 randkach nie nazywa mnie swoją dziewczyną.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀

Edytowane przez meliandra
Czas edycji: 2018-03-28 o 13:04
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:03   #10
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: brak deklaracji

Ja oczekuję jak najszybszej deklaracji o wyłączności, z deklaracją związkową mogę poczekać, ale 4 miechy to zdecydowanie czas, kiedy moim zdaniem się doskonale już wie w jakim kierunku się znajomość toczy. Gdyby po takim czasie facet nie był w stanie określić czy jesteśmy w związku czy nie, to bym mu ładnie pomachała na do widzenia, bo to świadczy o dość dużej różnicy poglądów.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:11   #11
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja oczekuję jak najszybszej deklaracji o wyłączności, z deklaracją związkową mogę poczekać, ale 4 miechy to zdecydowanie czas, kiedy moim zdaniem się doskonale już wie w jakim kierunku się znajomość toczy. Gdyby po takim czasie facet nie był w stanie określić czy jesteśmy w związku czy nie, to bym mu ładnie pomachała na do widzenia, bo to świadczy o dość dużej różnicy poglądów.
Dokladnie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 13:19   #12
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Nie wiem, czemu wyciągacie przykład dwóch spotkań, skoro oni spotykają się już regularnie od czterech miesięcy, ale pomijając ten fakt - naprawdę uważacie, że jakiekolwiek deklaracje są zbędne?
Bo teraz to wygląda tak - oni się spotykają "żeby się poznać". No ale są dla siebie na wyłączność czy nie? Mogą już rozmawiać o granicach i wymagać wierności, czy nie, bo jeszcze nie są w związku? Powinni zapoznawać się ze swoimi znajomymi, czy nie, skoro się dopiero poznają? I co, całują się też nie jako para? Uprawiają seks też jako luźni znajomi? I jeśli rozstaną się po pół roku bez wcześniejszych deklaracji to co, będzie mniej bolało, będzie między nimi mnie więzi?
Czemu ma służyć takie trzymanie sytuacji w zawieszeniu?
Zgadzam się. Uważam ustalenie statusu relacji za ważne szczególnie w kontekście wyłączności i zaangażowania. Dopóki nie ma deklaracji bycia w związku, uznaję, że "poznawać się" obie strony mogą się też z innymi i staram się zachować emocjonalny dystans. 4 miesiące to już byłby dla mnie wystarczający czas na określenie i również uważam, że jest tu potrzebna szczera rozmowa o oczekiwaniach i gotowość na pożegnanie, jeśli facet tych oczekiwań nie może spełnić.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:21   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja oczekuję jak najszybszej deklaracji o wyłączności, z deklaracją związkową mogę poczekać, ale 4 miechy to zdecydowanie czas, kiedy moim zdaniem się doskonale już wie w jakim kierunku się znajomość toczy. Gdyby po takim czasie facet nie był w stanie określić czy jesteśmy w związku czy nie, to bym mu ładnie pomachała na do widzenia, bo to świadczy o dość dużej różnicy poglądów.
Jak wyżej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:24   #14
Canttouchthis
Raczkowanie
 
Avatar Canttouchthis
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 93
Dot.: brak deklaracji

Nie rozumiem tego pojazdu po Autorce. Z opisu ewidentnie wynika, że nie wie na czym stoi - czy oni są ze sobą czy nie? Czy ma się z nim dalej spotykać czy szukać kogoś innego (bo on nie chce z nią być na dłuższą metę)? Byłam w podobnej sutuacji i nie zazdroszczę. A to, że ktoś robi plany na przyszłość (np. wspólne wakacje) jeszcze nie oznacza żadnej deklaracji.

Pozostaje usiąść i spokojnie porozmawiać. Sorry, ale po 4 miesiącach już się można określić.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Canttouchthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:45   #15
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że deklaracje są zbędne. Mi po prostu się wydaję, że u niektórych po jakimś czasie jakoś to naturalnie wychodzi, że są w związku i jest dla nich normalne, że są parą. I może właśnie partner Autorki ma takie myślenie.
Za dużo widziałam związków, gdzie rzeczy miały się rozumieć "same przez się" i wszystko miało się dziać "naturalnie i w swoim tempie", a później wychodziły dramaty w stylu że on miał relację FF jeszcze przez miesiąc po pierwszej randce, albo że się nie domyślił, że nie może już się chodzić do klubu go-go, albo cokolwiek. Niestety, życie to nie scenariusz u wujka Disneya, w momencie zakochania wcale nie spływa na ludzi wzajemne czytanie sobie w myślach. Dlatego poważną rozmowę o statusie relacji uważam za konieczną.
I jakkolwiek ja po dwóch spotkaniach nie potrafiłabym się względem kogoś zadeklarować, tak też nie potrafiłabym traktować poważnie kogoś, kto przez 4 miesiące zostawia sobie wentyl bezpieczeństwa pt. "ja ci nic nie obiecywałem", jak przyjdzie co do czego.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 13:52   #16
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Haha, dowiedziałam się właśnie, że jestem w gimnazjum Fajnie, bo nigdy nie byłam
Cała Azja dalekowschodnia jest w gimnazjum. Kto kiedykolwiek oglądał jakieś seriale z tamtej części świata, ten wie, że tam nie ma spotykania się bez deklaracji.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:58   #17
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: brak deklaracji

