Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 20:37   #31
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Makijaż już dzisiaj miałam i od razu starzej wyglądałam hehe miałyście rację z tymi zmianami. Dzięki
skoro makijaż był, to i 2. krok za Tobą !

teraz bierz się za porządki w szafie i leć na zakupy !
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 20:57   #32
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Gratulacje A już myślałam, że się nie zdecydujesz... Teraz tylko musisz się wybrać na zakupy i kupić parę ładnych bluzeczek... i może jeszcze jakieś jeansy, żeby się uwolnić od długich spódnic
__________________

"Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły zostałam wiedźmą"
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 21:11   #33
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Super zmiana! bardzo mi się podoba
jeszcze może umów się do kosmetyczki na regulację brwi i ew. hennę na rzęsy?
wtedy wystarczyłoby Ci podkręcić je zaltoką, nie musiałabyś koniecznie malować codziennie, a oko byłoby bardziej wyraźne
ładnie wyglądasz na zdjęciu
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 15:39   #34
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Stanika nie noszę, bo nie mam na czym, a rozmiar mam żaden. W biuście 78, a pod 70 więc raczej żadnego stanika ni dobiorę:/
Błąd. Znam osoby z malutkim biustem, które po dobraniu odpowiedniego modelu wyglądają lepiej.
Poza tym, za dużo pesymizmu wyczuwam. Każda zmiana może pomóc.
Po pierwsze-fryzura. Taka grzywka faktycznie może kojarzyć się z dziewczynką, nie kobietą. Jeśli już, sugerowałabym jakąś inną, na bok, jest uniwersalna.
Jeżeli nie lubisz mocnego makijażu, możesz podkreślić oczy tuszem. Nie musisz nakładać całej "tapety", jeżeli ci to nie odpowiada.
Sugerowałabym zmianę zwykłych tiszertów na fasony z jakimiś falbankami, czy innymi zdobieniami powiększającymi optycznie biust, jeżeli mówisz, że masz kompleksy na tym punkcie.
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 21:46   #35
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Do autorki: polecam zalogowac sie na balkonetke, pogladaj sobie biusty w stanikach w tym rozmiarze i zobaczysz, że mały biust tez jest ladny. Mały wcale nie oznacza, że nie powinnaś nosić stanika. Wręcz przeciwnie.
W dobrym rozmiarze, biust bedzie wydawal sie wiekszy, bo stanik go uwydatni.

Powiem ci, że jestem od ciebie duzo starsza, a wygladam jeszcze mlodziej od ciebie
Pozytywna zmiana, ładnie teraz z tą grzywką.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:07   #36
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Topy odpadają, bo jestem kompletnie płaska więc jak by to wyglądało. Dlatego noszę t-shirty żeby nie było nic widać, nie mogę sobie pozwolić na bluzki z dekoltem, bo mam klatę jak facet
Masz "klatę jak facet", więc nosisz męski fason, jakim jest zwykły t-shirt? Właśnie powinnaś nosić kobiece bluzki, mały biust to nie koniec świata, też ma swoje zalety. Nie musisz się od razu dekoltować, jeśli nie lubisz. Są fasony, które najlepiej wyglądają przy małym biuscie, np. dekolt amerykański i takie, któe wyglądają dobrze na każdej figurze - naramki przy prosto wyciętej górze, dekolt w łodkę. Dodatkowo posiadaczki małych biustów moga sobie pozwolić na różne falbanki, szczypanki, żaboty i inne fajne dodatki. Zwykłe koszulowe bluzki pasują na wiele okazji a też świetnie wyglądają na małych biustach.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:12   #37
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

O, jaka fajna metamorfoza
Ja bym wrzucila jeszcze kolor na wlosy, ale bardzo zblizony do naturalnego. Po to, zeby nadac polysku i dodac wlosom "ciala" A makijaz leciutki - kredka, maskara, blyszczyk i bedzie pieknie
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 11:06   #38
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Dziecinna fryzura, niewyregulowane brwi, brak makijażu, dziecinne ubrania i brak stanika składają się na to że nie wyglądasz jak dziewczyny w twoim wieku.
Młody wygląd nie jest u ciebie kwestią delikatnej cery, zadbanych włosów, dziecięcych rysów twarzy i drobnej postury tylko całej otoczki. Niestety, ale wygląda to trochę tak jakby w twoim stylu nie zaszły żadne zmiany od dobrych paru lat.

