Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-27, 19:52   #4921
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Mi tata nagadał głupot , że mieli z mamą duży wózek . Nie mieścił się do bagażnika więc Nas wsadzali do bagażnika,a wózek na siedzenie.

Do teraz nie wiem jak dałam się w to wkręcić. Fakt jest jedno zdjęcie gdzie siedzę z bratem w bagażniku . ...

W niedzielę mam kolędę . Mam nadzieję, że szybko pójdzie . Byle nie trafić na byłego proboszcza bo z godzinę będzie siedział ..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 21:31   #4922
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj rozmawiałam z mamą na temat wyprawki i pocieszyła mnie, że do dnia porodu nie miała NIC dla mnie. Tata jak dowiedział się, że będzie córka to wziął ciotkę na zakupy i jakoś mnie ogarnęli. Łóżeczko przyjechało używane od kuzynki, wózek i reszta przyszła z czasem. Dla mnie jednak to trochę hardkor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z córką też parę rzeczy kupowałam po porodzie i tz latał i załatwiał. Typu fotelik, wanienka, wózek. Dlatego że urodziłam 4 tygodnie przed terminem. Torbę do szpitala spakowałam akurat na 2 dni przed tym jak poszłam do szpitala z ciśnieniem i 2 dni później mała była z nami.
Ubranek też nie miałam w większości poprasowanych i pamiętam że babcie brały siaty do domu i prasowały
Teraz też nic nie mamy. Ani łóżeczka, ani wózka, jak coś to będzie chusta a łóżeczko i tak używane chce kupić jakąś dostawke turystyczna to można na ostatnią chwile.
Dobrze że lupinke mam już po córce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 22:18   #4923
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Znowu nie otwiera mi się strona 163😡. Nie wiem co się dzieje.

Ewka nie wyobrażam sobie takiego prezentu. Wózek to podstawa pogadaj z tą kuzynką bo to nieporozumienie. Z 3 kołowym to tylko do lasu biegać. Może ona patrzy pod kątem psów że tam.by z nimi pobiegała😏. Ja bym powiedziała jasno że nie przyjmę tego prezentu i już.



Ja robiłam krzywą w 20 tygodniu nie wiedziałam że jest jakiś specjalny termin😶.

Planuję w najbliższym czasie zobaczyć co mam a czego brakuje z ciuchów.

Co do kupna używanych rzeczy to ja kupiłam 3 lata temu używany laktator lovi a do niego kupiłam nowe części za 20 zł i teraz planuje zrobić tak samo. Nie widzę w tym żadnego problemu przecież to tylko sprzęt elektryczny reszta jest wymienna. Więc ja polecam używkę niż wydawać 500 lub więcej na nowe.

Mam ostatnio problem ze spaniem przeszkadza mi brzuch, znowu boli mnie po bokach mocno jak na początku 😢. Też macie już taki problem. Jak sobie radzicie. Zastanawiam się czy nie kupić już poduszki do karmienia i z nią kombinować jak się ułożyć do spania🤔
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-27, 23:23   #4924
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Ja z córką też parę rzeczy kupowałam po porodzie i tz latał i załatwiał. Typu fotelik, wanienka, wózek. Dlatego że urodziłam 4 tygodnie przed terminem. Torbę do szpitala spakowałam akurat na 2 dni przed tym jak poszłam do szpitala z ciśnieniem i 2 dni później mała była z nami.
Ubranek też nie miałam w większości poprasowanych i pamiętam że babcie brały siaty do domu i prasowały
Teraz też nic nie mamy. Ani łóżeczka, ani wózka, jak coś to będzie chusta a łóżeczko i tak używane chce kupić jakąś dostawke turystyczna to można na ostatnią chwile.
Dobrze że lupinke mam już po córce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tylko bluzę i 5pak body, nic poza tym, nawet weny, żeby się tym zająć ale mąż czuje luuuuz, mama potwierdza, więc jakoś się nie spinam. Później będą mieli problem to nasze pierwsze dziecko, więc dziwię się, że nie czujemy spięcia.

Widziałam,że powstał wątek wrześniowych, jesteśmy już na mocno zaawansowanym etapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 00:33   #4925
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
My dostaniemy jakiś 3 kołowy wózek wgl co to jest ?
Widziałam chwilę na zdjęciu i już mi się nie podoba. ;/
Miałyście takie 3 kołowe ? nadaję się to na drogi.

