Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-28, 12:58   #1501
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Czy bardzo to nie. Pamiętam że po rozejściu z mężem sporo schudła i wyglądała świetnie, teraz powoli wraca do tamtej wagi. W tych włosach jej totalnie nie do twarzy, kojarzy mi się z fryzurą jakiejś Karynki (choć jej styl ubraniowy też mi się tak kojarzy), według mnie kiedyś lepiej się ubierała

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Ta fryzura okropnie ją oszpeca, do tego jej włosy są wiecznie ulizane, jakby tłuste, ona ich ciągle dotyka, do tego ten sztuczny, platynowy blond w połączeniu z grubymi, kruczoczarnymi brwiami daje efekt kariny właśnie 🤷

Czy ona chodzi gdzieś do pracy? Z czego ona żyje?.bo mam wrażenie, że pan nic nie robi, tylko wiecznie chodzi na zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 13:17   #1502
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ta fryzura okropnie ją oszpeca, do tego jej włosy są wiecznie ulizane, jakby tłuste, ona ich ciągle dotyka, do tego ten sztuczny, platynowy blond w połączeniu z grubymi, kruczoczarnymi brwiami daje efekt kariny właśnie

Czy ona chodzi gdzieś do pracy? Z czego ona żyje?.bo mam wrażenie, że pan nic nie robi, tylko wiecznie chodzi na zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej żyje tylko z wyświetleń na yt

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-28, 13:20   #1503
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

No mnie naprawdę szczerze zastanawia, czy jej się udaje utrzymać z tego kanału i czy z tego jest taki zysk, żeby móc żyć na takim poziomie? Dla mnie to najciekawsze zagadnienie w odniesieniu do szusz, bo naprawdę dziwi mnie, że tyle lat utrzymuje się na youtubie, nadal ma sporo obserwatorów i chyba fanów, a jej filmy mają taką jakość, jaką mają. Już nawet wydaje mi się, że kiedyś się bardziej starała, ale nie będę sobie tego robić i porównywać jej filmów.

Fakt, że włosy są za jasne do tych brwi - kiedyś miała inny odcień blondu, bardziej jej pasował. Np. tutaj wyglądała super, zapamiętałam ten jej outfit: https://www.youtube.com/watch?v=BCO-UKIQAow.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Czy bardzo to nie. Pamiętam że po rozejściu z mężem sporo schudła i wyglądała świetnie, teraz powoli wraca do tamtej wagi. W tych włosach jej totalnie nie do twarzy, kojarzy mi się z fryzurą jakiejś Karynki (choć jej styl ubraniowy też mi się tak kojarzy), według mnie kiedyś lepiej się ubierała

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Nie wiem - niech mnie ktoś poprawi, jak się mylę - Weronika nigdy specjalnie chyba nie była fanką sportu ani w ogóle ruchu - do czego ma prawo - i jadła to, na co miała ochotę, chyba stuknęła jej czterdziestka, nie jest nastolatką, więc serio uważam, że biorąc to pod uwagę, sylwetkę ma naprawdę w porządku i nie ma się do czego przyczepić. Była szczuplejsza/ grubsza, ale nadal to nie jakaś nadwaga czy wielkie zapuszczenie, żeby akurat to jej wypominać, bardziej wewnętrznie wydaje mi się taką dosyć mało przyjemną osobą. Jej stylu nie znam w ogóle, jedynie jej kurtki zimowe, które mignęły mi na instagramie, bardzo mi się podobają.