Ścięcie grzywki na skos to było dobre posunięcie, ale przydałoby się unieść trochę włosy. Może mogłabyś nadać fryzurze jakiegoś kształtu przez ścięcie i cieniowanie. Idź do kosmetyczki niech ci delikatnie wyreguluje brwi. Makijaż na pewno by pomógł, za jego pomocą mogłabyś wymodelować twarz, ale zdaje sobie sprawę że na to potrzeba czasu i praktyki. Może zacznij od tuszu do rzęs i spróbuj przekonać się do błyszczyka albo pomadki.

Twój styl ubierania, a raczej jego brak to chyba największym problem. Przyzwyczaiłaś się do zestawu zwykła bluzka plus spodnie i ciężko ci jest przestawić się na coś innego. W takim zestawie nikt nie będzie wyglądał dobrze, bo on nie podkreśla figury. Wydaje ci się że takie koszulki zatuszują twój brak biustu, moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie. Z pewnością wyglądasz w nich aseksualnie. Poszukaj w sklepach lub w internecie odpowiedniego dla siebie stanika, biust będzie się w nim lepiej prezentował. I nie będą ci sutki wystawać przez ubrania.

Poszukaj w internecie zdjęć Nicole Richie (ona miała swego czasu płaską klatkę) albo Keiry Knightley może znajdziesz u nich jakieś inspiracje dla siebie.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:48   #39
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

tak na marginesie, Keira wcale takich małych cycków nie miała, ona się po prostu obrzydliwie garbi! Jak oglądam jakieś filmy z nią w roli głównej to naprawdę zadziwia mnie, że reżyserzy na to pozwalają. taka postawa jaką ma ona jest najgorsza z możliwych. nie tylko uwydatnia jej kompleksy na tle biustu ale i dodatkowo szpeci.
Keira właśnie też dodatkowo gdzie może to albo nie ma stanika, albo ma jakiś źle dobrany, który mógłby nadać choć ładny kształt pod bluzką, a tak nic..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 08:10   #40
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Jak można mówić że nie mając cycków trzeba nosić t-shirty! Ja mam duży biust i płakać mi się chce jak widzę te wszystkie bluzki i tuniki z dekoltem ozdabianym falbankami, jakimiś odstającymi, kobiecymi elementami bo duży biust wygląda w nich śmiesznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaki-dekolt-zabot-i-falbanka_13892_11.jpg (18,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7244875X.jpg (23,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zwiewna-pudrowa-zabot-serduszka-mohito.jpg (37,2 KB, 75 załadowań)
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:06   #41
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Napewno podkład + tusz
chyba że lubisz kreski to krechę i git

Stanik i bez tego ani rusz bluzka z dekoltem, rurki + szpilki (ew.japonki) zależy co lubisz


ja nie wyjdę z domu bez makijażu i nie mówię tu o tonie tapety + kreska tusz oczywiscie

Mieszkasz w Cieszynie nie daleko krosna???
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 16:33   #42
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Moja droga, powiem Ci szczerze - moim zdaniem podłoże Twojego problemu zaczyna się i tak naprawdę leży w psychice, a nie Twoim fizycznym wyglądzie.
Nie wiem, czy to przez ten kompleks małego biustu, bo to tak naprawdę tylko Ty sama jesteś w stanie stwierdzić, ale poza wyglądem powinnaś skupić się również na tym, jak się czujesz - powinnaś przemyśleć swoje kompleksy, czyli czy są sensowne i czy możesz z nimi coś zrobić oraz wyrobić sobie pewność siebie.
Napiszę po kolei:

1. STANIK
Zmierz się ciasno pod biustem na wydechu oraz luźno w biuście na wydechu, jeśli jeszcze tego nie robiłaś - nie jestem pewna, jak się mierzyłaś wcześniej. Dopiero po takim dokładnym mierzeniu jesteś w stanie stwierdzić, jakie naprawdę masz wymiary.

