Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 14:37   #31
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
czyli jak mam pełno takich białych, płaskich blizn to moge sobie darowac contratubex ?? bo smaruje codziennie przez miesiac i zero efektów
kaczorko nie mam pojecia...myslalam ze masz takie raczej brazowe, ciemne plamki bo wlasnie takie w wiekszosci powstaja po tych wrostach wlosowych, na takie wlasnie contatubex nie poradzi nic - mowila mi pani dermatolog
co do tych masci przeciw bliznom to wiem tyle ze trzeba miec duzo cierpliwosci, smarowac nawet rok i dluzej....najlepiej jak sama pojdziesz do dermatologa
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 15:04   #32
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

jakoś straciłam zaufanie do dermatologów
ja mam białe blizny i to plaskie i co najważniejsze raczej świeże i nie moge sobie wyobrazić jak taki np.contactubex moze podziałac na te blizny ??
Ale wzięłam sie za peeling kawowy i liczę ze mi pomoże
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:34   #33
pawelxp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Witam, chodź jest to temat raczej poświęcony wyłacznie dla kobiet, dotyczy on również i mnie - faceta Mam 19 lat i borykam się z wrastającymi włoskami na szyji - dzieje się to każdorazowo bo goleniu, odnoszę wrażenie ze ten "proces" się nasila. No nie w sposób moge z tym poradzić, co się ogole to spora czesc włosków na szyji wrasta mi pod skóre (dzieje się to tylko w tym obszarze) Dzieje to się od momentu kiedy zacząłem swoją przygodę z maszynką, czyli już jakieś 3 lata. Byłem z tym problemem u dermatologa to powiedział że w moim przypadku tak musi być, co najwyzej żebym się nie golił - no ręce opadają. Bardzo proszę o pomoc
pawelxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 14:13   #34
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Oj no...ja nigdy z tym nie miałam problemu. Najpierw ciepły prysznic, masaż rekawicą z balsamem do kapieli ( bardzo wazna czynnosc! Okreznymi ruchami masujemy ciało rakawica) a nastepnie depilacja. Najlepsza jest skóra po kapieli. Nawet brwi łatwiej i szybciej sie wyrywają a do tego bezbolesnie. Są w sklepach okragłe szczoteczki do twarzy moze one pomoga przy wrastajacych włoskach na szyji. W salonach jak golą najpierw kładą goracy recznik jak myślicie dlaczego(?) Na tej samej zasadzie działa ciepły prysznic. Na koniec balsam po goleniu Nivea Men, Sensitive, After Shave - oczywiscie dla panów

Ps. Wydepilowany facet -
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 19:09   #35
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Dżizas ja sie zastrzele. Przywiąże sobie ręce do kaloryfera. Albo już sie nie bede depilować... xD heh :P znowu sie mnie na wf ktoś spytał co to :P

...komary :P

pff :P Komary nie mają takiej potęgi niszczenia jak moje własne rączki :P

aha, pawelxp, zauważ że ten temat założył facet :P ^^
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 09:09   #36
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Nie bede sie powtarzac i rozpisywac - pilingi! Po pierwsze, a po drugie na te czerwone chrostki (prawdopodobnie zapalenie mieszkow wlosowych) Sudokrem. Na prawde pomaga - przetestowalam na sobie (a wloskow nie mam cienkich i 'kobiecych'...niestety).
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 14:04   #37
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Nie bede sie powtarzac i rozpisywac - pilingi! Po pierwsze, a po drugie na te czerwone chrostki (prawdopodobnie zapalenie mieszkow wlosowych) Sudokrem. Na prawde pomaga - przetestowalam na sobie (a wloskow nie mam cienkich i 'kobiecych'...niestety).
gosh co to w ogóle za określenie 'kobiece' włoski xD to chyba sie sprawdza tylko u bardzo jasnych blondynek chociaż znam dziewczyny które po prostu nie muszą sie depilować bo nie mają z czego... i wcale nie są blondynkami :P <zazdrośnik>
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 18:52   #38
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

caya radze ci napawde zajac sie czyms pozytecznym zajmij rece czym doslownie, moze masz te drapanie na tle nerwowym?! jestes jeszcze mlodziutka, skora bardzo szybko sie regeneruje u mlodych osob wiec masz wieksza szanse na to zeby szybko pozbyc sie blizn...no i musisz zrezygnowac z depilatora zeby nie dopuscic do kolejnych wrostow! poki co lepiej szoruj nozki sizalowa rekawica, kosztuje ok 10 zl w rossmanie
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 21:18   #39
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

