szara matka nastolatka i potrzeba zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 19:02   #1
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071

szara matka nastolatka i potrzeba zmiany


Witajcie!

Od jakiegoś czasu przegladam ten wątek i wiem, że potraficie doradzic, jak można zmienic swój wygląd za pomocą kilku sztuczek

Chciałabym i ja zasięgnąć opinii, bo czuję, że wciąga mnie szara dziura....
komletnie nie wiem, jak się z tej bylejakości wykaraskać. Nie wiem, jakim typem kolorystycznym jestem, chyba coś chłodnego...

Nie maluję się w zasadzie mocno, moje kosmetyki to lekki podkład, tusz do rzęs, pędzelek do brwi i...juz! a i naturalny blyszczyk

Od niedawna po przebytej chorobie zajęłam się też pielęgnacją włosów, bo dzięki forum właśnie określiłam ich typ, są wysokoporowate, kręcone, od jakiegoś miesiąca wmasowuję w nie olejki. Znudził mi się ich kolor, ale nie chciałabym zmieniać jakoś drastycznie np, jasny blond raczej nie wchodzi w grę, bo kiedys taki miałam i wyglądałam mdło i brzydko. Są równej długości, zapuszczam je na razie, może potem wycieniuję, ale na razie jest ich mało, bo wypadały wskutek stresu. Teraz już jest lepiej i nie wyłażą garściami, jem też suplementy, żeby je odżywić.

Kiedy patrzę do lustra, to widzę babę z ziemistą cerą. Uśmiech ponoc jest najlepszym kosmetykiem, ale co oprócz tego powinnam zmienić?
Proszę o poradę

1. Jak się opalasz - szybko najpierw na czerwono. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu - niebieskie, kolor ich jest czysty, oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna, ale nakładam brązową hennę.

3. Piegi - nie występują.

4. Cera - ma odcień jasny, chłodny wpadający w porcelanowy? Teraz szary...Jeżeli się rumienisz....hm to na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, bardziej popielaty

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy.


Boję się krytyki, ale co tam...raz kozie śmierć Rozważę wszystkie uwagi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140123_2.jpg (28,1 KB, 657 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140123_3.jpg (30,2 KB, 574 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140123_4.jpg (28,5 KB, 517 załadowań)
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 19:45   #2
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Kobietko, Ty śliczna jesteś uśmiechnij się tylko!

Masz przepiękną oprawę oczu i to jest Twój atut.

Z włosami (moim zdaniem) za wiele robić nie musisz, zwłaszcza, że dobrze Ci tak. Może jakieś miodowe pasemka, które troszkę ocieplą buźkę?

Czujesz się szaro- postaw na kolor. Może jakiś płaszczyk w oryginalnym kolorze? Może jakiś kolorowy komin? Szminka w kontrastowym kolorze? Paznokcie w krwistej czerwieni ?

Naprawdę, niewiele Ci trzeba!
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 20:00   #3
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Kobietko, Ty śliczna jesteś uśmiechnij się tylko!

Masz przepiękną oprawę oczu i to jest Twój atut.

Z włosami (moim zdaniem) za wiele robić nie musisz, zwłaszcza, że dobrze Ci tak. Może jakieś miodowe pasemka, które troszkę ocieplą buźkę?

Czujesz się szaro- postaw na kolor. Może jakiś płaszczyk w oryginalnym kolorze? Może jakiś kolorowy komin? Szminka w kontrastowym kolorze? Paznokcie w krwistej czerwieni ?

