Unifiance creme - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-04, 14:05   #1
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177

Unifiance creme


Czy ten podkład jest wystarczająco lekki również na cieplejsze dni? Potrzebuję trochę krycia również latem i boję się, że będzie spływał... jak się ma ten podkład do nawilżającego podkładu Vichy? I jaki odcień dobrać? Zdecydowanie wolę beże lub kolory wpadające w żółty, byle nie róże! Karnacji nie mam ani jasnej, ani ciemnej... taką typowo polską Poza tym - jaka jest aktualnie cena?
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 16:30   #2
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Unifiance creme

Moim zdaniem ten podkład jest wręcz idealny na cieplejsze dni bo jest on leciutki. Ja preferuje jednak Vichy, bo lepiej kryje, ale nie każdy ma takie problemy z cerą jak ja. Ceny są podobne LRP i Vichy-mniej wiecej ok 70zł-w zależności od apteki. Kolor musisz sobie wybrać sama, w aptece mają testery także możesz śmiało wypróbować na łapce
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 17:10   #3
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Unifiance creme

lydiam, a który unifiance?
Korygujący, który jest w kremie, raczej ciężki na lato, ale z dobranym kremem i przy cienkiej warstwie kto wie.
Optycznie wygładzający, który jest w kremie do suchej lub we fludzie do mieszanej - to już zależy od Twojej buzi. Moją przetłuszczajacą się a nadwrażliwą fluid okropnie podrażniał, a krem jest z kolei za tłusty.
Na szczęście w aptekach są próbki w saszetkach - po kilku dniach będziesz wiedzieć.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 19:11   #4
lydiam
Raczkowanie
 
Avatar lydiam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 177
Dot.: Unifiance creme

Znalazlam na KWC Unifiance dla cery suchej i bardzo suchej (creme), ale nie wiem nawet, czy mozna go dostac w Polsce... Catherinne, mamy chyba podobne buzie
lydiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 00:29   #5
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Unifiance creme

Mam ten podklad wlasnie pare dni, nr 25 Początkowo wydaje sie troche za ciemny, ale pozniej wtapia w skore i jest ok Podklad jest lekki, wystarczy go odrobina (tak!) na cala twarz. Po moim ostatnim podkladzie o leistej konststencji raczej, takze lekkim, poczatkowo pierwszy raz chcac posmarowac sobie nim buzie, wycisnelam go troche i..wyrzucilam 3/4 teraz wysiskam tylko mala kropelke. Placilam za niego 69.95 Jesli ktos nie lubi sie blyszczec to polecam oproszyc lekko pudrem.



1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.