Który puder lepszy Creme Puff czy Manhattan - Soft Compact Powder Natural Look? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 23:39   #1
Vegtula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Wink

Który puder lepszy Creme Puff czy Manhattan - Soft Compact Powder Natural Look?


Witam serdecznie wizażanki:

Mam pytanie do Was? Mam cerę raczej tłustą w licznymi wypryskami i przebarwieniami, który z podrów w kamieniu (prasowane) poleciłybyście mi?Zależy mi na długim matowieniu skóry,nie wysuszeniu jej oraz trwałości.Zastanawiam sie nad Max Factorem Creme Puff oraz Manhattan - Soft Compact Powder Natural Look? A moze któraś z Was używała Manhattan - Clearface puder w kamieniu?? Bede wdzieczna za odpowiedzi

Pozdrawiam Vegtula
Vegtula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 00:00   #2
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: Który puder lepszy Creme Puff czy Manhattan - Soft Compact Powder Natural Look?

Używałam Soft Compactu Manhattanu przez jakieś 5 lat, kupiłam niedawno kolejne opakowanie i muszę przyznać, że pogorszyła się jego jakość. Moja siostra stwierdziła to samo w swoim nowym. A Wy? Wygląda na to, że zmiana napisów ze srebrnych na czarne nie była jedyną ingerencją:/. Pozatym puder Manhattan staniał...kiedyś kosztował 30 ileś a ja kupiłam teraz za około 25zł. Też myślę o Creme Puff. Warto zauważyć, że MaxFactor ma pojemność 21g a Manhattan tylko 9g.
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 08:58   #3
Vegtula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Dot.: Który puder lepszy Creme Puff czy Manhattan - Soft Compact Powder Natural Look?

Dziekuje za porade Etiuda Chyba zdecyduje sie na Creme Puff
Vegtula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 13:18   #4
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Który puder lepszy Creme Puff czy Manhattan - Soft Compact Powder Natural Look?

Jeśli chodzi o matowanie, to u mnie lepiej sprawdzał się Manhattan, ale muszę zaznaczyć, że nie mam tłustej skóry, tylko mieszano-przesuszającą się. Creme Puff jak dla mnie jest trochę za ciężki, ale raczej trwały. Nawiasem mówiąc jego gama odcieni niezbyt mi pasuje, najjaśniejszy odcień - Truly Fair - jest zbyt różowy i wcale nie taki jasny, jak na to wskazuje jego nazwa. Mam jeszcze odcień Transparent, który jak dla mnie spokojnie może być pudrem brązującym. Używam obydwu odcieni w b. umiarkowanych ilościach, wskutek czego mam po 1. opakowaniu od końcówki 2004 r. i wytarło się dopiero małe kółko pośrodku.
Tak jak wspomniałam, lepszy od Creme Puff dla mnie jest Manhattan. Ma również odpowiedni dla mnie odcień 0 Transparent i moim zdaniem jest dużo lżejszy, ale mimo tego tak samo trwały.
Przed zakupem któregokolwiek lepiej wypróbować ich odcienie, bo można się naciąć, tak jak ja.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.