Naprawdę, niewiele Ci trzeba!
Dziękuję aż się wzruszyłam serio...

uff ale wypieki z wrażenia mam dalej

A jeśli zdecyduję się na pasemka, to nie wysuszą mi włosów? Górna wartwa cały czas się jeszcze puszy.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

A... właśnie a propos kolorów przy twarzy to jaki by mi pasował? Masz rację kolory pewnie trochę mnie ożywią
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 22:21   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

dodaj lepszej jakości zdjęcia, takie, zeby bylo widać szczcegóły, bo na tych z kamerki internetowej nie widać nawet prawdziwych kolorów.
z opisu wyglądasz mi na Cool Summer, ale poczekam jeszcze na lepsze foty
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 23:08   #5
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Piękna jesteś. I to zachwycajaco, przypominasz mi Carole Bouquet aż dziwne że nie jesteś jej mlodszą siostrą Ubrałabym Cię w prostą olówkową spódnicę, dodałabym dopasowaną bialą koszulę, jasn0różową pomadkę, odrobinę rożu i by wystarczyło. Przy tej urodzie prosty styl i wystarczy. Na wieczór mała czarna i czerwona pomadka. Im prościej tym lepiej kolory szarosci, granaty czysta biel.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 23:26   #6
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Moim zdaniem miodowe pasemka dodadzą Ci jedynie pospolitości, w tym kolorze zdecydowanie pięknie wyglądasz Może jedynie jakieś mgiełki nabłyszczające/ jedwab, bo wyglądają na matowe.
Postawiłabym na eyeliner, czerwoną szminkę i róż rozświetlający (jakieś meteoryty, kuleczki etc.).Modelowanie i rozświetlenie, to na pewno by pomogło nadać buzi trochę blasku.
Boska oprawa oczu !
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 00:51   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Jesteś piękna
Wg mnie włosy trochę zbyt ciemne i nieco się posmutniają, zrobiłabym taki jakiś brąz w stylu mlecznej czekolady albo pasemka.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 12:21   #8
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
dodaj lepszej jakości zdjęcia, takie, zeby bylo widać szczcegóły, bo na tych z kamerki internetowej nie widać nawet prawdziwych kolorów.
z opisu wyglądasz mi na Cool Summer, ale poczekam jeszcze na lepsze foty
ok podrzucę zdjęcia, ale dopiero pod koniec weekendu, bo nie będę miała możliwości wcześniej je zrobić, a zależy mi, żeby były aktualne, zimne lato...poczytam o tym typie w necie dziekuję
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 12:59   #9
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Piękna jesteś. I to zachwycajaco, przypominasz mi Carole Bouquet aż dziwne że nie jesteś jej mlodszą siostrą Ubrałabym Cię w prostą olówkową spódnicę, dodałabym dopasowaną bialą koszulę, jasn0różową pomadkę, odrobinę rożu i by wystarczyło. Przy tej urodzie prosty styl i wystarczy. Na wieczór mała czarna i czerwona pomadka. Im prościej tym lepiej kolory szarosci, granaty czysta biel.
Bardzo bardzo dziekuję za miłe słowa

od razu poszukałam w sieci zdjęć tej aktorki, rzeczywiście piekna kobieta i chciałabym tak wyglądć, ale jeszcze raz podkreślę, że dziękuję za porównanie do niej, to będzie dla mnie inspiracja i wyzwaniem, żeby podoskoczyć do tej wysokiej porzeczki zamieszczę jej zdjęcia, które podobają mi się najbardziej z jej makijażem i włosami, myślisz, żeby pojść w tę stronę? Jasnoróżowa pomadka matowa czy połysk? I mam jeszcze jeden problem...nigdy, ale to przenigdy nie nakładałam różu, tu musiałabym się mocno podszkolić