Moja teściowa z tekstem a po co Wam wgl wózek ? już cię widzę jak będziesz na spacerkiem chodziła niby do kogo?

Mam babcie,czyli dla młodego prababcia i pradziadek ,oni nie przyjdą do Nas chociaż to 1 km różnicy,a napewno będzie miło jak ja przyjdę. Ogólnie pół rodziny mieszka obok babci .
Teren różny asfalt, kawałek lasu,tralinka,kostka brukowa.
Coś czuję , że te trzykołowy się nie sprawdzi ;(

Mąż przeciwny kupowaniu drugiego, przecież dostaniesz na prezent co narzekasz;( Mąż przeciwny wszystkiemu po co przewijak mój brat ma taki drogi ? Kur..drogi widziałam za 50 zł najprostszy ,tak samo wanienka po co nowa kup używana ! Ja wiem niektóre rzeczy można mieć używane ,ale bez przesady. Laktator ,butelki weź szwagierka mówi po jednym dziecku... może jestem dziwna..
O matko! Teścuowa nie wie że sie z dzieckiem wychodzi na spacery tak o po prostu bez celu?? Bardzi współczuję takiego jej podejścia, wózek może się sprawdzi ale z osobistymibrzeczami radze szybko postawić jasną granicę bo To Wasze dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 10:06   #4926
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzien dobry po świętach
Nam udało się dorwać łóżeczko dostawkę w dobrej cenie w idealnym stanie ️ wczoraj bratowa wyciągnęła mnie do galerii ale szczerze mówiąc szału nie ma z tymi ciuszkami, nic ciekawego. Straciłam wene do zakupów.
Coraz częściej dopadaja mnie bezsenne noce, budzę się o 4 i do 7 nie śpię, nigdy nie miałam z tym problemu chrapiacy TŻ nie pomaga, brzuch mi zaczyna powoli ciążyc i mamy mało miejsca w łóżku.. No i zauważyłam że ciężko mi się oddycha, a gdzie tu dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 11:00   #4927
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja dzisiaj zakupiłam poduszkę do spania...
Ostatnie noce mnie wykańczają
Co dwie godziny jak nie częściej do wc a ostatnio i małżonek a to wigilia w pracy a co spotkanie z kumplami i dopóki nie wróci to jakoś zasnąć nie mogę i czuje się fatalnie ostatnio, plecy bolą, ręce drętwieją, ehhhh
Mam nadzieje, ze poduszka pomoże
A ja dzisiaj weszłam do ciucholandu i dwie pary spodni upolowalam (dżinsy i dresiki) i bluzę i kurteczkę
Wszystko za całe 38 plnow
Zamówiłam rożek i kokon z „kolderka” a resztę zamowienia mam na Allegro wrzucona w koszyk, chyba zamówię na dniach te waciki, linomagi, podkłady, prześcieradełka, aspirator do noska itp i będzie spokój


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 11:10   #4928
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Nie ma jak wyprzedaże mój H&M pusty ;/ normalnie pusty , nic dla młodego nie kupiłam . Ekspedientka mówiła , że to była chwila rodem torebki w Lidlu. .. U Nas jedyny H&M może dlatego ...

Macie może jakieś fajne stronki z wyprzedażami ?

Z tym przewijakiem jak jest w końcu , nakładka na łóżeczko czy na mebel ? Moja mama mówi itak będziesz na łóżku lub kanapie przewijać .

Ja i tak laktator Avent Philips bym chciała,bo już mam butelki i smoczki. Nie przewiduję zakupu przed ciążą go , dostępny cały czas jest ..

Ja w niedzielę przegląd ciuszków robię znowu dwa kartony stoją .

Strasznie źle się czuję , skończyło mi się żelazo krew z nosa się leję,czuję się zmęczona sama nie wiem czym . Ręce bolą ,kolana strzelają ciśnienie dobre +2 kg na plusie . Myślę , że to ta pogoda robi śnieg,deszcz, słońce ..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 11:39   #4929
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ewkap
Ja już pisalam że przewijak u mnie to mus. Mody ma 2 lata i tylko na przewijaku jest spokojny przy przebieraniu. Jak go ma gdzie indziej przewinac czy przebrać to mnie szlag trafia bo ucieka, przekreca się itp.

