depilacja okolic bikini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-15, 16:15   #1
diebitch
Przyczajenie
 
Avatar diebitch
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Angry

depilacja okolic bikini


witam!
jestem tutaj nowa i dopiero się wciągam w to forum
mam już pierwszy problem, którym chciałabym się 'podzielić'.
mam nadzieję, że uzyskam choć trochę pożytecznych informacji
otóż jestem brunetką, mam 16 lat(1 klasa liceum), a depilację okolic bikini rozpoczęłam jakoś 2 lata temu najpierw był to krem do depilacji, ale z czasem postanowiłam skorzystać tradycyjnie z maszynki było w porządku na tamtych wakacjach, na tych nie mogę pokazać się w stroju kąpielowym, gdyż po maszynce jest fajnie przez jakieś 12h, później są podrażnienia, a tak często nie mogę się golić po za tym włoski wyszły już za daleko, są grubsze. postanowiłam więc spróbować plastrów do depilacji veet ból da się wytrzymać, ale wyrywają one +/- 50% włosków, co jest bardzo uciążliwe, bo reszte muszę wyrywać pincetą no chyba większość z was zrozumie że nie jest to wygodne rozwiązanie jakieś pomysły co mogłabym w tej sytuacji zrobić? z góry dziękuję dodam jeszcze, że choruję na cukrzycę, chodzę do lekarza, choroba jest wyrównana, nie mam z nią problemów
__________________
I want you in my life,
I need you in my life...



diebitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 16:54   #2
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: depilacja okolic bikini

Po pierwsze, takich wątków jest multum, warto korzystać z wyszukiwarki.

Po drugie, krem, maszynka i wosk to niestety właściwie koniec ogólnodostępnych i w miarę tanich sposobów na depilację. Poleciłabym wizytę u kosmetyczki, ale to już droższa zabawa niż kupienie opakowania w drogerii. Za to efekt najtrwalszy.
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 18:32   #3
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: depilacja okolic bikini

a jakiego kremu uzywalas? ja np. uzywalam veet albo tanita i mialam po tym masakre. potem zaczelam chodzic na wosk, ale wiadomo ze to droga impreza a co miesiac chodzic trzeba- no moze zimą mozna troche zluzować z czestotliwoscia ale teraz jak jest lato i ciagle nosze sukienki albo szorty uzywam kremu vanity laser expert z bielendy. do wrazliwej skory tez sie nadaje, wiec moze sprobuj. a maszynka to najgorsze zlo! juz lepszy krem
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-15 19:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.