Czym wyleczyć zaskórniki? - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-09, 14:20   #1831
CandyF
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 076
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

dzieki dziewczyny
__________________

CandyF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 18:05   #1832
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Dziewczyny, a ja polecam kryształki korundu

sprawdziłam na własnej skórze.... po 2 tygodniach stosowania - 4 peelingi widzę poprawę

ale pamiętajcie nie powinno być na buzi stanów zapalnych
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2010-03-13 o 18:06
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 12:52   #1833
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

A mogłabyś coś więcej o tych kryształkach napisać? Gdzie można je kupić, ile kosztują? rozumiem że to taki jakby peeling mechaniczny?
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 13:12   #1834
bebunio
jak promyczek słońca....
 
Avatar bebunio
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8 715
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
A mogłabyś coś więcej o tych kryształkach napisać? Gdzie można je kupić, ile kosztują? rozumiem że to taki jakby peeling mechaniczny?

łap

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=298106
__________________
rozliczenia -> [SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic212042_4.gif[/SIGPIC]

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 16:03   #1835
highlanderka
Przyczajenie
 
Avatar highlanderka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocko
Wiadomości: 3
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Właśnie z apteki wróciłam Kupiłam naftę kosmetyczną firmy anna z witaminami A+E za 3,69 i olejek pichtowy BioMedica za 9,35 Zaraz zabieram się do wyrabiania toniku, a wieczorem pierwsza próba...
I co ??? Jak sie udala proba ?
Ja chyba bede probowac dzisiaj. Wiaze duze nadzieje z tym zabiegiem, poniewaz jak na razie nic mi nie pomoglo na moje... wiadomo co
Slyszal ktos moze o zabiegach easy peel ?
highlanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:07   #1836
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki??

Witam Was !
Nigdy nie miałam kłopotów z cerą.. była wprost idealna.. rok temu jednak dostałam wysypu POWOLNEGo (chyba przez kosmetyk cliniqe) ale nie jestem pewna..
no i do teraz uporczywie w tej jednej strefie i nigdzie indziej mam zaskórniki zamknięte które po tygodniu zaczerwieniają się i jest w nich ropa..
zniknie jeden pojawia się kolejny..
stosuje peelingi glinkę zielone, toniki, nawilżam.. ale nic nie pomaga.. dalej ŁAŃCUcH się ciągnie.. :/
myślałam o mikrodembrazji ale też nie wiem czy powinnam.. :/
a co do dermatologa.. boje się ze zapisze mi coś mega złuszczającego co pogorszy mi stan zdrowej cery po bokach czoła..
sama nie wiem...
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 12:24   #1837
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Mikrodermabrazja? Chyba żartujesz...Ten zabieg wykonuje się, żeby pozbyć się przebarwień i na pewno nie wtedy, gdy ma się na twarzy stany zapalne, bo mikro po prostu je rozniesie...
Jeśli nic nie pomaga to powinnaś iść do dermatologa - jak nawet przepisze Ci coś, co może powodować złuszczanie, to są przecież kremy.
Masz trądzik tylko na czole, tak? Myślę, że regularne peelingi, maseczki i dobry nawilżacz powinny pomóc.. Jak mimo to nic Ci nie pomaga to znak, że pora wybrać się do specjalisty
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 14:09   #1838
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

no tak. mam TYLKO w tym jednym miejscu co widać na zdjęciu.


peelingi nawilżacze.. może pomagają.. nigdy nie wiadomo co by było gdybym przestała ich używać ;/
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:15   #1839
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

a jakiego peelingu używasz?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:59   #1840
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

a może spróbuj czegoś bardzo prostego ? np mycie szarym mydłem (biały jeleń) plus naturalny tonik, np z octu jabłkowego z olejkiem herbacianym?
albo smaruj czoło nierozcieńczonym olejkiem, mi to często pomaga.
kiedyś miałam taki sam problem tylko z czołem. i wtedy pomógł mi krem ziaja med ,różowy 'trądzik różowaty'
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:27   #1841
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

może mnie zlinczujecie ale używałam garniera 3 w 1 bo tylko po nim czułam że starłam ten martwy naskórek. później nawilżałam i było Ok.
teraz zaczęłam używać glinki zielonej i w sumie mieszane mam odczucie.
używam jej już tydzien- odstawiłam peeling. jedynie raz na 4 dni.

