Jaki krem nawilżający do cery tłustej-trądzikowej? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-14, 19:07   #31
Sylwuńka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 28
Cool Dot.: krem nawilżający

Cytat:
Napisane przez ta_bletka
doczepiam sie do Twojego tematu Sylwuńko. ja mam cere mieszana, bardzo przetluszczajaca sie w strefie T i zastanawiam sie nad kupnem nawilzajacego kremu, ktory moglabym uzywac na noc. slyszalam ze aby ustabilizowac wydzielanie loju nalezy dobrze nawilzac skore. na dzien uzywam matujacego wiec na noc postanowilam cos bardziej nawilzajacego.tyle ze jestem w kropce bo mam tradzik i nie wiem czy jakis krem do cery normalnej bedzie odpowiedni.jak tak to moze ktos moglby mi jakis polecic?
a ty Sylwuńka jaki do tej pory używalas krem?
Ja jak do tej pory używałam tylko i wyłącznie głęboko nawilżającego kremu z serii AVON Solutions,Hydrofirming Bio6.W zestawie krem na dzień i krem na noc.Bardzo sobie chwalę te kremy, mają przyjemny zapach,szybciutko się wchłaniają no i cera odrazu "odżywa"...Stosuję go razem z mamą Zawsze smaruję się rano bo mam po w staniu z łóżka bardzo suchą skóre i taką ściągniętą, dziwnie sie wtedy czuję.Tyle, że z drugiej strony zaraz czuję jakbym miała znów tłustą skórę...Wogóle to mam straszne problemy z tą moją cerą,toniki i żele matujące oraz pilingi pomagają gdzieś tylko na pół godzinki bo za chwilę znów świeci mi się skóra, znów jest tłusta No i do tego ten trądzik, niewielki, nie wymagający pójścia do specjalisty ale jest...Wszyscy mi powtarzają że gdybym nie wyciskała to by mi to samo dawno znikneło ( bo przenosze z jednego miejsca bakterie na drugie) i nie było by problemu z cerą.Być może mają rację ale nie wyobrażam sobie pójść do szkoły czy wyjść na ulicę ze wstrętnym ropnym pryszczem, przeciez to obrzydliwie wygląda :/Dlatego wyciskam No i te przebarwienia na brodzie, ehhh nie wiem co mam na to poradzić....Wszystkim się wydaje że jak będą regularnie używać kremów,toników,żeli i pilingów to im znikną te wstrętne zmiany na twarzy ale to nie prawda moim zdaniem, bo kto ma cerę tłustą to zawsze będzie miał z tym kłopot, być może zmniejszy się wraz z wiekiem ale zawsze będzie...Pozdrawiam wszystkie wizażanki,dziękuję za włączenie sie do mojego wątku!!
Sylwuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 21:15   #32
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: krem nawilżający

nie wiem dlaczego ale nie mam zaufania do avonowskich kremow, podkladow, filterkow... ale moze sie kiedys przekonam. dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 20:08   #33
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Witam serdecznie
Wiem,że takich wątków było już zapewne niemało,czytam wszystko uważnie,ale jest tyle informacji,że już się w tym wszystkim pogubiłam.....Stąd moje pytanie: czy mogłybyście polecić mi jakiś lekki krem nawilżający,który nie zawierałby tych okropnych komadogennych (chyba dobrze napisałam) składników? Staram się doprowadzić moją przetłuszczającą się,zanieczyszczoną, skłonną do zaskórnikow(a fee) cerę do porządku-wizyty u dermatologa,peelingi,mase czki itp.,przyznam ,że moja bużka czasem potrzebuje nawilżenia i chciałabym położyć coś co nie pogorszy jej stanu,nie zapcha porów itp. Dlatego liczę na Waszą pomoc-dardzcie mi coś....proszę....
Może jeszcze jakieś sugestie odnośnie podkładu....-będę bardzo wdzięczna
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 22:07   #34
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Mam cerę bardzo podobną do twojej i ostatnio służy mi krem Ziai z zieloną herbatą. W konsystencji wydaje się tłusty ale wcale sie po nim nie świecę, porów tez nie zatyka (chociaż sprawdziłam i jakieś składniki komodogenne jednak ma), ogólnie super dla mnie a kosztuje grosze.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 22:17   #35
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Mi niesamowicie wiele kremow zatyka wlasnie pory, dlatego odradzam Iwostin, choc wielu dziewczynom sluzy, polecam natomiast naprawde goraco:
-Inter Fragrances - Krem Nawilzajacy Na Dzien (bardzo delikatny, niesamowicie przyjemny, czesto do niego wracam), ok 11zl,
-L'Oreal Happy -do cery mieszanej i normalnej (albo mieszane i tlustej, nei wiem jakiw lasciwie jest )-tez bardzo fajny, polecam popmke, bardzo polubilam i wroce do niego na pewno, ok 23-25zl,
-a jesli chodzi o cos z filtrami- Nivea Complete Protection, przyjemny i tez b.dobrze nawilza, ok 25-33zl (nie pamietam dokaldnie)