Następnie powinnaś skierować swoje kroki do sklepu, w którym znajdziesz dobrą bieliznę - taka natomiast może nieco kosztować, ale zapewniam Cię, że jest tego warta! Nikt, kto kupił porządny stanik nie wraca do bazarkowych koszmarków, beznadziejnych polskich Konradów, Kostarów etc. ani tym bardziej push-upów, którym zdarza się deformować biust. Plusem dobrze dobranego stanika jest to, że może on (choć nie musi) spowodować, że kilka cm w biuście Ci przybędzie.

Jesteś z Cieszyna, prawda? Tutaj masz adres tzw. Stanikowej Mapy Świata, na której znajdziesz adresy większości sklepów, które oferują dobrze dobraną bieliznę:
http://stanikowamapa.prv.pl/
Nie ma żadnego sklepu w Cieszynie, ale jeśli nie masz nic przeciwko zakupom internetowym, to osobiście GORĄCO Ci polecam ten sklep:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl
Jego właścicielka, Agugabi, to przewspaniała kobieta, która rzeszy małobiuściastych pomagała dobierać stanik. Ja sama za jej sprawą zaczęłam nosić dobrze dobraną bieliznę i bez wahania ją każdemu polecam. Jeśli napiszesz do niej na maila z prośbą o pomoc w dobraniu rozmiaru i podasz swoje wymiary, to z pewnością Ci pomoże: agnieszka@☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl
Agugabi stworzyła nawet własną linię staników specjalnie dla kobiet z niewielkim biustem, z całego serca i własnego doświadczenia mogę Ci polecić te dwa modele:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/167/...d=45&Dost=100&
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/167/...d=45&Dost=100&
Nawet z małym biustem potrafią zrobić cuda!

2. KOMPLEKSY
Kobiety na świecie są przeróżne - jedne wyższe, inne niższe, jedne z małym biustem, inne z większym. Jedna nogi ma krótsze, inna krzywe. Trzeba nauczyć się żyć ze sobą i akceptować siebie, co jest rzeczą bardzo trudną, ale owocującą na całe życie. Warto włożyć w to swój wysiłek, bo kiedy Ty akceptujesz siebie, to inni podświadomie to widzą.

Co do małego biustu - takie również są piękne i wcale nie gorsze od większych! Są mężczyźni, którzy wolą małe biusty (patrz: mój chłopak) tak samo jak kobiety, które wolałyby mieć mniejsze niż swoje w średnim bądź dużym rozmiarze. Grunt to zrozumieć, że ta wielkość wcale nie jest taka ważna, najważniejsze jest odpowiednie zadbanie i wyeksponowanie.

Jakiś czas temu wymyśliłam sposób na kompleksy. Usiądź w ciszy i spokoju i zastanów się, jakie masz kompleksy i czego w sobie nie lubisz, po czym wypisz sobie to wszystko na kartce. Następnie zrób sobie na dwóch kartkach dwie tabele - "mogę zmienić", "nie mogę zmienić" i wpisz w każdej tabeli odpowiednie kompleksy, przykładowo: złą fryzurę możesz zmienić, matowe włosy możesz zmienić, ale kształtu nosa już nie (no chyba, że rozważasz operacje plastyczną, ale wątpię, by cokolwiek w Twoim wyglądzie tego wymagało). Teraz kartkę z rzeczami, których nie możesz zmienić możesz spokojnie zmiąć i wyrzucić do kosza i rozpocząć akceptowanie siebie taką, jaką jesteś, a druga kartka to Twoje zadania do zrobienia - czyli to, co powinnaś w sobie poprawić, by czuć się piękną i pełnowartościową kobietą!
Sposób wypróbowany, działa Tylko z wiarą i bez oszukiwania!