robiłam już eksperymenty typu: odstawianie kosmetyku, zmiana,, nie dotykanie, nawilżanie.
nie wiem może coś moja cera nie jest skłonna oswoić al za nic nie mogę wybadać co.
jestem pewna że to przez te kosmetyki z clinique bo one wtedy bardzo mi wysuszyły cerę..a ja młoda i głupia myślałam że jak wysuszy to nic nie wyskoczy ;/ no i teraz właśnie tam mi się bardzo przetłuszała.. po GLINCE już mniej.. ale niespodzianki andal się poajwiają


wypróbuję tej ziaji kremiku.. a stosowałaś jeszcze coś do trego??
prosze o rady
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:18   #1842
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Same zaskórniki zdarzają mi się bardzo rzadko. Większym problemem sa same wgłębienia zaskórnikowe. Tego nie da się pozbyć.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:18   #1843
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

lalalilala - a może Tribiotic z apteki?
to antybiotyk bez recepty, w bardzo małym stężeniu, kupuje się go w saszetkach za 3 zł jedna, powinno pomóc na stany zapalne

mogłabyś spróbować też np. maści z wit. A, która nawilżyłaby cerę.

jeśli nic Ci nie pomoże to idź do dermatologa, bo im dłużej będziesz zwlekała, tym gorszy będzie stan cery, aż coraz trudniej będzie Ci się tego pozbyć...
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:55   #1844
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez lalalilala Pokaż wiadomość
może mnie zlinczujecie ale używałam garniera 3 w 1 bo tylko po nim czułam że starłam ten martwy naskórek. później nawilżałam i było Ok.
teraz zaczęłam używać glinki zielonej i w sumie mieszane mam odczucie.
używam jej już tydzien- odstawiłam peeling. jedynie raz na 4 dni.
odstaw pen peeling bo on tylko pogarsza sprawę !
tydzień to za mało żeby ona zadziałała

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
lalalilala - a może Tribiotic z apteki?
to antybiotyk bez recepty, w bardzo małym stężeniu, kupuje się go w saszetkach za 3 zł jedna, powinno pomóc na stany zapalne .
polecam, moje krostki szybciej po nim znikają

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
l
mogłabyś spróbować też np. maści z wit. A, która nawilżyłaby cerę.
niestety ona może zapchać
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:07   #1845
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

a jak myślicie (zdjecie u samej góry) powinnam udać się dermatologa czy kosmetyczki.
ten problem mam tylko w środkowej części czoła nigdzie indziej. ale on jest jest i jest i nie znika.

tribiotic kupiłam jak pisałyście ale cudu nie oczekuję...
tego kremiku u mnie w drogerii nie mieli
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:15   #1846
Angel948
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 151
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a jakiego peelingu używasz?
Hej, przyłącze sie jak pozwolicie


wiem, że to nie pytanie do mnie ale odpowiem
Ostatnio w aptece pani mi poleciła na zaskórniki peeling embrioniczny z La Roshe Posay.. on jest pewnie drogi ale dała mi kilka próbek... on jest bardzo delikatny dlatego można go używać do skóry wrażliwej.. naprawde polecam bo kiedyś miałam bardzo dużo zaskórników a teraz zostało mi kilka na policzku bo już nie stosuje (skończyły się próbki)

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez lalalilala Pokaż wiadomość
a jak myślicie (zdjecie u samej góry) powinnam udać się dermatologa czy kosmetyczki.
ten problem mam tylko w środkowej części czoła nigdzie indziej. ale on jest jest i jest i nie znika.

tribiotic kupiłam jak pisałyście ale cudu nie oczekuję...
tego kremiku u mnie w drogerii nie mieli
najlepiej to nie pytać się na forum tylko wybrać się do dermatologa(sprawdzonego) bo kosmetyczka z tego co wiem to tylko pogarsza sprawę... każdy ma inna cerę i każdy inne problemy także raczej polecam dermatologa