To chyba tyle z moich ostatnich faworytow

pozdarwiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 22:22   #36
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Aha, poza tym mam zamiar wyprobowac jeszcze pare, ktore wytypowalam po przegladnieciu KW, m.in:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3233

Poza tym warto zainwestowac w dobry-nie wysuszajacy zel do mycia twarzy (to tak od razu przy okazji pisze, np Norel, Eris itd, na KW na pewno cos znajdziesz)
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 22:25   #37
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Osobiście widziałam na oczy tylko 1 krem naprawdę nawilżający, który nie ma w składzie żadnych potencjalnych zapychaczy. To Lierac, Sequissimo Baume Intense. Jedyną jego wadą jest jego cena. Podaję linka do KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8471
Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 15:51   #38
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

ja polecam happyderm L'Oreala do skory normalnej i mieszanej - ja mam tlusta i jestem zachwycona: nawilza, matuje(!), wygladza, nic nie zatyka.. moglby jeszcze miec jakis malenki filterek.. ale i tak go uwielbiam
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:15   #39
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

ja tez polecam Happyderm do mieszanej, naprawdę jest świetny
nie zapycha porów, dobrze nawilża, jest lekki nie czuć go na twarzy, ładnie pachnie
na noc moge polecić krem Skrzypovita, na dzień jest on także dobry
albo Erisu Lirene intensywnie nawilżający Duo C
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 17:23   #40
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Dzięki Dziewczyny za odzew może jeszcze jakieś sugestie odnosnie podkładu?
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 17:46   #41
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

ja mam przetłuszczającą sie cere w strefie "T" i używam maybelline dream matte musse i jestem z niego naprawde zadowolona Moją buźkę matuję na ok 6godzin (jeśli nie siedze na słońcu to prawie 10) co jest przy moim stanie facjaty niezłym wynikiem Ale poczekaj jeszcze na inne opinie Wizażanek Nie wolno sie kierować tylko jedną opinią... Aha i przejrzyj KWC
Pozdrawiam i życze powodzenia w poszukiwaniach
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 18:02   #42
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Wewelinka Szczerze mówiąc to zastanawiałam się nad kupnem tegoż podkładziku, z tym ze na kwc nie ma listy składników.....mogłabyś mi je podać? jesli oczywiście masz troszkę czasu,jesli je to oczywiście rozumiem i nie ma problemu
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:05   #43
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

bardzo chętnie bym podała skład no ale na moim słoiczku nie ma nalepki ze składem zaraz poszukam na stronie i jak znajde to wkleje napewno
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 18:58   #44
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

przykro mi ale nie znalazłam nigdzie składu tego mazidła może inna Wizażanka będzie miała albo wiedziała
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 08:02   #45
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Ja mialam probke dream matte mouse i bardzo mi sie podobal (buzia jak aksamit i zmatowiona), co jest o tyle dobra rekomendacja, ze ja w ogole nie cierpie podkladow i uzywam ich bardzo rzadko.
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 10:41   #46
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

katiaa ja mam taka samą cerę i używam kremu nivea softtylko ten się na mnie sprawdza
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 11:47   #47
Karotka7
Raczkowanie
 
Avatar Karotka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Jakis czas temu dostalam w prezencie beztluszczowa emulsje do twarzy Clinique w fajnym opakowaniu z pompka. Swietnie nawilza moja bardzo tlusta cere i jakby wyrownywala koloryt skory. Jest naprawde super ! Niestety jest bardzo (!) droga. Sprawidzilam - w perfumerii Douglas w moim miescie opakowanie 125 ml kosztuje 190 PLN. Najlepiej wiec kupowac ten kosmetyk za granica, gdzie jest tanszy (moj zostal kupiony w USA) lub w sklepach wolnoclowych na lotniskach.
Karotka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 12:01   #48
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