3. UBRANIA
Nie każdemu pasuje ten sam krój ubrania... a T-shirtowe, luźne bluzki chyba tylko mężczyznom bądź dziewczynkom na WF. Powinnaś pozbyć się tych wszystkich luźnych koszulek i wyposażyć się w nowe, bardziej podkreślające Twoją figurę. Podobnie ze spódnicami - te za kolano bardzo rzadko wyglądają dobrze, szczególnie na niskich kobietach. Buty nie muszą być od razu na obcasie, jeśli nie lubisz, ale bardziej kobieco od adidasów czy tenisówek będą wyglądały przykładowo balerinki.

Sądzę jednak, że przed zakupami dobrze by było, gdybyś pokazała nam swoją figurę. Tym sposobem łatwiej będzie nam doradzić, co rzeczywiście powinnaś nosić i jakie ubrania Ci pasują, unikniemy wszelkich ciuchowych wpadek. Poza tym, jakoś Ci nie wierzę w te "krzywe łydki"

4. MAKIJAŻ
Dobrze zrobiony makijaż nie ma nic wspólnego ze sztucznością i tapetą, której nikt nie lubi. Większości osób wystarcza tusz do rzęs i podkład, jeśli cera tego wymaga, ewentualnie eyeliner.

Powinnaś zastanowić się nad tym, jaką masz cerę - suchą, tłustą, mieszaną? Poza makijażem powinnaś też o swoją skórę zadbać, czyli dobrać jakiś odpowiedni do niej krem, płyn micelarny... to już bardzo pomaga poprawić wygląd twarzy.
Warto zainteresować się naturalną pielęgnacją, która nie dość, że jest dość tania, to na dodatek pozwala nam zadbać o siebie bez zbędnej chemii. Jeśli chcesz, to mogę Ci podesłać co nieco o dbaniu o włosy i cerę. W takim wypadku zmianie mogą ulec też rzeczy takie jak szampon czy żel do mycia twarzy.

Malować trzeba się, niestety, nauczyć. Malowanie rzęs bywa na początku problematyczne, ale po jakimś czasie dochodzi się do wprawy. Ja osobiście używam tuszu Rimmel, o tego:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...krecajacy.html
Nie wiem, jak spisuje się u innych, ale dla mnie to ideał i stosunkowo łatwo się go używa. Jeśli masz problem z nauczeniem się malowania, to może poproś jakąś koleżankę, która Ci pomoże?

5. SAMOAKCEPTACJA
Teraz nieco czytania! Mam dla Ciebie lektury:
- "Potęga podświadomości" Joseph Murphy
- "Sekret" Rhonda Byrne (jest też film o tym samym tytule)
- forum NLP: http://spolecznosc.grmg.pl/ (ja od tego zaczynałam naukę samoakceptacji i bardzo mi pomogło)



Uff, trochę się rozpisałam. Mam nadzieję, że moje rady jakoś Ci pomogą - gybyś miała jakieś pytania, to pisz!

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Zioło Pokaż wiadomość
Nie ma żadnego sklepu w Cieszynie, ale jeśli nie masz nic przeciwko zakupom internetowym, to osobiście GORĄCO Ci polecam ten sklep:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl
Jego właścicielka, Agugabi, to przewspaniała kobieta, która rzeszy małobiuściastych pomagała dobierać stanik. Ja sama za jej sprawą zaczęłam nosić dobrze dobraną bieliznę i bez wahania ją każdemu polecam. Jeśli napiszesz do niej na maila z prośbą o pomoc w dobraniu rozmiaru i podasz swoje wymiary, to z pewnością Ci pomoże: agnieszka@☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl
Agugabi stworzyła nawet własną linię staników specjalnie dla kobiet z niewielkim biustem, z całego serca i własnego doświadczenia mogę Ci polecić te dwa modele:
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/167/p/858/search//?CategoryId=152&ProducerI d=45&Dost=100&
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/167/p/888/search//?CategoryId=152&ProducerI d=45&Dost=100&
Nawet z małym biustem potrafią zrobić cuda!
Nie wiem, dlaczego akurat ten adres się nie wyświetla (a posta nie mogę edytować), ale tam gdzie czaszki miało być: ☠☠☠☠☠☠☠☠☠

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

o n l y h e r
__________________
01.01.12 - dbam o włosy!
11.03.12 - zapuszczam


Zioło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 17:16   #43
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość
Dziecinna fryzura, niewyregulowane brwi, brak makijażu, dziecinne ubrania i brak stanika składają się na to że nie wyglądasz jak dziewczyny w twoim wieku.
Młody wygląd nie jest u ciebie kwestią delikatnej cery, zadbanych włosów, dziecięcych rysów twarzy i drobnej postury tylko całej otoczki.
Moim zdaniem to najlepsze podsumowanie przyczyn Twojego problemu.