Edytowane przez Angel948
Czas edycji: 2010-03-29 o 15:18
Angel948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:47   #1847
CandyF
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 076
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

lalalilala mam podobny problem do Ciebie. to coś na czole nasila mi się w czasie miesiączki.
ostatnio ten problem zaniknął kiedy przestałam jeść jakiekolwiek słodycze. mam niemal idealne czoło. to jest chyba najlepsze lekarstwo przynajmniej dla mnie:P
__________________

CandyF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 15:55   #1848
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Angel.. tylko ja już zgłupiałam bo NIE WIEM czy ja mam zaskórniki czy też pryszcze .. niby na początku jest jak ziarenko soli malutkie pod skóra i później po tygodniu się powiększa.. czasem zrobi się strupek a czasem przetwarza się w zwykłego ropnego pryszcza..

inną sprawą jest ze w życiu nie byłam u dermatologa bo nie miałam takiej potrzeby.. i nie mam pojęcia jaki jest dobry bo nawet nie mam kogo się poradzić.. niby dzisiaj była przychylna ugiąc się i isc do tej kosmetyczki ale znów teraz nie wiem :/

La Roshe Posay- myslisz ze u mnie by zadzialal?

CANDYF czekolada... a po jakim czasie zobaczylas rezultat?
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:00   #1849
CandyF
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 076
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

niemal od razu. chociaż faktem jest, że nigdy tej czekolady czy ogólnie słodyczy nie zjadałam w nie wiadomo jakich ilościach.. ale jednak, i wnioskuje, że to dzięki ograniczeniu do minimum teraz zbliża mi się okres i póki co nie widzę, żeby mój stan skóry się pogorszył.
natomiast zamiast do kosmetyczki, radziłabym Ci iść do dermatologa jednak
__________________

CandyF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:02   #1850
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość


niestety ona może zapchać
masz rację, choć ja sobie chwale (z tym, że tylko 1 firmy )
i trudno byłoby też wyczuć, czy nie natłuściłby za mocno, zamiast po prostu nawilżyć...

Cytat:
Napisane przez lalalilala Pokaż wiadomość
a jak myślicie (zdjecie u samej góry) powinnam udać się dermatologa czy kosmetyczki.
ten problem mam tylko w środkowej części czoła nigdzie indziej. ale on jest jest i jest i nie znika.

tribiotic kupiłam jak pisałyście ale cudu nie oczekuję...
tego kremiku u mnie w drogerii nie mieli
dermatolog, i nie bój się, jakby co to jest wizaż, będziesz mogła doczytać o tym, co przepisał Ci lekarz
poza tym, powiedz mu od razu o swoich obawach, że boisz się, że przeniesie się na resztę twarzy.

używaj go używaj, tylko pamiętaj o wytrwałości, przy chorobach skóry jest potrzebna, ale potem będziesz się cieszyła ładną cerą, bo na zdjęciu nie przedstawia się to źle


aha, i zastanów się, czy po jakimś jedzeniu nie pogarsza Ci się stan cery?

poczytaj też może wątki na biochemii urody

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Aha, jeszcze co do kosmetyczki - ona Ci pogorszy stan cery, bo oczyszczanie to zwykłe wyciskanie, a to jak wiadomo roznosi bakterie...
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:10   #1851
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

no to nic. jutro szukam jakiegoś dermatologa.. umówię sie ładnie pokaże buźke no i mam nadzieje ze dopomoże .. no ale jak np poda mi jakiś ANTYBIOTYK doustny to nie pójdzie mi w resztę cery i jej nie pogorszy???
o to się martwię.. bo maściami smarowałabym jedynie w tym jednym miejcu..

zresztą.. on chyba najlepiej bedzie wiedział :/

reszte buzi mam na prawde w bardzo dobrym stanie.. nei wiem co z tym środkowym czolem sie dzieje.. jadam tak samo od zawsze.. moze sie objadam na noc czasem ale raczej to nie w tym rzecz.

przyznam sie ze dawniej nie dbalam o buzie bo nie mialam potrzeby, jdynie wymylam rano i wieczorem wodą i nałożyłam jakiś krem czasem jaki miałam pod ręką.. ale była ona cały czas idealna.

kiedyś dostałam CLINIQUE 3 w 1 (po niemiecku ulotka była) więc katowałam się jakims alkoholowym tonikiem i od tamtego czasu na czole wsyp..


dziękuję dziewczyny


a co do kosmetyczki.. przecież wiele dziewczyn chodzi do niej i zachwala.. a moze jakby wycisnęła i później te mikrodembrazje zrobiła. albo peeling kwalitacyjny czy jak to się tam pisze.. przeciez tez ma jakies doswiadczenie w tym
a zresztą czesto jest tak ze i dermatolog odsyła do kosmetyczki pacjentów..