Pierwsze zdjęcie to wersja wieczorowa? Na drugim chyba klasyka podoba mi się kolor włosów na tym ostatnim, ale nie wiem, czy byłoby mi w nim dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Carole_Bouquet_b17.jpg (97,1 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carole_bouquet_diapo_full_gallery.jpg (15,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg carole-bouquet-1-sized.jpg (12,2 KB, 86 załadowań)
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 13:15   #10
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
Moim zdaniem miodowe pasemka dodadzą Ci jedynie pospolitości, w tym kolorze zdecydowanie pięknie wyglądasz Może jedynie jakieś mgiełki nabłyszczające/ jedwab, bo wyglądają na matowe.
Postawiłabym na eyeliner, czerwoną szminkę i róż rozświetlający (jakieś meteoryty, kuleczki etc.).Modelowanie i rozświetlenie, to na pewno by pomogło nadać buzi trochę blasku.
Boska oprawa oczu !
Bardzo mi miło i dziękuję, że podoba Ci się mój obecny kolor włosów, mam go juz długo, stąd może ta potrzeba zmian staram się je olejować, poczytam o tych mgiełkach nabłyszczających, teraz muszę poważnie dbać o włosy, bo jak pisalam wcześniej ich kondycja pozostawia wiele do życzenia, ale może do wiosny jakoś je uzdrowię tylko cały czas myslę, co z tym kolorem, żeby nie dodawał mojej cerze koloru ziemi nie mogę używac mocnych podkładów, bo mam na wszystko prawie uczulenie...a o modelowaniu też doczytam i jeszcze raz dziękuję
jak zrobię sobie taki makijaż, jaki proponujesz to podrzucę do oceny

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Jesteś piękna
Wg mnie włosy trochę zbyt ciemne i nieco się posmutniają, zrobiłabym taki jakiś brąz w stylu mlecznej czekolady albo pasemka.
I jeszcze raz bardzo bardzo dziekuję jesteście niemożliwe

przeszedł mi przez glowę pomysł, żeby zafarbować odrost kolorem w stylu czekolady lub orzechowego brązu, a masz może jakąś konkretną farbę na myśli? nie mogę z amoniakiem, ze względu na osłabione cebulki włosów, ostatnio używam Olia...zanim zejdzie cały kolor to trochę czasu minie a nie zdecydowalabym się teraz na dekoloryzację, bo to by było dla nich zabójcze
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 22:03   #11
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Już bez przeróbek wyglądasz pięknie, więc metamorfoza to kwestia tego, żeby trochę odświeżyć wizerunek

Trzeba Cię troszkę ożywić, tak jak dziewczyny piszą. Trzeba trochę podkreślić policzki różem, może być jakiś z drobinkami rozświetlającymi żeby też trochę rozpromienić twarz Wystarczy odrobina, jeśli nie chcesz różu z drobinkami to możesz tez kupić np. kuleczki rozświetlające albo taki puder, i muskać nim tylko górną część kości policzkowych. To fajnie ożywia twarz.

Jeśli chodzi o usta, to jakiś chłodny róż, jeśli używasz błyszczyków to na pomadkę fajnie jeśli też będziesz je nakładać, bo akurat błyszczyki raczej Ci służą.

Co do włosów - łagodne jaśniejsze refleksy, albo całe włosy na chłodną, ale jasną czekoladkę
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 22:59   #12
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Bardzo bardzo dziekuję za miłe słowa

od razu poszukałam w sieci zdjęć tej aktorki, rzeczywiście piekna kobieta i chciałabym tak wyglądć, ale jeszcze raz podkreślę, że dziękuję za porównanie do niej, to będzie dla mnie inspiracja i wyzwaniem, żeby podoskoczyć do tej wysokiej porzeczki zamieszczę jej zdjęcia, które podobają mi się najbardziej z jej makijażem i włosami, myślisz, żeby pojść w tę stronę? Jasnoróżowa pomadka matowa czy połysk? I mam jeszcze jeden problem...nigdy, ale to przenigdy nie nakładałam różu, tu musiałabym się mocno podszkolić

Pierwsze zdjęcie to wersja wieczorowa? Na drugim chyba klasyka podoba mi się kolor włosów na tym ostatnim, ale nie wiem, czy byłoby mi w nim dobrze
Odnosnie nakladania rozu-jest sporo fajnych filmikow na youtubie nauczysz sie blyskawicznie. Poszłabym wlaśnie w stronę Carole -masz tak zjawiskowy typ urody jak ona, nie potrzebujesz juz zdobien dodatkowych, w prostocie rozkwitniesz. Juz oszalamiasz swoja urodą zresztą Pytasz o pomadkę-czy z byskiem czy matowa-to jest kwestia stylizacji, choc sama ostatnio zachwycam sie matami na sobie, ale maty sa wymagajace-trzeba miec duze usta w nienagannm stanie bo wysuszaja bardzo. Zreszta probuj-makijaz i kosmetyki to przyjemnosc. Mam opanowane swoje kolory, a nadal najbardziej lubie spedzac czas wybierajac kolorowke, poszukujac idealnego odcienia lub probujac czegos nowego. Caly czas sie zastanawiam jakim jestes typem urody czy cool summer czy soft autumn i chyba jednak soft autumn-.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 08:52   #13
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

jeju, jakaś ty piękna!