Ona naprawdę pokazuje wszystko od A do Z i niestety z tym mi się od zawsze przez to kojarzy - bałagan wokół niej, przebarwienia cery, jakiś taki nierówny podkład, za ciemne brwi itd. Z jednej strony to w sumie może jest jakiś pozytyw, że to pokazuje, bo odbiega od wizerunku idealnych instagramerek, ale z drugiej o ile uważam, że to fajnie pokazać się bez filtra, bez makijażu, to niekoniecznie mam ochotę oglądać czyjś bałagan - to w sumie ludzkie, każdy czasami ma nieporządek, ale czy trzeba to pokazywać i nie wyciąć podczas montażu?
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-11, 07:29   #1504
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Znacie panią Małgorzatę ? Stylizacje 50+
https://www.youtube.com/watch?v=Rv7E6BBl8G0&t=334s
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-12, 11:05   #1505
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Dziewczyny, zaczęła mnie nurtować jedna rzecz - czy maxineczka się wypowiadała dlaczego nie tworzy żadnych kosmetyków oprócz niezbyt udanej paletki z make up revolution?
Takie guru makojazowe i nie stworzyła żadnej palety, nawet z glam shopem?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-17, 20:03   #1506
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczęła mnie nurtować jedna rzecz - czy maxineczka się wypowiadała dlaczego nie tworzy żadnych kosmetyków oprócz niezbyt udanej paletki z make up revolution?
Takie guru makojazowe i nie stworzyła żadnej palety, nawet z glam shopem?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Co poszło nie tak z jej paletka?
A jak paletki Kitulca, znasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 06:20   #1507
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Miałam paletkę maxi i była mocno średnia. Słaby rozświetlacz, bronzer i róż ok. Ale cień foliowy (?), on się nazywał chyba orchid był nienakładalny, w ogóle nie transferował się na powiekę. Nie była to kwestia sztuki, bo moja ówczesna przyjaciółka też miała ten problem, a ona kupowała stacjonarnie, ja przez neta. No najbardziej zawiódł mnie wtedy rozświetlacz, bo wiemy że maxi lubię raczej intensywne, a ten był na poziomie słabej jakości cienia do oczu.
Kitulca rzeczy nie kupowałam, bo za nią nie przepadam.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-18, 09:11   #1508
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Miałam paletkę maxi i była mocno średnia. Słaby rozświetlacz, bronzer i róż ok. Ale cień foliowy (?), on się nazywał chyba orchid był nienakładalny, w ogóle nie transferował się na powiekę. Nie była to kwestia sztuki, bo moja ówczesna przyjaciółka też miała ten problem, a ona kupowała stacjonarnie, ja przez neta. No najbardziej zawiódł mnie wtedy rozświetlacz, bo wiemy że maxi lubię raczej intensywne, a ten był na poziomie słabej jakości cienia do oczu.
Kitulca rzeczy nie kupowałam, bo za nią nie przepadam.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Mam tę paletkę i lubię, nawet właśnie dzisiaj robiłam nią makijaż Cień orchid jest taki zwarty, nie powiedziałabym, że to folia. Uwielbiam jego kolor, robi u mnie robotę na powiece Rozświetlacz jest słaby, w sensie daje baaardzo delikatny efekt, ale czasami właśnie na taki stawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 11:43   #1509
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Mam tę paletkę i lubię, nawet właśnie dzisiaj robiłam nią makijaż Cień orchid jest taki zwarty, nie powiedziałabym, że to folia. Uwielbiam jego kolor, robi u mnie robotę na powiece Rozświetlacz jest słaby, w sensie daje baaardzo delikatny efekt, ale czasami właśnie na taki stawiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam jej paletkę. Już w niektórych cieniach mam spore denka, oraz brazer mam na wykończeniu.
Rozświetlacz jest najslabszym ogniwem tej paletki. Orchid jest OK do kresek, nie wiem jak on się sprawuje przy normalnym użytkowaniu. Generalnie jestem zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 21:06   #1510
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczęła mnie nurtować jedna rzecz - czy maxineczka się wypowiadała dlaczego nie tworzy żadnych kosmetyków oprócz niezbyt udanej paletki z make up revolution?
Takie guru makojazowe i nie stworzyła żadnej palety, nawet z glam shopem?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Dziś o tym mówiła w Q&A, nie wyszły jej planowane współprace a teraz ponoć zastanawia się czy to ma sens.

Nie wiem czy to ja wyrosłam czy wszystkim się już znudził beauty YT, od dawna nie oglądam i nie kupuję nic, pamiętam jak dziewczyny miały tony ulubieńców i same współprace aż się niedobrze robiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-18, 21:40   #1511
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Redmylips Art polecam
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-19, 06:08   #1512
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja straciłam zaufanie do większości dziewczyn. Zerkam od czasu do czasu, głównie przewijam. Chyba dużo się zmieniło też w kontekście współprac stąd nie ma tego wysypu ulubieńców i prezentacji. Wiele dziewczyn jak coś pokazuje od razu podkreśla, że niesponsorowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 06:25   #1513
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja jeszcze 2 lata temu jak coś się pokazywało hitem na yt to leciałam i kupowałam. Stąd mam teraz pokaźne zapasy, a niektóre użyte raz czy dwa i po terminie
Od jakiegoś czasu w ogóle nie kupuję kolorówki, tylko sukcesywnie zużywam to, co mam. Tzn no, kupuje tusze do rzęs raz na jakiś czas, ale oprócz tego nie pamiętam żebym kupiła jakiś kosmetyk kolorowy sama z siebie.