Edytowane przez lalalilala
Czas edycji: 2010-03-29 o 16:13
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:11   #1852
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez lalalilala Pokaż wiadomość
no to nic. jutro szukam jakiegoś dermatologa.. umówię sie ładnie pokaże buźke no i mam nadzieje ze dopomoże .. no ale jak np poda mi jakiś ANTYBIOTYK doustny to nie pójdzie mi w resztę cery i jej nie pogorszy???
o to się martwię.. bo maściami smarowałabym jedynie w tym jednym miejcu..

zresztą.. on chyba najlepiej bedzie wiedział :/

reszte buzi mam na prawde w bardzo dobrym stanie.. nei wiem co z tym środkowym czolem sie dzieje.. jadam tak samo od zawsze.. moze sie objadam na noc czasem ale raczej to nie w tym rzecz.

przyznam sie ze dawniej nie dbalam o buzie bo nie mialam potrzeby, jdynie wymylam rano i wieczorem wodą i nałożyłam jakiś krem czasem jaki miałam pod ręką.. ale była ona cały czas idealna.

kiedyś dostałam CLINIQUE 3 w 1 (po niemiecku ulotka była) więc katowałam się jakims alkoholowym tonikiem i od tamtego czasu na czole wsyp..


dziękuję dziewczyny


a co do kosmetyczki.. przecież wiele dziewczyn chodzi do niej i zachwala.. a moze jakby wycisnęła i później te mikrodembrazje zrobiła. albo peeling kwalitacyjny czy jak to się tam pisze.. przeciez tez ma jakies doswiadczenie w tym
a zresztą czesto jest tak ze i dermatolog odsyła do kosmetyczki pacjentów..
antybiotyk doustny dostaje się przy poważnych problemach z cerą, przy poważnych ropnych wykwitach.
ale on nie pogarsza stanu cery

skoro robi Ci się na środku czoła - może z powodu, że w tej strefie cera Ci się przetłuszcza, jest nienawilżona, wysuszona tonikiem alkoholowym.


wyciskanie odchodzi do lamusa - bo tylko roznosi bakterie, o czym już mówiłam, szczególnie mam na mysli zamknięte zaskórniki, czerwone, ropne wypryski.
mikrodermabrazję stosuje się na ślady, blizny po trądziku - jednym z przeciwskazań są stany zapalne na twarzy. Nolley także już Ci o tym mówiła
o peelingu kawitacyjnym wiem tyle, że pomaga na zaskórniki, nie wiem co z innymi problemami skórnymi.

ja nigdy nie słyszałam, żeby dermatolog odsyłał do kosmetyczki, co nie znaczy, że tak nie jest. jeśli Twój dermatolog uzna, że zabieg kosmetyczny w Twoim wypadku jest wystarczający to Cie do kosmetyczki skieruje.

ale zawsze pierwszym miejsce jakie powinno odwiedzić się w przypadku chorób skóry jest dermatolog, bo to lekarz.
a kosmetyczka to zawsze tylko kosmetyczka, która nie przepisze Ci odpowiednich leków, a jej zabiegi nie musza okazać się pomocne.


poczytaj troche wizaż, o zabiegach, o które pytasz, dowiedz się na co pomagają, jakie są przeciwwskazania i pójdź do dermatologa, bo to na prawdę podstawa.
nie ma się czego bać, czy wstydzić - to ma pomóc.

poza tym - na prawdę masz lekki stan zapalny, który szybko zniknie, jeśli szybko pójdziesz do lekarza.
nie ma co kombinować samemu, skoro nic nie pomaga Ci, a może się pogorszyć.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

a tego kremu ziaji poszukaj na allegro, bo zdaje mi się, że w zwykłej drogerii możesz go nie dostać.