Jeśli dodać to, jak kręcisz nosem na propozycje zmian, które padły w tym wątku, można wydedukować, że w swoim dziecięcym wizerunku czujesz się komfortowo i próbujesz tak jakby się wymigać od pogodzenia się ze swoją dorosłością( i seksualnością..?).

Takie jest moje zdanie.

Powiedz jeszcze, że się garbisz, chodzisz w sportowych butach, z plecakiem, tudzież torbą na za długim pasku, smętnie zwisającą z ramienia...

Łatwo Cie wziąć za pogubioną nastolatkę- myszkę w takiej stylizacji.

Świetnie, że ta puchata, bezkształtna grzywka poszła w odstawkę! Krok w dobrą stronę .

Kolejny to wyregulowanie brwi. Następnie zakup staników. Niekoniecznie musisz powiększać piersi, nie tylko temu stanik służy "małobiuściastej"... w niektórych sytuacjach dorosłej kobiecie po prostu nie wypada nie założyć stanika. Nieporadnej nastolatce można pewne rzeczy wybaczyć, Tobie już nie. Ubrania to kolejna sprawa, może, żeby nie wyrzucić pieniędzy na coś, w czym nie odważysz się wyjść z domu, zacznij od zakupów w sh, wypróbuj jak największą ilość krojów. Sportowe t- shirty po prostu wołają "dziecko". Jest wiele koszulek, bluzek, w których małe biusty wyglądają na pełniejsze. Na przykład takie o koszulowym kroju, które na piersiach maja małe kieszonki:

http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/odzie...awelny-274.jpg

Jeśli nie chcesz pokazywać łydek, noś dobrze skrojone spodnie. Ale lepiej odstaw długie spódnice, to element garderoby, który trzeba umieć dobrze zestawić, bo bywa, że potrafi zrobić krzywdę .

Jak dla mnie makijaż jest tylko dodatkiem do Twojej metamorfozy. Ciężko ocenić stan Twojej cery przy tej jakości zdjęć, ale na oko wygląda na jednolitą. Masz ładne, pełne usta. Na początek Twój makijaż mógłby się składać z matującego pudru i delikatnie roztarej matowej, malinowej pomadki.

Jesteś może krótkowidzem?
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 13:29   #44
olaplu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 36
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Wszyscy nawijają o tym staniku, a jeśli go założę to i tak mi to nic nie da, jestem po prostu chora, ale nie mam zamiaru o tym pisać publicznie. Bluzkę zamówiłam jedną z internetu http://szafa.pl/c10880805-czarna-blu...phere.html?i=1. Włosy przefarbowałam na jesienny liść taki miał wyjść, ale w słońcu jest taki . Ubrań nie mam jak zmienić naraz, bo po prostu mnie nie stać na to.:/ Zdjęcia nie dodam, bo i tak nie widać, że jest inny kolor. Czy dziewczyna bez piersi nie może być kobieca?A jak mają żyć dziewczyny, które nie mają nic, nie mówię tu o tych co mają małe, a mówią, że nie mają nic. Ja uważam, że może być, a jak się komuś nie podoba to niech spada.
olaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 14:44   #45
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Wszyscy nawijają o tym staniku, a jeśli go założę to i tak mi to nic nie da, jestem po prostu chora, ale nie mam zamiaru o tym pisać publicznie. Bluzkę zamówiłam jedną z internetu http://szafa.pl/c10880805-czarna-blu...phere.html?i=1. Włosy przefarbowałam na jesienny liść taki miał wyjść, ale w słońcu jest taki . Ubrań nie mam jak zmienić naraz, bo po prostu mnie nie stać na to.:/ Zdjęcia nie dodam, bo i tak nie widać, że jest inny kolor. Czy dziewczyna bez piersi nie może być kobieca?A jak mają żyć dziewczyny, które nie mają nic, nie mówię tu o tych co mają małe, a mówią, że nie mają nic. Ja uważam, że może być, a jak się komuś nie podoba to niech spada.
Wiesz co zmieni ładny stanik? Popatrzysz na siebie w lustrze i zobaczysz kobietę. Bez względu na to, co się pod nim ukrywa. Nie mów, że nie dopóki nie spróbujesz Ogólnie wiadomo, że kobieta, niezależnie od rozmiaru biustu, mając na sobie seksowną bieliznę jest znacznie pewniejsza siebie, nie wiem z czego to wynika, ale jest faktem.