My mamy nakładany na łóżeczko z braku miejsca. Komody z przewijak iem na górze też fajne ale to wszytsko zależy na co masz miejsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 11:58   #4930
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Miejsca nie ma.
Oglądam allegro :: pielucho ceratka flanelowa duża ..
Chyba będę z allegro zamawiać wrzucam do koszyka później zweryfikuję ,a ten do noska to jaki wybrać na odkurzacz zlekka mnie przeraża..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 12:19   #4931
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Przewijak sobie darowałam przy pierwszym dziecku i kr3gosłup mi wysiadł tak na maxa, rwa kulszowa mnie złapała na 2 tygidnie. Przebieranie i piel3gnacja po kąpieli to za dużo na dzień. Kupiliśmy przewijak na łóżeczko z braku miejsca i to był strzał w 10! Przy drugim kupilośmy przewijak w Ikea

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 12:21   #4932
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Miejsca nie ma.
Oglądam allegro :: pielucho ceratka flanelowa duża ..
Chyba będę z allegro zamawiać wrzucam do koszyka później zweryfikuję ,a ten do noska to jaki wybrać na odkurzacz zlekka mnie przeraża..
katarek najlepszy

u mnie do dzis sprawdza sie komoda z przewijakiem z ikei: https://www.ikea.com/pl/pl/p/stuva-f...aly-s39180830/
ma duzo miejsca i wszystko pod ręką:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180909_105021.jpg (71,0 KB, 56 załadowań)
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 12:26   #4933
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Przewijak sobie darowałam przy pierwszym dziecku i kr3gosłup mi wysiadł tak na maxa, rwa kulszowa mnie złapała na 2 tygidnie. Przebieranie i piel3gnacja po kąpieli to za dużo na dzień. Kupiliśmy przewijak na łóżeczko z braku miejsca i to był strzał w 10! Przy drugim kupilośmy przewijak w Ikea

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tez mialam mega problemy z plecami po porodzie i nie wyobrazam sobie przewijania na lozku
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 12:47   #4934
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Miejsca nie ma.
Oglądam allegro :: pielucho ceratka flanelowa duża ..
Chyba będę z allegro zamawiać wrzucam do koszyka później zweryfikuję ,a ten do noska to jaki wybrać na odkurzacz zlekka mnie przeraża..
Pieluchoceratka to glupota. Mam i dalej jak nowa bo przy dwojce uzylam 2 razy. Jak juz to podklady na lozko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

I oczywiscie katarek do odkurzacza, kupilismu przy drugiej jak pierwdza miala skonczone 3 lata i o te 3 lata za pozno. Cudo. Ale taki odciągania zestaw warto kupic by miec na wyjscie do przychodni naprzyklad. Ale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 12:56   #4935
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Katarek Plus to must-have, nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Dla mnie przewijak był zbędny, bezpieczniej się czułam przewijając na łóżku. Z tym że ja przewijałam siadając na przeciwko dziecka, więc kręgosłup nie był obciążony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 13:05   #4936
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Miejsca nie ma.
Oglądam allegro :: pielucho ceratka flanelowa duża ..
Chyba będę z allegro zamawiać wrzucam do koszyka później zweryfikuję ,a ten do noska to jaki wybrać na odkurzacz zlekka mnie przeraża..
Ja te pieluchoceratki lubiłam. Jak się sik jakis trafił bokiem to ceratka do prania a nie cały pokrowiec


Do noska katarek najlepszy. Najłatwiej. Przy zwykłym płuca można wypluc. Ale taki zwykły się przydaje jak np odciagniecie nocą czy gdzieś na wyjazd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 13:24   #4937
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

u nas na poczatku sprawdzily sie podklady jednorazowe z rosska, jak juz pozniej nauczylismy sie przewijac z predkoscia swiatla to wystarczal jeden na dłuzej
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 13:55   #4938
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Nie ma jak wyprzedaże mój H&M pusty ;/ normalnie pusty , nic dla młodego nie kupiłam . Ekspedientka mówiła , że to była chwila rodem torebki w Lidlu. .. U Nas jedyny H&M może dlatego ...

