nie mogę się opalić.. :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 13:30   #1
moooniczka516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Exclamation

nie mogę się opalić.. :(


Witam. Mam taki mały problem.. nie mogę się opalić na twarzy ii dekoldzie ;/ dzieje się tak odkąd całą zimę 2 lata temu smarowałam się samoopalaczem.. na czas wakacji zrezygnowałam z tego.. w wakacje ślicznie sie opaliłam na całym ciele prócz twarzy i dekoldu.. to pewnie przez ten samoopalacz..;( teraz chodzę do solarium.. jestem ładnie opalona ale dalej tylko na brzuchu, nogac i rękach.. a twarz i dekold są dalej blade.. nie przeszkadzałoby mi to ale mam bardzo jasną karnację i jestem poprostu...
moooniczka516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:21   #2
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Mnie też zawsze dobrze się opala brzuch i plecy ale twarz i dekolt nie. czerwieni sie po opalaniu ale pozniej zaczerwienie znika ale opalenizny nie mam. Muszę dodać, ze nie stosowałam żadnych samoopalaczy na twarz i dekolt.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:49   #3
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Cytat:
Napisane przez moooniczka516 Pokaż wiadomość
Witam. Mam taki mały problem.. nie mogę się opalić na twarzy ii dekoldzie ;/ dzieje się tak odkąd całą zimę 2 lata temu smarowałam się samoopalaczem.. na czas wakacji zrezygnowałam z tego.. w wakacje ślicznie sie opaliłam na całym ciele prócz twarzy i dekoldu.. to pewnie przez ten samoopalacz..;( teraz chodzę do solarium.. jestem ładnie opalona ale dalej tylko na brzuchu, nogac i rękach.. a twarz i dekold są dalej blade.. nie przeszkadzałoby mi to ale mam bardzo jasną karnację i jestem poprostu...

Moze po prostu za rzadko chodzisz na solarium, albo sie zamknij tam na dluzej...
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 23:54   #4
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Ja mam taki sam problem...
Wnerwia mnie to strasznie !
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:50   #5
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Widze, ze jest Nas więcej
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:03   #6
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

ja mam podbnie.. ogolnie mam uraz do solarium i sztucznego opalania.. po tym jak dostalam na gwiazdke kwarcowke i chialam zeby mnie chwycilo ladnie.. tak mnie chwycilo, ze na drugi dzien bylam cala w bomblach i popazenie II stopnia takze teraz stosuje samoopalacze, chce sie przemudz i wkoncu isc.. ale musze wyczaic dobre lampy bo sa takie ktore ponoc nie opalaja tak bardzo na raczka.. ale czy to prawda?
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 23:32   #7
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Cytat:
Napisane przez sanddyy Pokaż wiadomość
ja mam podbnie.. ogolnie mam uraz do solarium i sztucznego opalania.. po tym jak dostalam na gwiazdke kwarcowke i chialam zeby mnie chwycilo ladnie.. tak mnie chwycilo, ze na drugi dzien bylam cala w bomblach i popazenie II stopnia takze teraz stosuje samoopalacze, chce sie przemudz i wkoncu isc.. ale musze wyczaic dobre lampy bo sa takie ktore ponoc nie opalaja tak bardzo na raczka.. ale czy to prawda?

Są tzw. lampy brązujące.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:01   #8
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

I musze je znalesc w moim miesicie
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 10:15   #9
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Witam Was dziewczynki kochane!!!
No i mnie też ten problemik doprowadził do tego wątku!!! Ja ogółem wolno się opalam, i nigdy nie mogę uzyskać zadowalających rezultatów, o naprawdę ładnej opaleniźnie mogę tylko pomarzyć!!! Zastanawiam się, czy to nie zależy od rodzaju cery, i to co napiszę może wydać się śmieszne - ale może jest taka możliwość, że skóra opala się tylko do pewnego stopnia i więcej nie chce?! (a jeszcze raz zaznaczam, że moje ciało jest opalone ale dosyć delikatnie). Do solarium chodzę raz w tygodniu już od dłuższego czasu a po ostatnich wizytach - wogóle nie widziałam żadnej różnicy i ostatnio odpuściłam je sobie. O stopniu opalenia twarzy to wolę nie wspominać, bo chyba jestem skazana na używanie kremików brązujących (lub czegoś podobnego)...
Jak ja zazdroszczę osobom, które pójdą ze trzy razy do solarium i widać im już wyraźną opaleniznę!!! Tez bym tak chciała!!!
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:34   #10
evcoooook
Raczkowanie
 
Avatar evcoooook
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 69
GG do evcoooook
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

hmm może wizyta u dermatologa ? ja co prawda nie mam problemem z opalaniem, jak koleżanka wyżej wspomniała , należę do właśnie takich osób, dwie wizyty w solarium i jestem cygan..