Najpiękniejsze masz brwi i oczy!
Nic nie zmieniaj, tylko więcej uśmiechu!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 19:23   #14
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Już bez przeróbek wyglądasz pięknie, więc metamorfoza to kwestia tego, żeby trochę odświeżyć wizerunek

Trzeba Cię troszkę ożywić, tak jak dziewczyny piszą. Trzeba trochę podkreślić policzki różem, może być jakiś z drobinkami rozświetlającymi żeby też trochę rozpromienić twarz Wystarczy odrobina, jeśli nie chcesz różu z drobinkami to możesz tez kupić np. kuleczki rozświetlające albo taki puder, i muskać nim tylko górną część kości policzkowych. To fajnie ożywia twarz.

Jeśli chodzi o usta, to jakiś chłodny róż, jeśli używasz błyszczyków to na pomadkę fajnie jeśli też będziesz je nakładać, bo akurat błyszczyki raczej Ci służą.

Co do włosów - łagodne jaśniejsze refleksy, albo całe włosy na chłodną, ale jasną czekoladkę
Dziękuję bardzo dziękuję ...

Właśnie zasiadłam, żeby poszukać filmików odnośnie nakładania różu, nawet nie mam jak poćwiczyć, bo nie posiadam go w zestawie kosmetyków ech...
a jaki puder miałaś na myśli? taki kompaktowy?

mam jeden błyszczyk w kolorze różowym i jak zrobię już coś z tym różem to postaram się zamieścić zdjęcie moich prób i błędów oczywiscie do korekty w zestawie z tym blyszczykiem
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 19:36   #15
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

danusiaes Jeszcze raz bardzo dziękuję
Będę próbowała z makijażem jak pisałam już wcześniej, a 8 lutego i 9 dzień po dniu mam dwie uroczystości rodzinne i mam nadzieję, że mi doradzicie co do makijażu i stylu, chciałabym się też dobrze czuć z tym ...wszystkim na twarzy, bo na co dzień to prawie w ogóle się nie maluję...he
poniżej zamieszczę dwa zdjęcia zupełnie bez makijażu, żebyścię pomogły mi określić jakim typem jestem, już spodobało mi się chłodne lato, nawet przejrzałam szafę odnośnie kolorów ubrań i najwięcej u mnie szarości i czerni, a w czerni wyglądam masakrycznie a tu....niespodzianka może soft autumn zaraz poczytam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0088.jpg (89,0 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0089.jpg (79,6 KB, 144 załadowań)
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 19:45   #16
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
jeju, jakaś ty piękna!

Najpiękniejsze masz brwi i oczy!
Nic nie zmieniaj, tylko więcej uśmiechu!
Bardzo dziękuję sama zapuszczałam z braku środków większość zabiegów pielęgnacyjnych robię sama, taka zosia-samosia ze mnie, jak kiedyś debiutowałam w robieniu sobie henny, to brwi mi wyszły czarne jak u górnika dołowego myslałam, że się wyskubię z rozpaczy, ale teraz już mi wychodzi ok , a co do uśmiechu to masz rację powinnam częściej się uśmiechać i nie smutać, ale dziewczyny tutaj doładowały mi baterie, za co baaaaaardzo serdecznie im dziękuję
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 23:23   #17
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo dziękuję ...