szoruje ale mam jeszcze jeden problem :P jak posmaruje sie nózie balsamem po depilacji to podobno bardziej wrastają. a ja mam skóre przesuszoną (jeśli nie odwodnioną) więc jak nie posmaruje to po prostu jestem spierzchnięta i sciągnięta i szczypiąca. Chyba masz racje że powinnam zrezygnować... ale to niemozliwe :P i tak robie to rzadko ale kiedyś trzeba, przeciez w lato napewno bede mieć odsłonięte nózie żeby dostały troszku słońca
no nic, żyje sie dalej
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 14:48   #40
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

a kto ci powiedzial ze jeszcze bardziej wrastaja jak smarujesz balsamem? zapalenie okolomieszkowe jest wynikiem zbyt szybko lub intesywnie rogowiejacej skory a wiec i wysuszonej, wiec nawilzaj i wysuszaj na przemian! najlepiej uzywac balsamu z mocznikiem...zreszta przeczytaj ten watek "blizny po depilacji" aha co do slonca to jest zabronione w czasie kiedy masz przebarwienia bo moga sie one utrwalic, wiem to po sobie!
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 16:33   #41
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 18:01   #42
annoushka
Przyczajenie
 
Avatar annoushka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
GG do annoushka Send a message via Skype™ to annoushka
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

czesc dziewczyny. powiem jedno: SUKCESSSS! kupilam sobie rekawice taka drapiaca do masazu i uzywam jej codziennie pod prysznicem poswiecajac na to "skrobanie" z 2 minuty jest znaczna poprawa i ta poprawa nadal postepuje
nie smaruje nog jeszcze zadnymi msciami ale tylko dlatego ze nie chcialo mi sie pojsc do apteki. ale ktoras z dziewczyn mowila ze poleca Sudokrem. nie wiem jak dziala ale dam znac jak tylko cos zauwaze.sciskam was kobietki!
annoushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 18:11   #43
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

gratuluję

u mnie też lepiej, jedną blizne co prawda ruszyłąm czego żałuje ale innych nie i stają sie jaśniejsze. Ale to jeszcze nie to co chce osiągnąć. A skóre mam zbyt delikatną żeby sie drapać rękawicą ciągle
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 18:39   #44
annoushka
Przyczajenie
 
Avatar annoushka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
GG do annoushka Send a message via Skype™ to annoushka
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

caya, a w jakim sensie wrazliwa? boli cie jak drapiesz gabka czy cos nieprzyjemnego sie dzieje na skorze? bo mnie swoja droga tez bolalo ale dla takiego efektu warto to przetrzymac. w ogole siedze u kumpeli i podciagam nogawke i dumna z siebie mowie "patrz na moje lydki!", a ona :"jezu..okropne!" na co ja:"co?? dziewczyno to przeciez rewelka, wiesz co bylo jeszcze niedawno?" no tak ale skad ona ma to wiedziec , w koncu sie tym nie chwalilam.. szkoda ze wy nie mozecie tego zobaczyc! zycze cierpliwosci
annoushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:00   #45
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ja depilator porzuciłam już kilka lat temu. Doszłam do wniosku, że wole się męczyć z golarką niż mieć całe nogi w bliznach (które zresztą zniknęły mi dopiero po 1,5 roku po zaprzestaniu depilacji). Peelingi mi w niczym nie pomagały!!! dezynfekcja skóry również.
A co do kąpieli to słyszałam, że nie powinno się po niej depilować, bo jest większe ryzyko krwawień
__________________

wąż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 10:35   #46
jmu
Raczkowanie
 
Avatar jmu
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 283
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
szoruje ale mam jeszcze jeden problem :P jak posmaruje sie nózie balsamem po depilacji to podobno bardziej wrastają.
Tez tak kiedys myslalam - ale to nie prawda. Ogladalam kiedys program w TV (nie pamietam jaki ale jakis 'profesjonalny') gdzie pani doktor obalala ten mit - skora pzesuszona jest twardsza i wlosom jest jeszcze trudniej 'przedostac' sie na powieszchnie niz przy skorze nawilzonej a przez to miekszej.
jmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 06:37   #47
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

czesc dziewczyny. nawet nie wiecie jak sie ciesze ze nie tylko ja mam taki problem lol

uzywam depilatora bo mam czarne grube twarde wlosy. oczywiscie mam te wszystkie problemny co wy. mimo ze wyrywam je depilatorem to musze sie depilowac co kilka dni [smutne bo niektore dziewczyny po maszynce wytrzymuja z tydzien a ja 3 dni po depilatorze ]

napisalyscie kilka fajnych rad, miedzy innymi takie na ktore nie trzeba wydawac kasy czyli np czestrze smarowanie balsamem ciala, ja smruje nie za czesto bo mi sie nie chce ;/ bede codzien teraz peelingi to akurat chyba lipa bo stosuje peelingi i mam rekawice itpo a wlosy itak wrastaja. ja czasem co jakis czas przechodze na maszynke. wlosy znow sa twarde, przebijaja skore, wszystkie "wyrastaja spod skory" i wtedy znow wracam do depilacji bo niestety przy maszynce musialbym sie golic 2 razy dziennie. strasznie mi szybko wlosy rosna.