Macie może jakieś fajne stronki z wyprzedażami ?

Z tym przewijakiem jak jest w końcu , nakładka na łóżeczko czy na mebel ? Moja mama mówi itak będziesz na łóżku lub kanapie przewijać .

Ja i tak laktator Avent Philips bym chciała,bo już mam butelki i smoczki. Nie przewiduję zakupu przed ciążą go , dostępny cały czas jest ..

Ja w niedzielę przegląd ciuszków robię znowu dwa kartony stoją .

Strasznie źle się czuję , skończyło mi się żelazo krew z nosa się leję,czuję się zmęczona sama nie wiem czym . Ręce bolą ,kolana strzelają ciśnienie dobre +2 kg na plusie . Myślę , że to ta pogoda robi śnieg,deszcz, słońce ..
Dla mnie najlepsze rozwiązanie to przewijak komoda/ półka . Ja mam ten najprostszy z Ikea. Nie daj sobie wmówić że i tak będziesz przewijała gdziekolwiek i po co ci to. Ja już pisałam że to dla mnie absolutny must have. korzystaliśmy cały rok. Wszystko w jednym miejscu. Pampersy, waciki, kremy, chusteczki i zawsze miałam tak w pogotowiu jakieś body. Często przebierałam młodego a tu się okazuje że body obsikane. Wszystko masz pod ręką. Bierzesz tylko dziecko kładziesz i robisz co trzeba. A przewijanie noworodka na kanapie? Jak jesteś sama w domu? To jedna ręka trzymasz dziecko, druga rozkladasz na szybko jakaś pieluszkę tetorwa przynosisz co potrzeba. Rozbierasz malucha a tu się okazuje że np nagle ( bo nigdy się nie rozbiło) jakieś odparzenie. I teraz co. Zostawiasz golasa na kanapie idziesz szukać kremu... Czy bierzesz golasa na ręce szukacie razem... W tym czasie maluch sika/ albo może nawet dwojka prosto na ciebie a przy okazji i dywan oberwie. Ja dziękuję aaa no i tak około 10-12 razy na dzień na początku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"

Edytowane przez triss
Czas edycji: 2019-12-28 o 13:57
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 14:22   #4939
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsze rozwiązanie to przewijak komoda/ półka . Ja mam ten najprostszy z Ikea. Nie daj sobie wmówić że i tak będziesz przewijała gdziekolwiek i po co ci to. Ja już pisałam że to dla mnie absolutny must have. korzystaliśmy cały rok. Wszystko w jednym miejscu. Pampersy, waciki, kremy, chusteczki i zawsze miałam tak w pogotowiu jakieś body. Często przebierałam młodego a tu się okazuje że body obsikane. Wszystko masz pod ręką. Bierzesz tylko dziecko kładziesz i robisz co trzeba. A przewijanie noworodka na kanapie? Jak jesteś sama w domu? To jedna ręka trzymasz dziecko, druga rozkladasz na szybko jakaś pieluszkę tetorwa przynosisz co potrzeba. Rozbierasz malucha a tu się okazuje że np nagle ( bo nigdy się nie rozbiło) jakieś odparzenie. I teraz co. Zostawiasz golasa na kanapie idziesz szukać kremu... Czy bierzesz golasa na ręce szukacie razem... W tym czasie maluch sika/ albo może nawet dwojka prosto na ciebie a przy okazji i dywan oberwie. Ja dziękuję aaa no i tak około 10-12 razy na dzień na początku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uśmiałam się przy końcówce) czeka mnie wypada do IKEA widzę . Chyba jednak muszę rozplanować sobie to jakoś .
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-28, 14:29   #4940
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja przy pierwszej przewijak mialam na lozeczku, orzy drugiej uzywalismy ale na lozku, stole, gdzie akurat trzeba bylo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 15:42   #4941
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsze rozwiązanie to przewijak komoda/ półka . Ja mam ten najprostszy z Ikea. Nie daj sobie wmówić że i tak będziesz przewijała gdziekolwiek i po co ci to. Ja już pisałam że to dla mnie absolutny must have. korzystaliśmy cały rok. Wszystko w jednym miejscu. Pampersy, waciki, kremy, chusteczki i zawsze miałam tak w pogotowiu jakieś body. Często przebierałam młodego a tu się okazuje że body obsikane. Wszystko masz pod ręką. Bierzesz tylko dziecko kładziesz i robisz co trzeba. A przewijanie noworodka na kanapie? Jak jesteś sama w domu? To jedna ręka trzymasz dziecko, druga rozkladasz na szybko jakaś pieluszkę tetorwa przynosisz co potrzeba. Rozbierasz malucha a tu się okazuje że np nagle ( bo nigdy się nie rozbiło) jakieś odparzenie. I teraz co. Zostawiasz golasa na kanapie idziesz szukać kremu... Czy bierzesz golasa na ręce szukacie razem... W tym czasie maluch sika/ albo może nawet dwojka prosto na ciebie a przy okazji i dywan oberwie. Ja dziękuję aaa no i tak około 10-12 razy na dzień na początku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zgadzam się, najlepiej miec wszystko od reka, moze okazac sie ze jest potrzeba przebrania bo akurat poszlo po pleckach
no i mimo tego nie raz oberwalo mi sie jak z petardy kupką wiec przewijanie z predkoscia swiatla szczegolnie na poczatku jest konieczne
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 15:56   #4942
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Miejsca nie ma.
Oglądam allegro :: pielucho ceratka flanelowa duża ..
Chyba będę z allegro zamawiać wrzucam do koszyka później zweryfikuję ,a ten do noska to jaki wybrać na odkurzacz zlekka mnie przeraża..
Dla mnie ten do odkurzacza jest najlepszy mimo że na początku miałam wątpliwości. Frida zwykłą ja nie miałam siły żeby wyciągnąć wszystko dobrze. A odciaganie do tej pory budzi przerażenie u dziadków i wychodzą z pokoju jak mamy u nich jej odciągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
katarek najlepszy

