HIMALAYA kosmetyki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-11, 10:07   #1
RIEN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1

HIMALAYA kosmetyki ?


Najpierw to się przywitam ;-) CZEŚĆ !!

przeszukałam forum, żeby nie było, że niepotrzebny wątek...
Czy któraś z Was drogie Panie miała do czynienia z kosmetykami Himalaya ?Miałam okazję wypróbować dziś żel do mycia twarzy "Purifying Neem Face Wash Gel" i mam ochotę na więcej z ich produkcji. Kosmetyki mają naturalne składniki (wydaje mi się, że żadnych świństw typu SLS i oleje napędowe ;-) w nich nie ma; żel moja kumpela dostała od koleżanki, która kupiła go Indiach..) Na polskich stronach w necie prawie nic o nich nie ma. Znalazłam tylko ten właśnie żel na allegro (jedna sztuka) i w jakimś sklepie internetowym, ale na zamówienie.. więcej nic, albo nie umiem szukać..
Macie jakieś doświadczenia z tą firmą ? Tutaj link do ich sklepu WWW:
http://www.himalayadirect.com/
RIEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 13:25   #2
Himalaya Kosmetyki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: HIMALAYA kosmetyki ?

Naturalne ziołowe kosmetyki indyjskiej firmy HIMALAYA. Produkowane z najwyższej jakości składników: ziół, owoców i warzyw pochodzących z upraw z najczystszych ekologicznie terenów Himalajów.

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty specjalistyczne poprawiające kondycję skóry i włosów, a także olejki do masażu relaksacyjnego oraz uśmierzające ból i szereg innych produktów bazujących na naturalnych składnikach.

PRODUKT AYURVEDA

Sklep Firmowy HIMALAYA
ul. Meander 22 lok. 11
(wejście od Al. KEN - przy stacji metra Natolin)
02-791 Warszawa

tel./fax 22 894 46 63
gadu-gadu: 8066354
e-mail: himalaya@vp.pl
www.himalayashop.pl
godz. otwarcia:
pon-pt 10-19
sobota 10-15
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Himalaya Kosmetyki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 13:04   #3
dianadorsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: HIMALAYA kosmetyki ?

Niestety kosmetyki Himalaya nie są 100% naturalne
Posiadaja w składzie większości swoich produktów PARABENY, SILIKON i PARAFINĘ, a w szamponach i maseczkach także SLS
Kupiłam je przez internet i naiwnie zaufałam zapewnieniom na stronie www.himalayaherbals.pl o braku chemicznych dodatków i 100% naturalności
dianadorsz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 16:49   #4
isabell.111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: HIMALAYA kosmetyki ?

Ale dałam się nabrac!
producent cwanie podał skład- czyli w 1 ml znajduje się :..... i pojechał ze składnikami roślinnymi, a ja szybko rzuciłam okiem w sklepie i kupiłam i teraz nawet nie wiem co tam w składzie naprawdę jest

a tu podaję przykładowy skład kremu do nóg 75 gram :

Honey 12mg, Turmeric 11mg, Sal tree 9mg, Ginger 9mg, Fenugreek, Aqua, Petrolatum, Mineral oil, Cetyl alcohol, Stearis acid, Microcrystalline wax, Lanolin anhydrous, Glycerin, Glyceryl stearate, Polysorbate 60, Triethanolamine, Cetearyl alcohol, Fragrance, Ceteryl octanoate, Methylparaben, Phenoxethanol, Propylparaben.

Jak chcecie posprawdzac swoje zakupy to możecie tutaj- http://www.100metu.lt/index.php?act=...query=himalaya
wciskając daugiau pokaze wam się skład.
Moj zakup ma 100 ml, a skład podaje w mg na 1 ml....
A jak mam obliczyc ile miejsca na syf zostaje w 1 ml, jeśli zawiera on 120 mg substancji aktywnych? Przecież nie znając ciezaru kremu, można tylko zgadywac...

Edytowane przez isabell.111
Czas edycji: 2010-01-06 o 17:05 Powód: uzupełnienie wpisu
isabell.111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.