ps. a tak btw po co kobiecie w 21 wieku owlosienie? nie moglo zaniknac w procesie ewolucji!!!

pozdrawiam i poczytam jeszcze temat o podraznieniach po depilacji
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 13:56   #48
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez jmu Pokaż wiadomość
Tez tak kiedys myslalam - ale to nie prawda. Ogladalam kiedys program w TV (nie pamietam jaki ale jakis 'profesjonalny') gdzie pani doktor obalala ten mit - skora pzesuszona jest twardsza i wlosom jest jeszcze trudniej 'przedostac' sie na powieszchnie niz przy skorze nawilzonej a przez to miekszej.
dzieki wielkie

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. nawet nie wiecie jak sie ciesze ze nie tylko ja mam taki problem lol

uzywam depilatora bo mam czarne grube twarde wlosy. oczywiscie mam te wszystkie problemny co wy. mimo ze wyrywam je depilatorem to musze sie depilowac co kilka dni [smutne bo niektore dziewczyny po maszynce wytrzymuja z tydzien a ja 3 dni po depilatorze ]

napisalyscie kilka fajnych rad, miedzy innymi takie na ktore nie trzeba wydawac kasy czyli np czestrze smarowanie balsamem ciala, ja smruje nie za czesto bo mi sie nie chce ;/ bede codzien teraz peelingi to akurat chyba lipa bo stosuje peelingi i mam rekawice itpo a wlosy itak wrastaja. ja czasem co jakis czas przechodze na maszynke. wlosy znow sa twarde, przebijaja skore, wszystkie "wyrastaja spod skory" i wtedy znow wracam do depilacji bo niestety przy maszynce musialbym sie golic 2 razy dziennie. strasznie mi szybko wlosy rosna.


ps. a tak btw po co kobiecie w 21 wieku owlosienie? nie moglo zaniknac w procesie ewolucji!!!

pozdrawiam i poczytam jeszcze temat o podraznieniach po depilacji
popieram, już nawet młodszym mogłyby przestać rosnąć ^^

znowu rozdziubałam łydki. fe;/
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 16:46   #49
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Kochane pomozcie...
Robie czesto peeling kawaowy (czasmi nawet coedziennie) balsamu uzywam 2 razy na dzien, z depilatora zrezygnowalam juz rok temu... a wloski wciaz wrastaja!! A ja nie moge sie powtrzymac przed tym, zeby je wyciskac, dlatego moje nogi wygladaja strasznie... kupilam sobie ostatnio cudowna spodniczke, ale nie wiem po co, bo sie wstydze zalozyc
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 20:11   #50
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wiecie co, to się robi mania. Wróciłam, bo znowu rozdziabałam.

Monika proponuję cienkie rajstopki... chociaż sama wiem, że to dużo nie daje. Mi to nie przeszkadza aż tak strasznie, że nie chcę pokazywać łydek, bo lubię krótkie spodnie, tylko jak sama na to patrzę i widzę w tym swoją słabość to wtedy jest gorzej...

więc najlepiej się nie przejmować.... bo....


...bo korektor na nodze nic nie pomaga
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 09:26   #51
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

ah ta mania wyciskania.... ale co zrobic ja wychodzi wlosek o dlugosci 1-1,5cm? patrec jak inne rosna "w glab" jeszcze dluzsze??
ja MUSZE cos z tym zrobic!!!!!
ciagle krosty (pojawiaja sie nawet jesli nie wyduszam wloskow!!) ktore caly czas zacinam golarka nie wygladaja dobrze... a moje ulubione buty na lato to japonki i co tu zrobic? (masz racje, korektor nie pomaga)
Moze sa jakies kremy czy cos....
ja naprawde codziennie robie peeling (albo co 2 dni jak mi sie nie chce) i uzywam balsamu...
A o depilatorze dawno juz musialam zapomniec
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 14:33   #52
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

