Doradźcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-23, 23:10   #1
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240

Doradźcie :)


Witam Jak widac na dołączonym zdjęciu interesuje mnie ''likwidacja'' ''piepszykow'' jeśli mozna je tak nazwac ; )
otóż 'piepszyki' sa plaskie jeśli przejade po nich ręką to jest troszke roznica mieszy skora na twarzy a nimi ale niewielka. Te niespodzianki pojawiły mi sie na twarzy gdy miałam z 4 latka. obecnie 14 stycznia '11 skoncze 17 lat...
pare lat temu wogole nie zwracałam na nie uwagi ale w ciagu ost. roku ciagle przygladam sie sobie w lustrze chciałabym żeby znikneły z mojej twarzy. nikt ze znajomych nie ma czegos takiego Tylko ja

z pol roku temu pytałam dermatologa czy mozna je usunac.. nawet dokladnie sie im nie przyjrzał, rzucil ledwo okiem i powiedzial ze nie mozna. nie wglebiałam sie wiecej z nim w ten temat.

doradzcie mi cos, czy faktycznie nie moge nic z tym zrobic? jeśli udam sie znow z nimi do dermatologa to co mowic ? czy udac sie do innego lekarza (jakiego) ?


ehhh duzo osobv ma pieprzyki.. ale ja to mam i okropne i w okropnym miejscu.. ze tez nie wyskoczyły mi gdzies nawet na policzku czy kolo włosów chodziłabym w rozpuszczonych i po problemie
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2011-01-24 o 16:35
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 11:45   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Doradźcie :)

hej co do "pieprzyków", sama mam ich mnostwo i z roku na rok ich przybywa...
wiesz, musialabys wyszukac czy w Twojej miejscowosci, badz w okolicach badaja znamiona... sa roze reklamy i porady w interneciu gdzie sie udac aby zbadac je, oraz istnieje szczepionka, aby nie rozwijal sie w znamionach rak... bo wiadomo, ze to rak... tylko uspiony wiec bez paniki :P
dziwie sie Twojemu dermatologowi, ze nie poradzil gdzie sie udac i odpowiedzial "nie mozna usunac" bzdura!
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 13:22   #3
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Doradźcie :)

ten dermatolog to wlasciwe nawet sie bardziej im nie przyjrzał, popatrzyl na moja twarz pozniej zaczal cos pisac mi recepte bo chodzilam do niego z tradzikiem i powiedzial ze nie mozna tego usunac ;/

mi tych piepszykow nie przybywa wiecej...:P
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 23:06   #4
sweetness9
Raczkowanie
 
Avatar sweetness9
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 94
Dot.: Doradźcie :)

Jeśli uda Ci się już znaleźć lekarza, który podejmie się usunięcia pieprzyków. Pamiętaj, że po usunięciu ich zostają małe blizny, z tym też należy się liczyć.
__________________
Nie pokonasz swojego przeznaczenia
sweetness9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.