Edytowane przez blue_apple
Czas edycji: 2010-03-29 o 18:10
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 19:32   #1853
lalalilala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 288
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

NARC wspomniała o "kremie ziaja med ,różowy 'trądzik różowaty'" wiec tak sobie myslalam ze sie gdzies natknę

wiecie co. umówię się z dermatologiem na następny tydzien a w tym czasie jeszcze przetestuje tribiotic bo polecono mi tz go na wizazu. a widze za ładnie wyciąga wszystko. zobaczymy za tydzien jak skoncze z nim bo to antybiotyk i mozna przez tydz go tylko stosowac. a jak nie ebdzie poprawy to marszem do lekarza i dam wam znac

Kochane jestescie. na prawde na wizazu można duzo dzięki takim osobom jak Wy się dowiedziec
lalalilala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 10:27   #1854
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Polecam peeling kawitacyjny, dla mnie coś rewelacyjnego! co prawda nie miałam jakiś wielkich zmian skórnych ale pozbyłam się czarnych wągrów i małych blizenek po trądziku, który pojawiał się od czasu do czasu.

Ten peeling nie tylko oczyszcza ale także rozjaśnia, odkaża skórę, głęboko oczyszcza z toksyn po starych kosmetykach, usuwa martwy naskórek, zabija bakterie ... skóra jest gładka i promienna.

Jestem zachwycona rezultatami i chodzę regularnie średnio raz na dwa miesiące - fajnie sobie go zrobić kilka dni przed jakąś ważną imprezą

do tego jeszcze super cena - w moim mieście kosztuje 30 zł.

Co do mikrodermabrazji nie polecam! to się stosuje tylko jak już masz CAŁKOWICIE wyleczony trądziki chcesz się pozbyć blizn i plam choć teraz alternatywą dla tego jest oxybrazja - przyjemniejsza i nie wywołuje takiego podrażnienia. Ja zrobiłam mikro na prawie (zostały dosłownie 3 małe krostki) wyleczony trądzik na plecach i paskudnie się rozniosło i mało tego ze względu na moje skłonności do wyprysków wyleczony przez dermatologa trądzik na plecach znów się uaktywnił

Polecam kawitację, mikro omijam szerokim łukiem
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/

Edytowane przez intermanka
Czas edycji: 2010-03-30 o 10:48
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:13   #1855
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Polecam peeling kawitacyjny, dla mnie coś rewelacyjnego! co prawda nie miałam jakiś wielkich zmian skórnych ale pozbyłam się czarnych wągrów i małych blizenek po trądziku, który pojawiał się od czasu do czasu.

Ten peeling nie tylko oczyszcza ale także rozjaśnia, odkaża skórę, głęboko oczyszcza z toksyn po starych kosmetykach, usuwa martwy naskórek, zabija bakterie ... skóra jest gładka i promienna.

Jestem zachwycona rezultatami i chodzę regularnie średnio raz na dwa miesiące - fajnie sobie go zrobić kilka dni przed jakąś ważną imprezą

do tego jeszcze super cena - w moim mieście kosztuje 30 zł.

Co do mikrodermabrazji nie polecam! to się stosuje tylko jak już masz CAŁKOWICIE wyleczony trądziki chcesz się pozbyć blizn i plam choć teraz alternatywą dla tego jest oxybrazja - przyjemniejsza i nie wywołuje takiego podrażnienia. Ja zrobiłam mikro na prawie (zostały dosłownie 3 małe krostki) wyleczony trądzik na plecach i paskudnie się rozniosło i mało tego ze względu na moje skłonności do wyprysków wyleczony przez dermatologa trądzik na plecach znów się uaktywnił

Polecam kawitację, mikro omijam szerokim łukiem
zaciekawiłas mnie swoim wpisem
mieszkasz pewnie w niedużym mieście?
ja u siebie najtańsza mikro znalazłam za 100 zł
gdyby kosztowałą 30, nawet bym się nie zastanawiała, bo jesli by nie zadziałało nie byłoby tak szkoda, a i jednocześnie można spróbować większej ilości zabiegów.