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 06:46   #1514
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 116
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Ja na szczęście nigdy nie by łam fanką filmików urodowych, za dużo było tych nachalnych sponsorowanych polecajek. Teraz odkryłam pierwszy tego typu kanał, który z przyjemnością oglądam i jak na ironię jest prowadzony przez faceta. Specyficznego, ale faceta - Władek BeautyBoy.

Najśmieszniejsze, że jak nic nigdy nie kupowałam, tak po jego filmiku o nowej wersji all hours ysl, kupiłam ten podkład w ciemno. Serio, bez wizyty i sprawdzenia koloru podkładu w sklepie bo ten kolor, w który celowałam, w żadnej perfumerii nie był dostępny. Zaryzykowałam, znalazłam na jakiejś brytyjskiej stronie możliwość wgrania swojego foto i dobrania podkładu w ten sposób. I bingo - serio, kolorystycznie nigdy nie miałam tak dobrze dobranego podkładu, aż nie wierzyłam, że tak mi się udało trafić. Sam podkład cudo, jestem zachwycona.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 09:53   #1515
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

To ja od czas do czasu oglądam Magdalenę Lach. Lubię ja, bo używa wysokopolkowych kosmetyków z mniejszą częścią tanich - czyli tak ja ja.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 10:59   #1516
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
Teraz odkryłam pierwszy tego typu kanał, który z przyjemnością oglądam i jak na ironię jest prowadzony przez faceta. Specyficznego, ale faceta - Władek BeautyBoy.
Władek jest super gość, też go lubię. Czy specyficzny ? Jak za specyficzne uznać to, że facet robi sobie makijaż, to może. Ale w tych czasach to już chyba nic niezwykłego. Zwłaszcza w społeczności beauty w internecie.
Mnie w tych filmikach prezentujących produkty kosmetyczne nie tyle obchodzi zdanie prezentujących je osób, ile cechy tych produktów, ich właściwości i to, że się w ogóle dowiaduję o ich pojawieniu się na rynku.
Jestem zresztą już tak 'rozbestwiona' i mam tyle tego wszystkiego, że naprawdę już trudno wzbudzić we mnie prawdziwe pragnienie posiadania czegoś kolejnego. To musi być naprawdę niezwykła rzecz, mieć jakieś nowe, niespotykane właściwości - konstystencję, nowy na rynku składnik albo jego unowocześnioną wersją, ciekawy kolor. Zwyklaki mnie nie obchodzą już. Kiedyś kupowałam tony wszystkiego, ale od jakiegoś czasu bardzo się ograniczam. Nie łapię się na żadne próbki, gratisy, zestawy, wybieram tylko to co uważam, że mi potrzebne, albo coś co mi się wyjątkowo spodobało.
Te wszystkie internetowe postaci z działu beauty w mniejszym albo większym stopniu się już opatrzyły, znudziły. Tendencja jest u nich zniżkowa. Wielu z nich przechodzi bardziej w lifestyle, wrzucają vlogi ze swojego życia bardziej i z biznesów, które prowadzą, a sekcja beauty jest jakby przy okazji, zmieniają się akcenty po prostu.