Właśnie zasiadłam, żeby poszukać filmików odnośnie nakładania różu, nawet nie mam jak poćwiczyć, bo nie posiadam go w zestawie kosmetyków ech...
a jaki puder miałaś na myśli? taki kompaktowy?

mam jeden błyszczyk w kolorze różowym i jak zrobię już coś z tym różem to postaram się zamieścić zdjęcie moich prób i błędów oczywiscie do korekty w zestawie z tym blyszczykiem
Tak, miałam na myśli taki zwyczajny puder rozświetlający z drobinkami, coś z tej rodziny:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ietlajacy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ietlajacy.html
Jeśli nałożysz trochę wzdłuż góry kości policzkowych, to ożywi to spojrzenie i całą buzię
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 04:57   #18
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Jesteś piękną kobietą. Umaluj sie odrobinkę. Ubierz sukienkę, jeśli lubisz to i obcas i popatrz w lustro. Nie ma w Tobie pospolitości.

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Tak, miałam na myśli taki zwyczajny puder rozświetlający z drobinkami, coś z tej rodziny:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ietlajacy.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ietlajacy.html
Jeśli nałożysz trochę wzdłuż góry kości policzkowych, to ożywi to spojrzenie i całą buzię
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 10:01   #19
czekoladeyszyn
Przyczajenie
 
Avatar czekoladeyszyn
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Masz niebieskie oczy - próbowałaś brązowe smokey eyes? Do tego ubierz coś niebieskiego. Jaśniejsze pasemka - ok, też będą pasować. A co powiesz na grzywkę? Miałaś kiedyś? Jak tak to prostą czy na bok?
czekoladeyszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 12:20   #20
SymeonTv1829
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Masz bardzo ładne rysy twarzy - ja na Twoim miejscu ścięłabym włosy.
SymeonTv1829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 01:43   #21
OnAnonim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 82
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Kobietko, Ty śliczna jesteś uśmiechnij się tylko!
Jak zobaczyłem zdjęcia, pomyślałem to samo
OnAnonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:43   #22
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

nie napisze tutaj nic nowego uwazam ze jestes naprawde piekna kobieta
na twoim miejscu zafarbowalabym wlosy na ciemna czekolade jesli boisz sie farby kup szamponetke ladnie odswiezy ci kolor
swoja droga masz bardzo ladne oczy mysle ze moglabys je podkreslic przez makijaz jakies srebrne cienie albo cos w tym rodzaju a na usta delikatna rozowa szminka
wstaw efekty metamorofzy
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 22:06   #23
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Dziękuję, bardzo Wam dziękuję za komplementy
Właśnie chciałam zamieścić coś po zmianie, posłuchałam tego, co pisałyscie o typach urody, wyszukałam niebieski t-shirt, w którym do tej pory chodziłam tylko na fitness, bo wydawało mi się, że moje oczy się zlewają z jego kolorem...zresztą same zobaczycie
bardzo trudno nauczyć się sztuki makijażu, wczoraj miałam okropny dołek a propos tego brązowego smokey eyes...czekoladeyszyn próbowałam uwierz mi...wyglądałam jakbym sobie podbiła oko naprawdę, a może to ja jestem przewrażliwiona, ale miałam ciemną k... na oku i wcale tu nie kokietuję może miałam złe odcienie?
dzisiaj zebrałam się w sobie, bo w końcu do tego wielkiego wyjścia niedaleko...
spróbowałam najłatwiejszej wersji dla mnie do zrobienia, bo kreski na powiece i czerwonych ust jak na pierwszym zdjęciu Carole Bouquet
dziękuję danusiaes
nie zakupiłam jeszcze rozświetlającego pudru tak jak mi podesłałaś mary_poppins bo chcę najpierw iść i je przetestować w jakiejś perfumerii, zebym potem umiała używać na sobie
dla Was wszystkich usmiech z podziękowaniami
nastepną wersję z zimnym różem postaram się zamieścić, jak poćwiczę to jest najmocniejsza wersja makijażu, jaką do tej pory miałam na twarzy nie za bardzo wyzywająco? w lustrze widzę tylko te czerwone usta...a i wyprostowałam włosy, co im nie służy niestety..., ale chyba ich jednak nie obetnę SymeonTv1829 bo nie mam pojęcia jak...
ale nie jest to zbyt wyzywający makijaż??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usmiech.jpg (21,7 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez usmiechu.jpg (20,2 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koczek.jpg (19,3 KB, 143 załadowań)
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 22:17   #24
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
nie napisze tutaj nic nowego uwazam ze jestes naprawde piekna kobieta
na twoim miejscu zafarbowalabym wlosy na ciemna czekolade jesli boisz sie farby kup szamponetke ladnie odswiezy ci kolor
swoja droga masz bardzo ladne oczy mysle ze moglabys je podkreslic przez makijaz jakies srebrne cienie albo cos w tym rodzaju a na usta delikatna rozowa szminka
wstaw efekty metamorofzy
Dziękuję bardzo