szkoda trochę, ale myślę, że i tak się kiedyś skuszę, bo przecież nie mogę całe życie używać Isotrexinu (retinoid). a niestety kazde odstawienie kończy się nawrotem.

mikro robiłaś u kosmetyczki czy u derma?
nie mówiła Ci, że przy stanach zapalnych nie wolno robić?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:28   #1856
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Hej, zarówno kawitację jak i i mikro robiłam w salonie Yasumi- miasto średniej wielkości ale salon mamy 30 zł to koszt peelingu kawitacyjnego za mikro na plecy + maskę łagodzącą zapłaciłam 70 zł. Niby mi powiedzieli,że na stany zapalne się nie powinno ale obiecli,że będą omijać te kilka krostek które zostały po zaleczeniu u dermo ale niestety nie pomogło wiesz to nie tyle wyglądało jakby się rozniosło co uaktywniło na nowo...wiem,że to dziwne ale tak to wyglądało i trzeba znowu było zaleczyć

Jeśli masz jakieś pytania chetnie odpowiem ...
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:36   #1857
Peggys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Czytam,czytam i już zgłupiałam...
Większość wspominająca mieszankę pichtową,mówiła raczej że pomógł na te czarne wągry,tzn zaskórniki otwarte,bo te zanieczyszczenia 'ścieraly się' przy tarciu.
Jestem w kropce bo już nie wiem czy ta mieszanka pomoże też na te grudki widoczne pod światło i wyczuwalne pod palcami?
Peggys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:43   #1858
CandyF
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 076
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

ja ją stosuje na te grudki i nie wiem.. cera mi się poprawiła, ale czy to jest za sprawą tej mieszanki to już Ci nie powiem;d
__________________

CandyF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:50   #1859
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Cytat:
Napisane przez intermanka Pokaż wiadomość
Hej, zarówno kawitację jak i i mikro robiłam w salonie Yasumi- miasto średniej wielkości ale salon mamy 30 zł to koszt peelingu kawitacyjnego za mikro na plecy + maskę łagodzącą zapłaciłam 70 zł. Niby mi powiedzieli,że na stany zapalne się nie powinno ale obiecli,że będą omijać te kilka krostek które zostały po zaleczeniu u dermo ale niestety nie pomogło wiesz to nie tyle wyglądało jakby się rozniosło co uaktywniło na nowo...wiem,że to dziwne ale tak to wyglądało i trzeba znowu było zaleczyć

Jeśli masz jakieś pytania chetnie odpowiem ...
wiem wiem, że kawitacji
ja miałam na myśli, że w Warszawie właśnie kawitacja jest w granicach 100 zł

ojejku, to nieciekawie, może faktycznie niepotrzebnie się zdecydowałaś, może coś tkwiło pod skóra, albo nie omineli jednak
z resztą teraz to nie ważne, ważne, że pomaga Ci kawitacja

ja mam takie przeczucie, że własnie coś takiego mojej cerze by się przydało... takie głębsze oczyszczenie, wygładzenie, rozjaśnienie...
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 08:51   #1860
highlanderka
Przyczajenie
 
Avatar highlanderka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocko
Wiadomości: 3
Dot.: Czym wyleczyć zaskórniki?

Ja powiem, ze bylam na peeling kawitacyjnym i raczej on na zaskorniki mi nie pomogl.

Chcialam jednak obalic mit olejku pichtowego i nafty.
Mysle, ze nie jestem tu pierwsza, ale dorzuce moze moje tzw 3 grosze.
W odniesieniu do tego, co jedna z pan tutaj napisala, ze efekty juz widac po pierwszym razie tylko trzeba mocno trzec...-coz, tarlam, ale efekt byl taki, ze naskorek tak mi sie wysuszyl, ze przez okolo tydzien mialam taka jakby twarda maske w miejscach, ktore 'mocno tarlam' a musze dodac, ze nie mam cery wrazliwej, raczej powiedzialabym, ze mieszana.
Jak mi juz to wszystko minelo, postanowilam dac tej cudownej mieszance jeszcze jedna szanse i przemywam nia twarz, troche bardziej z umiarem, ale zaskorniki i pryszcze jak byly, tak dalej sa...
highlanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-17 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.