Naprawdę polecam wizytę u dermatologa może on Wam coś doradzi ?
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
evcoooook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:00   #11
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Cytat:
Napisane przez evcoooook Pokaż wiadomość
hmm może wizyta u dermatologa ? ja co prawda nie mam problemem z opalaniem, jak koleżanka wyżej wspomniała , należę do właśnie takich osób, dwie wizyty w solarium i jestem cygan..

Naprawdę polecam wizytę u dermatologa może on Wam coś doradzi ?
Ha! Na taki pomysł i rozwiązanie bym nie wpadła!!! Narazie zamówiłam sobie takie lepciejszy kosmetyk do opalania (chociaż w solarium też są one dostępne) i zobaczę jaki efekt po nim uzyskam (bo do tej pory chodziłam bez żadnych wspomagaczy), a jak on nie da rady to wtedy zacznę w inny sposób działać!!! Ale bardzo dziękuję za radę!!!!
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 10:19   #12
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Ha! Na taki pomysł i rozwiązanie bym nie wpadła!!! Narazie zamówiłam sobie takie lepciejszy kosmetyk do opalania (chociaż w solarium też są one dostępne) i zobaczę jaki efekt po nim uzyskam (bo do tej pory chodziłam bez żadnych wspomagaczy), a jak on nie da rady to wtedy zacznę w inny sposób działać!!! Ale bardzo dziękuję za radę!!!!
i? bo jestem ciekawa czy cos pomoglo?
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 07:24   #13
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Cytat:
Napisane przez sanddyy Pokaż wiadomość
i? bo jestem ciekawa czy cos pomoglo?
Jeszcze na to pytanie nie mogę odpowiedzieć, bo narazie czekam na łaskawość poczty i na dzień, kiedy moje przyspieszacze dotrą!!! Jak to już nastąpi to napewno napiszę o rezultatach.
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 09:00   #14
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Cytat:
Napisane przez evcoooook Pokaż wiadomość
hmm może wizyta u dermatologa ? ja co prawda nie mam problemem z opalaniem, jak koleżanka wyżej wspomniała , należę do właśnie takich osób, dwie wizyty w solarium i jestem cygan..

Naprawdę polecam wizytę u dermatologa może on Wam coś doradzi ?
Z całym szacunkiem, ale każdy rozsądny dermatolog pogoni was z gabinetu za taki "problem".

Wątek przenosze na komsetyczkę, bo jam uprzedzona do opalania.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 12:08   #15
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Ja nie wiem, jakiego sposobu uzyc.. zeby sie dobrze opalic.. moze polecicie mi cos.. jakis system minutowy, albo macie jakies ,,domowe" sposoby na opalanko w solarium;p chce byc zjaruchem, a narazie to jestem bladziuchem..
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 16:02   #16
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Hej
Dziewczyny, a czy próbowałyście łykać tabletki z beta-carotenem??
Mi te tabletki zdziałały cuda! Ja zawsze byłam bardzo bledziutka, mam jasną karnację, trochę piegów na twarzy i do tego naturalnie rudawe włosy. a z opalaniem koszmar - opalałam się tak, że byłam cała różowo-czerwona, a po paru dniach to znikało i dalej byłam swoją bladą sobą. :/
A od kąd zaczęłam brać te tabletki, to po jakimś czasie moja skóra nabrała brzoskwiniowego kolorku, a opalając sie na słoneczku zaczęłam brązowiec do tego chodzę też do solarium, nie za często ale jednak i naprawdę są efekty! Nie jestem jednak nigdy opalona "na czekoladkę", bo taka nigdy nie będe, ale kiedy się tak porównuje z niektórymi dziewczynami na plaży, to jestem dużo ciemniejsza od nich a kiedyś to ja zawsze świeciłam białością
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 16:08   #17
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny, a czy próbowałyście łykać tabletki z beta-carotenem??
Mi te tabletki zdziałały cuda! Ja zawsze byłam bardzo bledziutka, mam jasną karnację, trochę piegów na twarzy i do tego naturalnie rudawe włosy. a z opalaniem koszmar - opalałam się tak, że byłam cała różowo-czerwona, a po paru dniach to znikało i dalej byłam swoją bladą sobą. :/
A od kąd zaczęłam brać te tabletki, to po jakimś czasie moja skóra nabrała brzoskwiniowego kolorku, a opalając sie na słoneczku zaczęłam brązowiec do tego chodzę też do solarium, nie za często ale jednak i naprawdę są efekty! Nie jestem jednak nigdy opalona "na czekoladkę", bo taka nigdy nie będe, ale kiedy się tak porównuje z niektórymi dziewczynami na plaży, to jestem dużo ciemniejsza od nich a kiedyś to ja zawsze świeciłam białością
a mogę Cię zapytać jakie dokładnie tabletki bierzesz?
__________________
It's crazy. Dreams amaze me.