Ja mam niewielki biust, ale bardzo go lubię. Tj polubiłam odkąd zaczęłam kupować bieliznę, która ładnie na nim wygląda. Jestem po "zmianie" gdy bezkształtne t-shirty i bojówki moro zmieniłam na dopasowane ciuszki i mogę ci powiedzieć szczerze, że zmiana ubioru naprawdę pomaga.

Nie masz pieniędzy na zakup nowej garderoby? To idź do jakiegoś secondhandu. Na pewno znajdziesz dopasowane bluzki. A jak nie dopasowane to zwiewne "mgiełki". Luźne tuniki, wybór jest przeogromny. Byle tylko ciuch miał swój kształt, który pokaże twój kształt Bo tak to nawet nie będą brali cię za dziecko tylko za chłopczyka. Zabierz to sklepu koleżankę - tak żeby nakrzyczała na ciebie, gdy będziesz chciała kupić zbyt duże ubrania.

Poszukaj w sobie zalet. Talia? Zgrabne biodra?Piękne pośladki? Smukła szyja, ramiona? I podkreśl je. Brak cycków to nie koniec świata Tysiące kobiet sobie bez nich radzi
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 19:43   #46
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Dziewczyny radzily dekolt w szpic, ale ten dobrze wyglada na wiekszych piersiach. Zreszta dla takich jest zalecany. Ja mam maly biust a taki dekolt sprawia, że wygladam płasko, wole okrągłę w łodkę. Zreszta mozna poczytac sobie porady jak dobrac dekolt do jakiej sylwetki.

A co do biustu to ja tez kiedys swojego nie lubialam. Dopoki kupilam dobry stanik to go po prostu akceptowalnym. Nie nosze push up a moj biust w staniku wydaje sie wiekszy, podniesiony i ładnie wyeksponowany. Nie wyobrazam sobie nie nosić stanika, bo bez niego jestem plaska.

Nie wmawiaj sobie ze nie masz w ogole biustu i ze stanik ci jest nie potrzebny. Ja sama mam niewiele, tylko 77cm w biuscie i nie uwazam, żeby stanik mi nie byl potrzebny. Po za tym nawet male piersi po latach sie wyciagaja. A stanik ma temu zapobiec. Wystarczy spojrzeć na panie z buszu co nie noszą staników, jakie mają zwisie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:27   #47
olaplu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 36
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Ja mam 78 więc niewiele więcej , chciałam już dzisiaj zamówić z keya, ale sam stanik 29, a dowóz 21 , ale chyba się zdecyduję
olaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:32   #48
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny radzily dekolt w szpic, ale ten dobrze wyglada na wiekszych piersiach. Zreszta dla takich jest zalecany. Ja mam maly biust a taki dekolt sprawia, że wygladam płasko, wole okrągłę w łodkę. Zreszta mozna poczytac sobie porady jak dobrac dekolt do jakiej sylwetki.

A co do biustu to ja tez kiedys swojego nie lubialam. Dopoki kupilam dobry stanik to go po prostu akceptowalnym. Nie nosze push up a moj biust w staniku wydaje sie wiekszy, podniesiony i ładnie wyeksponowany. Nie wyobrazam sobie nie nosić stanika, bo bez niego jestem plaska.