Widzicie ludziska? Gdybyśmy zostali drugą Japonią, życie związkowe byłoby prostsze.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 15:13   #18
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: brak deklaracji

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;8253323 1]Zgadzam się. Uważam ustalenie statusu relacji za ważne szczególnie w kontekście wyłączności i zaangażowania. Dopóki nie ma deklaracji bycia w związku, uznaję, że "poznawać się" obie strony mogą się też z innymi i staram się zachować emocjonalny dystans. 4 miesiące to już byłby dla mnie wystarczający czas na określenie i również uważam, że jest tu potrzebna szczera rozmowa o oczekiwaniach i gotowość na pożegnanie, jeśli facet tych oczekiwań nie może spełnić.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Za dużo widziałam związków, gdzie rzeczy miały się rozumieć "same przez się" i wszystko miało się dziać "naturalnie i w swoim tempie", a później wychodziły dramaty w stylu że on miał relację FF jeszcze przez miesiąc po pierwszej randce, albo że się nie domyślił, że nie może już się chodzić do klubu go-go, albo cokolwiek. Niestety, życie to nie scenariusz u wujka Disneya, w momencie zakochania wcale nie spływa na ludzi wzajemne czytanie sobie w myślach. Dlatego poważną rozmowę o statusie relacji uważam za konieczną.
I jakkolwiek ja po dwóch spotkaniach nie potrafiłabym się względem kogoś zadeklarować, tak też nie potrafiłabym traktować poważnie kogoś, kto przez 4 miesiące zostawia sobie wentyl bezpieczeństwa pt. "ja ci nic nie obiecywałem", jak przyjdzie co do czego.
No, ale pytanie jak te 4 miesiące wyglądają. Bo to właśnie chyba wtedy się rozmawia co tolerujemy, a co nie, żeby sprawdzić czy się do siebie pasuje. No chyba, że przez 4 miesiące widzieli się 5 razy. Najpierw to trzeba ustalić czy się do siebie pasuje, a potem status relacji, ale Autorka chce to już po 2 spotkaniach. Jak dla mnie problem polega na tym, że widzi tylko 2 wyjścia. Albo zakończyć związek albo cierpliwie czekać. Przecież po co porozmawiać. Za dużo też nie napisała o tej relacji.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 15:44   #19
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No, ale pytanie jak te 4 miesiące wyglądają. Bo to właśnie chyba wtedy się rozmawia co tolerujemy, a co nie, żeby sprawdzić czy się do siebie pasuje. No chyba, że przez 4 miesiące widzieli się 5 razy. Najpierw to trzeba ustalić czy się do siebie pasuje, a potem status relacji, ale Autorka chce to już po 2 spotkaniach. Jak dla mnie problem polega na tym, że widzi tylko 2 wyjścia. Albo zakończyć związek albo cierpliwie czekać. Przecież po co porozmawiać. Za dużo też nie napisała o tej relacji.
Autorka nie napisała, że chce po 2 spotkaniach, tylko że w przypadku poprzednich relacji tak się działo - ok, to bardzo wcześnie, ale przecież ta relacja wygląda inaczej, więc nie rozumiem fiksacji na motywie 2 spotkań. Tym razem Autorka tolerowała 4 miesiące "poznawania się" i widocznie jest to jakiś moment graniczny, skoro cierpliwość się wyczerpuje i szuka porady. Zakładam, że uważa, że do siebie pasują i jest tą relacją zainteresowana. Nie wiadomo, czy facet podziela jej zdanie - nie musi i rzeczywiście bez rozmowy się tego nie dowie. Nie rozmawiali do tej pory, niech porozmawiają teraz, przecież nie jest za późno.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 15:55   #20
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: brak deklaracji

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;8253760 6]Autorka nie napisała, że chce po 2 spotkaniach, tylko że w przypadku poprzednich relacji tak się działo - ok, to bardzo wcześnie, ale przecież ta relacja wygląda inaczej, więc nie rozumiem fiksacji na motywie 2 spotkań. Tym razem Autorka tolerowała 4 miesiące "poznawania się" i widocznie jest to jakiś moment graniczny, skoro cierpliwość się wyczerpuje i szuka porady. Zakładam, że uważa, że do siebie pasują i jest tą relacją zainteresowana. Nie wiadomo, czy facet podziela jej zdanie - nie musi i rzeczywiście bez rozmowy się tego nie dowie. Nie rozmawiali do tej pory, niech porozmawiają teraz, przecież nie jest za późno.[/QUOTE]

No oczywiście, że nie jest dlatego nie rozumiem dlaczego tego nie zrobi. Tym bardziej, że podała dosyć szczątkowe informacje na temat tego jak to wygląd. Kiedy mówił, że ciężko mu przychodzi zakochanie, kiedy, że spotyka się z nią żeby lepiej ją poznać? Jeśli powiedział to raz na początku to ok, ale jeśli cały czas chodzi i gada, że jest ostrożny bo się boi i że chce ją poznać to coś jest nie tak.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 15:59   #21
BLONDIES9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: brak deklaracji

