Gęstość rzęs - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-17, 18:27   #1
XxJoeyxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 36

Gęstość rzęs


Mam dwa pytania jedno nie związane z tematem:
1.) mam dość długie rzęsy, jak je mocno pomaluje wyglądają jak sztuczne ale są bardzo rzadkie tzn jest ich mało.. więc na oku mam mało rzęs które są bardzo długie.. troche śmiesznie to wygląda więc pytanie co zrobić aby mieć więcej rzęs na oczach? Olejek rycynowy nie powoduje gęstości tylko je wydłuża i przyciemnia a mi nie są potrzebne dłuugie rzęsy tylko żeby było ich więcej czytałam, że kawa pobudza cebulki włosa (na głowie) myślicie, że zadziałałoby też na rzęsy? może je smarować na noc zwykłym olejem? znacie jakieś domowe sposoby żeby mieć więcej rzęs? dodam, że nie chce inwestować w jakieś drogie odżywki bo na każdego taka odżywka inaczej działa.. wydam kase a efekty mogą być zerowe
2.) pytanie nr.2.. czy maszynka (jednorazówka) do golenia się ma wpływ na to po ilu dniach odrosną mi włosy na nogach? w tamtym roku używałam maszynki jednorazowej bic czy jakoś tak i goliłam nogi co 2 dni właściwie to w 2 dzień były gładkie dopiero na wieczór czyli w zasadzie w 3 dniu rano goliłam. W tym roku zmieniłam maszynke na inną jednorazówke i musze podgolić nogi w drugim dniu rano.. co prawda nie całe nogi ale od kostek tak z 10 cm w góre.. w tamtym roku miałam zupełnie gładkie nogi w 2 dniu po goleniu.. czy maszynka ma na to wpływ? jedną maszynke używam na około 3/4 golenia się .
__________________
' nie straciłam żadnej miłości, żadnej też nie znalazłam '
XxJoeyxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 14:01   #2
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Gęstość rzęs

moje rzęsy zagęściła odżywka Revitacell
teraz używam jej zamiennie z olejkiem rycynowym
próbuj dalej z olejkiem rycynowym, z tych najtańszych jest najlepszy, ale potrzeba systematyczności i cierpliwości (minimum 3 miesięcy)

co do maszynek, te 'lepsze' dokładniej golą, tuż przy skórze
ja np widzę różnicę między np Bic Soleil Bella a biedronkowymi i jest to kwestia ok 2 dni różnicy w odrastaniu włosków
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 11:41   #3
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: Gęstość rzęs

Ja bardzo polecam odżywkę - krem do rzęs L'biotica. Zawiera olejek rycynowy i parę innych olejków. Jest tania i baardzo wydajna. Warunkiem działania jest nakładanie jej u podstaw rzęs codziennie na noc i cierpliwość - ja zauważyłam znaczną poprawę po ok. 2 miesiącach codziennego stosowania. Zapraszam do mojej recenzji tego kosmetyku https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-658757

Druga sprawa: delikatnie obchodzić się z rzęsami, nie trzeć zmywając makijaż. Poza tym niektóre tusze do rzęs potrafią znacznie je osłabić, więc trzeba uważać i w razie czego kupić inny. Pod względem "nie szkodzenia", a może nawet pielęgnacji, polecam tani tusz Wibo Growing Lashes (zielone opakowanie). O ile nie jest zbyt wyschnięty w moim przypadku daje świetny efekt.
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 14:04   #4
motylkowa07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 51
Dot.: Gęstość rzęs

Dziewczyny, mam pytanie o to kiedy już rzęsy są długie, wzmocnione taką odżywką to czy można zrobić sobie aplikację z tuszu pół premanentnego ?
Czy któras z Was moze korzystała z takiej zabiegu ?
motylkowa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.