monika...wydaje mi sie, ze cos zrobic to jedynie isc na leser, wiem to po sobie bo to dla mnie ostatnia deska ratunku byla, nie pomagalo nic ani szorowanie rekawica ani peelingi ani przemywanie najroznieszmi plynami skory po depilacji nic nic nic..oprocz lasera...i chociaz dziadostwo takie drogie to mam juz spokuj z nowymi wrastami od listopada, juz od pierwszego zabiegu, chociaz musze dodac, ze jestem po 3 zabiegu to nadal nie gole nog pod wlos bo dla mnie nawet to jest zakazane, tylko z wlosem co oczywiscie daje smieszny rezultat gladkosci ale to juz lepsze nic ciagle swieze wrosty.... aj czemu musimy tak cierpiec kobietki, to takie niesprawiedliwe... i chociaz powodow do zmartwien jest duzo, to jednak tak strasznie krepuje...
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:52   #53
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Oj!
Jhuz widze mine moich rodzicow gdy im oznajmiam: "a na urodziny poprosze laser"
A tak na serio to myslalam o laserze, ale wydaje mi sie ze na ten luksus sobie pozwole dopiero jak sobie zarobie (czyli dluuuuga droga przede mna)

Wlasnie jak zaloze spodnice a jakis chlopak patrzy mi sie na nogi, to mi sie wydaje, ze po prostu widzi moje wrastajace wloski to glupie, wiem, ale... nie potrafie przestac o tym myslec
nawet na w-fie teraz cwicze w dresach

Naprawde nie ma zadnego sposobu innego...??
Blagam pomozcie
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 16:59   #54
annes
Raczkowanie
 
Avatar annes
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 189
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

własnie dzis widziałam nową gazetke Rossmana i tam na 1 stronie jakis nowy krem Veet przeciw wrastającym włoskom, ciekawe czy działa..
__________________
wredoty jedne, kłamliwe, podłe istoty...taka jest natura kobiet...dlatego właśnie kocham facetów
annes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 21:57   #55
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

sie sprawdzi, o ile nie jest za drogi
dzieki za info
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 22:51   #56
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

a jak to ma działać ?? wypala skórę i wyciąga włosy? xD czy moze otwiera nogę i zapobiega wrastaniu xD

dobra przesadziłam

nie wiem moniko co do tego mają japonki :P to są i moje ulubione buty ale japonki są do wszystkiego, nawet do jeansów

annes co to za genialny podpis czasami właśnie tak się czuję wspaniałości Ty moja, brawo!
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 01:33   #57
non_sens
Raczkowanie
 
Avatar non_sens
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Mam ten sam problem.. wloski mi wrastaja juz od jakiegos czasu gleboko pod skore.. niektore wydobylam ale wiadomo ze pozostaly slady.. gdzieniegdzie mi sie goja wiec ich szorowac nie moge i peeling tez odpada bo wtedy sie zedrze strupek.. wrr alez to denerwujace :P sama sobie tak narobilam bo uzywalam depilatora elektrycznego, od tego ponoc pozniej najczesciej wrastaja wloski...
nie wiem czy ktos z was stosowal, ale znalazlam cos takiego
http://www.allegro.pl/item190126858_...gratis_sd.html
moze kupie.. moze zadziala ??
non_sens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 09:35   #58
m0n!k@
Zadomowienie
 
Avatar m0n!k@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 317
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

Cytat:
Napisane przez caya
a jak to ma działać ?? wypala skórę i wyciąga włosy? xD czy moze otwiera nogę i zapobiega wrastaniu xD
Alez sceptyczna jestes troche wiary nie wiesz, ile może siła sugestii??

Cytat:
Napisane przez caya
nie wiem moniko co do tego mają japonki :P to są i moje ulubione buty ale japonki są do wszystkiego, nawet do jeansów
japonki to do tego maja, ze jak zaloze krotka spodnice i japonki to ni cho.lere nie zaloze do tego rajstop... a moje nogi będą odsłonięte w 'pełnej krasie'

EDIT: wlasnie weszlam na ta storne, co podala non_sens. Kochana, wydasz az 75 zl + koszt przesylki ja wybiore cos tanszego
m0n!k@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 13:04   #59
non_sens
Raczkowanie
 
Avatar non_sens
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

wiem ze drogo, ale jesli jest skuteczne ? sama juz nie wiem...
poza tym inne usuwanie wlosow np laserem kilka razy mysle ze bedzie tez drogie
non_sens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 13:05   #60
non_sens
Raczkowanie
 
Avatar non_sens
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 35
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

...ja wybiore cos tanszego[/quote]



jak znajdziesz i bedzie skuteczne to daj znac
non_sens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-16 15:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.