chce sie zmienic, chce byc piekna... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 12:31   #31
kikiwiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: z daleka ;)
Wiadomości: 7
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

Czesc! Brzydka nie jestes, ladnie wygladasz. Fajna masz fryzure. Wiesz co jest bardzo istotne? Oczy i policzki! Z siebie mozna tyyyle zrobic, jak sie wie JAK oczy umalowac. Wiem o czym mowie. Obejrzyj sobie na youtube jak malowac smokey eyes i jak sie naklada roz. Zdziwisz sie ile wiecej ludzi bedzie sie za toba ogladalo na ulicy. Naprawde! Sproboj i opowiedz mi!
kikiwiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:11   #32
marwiol5722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

Wronka co ty opowiadasz w szkole zawsze ladnie wygladalas nie ma co... W grzywce ci fajnie ... Z ubiorem tez nigdy nie mialas problemu dziewczyno jestes super laska ...
marwiol5722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 09:41   #33
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

zdjecie nr 2 sliczne
Powinnas nosic taką grzywke, bo masz wysokie czoło.
a co do malowania to zadne eyelinery, bo Ci zmniejszają oko, poprostu dobry bedzie tusz, podklad + jakis bronzer, blyszczyk i tyle. ew. jakies cienie, musialabys sie pobawic i zobaczyc w czym czujesz sie dobrze
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:23   #34
Agateczkaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

jestes śliczna masz piekne oczka!!
Agateczkaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:43   #35
betty321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

Słuchaj, ty nie jestes brzydka!!!
Rzeczywiscie z grzywka lepiej, taka jak na 2 zdj, oczy masz piekne, i je powinnas podkreslac!!!

Gdzie ty mieszkasz?Ja w krakowie, moge ci zrobic sesje, to zobaczysz jak mozna mega wygladac!!!!
betty321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:35   #36
eliza1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

Cytat:
Napisane przez weraaa900 Pokaż wiadomość
poniewaz stwierdzilam ,z e moje zycie skupia sie wokol mioch kompleksow, postanowilam cos w nim zmienic, nigdy nie czulam sie piekna , szczerze to uwazam ze jestem brzydka;( dlatego mam nadzieje ze mi pomozecie

mam 18 lat
piwne oczy, ciemny blond choc czesto mowia mi zer mam mysi kolor, mam dosc blada problemowa cere przez lata walczylam z tradzikiem teraz na pamiatke mam blizenki

ostatnio nie farbuje wlosow, po traumatycznej wizycie u fryzjera staram sie je zapuscic moim marzeniem jest miec dlugie wlosy, mam okragla buzie i nie mam kompletnie pomyslu jaka fryzura do mnie pasuje

nie wiem inne dziewczyny potrafia cos ze soba zrobic a mi to jakos nie wychodzi

pomocy
Do okrągłej twarzy najlepiej pasuje asymetryczna "postrzepiona" grzywka zasłaniająca tylko część czoła. Aby wysmuklic twarz grzywka powinna być puszysta i uniesiona. Dobrze będzie Ci w długich włosach ale powinny być lekko pofalowane lud w tzw. artystycznym nieladzie i wyrazistym kolorze niezbyt jasnym, co sprawi ze Twoje rysy twarzy będą delikatniejsze. Jeśli chodzi o farbowanie włosów może popróbuj zmywalne produkty.
eliza1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:47   #37
eliza1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 45
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

Do okrągłej twarzy najlepiej pasuje asymetryczna "postrzepiona" grzywka powinna być puszysta i uniesiona. Dobrze będzie Ci w długich włosach ale powinny być lekko pofalowane lud w tzw. artystycznym nieladzie i wyrazistym niezbyt jasnym kolorze. To sprawi ze Twoje rysy będą wygladac delikatnie. Jeśli chodzi o farbowanie włosów może wyprobuj zmywalne produkty i sprawdź w jakim odcieniu będzie Ci najlepiej.
eliza1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 20:57   #38
Kaaaaja1995
Przyczajenie
 
Avatar Kaaaaja1995
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

Musisz uwierzyć w siebie! Jeżeli chcesz zmienić swój wygląd to proponowałabym Ci zacząć się delikatnie malować. Podkład kryjący, by zakryć niedoskonałości. Dobry tusz wydłużająco-pogrubiający. Patrząc na Twoje zdjęcia myślę, że pasuje Ci blond. Załączam zdjęcia którymi mogłabyś się zainspirować. Z jednego kolorem włosów (ten blond), a z drugiego fryzurą. Załączam też zdjęcie makijażu. Może zacznij ubierać się tak aby podkreślić Twoją kobiecość. Oczywiście też tak, żeby było Ci wygodnie. Chodzi mi o np. jeansy dopasowane do Twojej figury, zwiewną bluzkę, marynarkę i buty na obcasie. Załączam kilka zdjęć stylizacji i ubrań które mam na myśli. Uważam, że dobrym rozwiązaniem byłoby optyczne wydłużenie nóg np dopasowując czarne rurki z krytymi butami na koturnie (jak na zdjęciu). Mam nadzieje, że chociaż trochę pomogłam. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0e_485x640.jpg (33,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49ff1cbe0a89b76920779e001ccfafb8.jpg (18,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50-5756587232.jpg (68,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koturny-wedges-37-lub-38.jpg (32,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3_500x315.jpg (14,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-18295886.jpg (17,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg legginsy-pionowe-paski-spodnie-rurki-blogerskie.jpg (21,6 KB, 6 załadowań)
__________________
"To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia"
Kaaaaja1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 22:00   #39
Ladynancy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 37
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

Uważam, że najlepszym wyjściem dla Ciebie będą pocieniowane włosy w kolorze takim jak ma Żmuda Trzebiatowska, a ubrania tak jak radziły poprzedniczki- w intensywnych kolorach (masz piękne brązowe oczy )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzu.jpg (21,4 KB, 0 załadowań)
Ladynancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:26   #40
tysienka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 74
Dot.: chce sie zmienic, chce byc piekna...

Ładna jesteś )
tysienka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:26:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.