Nie wmawiaj sobie ze nie masz w ogole biustu i ze stanik ci jest nie potrzebny. Ja sama mam niewiele, tylko 77cm w biuscie i nie uwazam, żeby stanik mi nie byl potrzebny. Po za tym nawet male piersi po latach sie wyciagaja. A stanik ma temu zapobiec. Wystarczy spojrzeć na panie z buszu co nie noszą staników, jakie mają zwisie
Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Ja mam 78 więc niewiele więcej , chciałam już dzisiaj zamówić z keya, ale sam stanik 29, a dowóz 21 , ale chyba się zdecyduję

A pod biustem? Nie znam key, ja kupuje te marki polecane przez bra fiiferki

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

miało być bra fitterki*

nie wiem czemu, ale nie ma przycisku edycji posta....
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 22:10   #49
olaplu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 36
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Dokładnie w biuście mam 79, a pod 71. Tak masz rację bluzki do szpica nie pasują, bo też już próbowałam.
olaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 23:25   #50
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Na Twoim miejscu uderzałabym w 65B.

Biust na pograniczu A i B, a ten kalkulator lekko zaniża miskę.

Dodatkowo jak mierzysz stanik to zapnij go, i dłońmi wygarnij aż z pleców i spod pach do miseczki. Różnica np. u mnie po wygarnięciu jest bardzo duża.

Biorąc te rzeczy pod uwagę radzę Ci celowac w 65B.

Jeśli masz np. jakąś galerię pod ręką to idź sobie przymierzyc chociażby do Esotiq. Mają takie rozmiary.

Co do koloru włosów: ciężko po tych zdjęciach określic jaką masz cerę i czy lepiej byłoby je przyciemnic, czy odwrotnie rozjaśnic a może pójśc w jakieś odważne rudości>?

Co do zmiany: grzywka jest lepsza, ale nie urzeka. Powinnaś miec moim zdaniem długą (wręcz do zaczesania nawet) grzyweczkę na bok, opadającą. Ta jest za krótka, plus nie masz wprawy pewnie w modelowaniu i tak sobie to będzie wyglądało.

Moim zdaniem idealna fryzura dla Ciebie:

http://i.pinger.pl/pgr111/d6ce2b4a001974664dda8b03

Grzywka na bok, włosy lekko za ramiona i wycieniowane. Co do koloru: zależy od cery, a cerę słabo widac.

Jakbyś wrzuciła zdjęcie sylwetki łatwiej byłoby coś doradzic propo ubrań. Natomiast przy wzroście 164cm raczej długie spódnice wypadają słabo...
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 23:57   #51
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Zgadzam się z Andzią1898r. Jak mierzysz stanik, to wygarniaj do miseczki wszystko spod pach Różnica wielka. Wiem po sobie Gdy założę od niechcenia swój stanik jakże porywającej wielkości 70B wydaję się być za duży. Jednak gdy wygarnę wszystko spod pach miseczki są idealnie wypełnione, a biust wygląda cudownie A mam 75cm pod biustem, a w biuście 83cm :p Więc proporcję obwodów mamy taką samą
__________________

"Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły zostałam wiedźmą"
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 09:07   #52
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Tu masz dokladnie opisane jak ubierac/wygarniac biust.
http://stanikomania.blox.pl/2009/02/...yc-stanik.html

Jak nigdy nie nosilas stanika , moze okazac ze po takim wygarnieciu bedziesz miala wiecej biustu niz ci sie wydaje.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Tu masz dokladnie opisane jak ubierac/wygarniac biust.
http://stanikomania.blox.pl/2009/02/...yc-stanik.html

Jak nigdy nie nosilas stanika , moze okazac ze po takim wygarnieciu bedziesz miala wiecej biustu niz ci sie wydaje.