Dokładnie. Nie widzieliśmy się 2 razy tylko 20 w ciągu tego czasu. Chyba powinien już coś wiedzieć czy pasujemy do siebie i traktuje mnie jako kogoś więcej niż koleżankę. A takie gadanie "spotykam się z Tobą bo chce Cię poznać" może uskuteczniac z każdą inną bo przecież nie jesteśmy razem.
BLONDIES9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 16:15   #22
arancia94
Nie jestem z rocznika 94
 
Avatar arancia94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 106
Dot.: brak deklaracji

Po co wypominacie jej te 2-3 spotkania? Autorka napisała, że KIEDYŚ dostawała deklaracje po takim czasie. W tym przypadku z facetem spotyka się już 4 miesiące, a deklaracji brak. Nie widzę sensu do tego się odnosić.
Uważam, że powinnaś szczerze z nim porozmawiać. Zapytaj go, jak widzi waszą relację i kim dla siebie jesteście.
Dla mnie 4 miesiące to kupa czasu i oczekuję wyłączności, a nie w razie czego "Ale jak to Cię zdradziłem? Nie zdradziłem, bo Ci nic nie obiecywałem"
arancia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 16:19   #23
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: brak deklaracji

A z seksem też biedaczek jest taki ostrożny i nic nie inicjuje żeby nie cierpieć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 18:09   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja oczekuję jak najszybszej deklaracji o wyłączności, z deklaracją związkową mogę poczekać, ale 4 miechy to zdecydowanie czas, kiedy moim zdaniem się doskonale już wie w jakim kierunku się znajomość toczy. Gdyby po takim czasie facet nie był w stanie określić czy jesteśmy w związku czy nie, to bym mu ładnie pomachała na do widzenia, bo to świadczy o dość dużej różnicy poglądów.
Moim zdaniem druga randka, to moze niekoniecznie jest jakis punkt ostatecznej deklaracji, ale po 4 miesiacach trzymac specjalnie w niepewnosci? Co innego gdyby nic nie mowil, na zasadzie "to oczywiste, ze jestesmy razem". Ale skoro zapytalas go wprost i on tak niefajnie odpowiada, to prawie jakby Ci zyczyl, zebys tym razem Ty byla ta "sparzona".
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 20:45   #25
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez BLONDIES9 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie widzieliśmy się 2 razy tylko 20 w ciągu tego czasu. Chyba powinien już coś wiedzieć czy pasujemy do siebie i traktuje mnie jako kogoś więcej niż koleżankę. A takie gadanie "spotykam się z Tobą bo chce Cię poznać" może uskuteczniac z każdą inną bo przecież nie jesteśmy razem.
A ja Ciebie rozumiem i ja juz bym chciala wiedziec po 5 spotkaniach w ktora strone to idzie. Moze cie tak poznawac przez kolejne 80 spotkan xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 21:27   #26
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: brak deklaracji

A nie możesz to zapytać o to jak widzi waszą znajomość? Powiedz mu, że Ty zaczynasz się angażować i zależy Ci na tym, żeby wiedzieć kim jesteś dla niego. Bo wolałabyś być jego partnerką, niż tylko koleżanką.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 21:54   #27
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
A nie możesz to zapytać o to jak widzi waszą znajomość? Powiedz mu, że Ty zaczynasz się angażować i zależy Ci na tym, żeby wiedzieć kim jesteś dla niego. Bo wolałabyś być jego partnerką, niż tylko koleżanką.
Przeciez pyta, tylko pan odpowiada, że jest ostrożny.
Niestety autorko, ale odpowiedź już masz i pewnie to do Ciebie już dociera.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 11:50   #28
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: brak deklaracji

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;82529561]A ty już zadeklarowałaś coś?[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Piszesz, że chłopak planuje z tobą przyszłość, a jednocześnie domagasz się deklaracji?
Nic nie rozumiem.
A kiedy już padną te magiczne słowa, na które czekasz, to co się z twojej strony zmieni? Staniesz się dla niego lepszą dziewczyną? Bo teraz dajesz z siebie niewiele?
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A z seksem też biedaczek jest taki ostrożny i nic nie inicjuje żeby nie cierpieć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Padło parę pytań do autorki. I co?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 12:27   #29
BLONDIES9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: brak deklaracji

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Piszesz, że chłopak planuje z tobą przyszłość, a jednocześnie domagasz się deklaracji?
Nic nie rozumiem.
A kiedy już padną te magiczne słowa, na które czekasz, to co się z twojej strony zmieni? Staniesz się dla niego lepszą dziewczyną? Bo teraz dajesz z siebie niewiele?

Napisać czy powiedzieć sobie że "w wakacje będziemy robić to i to " to może każdy
To NIC dla mnie nie oznacza...
Będę chociaż wiedziała że jestem JEGO DZIEWCZYNĄ a nie nie wiadomo kim, czy koleżanką czy przelotną znajomością. Chyba "LEKKA "różnica jest.
BLONDIES9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 13:13   #30
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: brak deklaracji

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-28 23:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.