poradźcie mi co mam zrobic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-13, 19:12   #1
Babette00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 11
GG do Babette00

poradźcie mi co mam zrobic


Bardzo prosze o jakas rade ,co mam zrobic jesli chodzi o fryzure, makijaz .Licze na was dziewczyny ze mi pomozecie
Babette00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-13, 20:39   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: poradźcie mi co mam zrobic

fryzurke masz fajna ladnie ci. Ja bym tylko podkreslila oczy bo nikna
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 12:25   #3
Babette00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 11
GG do Babette00
Re: poradźcie mi co mam zrobic

Dzieki moni .Tylko nie bardzo wiem jak to zrobic moze podpowiesz mi jakich cieni uzywac do szaro-niebieskich oczu z gory dziekuje
Babette00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 14:11   #4
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: poradźcie mi co mam zrobic

Witaj!
Fryzurkę, jak zauważyła już Moni masz bardzo fajną i dobrze Ci w niej więc włoski tylko dobrze pielęgnuj.
Co do makijażu, to rzeczywiście przydadzą się cienie( może odcienie szarego, beżu, brązu, różu) i róż do policzków, bo można nim ładnie modelować i wyszczuplić twarz(polecam Bourjois Pstel Joues albo l'oreal).
Podsyłam kilka zdjęć makijaży, może któryś z nich Ci się spodoba
Buziaczki
Maja
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 14:54   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: poradźcie mi co mam zrobic

Tez mam szeroniebieskie oczy i wiel lat malaowalam sie szarosciami (srebro z ciemnym nawet antracyt)z antracytem nie potrzebowalam uzywac kredki na dolna powieke bo cien bardzo dobrze sie sprawdza w tej wersji, jesli szarosc jest jasniejsza to mozesz uzyc kredki, uwielbiam ciemny szary taki prawie czarny rzadki kolor. Teraz przezucialam sie na beze, ale nie takie piaskowe bo sa to wybitnie cieple odcienie. Raczej na taka kawe z mlekiem. Mam artdeco w piurze kolor 16 slicznie wyglada na oczych i pasuje do mojego chlodnego typu. Potem dokupilam sobie kolor champagne nr 44. Niby maja zlota perle wiec iskrza sie raczej na cieplo, ale sa to tak jasne kolorki ze tego nie widac. Do tego mam kredke od Lancome kolor BRONZE tez z miedziana perla. Niby to ciemny braz, ale przez ta perle wpada jakby w cienozielony. Do tego czarny tusz. Mam tez kredke od artdeco nr 65 b. ciemny braz tez z perla ale b. delikatna wcale sie nie blyszczy i jest znacznie ciemniejszy niz kredka od Lancome. Mysle ze tego typu brazy powinny ci pasowac bo jestes tak jak ja chlodnym typem chodz wlosy masz ciemniejsze. Moze cienie beda za jasne ale na lato do opalonej buzi w sam raz. Polecam ci ciemny braz od MF ma wybitnie srebrna perle i to jedyny braz ktory znam ktory jest naprawde w chlodnym odcieniu. Poza tym powinno byc ci dobrze(jesli wolisz ekstrawagancje)w liliowych cieniach.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-14, 16:31   #6
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Re: poradźcie mi co mam zrobic

hej
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to piękna cera. Taka delikatna i bezproblemowa. Podkreślaj ją!
Polecam róż i jakiś rozświetlacz na buzię.
Usta mogłabyś pociągnać koloryzującym błyszczykiem, a kontórówką odrobinę powiększyć górną wargę, do tego nakładając na środek górnej wargi więcej błyszczyka- to też ją powiększy.
Oczy podkreśliłabym. Mocno wytuszowane i podkreślone kredką "do góry" tzn. kredka żeby ciągnęła kącik oka ku górze. Do tego ładnie wycieniowane oko
Jesteś bardzo ładną kobietą, jesteś aż stworzona do makijażu. Fajnie by się malowało
Pozdrawiam i życzę owocnych przemian
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 09:35   #7
Babette00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 11
GG do Babette00
Re: poradźcie mi co mam zrobic

bardzo dziekuje za wszystkie podpowiedzi i sprobuje z nich skorzystac chociaz nie mam zbyt duzego doswiadczenia w tej dziedzinie a co do cery to wcale nie jest taka bezproblemowa bo mam mieszana ktora sie na dodatek bardzo czerwieni moze ktoras z was zna jakis fajny podklad do takiej cery ktory by jednoczesnie matowil i ukrywal zaczerwienienia
Babette00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.