u mnie do dzis sprawdza sie komoda z przewijakiem z ikei: https://www.ikea.com/pl/pl/p/stuva-f...aly-s39180830/
ma duzo miejsca i wszystko pod ręką:
Jakbym miała więcej miejsca to też bym sobie taką kupiła bo wygląda naprawdę fajnie ale takto musieliśmy mieć przewijak na łóżeczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 16:16   #4943
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Dzien dobry po świętach
Nam udało się dorwać łóżeczko dostawkę w dobrej cenie w idealnym stanie ️ wczoraj bratowa wyciągnęła mnie do galerii ale szczerze mówiąc szału nie ma z tymi ciuszkami, nic ciekawego. Straciłam wene do zakupów.
Coraz częściej dopadaja mnie bezsenne noce, budzę się o 4 i do 7 nie śpię, nigdy nie miałam z tym problemu chrapiacy TŻ nie pomaga, brzuch mi zaczyna powoli ciążyc i mamy mało miejsca w łóżku.. No i zauważyłam że ciężko mi się oddycha, a gdzie tu dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo z zakupami byłam wczoraj i dla maluszków szału nie ma dla starszaka kupiłam parę rzeczy ale dla malucha nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Doczytam was później...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 16:50   #4944
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Przejrzalam nasze ubranka i nie mam ostatecznie wiele rzeczy ktore nadają sie dla chlopca. Dziewczyny w co ubieralyscie malych chlopcow. Pajace lub spiochy i co jeszcze na nogi zamiast . Od razu spodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 17:01   #4945
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Dla mnie ten do odkurzacza jest najlepszy mimo że na początku miałam wątpliwości. Frida zwykłą ja nie miałam siły żeby wyciągnąć wszystko dobrze. A odciaganie do tej pory budzi przerażenie u dziadków i wychodzą z pokoju jak mamy u nich jej odciągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Jakbym miała więcej miejsca to też bym sobie taką kupiła bo wygląda naprawdę fajnie ale takto musieliśmy mieć przewijak na łóżeczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mąż obawia się,że wyciągniemy małemu mózg noskiem ale myślę, że go nie uszkodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Przejrzalam nasze ubranka i nie mam ostatecznie wiele rzeczy ktore nadają sie dla chlopca. Dziewczyny w co ubieralyscie malych chlopcow. Pajace lub spiochy i co jeszcze na nogi zamiast . Od razu spodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem ciekawa w co ubiera się noworodki? Z kiedyś kojarzę kaftaniki, ale to chyba niewygodne 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 17:04   #4946
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Mój mąż obawia się,że wyciągniemy małemu mózg noskiem ale myślę, że go nie uszkodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Też jestem ciekawa w co ubiera się noworodki? Z kiedyś kojarzę kaftaniki, ale to chyba niewygodne 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaftaniki są niewygodne. Body, body i jeszcze raz body. Ja nie wiem co zamiast getrow chlopcom nakladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 17:09   #4947
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja w dzień/ na spacer/ w gości ubieralam młodego w body i albo getry albo spodenki dresowe i skarpety. Ewentualnie polspiochy. W domu najczęściej pajacyk żeby było mu wygodnie i nic poza pampersem w brzuch nie uwierało. Tak do 5 miesiąca w domu to głównie pajacyk. Syn był z września. Potem jak już większy to body i spodenki po domu. I same body jak było lato.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 17:23   #4948
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zakupiłam poduszkę do spania...
Ostatnie noce mnie wykańczają
Co dwie godziny jak nie częściej do wc a ostatnio i małżonek a to wigilia w pracy a co spotkanie z kumplami i dopóki nie wróci to jakoś zasnąć nie mogę i czuje się fatalnie ostatnio, plecy bolą, ręce drętwieją, ehhhh
Mam nadzieje, ze poduszka pomoże
A ja dzisiaj weszłam do ciucholandu i dwie pary spodni upolowalam (dżinsy i dresiki) i bluzę i kurteczkę
Wszystko za całe 38 plnow
Zamówiłam rożek i kokon z „kolderka” a resztę zamowienia mam na Allegro wrzucona w koszyk, chyba zamówię na dniach te waciki, linomagi, podkłady, prześcieradełka, aspirator do noska itp i będzie spokój