ja też polecam dream matte, ładnie stapia się ze skórą, matuje (mam cerę mieszaną, nos i okolice bardzo mi się przetłuszczają). jeżeli chcę coś ukryć nakładam większa warstwę, ale w taka pogodę wyrównuje tylko koloryt skóry. wydaje się, ze jest go mało ale mi starczył na 3 miesiące, mimo tego, że codziennie robię makijaż.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 12:34   #49
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Bardzo polecam krem Nivea Baby.
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-09, 12:43   #50
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Dzięki Dziewczyny za rady-byłam dzisiaj w sklepie kosmetycznym sprawdzić kolorki tego dream matte no i niestety-wszystkie są raczej ciemne,a ja mam jasną(ciepłą) karnację więc nic z tego...
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 13:08   #51
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Katia, te kolory tylko się wydają takie ciemne, w rzeczywistości ładnie stapiają się z cerą. Ja też mam jasną, ciepłą karnację i wybrałam dla siebie odcień "Fawn", chociaż normalnie uciekłabym też od takich kolorów Może poproś w sklepie, żeby Ci dali odrobinkę do pudełeczka na wypróbowanie.
Tu lista składników podkładu:
cyclopentasiloxane, dimethicone, squalane, dimethicone crosspolymer, dimethicone/vinyl dimethicone crosspolymer, hydrogenated jojoba oil, polimethylsilsesquioxane, polimethyl methacrylate, silica dimethyl silylate, phenoxyethanol, , phenyl trimethicone, disodium stearoyl glutamate, methylparaben, vinyl dimethicone/methicone silsesquioxane crosspolymer, aluminum hydroxide, silica, bht, ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben, propylparaben, [+/- may contain ci 77891/ titanium dioxide, ci 77492, ci 77499, ci 77491/iron oxides, ci 77163, bismuth oxychloride, mica].
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 13:10   #52
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

A jeszcze jedno, mi Happyderm L'Oreal niezbyt służył, ale jestem chyba wyjątkiem
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 14:44   #53
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Dzięki serdeczne Laura za składJeszcze jedna prośba:powiedz mi proszę jak w porównaniu do tego maybelline oceniasz YSL, Teint Mat Purete, Transfer Resistant Fluid Foundation Oil Free SPF 15? czy naprawdę wart jest swojej ceny,nie zapycha porów itp?( mam już chyba fioła na tym punkcie
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 15:05   #54
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

"Teint Mat Purete" jest bardzo fajny i też dobrze matuje cerę. Oczywiście cena zobowiązuje i YSL długo trzyma się na buzi i ma śliczne kolory. Mimo jego trwałości nie zauważyłam zatkania porów, nic mi nie wyskakiwało, zresztą po Maybelinne też nie, ale ten z kolei kiepsko się trzymał i lubił się rozwarstwiać z upływem dnia.
Oba niestety po dłuższym stosowaniu wysuszyły mi cerę, pojawiły się suche skórki, chociaż jestem maniaczką peelingów i kremów. Gdybym jednak miała znowu do któregoś wrócić, to do "Teint Mat Purete" i myślę, że to kiedyś zrobię, bo naprawdę przemiło się go używa.
Póki co moim absolutnym faworytem stał się ostatnio Revlon "Colorstay Natural"
Jakby coś, to pytaj jeszcze
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 15:43   #55
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Dzięki serdeczne za wszystkie info,wniosek jest ten sam co zawsze:przydałyby się próbki,co w przypadku mojego miasta graniczy z absolutnym cudem,który póki co zdarza się baaaaaaaaardzo rzadko-niestety.
Jeszcze raz wielkie dzięki
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 16:10   #56
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

U mnie z próbkami to samo W ostateczności jest Allegro, póki co sobie chwalę (odpukać), jeszcze mnie nie oszukali. Ten Revlon kupiłam za 22 zety, pełniutki, jeszcze mi dwie pomadki gość dołożył gratis (tej samej formy). Ale odszukać takie uczciwe perełki graniczy z cudem.
Cieszę się, że mogłam pomóc
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 18:09   #57
iwokrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

mam bardzo tłustą cerę też gorąco polecam CLINIQUE dramatically different moisturizing gel. bardzo dobry można kupić wersję 50 ml w tubce - koszt około 80 zł. lekki, beztłuszczowy, poprawia koloryt skóry, bardzo wydajny... matuje cerę, a co ważne wogóle jej nie wysusza. na prawdę warto mimo wysokiej ceny. "do kompletu" polecam do mycia twarzy kostkę CLINIQUE (wersja do cery tłustej). nie zrażajcie się tym że wygląda jak szare mydło . jest baaaaaaaardzo wydajna - wystarcza na kilka miesięcy. cena około 70 zł
iwokrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 14:58   #58
aneta73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Liban
Wiadomości: 10
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

Jest taki krem do cery jaka masz ale problem polega na tym iz nie wiem czy mozna go dostac w polsce.
TOLERIANE firmy LAROSHE POSEY jest to firma rfancuska,jest idealny nawilza intensywnie a przy tym,lagodzi ruznego rodzaju wypryski jest to krem dla alergikow tagze nie zawiera konserwantow.Sprawdz w aptece,moze sa kosmetyki tej marki na Polskim rynku

Zycze powodzenia
aneta73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 18:56   #59
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

a czy to prawda że nivea soft też zatyka pory?aha i mam prośbę:czy któraś z was może podać mi link do tego wątku gdzie podana była ta tabela z zapychaczamibo znaleść nie mogę
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-10, 19:24   #60
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jaki krem nawilżający do przetłuszczającej się cery?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=35634

Ja zakładałam taki wątek
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 15:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.