Ostatnio podejrzałam co tam u szusz.
Wygrzebała się z domu i poszła na exotic dance. Kupiła sobie buciory - szczudła za ponad pięć stów (co zostało parokrotnie podkreśone), na których ledwo stoi - o mało się nie wywaliła w trakcie ich prezentacji (stojąc !; nie wyobrażam sobie jak będzie w tym tańczyć). Proponowałabym dokupić kask, przecież ta kobieta jest taka niezborna ruchowo (stąd pseudo słoń, które nadał jej ex mąż ), że co rusz będą ją wieźć na ortopedię.

https://www.instagram.com/p/CorNgaHodzY/?hl=en
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 12:34   #1517
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja straciłam zaufanie do większości dziewczyn. Zerkam od czasu do czasu, głównie przewijam. Chyba dużo się zmieniło też w kontekście współprac stąd nie ma tego wysypu ulubieńców i prezentacji. Wiele dziewczyn jak coś pokazuje od razu podkreśla, że niesponsorowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ulubieńcy jak ulubieńcy ale buble to całkowicie wywiało z yt jak zaczęły wjeżdżać współprace i paczki pr.

Edytowane przez Pigeons
Czas edycji: 2023-02-19 o 12:35
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 12:57   #1518
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89506649]Ostatnio podejrzałam co tam u szusz.
Wygrzebała się z domu i poszła na exotic dance. Kupiła sobie buciory - szczudła za ponad pięć stów (co zostało parokrotnie podkreśone), na których ledwo stoi - o mało się nie wywaliła w trakcie ich prezentacji (stojąc !; nie wyobrażam sobie jak będzie w tym tańczyć). Proponowałabym dokupić kask, przecież ta kobieta jest taka niezborna ruchowo (stąd pseudo słoń, które nadał jej ex mąż ), że co rusz będą ją wieźć na ortopedię.

https://www.instagram.com/p/CorNgaHodzY/?hl=en[/QUOTE]

Paradoksalnie w tych butach łatwiej tańczyć niż chodzić, plus na treningu człowiek podpiera się o rurkę lub podłogę, więc nie powinna się połamać

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 13:00   #1519
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Ulubieńcy jak ulubieńcy ale buble to całkowicie wywiało z yt jak zaczęły wjeżdżać współprace i paczki pr.
Faktycznie jakoś zniknęły z ytba. Po tym jak zaczęły wlatywac takie ilości paczek pr to mnie całkowicie zniechęciło do oglądania. Wiadomo, "to tylko paczka pr" ale żadna nie będzie negatywnie mówić o produktach marki, która wysyła te paczki bo szybko wypadnie z list.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-19, 14:42   #1520
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89506649]Władek jest super gość, też go lubię. Czy specyficzny ? Jak za specyficzne uznać to, że facet robi sobie makijaż, to może. Ale w tych czasach to już chyba nic niezwykłego. Zwłaszcza w społeczności beauty w internecie.
Mnie w tych filmikach prezentujących produkty kosmetyczne nie tyle obchodzi zdanie prezentujących je osób, ile cechy tych produktów, ich właściwości i to, że się w ogóle dowiaduję o ich pojawieniu się na rynku.
Jestem zresztą już tak 'rozbestwiona' i mam tyle tego wszystkiego, że naprawdę już trudno wzbudzić we mnie prawdziwe pragnienie posiadania czegoś kolejnego. To musi być naprawdę niezwykła rzecz, mieć jakieś nowe, niespotykane właściwości - konstystencję, nowy na rynku składnik albo jego unowocześnioną wersją, ciekawy kolor. Zwyklaki mnie nie obchodzą już. Kiedyś kupowałam tony wszystkiego, ale od jakiegoś czasu bardzo się ograniczam. Nie łapię się na żadne próbki, gratisy, zestawy, wybieram tylko to co uważam, że mi potrzebne, albo coś co mi się wyjątkowo spodobało.
Te wszystkie internetowe postaci z działu beauty w mniejszym albo większym stopniu się już opatrzyły, znudziły. Tendencja jest u nich zniżkowa. Wielu z nich przechodzi bardziej w lifestyle, wrzucają vlogi ze swojego życia bardziej i z biznesów, które prowadzą, a sekcja beauty jest jakby przy okazji, zmieniają się akcenty po prostu.