Duzo tanich w rozmiarze 65B (30B) znajdziesz na allegro. Np. M &S. Tylko czytaj opisy obwodow, bo niektore są bardzo ciasne.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

A co do odziezy mozesz zaczac kupowac w SH. Mozna kupic tanio, a dobrze. Nie zawsze sa to zniszczone ciuchy, czasami na prawde łądn ei modne. Nie bedziesz potrzebowala wielu pieniędzy na nową garderobę
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 11:32   #53
olaplu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 36
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Ja za bardzo nie mam co wygarniać, ale kupiłam dzisiaj z key http://www.key4u.pl/pl/47444,tbc-523...latki-,article
65aa i o dziwo jest dobry, nie odstaje, dobrze leży. Dziękuję wam dziewczyny, bez was bym nie dała rady, a nad grzywką pomyślę tylko musi dorosnąć. Nie wiem jaką mam skórę, Chyba mieszaną, bo mam czoło i nos najczęściej tłusty, tak poza tym nie mam żadnych wyprysków, ani nic takiego.
olaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 11:43   #54
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

65aa wydaje mi się, że jest trochę mały. Może spłaszczac zamiast uwypuklic co powinien.

Gdzie mieszkasz? Może warto byłoby się przejśc do sklepu z brafittingiem? Tam panie by się pomierzyły i dobrały idealny fason i idealny stanik dla Ciebie.

Niby to tylko stanik, ale dobry, seksowny komplet bielizny to + 100 do poczucia kobiecości i seksapeelu
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 12:33   #55
Inka223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 65
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

65aa rzeczywiście może być za małe... Przejdź się do pierwszego lepszego sklepu z bielizną i po prostu przymierz 65B. Tylko po to żeby się przekonać jak leży, nie musisz go od razu kupować Poza tym nigdy nie nosiłaś stanika, więc pewnie nie do końca zdajesz sobie sprawę jak powinien leżeć dobrze dobrany stanik Sama robiłam kiedyś podobny błąd. Nosiłam 70A i byłam przekonana, że to dla mnie idealny rozmiar, a inne będą za duże. Dopiero uświadomiła mnie pewna pani ze sklepu z bielizną Wcisnęła mi 70B i okazało się, że jest dobry, a biust wygląda w nim na większy 70A po prostu mnie spłaszczał i nie podkreślał tego co mam
__________________

"Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły zostałam wiedźmą"
Inka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:25   #56
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Ja za bardzo nie mam co wygarniać, ale kupiłam dzisiaj z key http://www.key4u.pl/pl/47444,tbc-523...latki-,article
65aa i o dziwo jest dobry, nie odstaje, dobrze leży. Dziękuję wam dziewczyny, bez was bym nie dała rady, a nad grzywką pomyślę tylko musi dorosnąć. Nie wiem jaką mam skórę, Chyba mieszaną, bo mam czoło i nos najczęściej tłusty, tak poza tym nie mam żadnych wyprysków, ani nic takiego.
Nie jest zA MAŁy? Zobacz czy lezy jak powinien ( zalaczam przydatną) ulotkę. Ja bym ci 65B spokojnie dała..........
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piersiowka.jpg (174,5 KB, 125 załadowań)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:31   #57
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

W ogole patrzac na ten stanik uwazam, ze sama kreujesz sie na dziecko. Mozesz miec seksowany stanik, niekoniecznie dla nastolatki.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:46   #58
olaplu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 36
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Tak tylko gdzie kupić seksowny stanik na taki mały biust? Znalazłam za granicą po 29 funtów na co mnie nie stać A poza tym kto mi zagląda pod ubranie Stanik leży dobrze i nie jest za mały
olaplu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:56   #59
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

np:
http://allegro.pl/gossard-tutti-frut...531182403.html
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 21:08   #60
ChudyPasztet
Raczkowanie
 
Avatar ChudyPasztet
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 52
Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Piszesz, że nosisz długie spódnice, bo masz brzydkie nogi. Po 1sze nie do końca Ci wierzę Z tego, co przeczytałam, masz spore kompleksy. Po 2gie - młody wygląd to tylko i wyłącznie ATUT!! Popatrz na twarze modelek na wybiegach, takie twarze są w cenie! Jesteś bardzo ładna. Co do biustu, też mam znikomy (mimo rozmiaru C, nie wiem, jakim cudem :O ),ale push up czyni cuda
__________________
Muzyka jest wyższym objawieniem nić wszystka mądrość i jakakolwiek filozofia.
ChudyPasztet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 20:46:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.