soko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:28   #18
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Beta-karoten, NaturKaps
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beta1_a5ff3503f208.jpg (13,2 KB, 35 załadowań)
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 19:09   #19
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

dzięki za odpowiedź może wypróbuję
__________________
It's crazy. Dreams amaze me.





soko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 08:11   #20
adzipersik
Raczkowanie
 
Avatar adzipersik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 399
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

No to jestem!!! Jak narazie zaliczyłam dwie wizyty w solarium z moimi najnowszymi nabytkami - przyspieszaczami do opalania z bronzerem (do stosowania w solarium oczywiście). Poza tym od dwóch tygodni piję soki marchwiowe. Rezultaty widzę... Byłam już bledziutka a po dwóch wizytach - widać sporą różnicę ale przestrzegam - dwie minutki lepiej sobie skrócić czas opalania bo nieźle sobie można spiec (spalić) skórkę!!! A nie oto w tym przecież chodzi!
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Wacław Buryła
adzipersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:32   #21
zxc000
Raczkowanie
 
Avatar zxc000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 143
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Cytat:
Napisane przez adzipersik Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy to nie zależy od rodzaju cery, i to co napiszę może wydać się śmieszne - ale może jest taka możliwość, że skóra opala się tylko do pewnego stopnia i więcej nie chce?! (a
Faktycznie każda skóra ma pewną granice, do której dochodzi i już się nie opala. Jak daleko ona jest zależy oczywiście od karnacji. Ja mam problem, ponieważ od roku nie opala mi się twarz... Nie wiem dlaczego
__________________
Moda jest formą brzydoty tak nieznośną, że musimy ją zmieniać co kilka miesięcy -->Oskar Wilde
zxc000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:55   #22
lalinka23
Raczkowanie
 
Avatar lalinka23
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 484
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

ja natomiast w ogole nie moge opalic nog.. jestem blondynka i nigdy nie bede brazowa, ale czy chodze na solarium, czy leze na sloncu - nogi zawsze mam tak samo blade nawet jesli uzyje samoopalacza to staja sie pomaranczowe, a nie brazowe jak reszta ciala.. ma ktoras z was taki problem??
__________________
~you can't break a girl who is already broken
lalinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:23   #23
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: nie mogę się opalić.. :(

Ja nie mam na szczęście takiego problemu, opalam się bardzo szybko. Dodatkowo biorę już trzecie czy czwarte opakowanie Belissy Sun. Rewelacja! Jest w nich skrzyp polny, beta- karoten i witaminy c i e.Dodatkowo na solarium używam Onyxu na twarz anty anging, nie tylko chroni przed wczesnym starzeniem, ale też przyspiesza opaleniznę. Na ciało nakładam Boostera, również z Onyxu. Marka godna polecenia, nie używam już żadnych innych kosmetyków solaryjnych. Jeśli nie możecie opalić nóg t może spróbujcie posmarować się przed opalaniem kosmetykiem Sexy Legs, o ile mnie pamięć nie myli. No i brać tak jak wspomniały poprzedniczki Beta karoten w tabletkach.
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.