Ostatnio podejrzałam co tam u szusz.
Wygrzebała się z domu i poszła na exotic dance. Kupiła sobie buciory - szczudła za ponad pięć stów (co zostało parokrotnie podkreśone), na których ledwo stoi - o mało się nie wywaliła w trakcie ich prezentacji (stojąc !; nie wyobrażam sobie jak będzie w tym tańczyć). Proponowałabym dokupić kask, przecież ta kobieta jest taka niezborna ruchowo (stąd pseudo słoń, które nadał jej ex mąż ), że co rusz będą ją wieźć na ortopedię.

https://www.instagram.com/p/CorNgaHodzY/?hl=en[/QUOTE]W sumie podziwiam ją za odwagę i brak kompleksów ja mając taką figurę na pewno takich relacji bym nie wrzucała. Ale co kto lubi. Jeszcze na ista zablokowała możliwość komentarzy - pewnie zostawia tylko wybiórcze gdzie ludzie jej słodzą bo jak wiadomo krytyki nie przyjmuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2023-02-19 o 14:43
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 18:39   #1521
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
W sumie podziwiam ją za odwagę i brak kompleksów ja mając taką figurę na pewno takich relacji bym nie wrzucała. Ale co kto lubi. Jeszcze na ista zablokowała możliwość komentarzy - pewnie zostawia tylko wybiórcze gdzie ludzie jej słodzą bo jak wiadomo krytyki nie przyjmuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obrzydliwy komentarz. Dziewczyna o normalnej figurze chce się czymś zająć, może znaleźć coś, co polubi, a komentarze jak wyżej...
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 18:50   #1522
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Obrzydliwy komentarz. Dziewczyna o normalnej figurze chce się czymś zająć, może znaleźć coś, co polubi, a komentarze jak wyżej...
To raz, a dwa, że to są treningi i dzięki nim figura może się zmienić. Jakby się zapisała nie wiem, na fitness czy jogę, to nie sądzę, że zaszczycano by ją takimi komentarzami...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 19:26   #1523
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Na tej relacji nawet nie widać czy ma cellulit albo w jakiej kondycji jest skóra, ot dziewczyna z normalną, nie idealną figurą, totalnie nie zwróciłabym na nią uwagi na siłce czy na plaży (tak, jak ktoś ma nietypową sylwetkę to zwracam uwagę jakoś tak odruchowo)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 19:53   #1524
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Uważam, że super i wielkie zazdro nawet, że Weronika poszła na ten trening.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 20:41   #1525
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
W sumie podziwiam ją za odwagę i brak kompleksów ja mając taką figurę na pewno takich relacji bym nie wrzucała. Ale co kto lubi. Jeszcze na ista zablokowała możliwość komentarzy - pewnie zostawia tylko wybiórcze gdzie ludzie jej słodzą bo jak wiadomo krytyki nie przyjmuje.
Dla mnie to jest kobita żenada. Wstawia te żałosne filmiki na których to udowadnia jaka to nie jest cool i pogodzona ze sobą, a widać, że tam kompleks na kompleksie. Filtry na twarz takie ładuje, że nie można jej rozpoznać.
Wciska jakieś kity, że je wszystko i nie tyje, teraz się jakieś sieciówki uczepiła, że już nie szyje w jej rozmiarze, wszystko niby zbyt krótkie i musi spodnie w rozmiarze 46 kupować Kiedyś jakoś za krótkie nic nie było i eseczka była w sam raz.
Zakłamana jest do spodu, masakra. Jakaś dziwaczna mieszanka buty, kompleksów i wyparcia.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 20:56   #1526
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89507107]Dla mnie to jest kobita żenada. Wstawia te żałosne filmiki na których to udowadnia jaka to nie jest cool i pogodzona ze sobą, a widać, że tam kompleks na kompleksie. Filtry na twarz takie ładuje, że nie można jej rozpoznać.
Wciska jakieś kity, że je wszystko i nie tyje, teraz się jakieś sieciówki uczepiła, że już nie szyje w jej rozmiarze, wszystko niby zbyt krótkie i musi spodnie w rozmiarze 46 kupować Kiedyś jakoś za krótkie nic nie było i eseczka była w sam raz.
Zakłamana jest do spodu, masakra. Jakaś dziwaczna mieszanka buty, kompleksów i wyparcia.[/QUOTE]Myślę, że za bardzo chce pokazać jak bardzo ma gdzieś co kto o niej pisze i wychodzi zatracenie siebie i w sumie potwierdzanie tego co ludzie sądzą. Nie wiem po co.