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też mam ten sam problem. W nocy boli mnie wszystko, przewracam się z bólem na drugi bok, mam poduszkę C, ale nie daje rady. Wkładam sobie większą poduszkę między nogi i jest lepiej.

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Przejrzalam nasze ubranka i nie mam ostatecznie wiele rzeczy ktore nadają sie dla chlopca. Dziewczyny w co ubieralyscie malych chlopcow. Pajace lub spiochy i co jeszcze na nogi zamiast . Od razu spodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może półśpiochy. Chyba najbardziej praktyczne.

Dzisiaj pojechałam z teściową do h&m i pepco, bo przyjechała na kilka dni do nas. Normalnie sama nie wychodzę nigdzie na zakupy, bo mąż nie ma cierpilwosci ze mną chodzić. Został w aucie, a my poszłyśmy. W h&m bieda dla maluszków. Kupiłam na wyprzedaży tylko skarpetki, poza tym za normalną cenę inne fajne skarpetki. W pepco kupiłam 1 body na długi rękawek i czapeczkę na 62, całkiem fajne. Ciekawe jak będzie z jakością.

Są już wyniki mojego testu obciążenia glukozą. Wg. tych norm co napisali, to wyszło mi bardzo dobrze.

Ja też uważam ,że komoda +przewijak to must have. Nie wyobrażam sobie przewijania w innym miejscu. Wszystko miałam pod ręką i ubranka i kosmetyki i pieluszki.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 17:31   #4949
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dziewczyny ktora zamawiala ubranka z Dolce sonno. Jak jakosc dla maluszkow i jak wypada rozmiarowka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-28, 17:50   #4950
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktora zamawiala ubranka z Dolce sonno. Jak jakosc dla maluszkow i jak wypada rozmiarowka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do jakości to nie mam zastrzeżeń ale wiadomo, nic nie prałam jeszcze. Na zdjęciu masz porównianie body 62 smyk a pod nim dolce. Generalnie są na szerokość większe ciut ale tak długościowo krótsze, krótsze rękawy więc rozmiar wypada w praktyce mniejszy.
A co do ubranek, zamówiłam z idladziecka i mega jakościowo mieciusie jak nie wiem!
Dla tych co nie są na fb, na allegro pieluchy flanelowe i tetra z jukki po 1 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.