może spróbuję z szamponetką, ale mam już siwe włosy i boję się, że mi nie pokryje...co do pomysłu na makijaż to skorzystam i zamieszczę efekty pod warunkiem, że nie bedzie takiego efektu jak ze smokey eyes

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez OnAnonim Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłem zdjęcia, pomyślałem to samo
dziękuję

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Jesteś piękną kobietą. Umaluj sie odrobinkę. Ubierz sukienkę, jeśli lubisz to i obcas i popatrz w lustro. Nie ma w Tobie pospolitości.

---------- Dopisano o 05:57 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------



dziękuję kupiłam dzisiaj sukienkę na wyprzedaży, jeszcze sobie muszę Twoje slowa wbić do glowy

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Jak zamieściłam już te zdjęcia...powiem Wam uczciwie, że chyba jak nie ja...hm...nie wiem, czy mi pasuje
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 22:27   #25
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Wyglądasz cudnie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 23:22   #26
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Super wyglądasz
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 11:37   #27
czekoladeyszyn
Przyczajenie
 
Avatar czekoladeyszyn
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

moim zdaniem w niebieskim super smigaj na wyprzedaze i kup sobie cos w tym kolorze. Jesli bedziesz miala watpliwosci pytaj ekspedientek w sklepie, na pewno pomoga!
czekoladeyszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 17:32   #28
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

jesteś śliczna i masz fajny typ urody taki chłodny masz piękne oczy które maluj brązowymi cieniami a w ogóle będzie czad masz piękne brwi i usta trochę koloru na poliki jeszcze bym dodała.Co do włosów to faktycznie powinnaś je odświeżyć jakimś strzyżeniem lekko je pocieniować żeby się ładnie układały a poza tym to jesteś cud miód!
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 17:38   #29
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

ladnie wygladasz w czerwonej szmince bardzo sexi jeszcze do tego zafarbuj wloski bedziesz bardziej wyrazista i bedzie super
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 19:11   #30
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

kochana jesli jednak masz lepszy aparat to zrób przynajmniej jedno zdjęcie w świetle dziennym, bo póki co sa robione w świetle żarówki. ani nie są wyraźne ani kolorów nie widać takich jak w rzeczywistości. owszem widzę coś niebieskiego masz na sobie i czerwone usta, ale tu trzeba móc zobaczyć tony, jesli chcesz określić typ kolorystyczny....
nie wiem na jakiej podstawie można doradzać w ten sposób kolor włosów czy makijażu.
wyobrażam sobie tylko jakie masz kolory ale to nie oddaje realiów.

owszem kolor niebieski bedzie pasował do niebieskoich oczu, powinien je podkreślać, jesli ten nie podkreśla to szukaj innego odcienia niebieskiego.
nie szłabym póki co na pewno w pastele i zbyt jaskrawe ubrania. średnio nasycone nie za ostre i nie za blade to najbardziej bezpieczna opcja.
granatowy, morski niebieski, malinowy róż, chłodna czerwień, fiolet to podkreślające kolory.

unikaj zgniłej zieleni i ciemnego brązu zarówno w chłodniejszym, jak i cieplejszym odcieniu, bo zgaszą Ci twarz, rozmyją.
uważałabym też na kolor rudy / pomarańczowy i żółty, to raczej nie pasujące tobie kolory.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 21:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.