Poza tym nie oszukujmy się- patrząc na ilość pochłanianego jedzenia i brak ruchu to nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że znów zacznie tyć, nie wiem po co zaprzecza. No wagi nie ma takiej jak kilka mc po rozstaniu gdzie kg wyraźnie zleciały, raczej wraca do wagi w okolicach rozstania. Czy to źle? Nie. Tylko że szusz to neguje, chyba jako jedyna.
Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kasiunia788742
Czas edycji: 2023-02-19 o 21:01
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 21:18   #1527
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Myślę, że za bardzo chce pokazać jak bardzo ma gdzieś co kto o niej pisze i wychodzi zatracenie siebie i w sumie potwierdzanie tego co ludzie sądzą. Nie wiem po co.

Poza tym nie oszukujmy się- patrząc na ilość pochłanianego jedzenia i brak ruchu to nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że znów zacznie tyć, nie wiem po co zaprzecza. No wagi nie ma takiej jak kilka mc po rozstaniu gdzie kg wyraźnie zleciały, raczej wraca do wagi w okolicach rozstania. Czy to źle? Nie. Tylko że szusz to neguje, chyba jako jedyna.

Dojrzała kobieta to już serio powinna mieć jakoś poustawiane sprawy dotyczące samoakceptacji, tego że w życiu jest różnie i że nie wygląda się cały czas tak samo. Są lepsze i gorsze okresy pod tym względem. Normalka.
Ale nie, lepiej odwalać jakieś cyrki, okłamywać siebie, wciskać kity innym i robić problem z tego, co problemem być nie musi. Do tego ciągle wygadywać na widzów, pogardzać nimi a na koniec wyłączyć komentarze. Żałosne.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-02-20 o 14:42
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-19, 23:46   #1528
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
To raz, a dwa, że to są treningi i dzięki nim figura może się zmienić. Jakby się zapisała nie wiem, na fitness czy jogę, to nie sądzę, że zaszczycano by ją takimi komentarzami...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Jej figura się nie zmieni, jeśli ona nie zmieni swojej codziennej diety. Na takich ćwiczeniach nie spali niebotycznej ilości kalorii, a ona jak zwykle wrzuci w siebie ogromne ilości jedzenia pełnego cukrów prostych i tłuszczu. Życzę jej, żeby w tym exo wytrwała ale mam poważne wątpliwości, czy ruch fizyczny stanie się jej stałym nawykiem. Jej zapał do wszystkiego szybko gaśnie. To nie rodzaj wybranego treningu jest problemem.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2023-02-19 o 23:48
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 08:46   #1529
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Obrzydliwy komentarz. Dziewczyna o normalnej figurze chce się czymś zająć, może znaleźć coś, co polubi, a komentarze jak wyżej...
Dokładnie! Szokłam, gdzie tutaj figura do powstydzenia? Normalne ciało ludzkie.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki

Edytowane przez Nightmare666
Czas edycji: 2023-02-20 o 08:48
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-20, 09:12   #1530
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LII

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Jej figura się nie zmieni, jeśli ona nie zmieni swojej codziennej diety. Na takich ćwiczeniach nie spali niebotycznej ilości kalorii, a ona jak zwykle wrzuci w siebie ogromne ilości jedzenia pełnego cukrów prostych i tłuszczu. Życzę jej, żeby w tym exo wytrwała ale mam poważne wątpliwości, czy ruch fizyczny stanie się jej stałym nawykiem. Jej zapał do wszystkiego szybko gaśnie. To nie rodzaj wybranego treningu jest problemem.
Jestem młodsza od susz, ale dopiero po 30 znalazłam taki sport, który sprawia mi radość i który mam ochotę uprawiać regularnie - i to od roku robię (pole dance + exotic). Dietę mam tak samo śmieciowa jak wcześniej, a i tak mocno wyszczuplałam tylko faktycznie, to nie kwestia jednej godziny w tygodniu... Ale od jednego treningu się zaczyna. Zawsze lepszy ten jeden, niż żaden.
Może u niej będzie tak samo, że to exo to taki po prostu wstęp, a przy okazji złapie bakcyla?
Nie lubię jej i nie oglądam, bo nie mogę znieść tej meczybuly (i to bylo jeszcze przed ślubem z Lwem, więc nie wyobrażam sobie, co jest teraz), ale tutaj na wątku widzę już czepianie się dla samej zasady.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 12:46:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.