Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 13:28   #1
LadyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 57

Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy!


Hej Wizazanki!

Mam problem i licze na Wasza pomoc!! Uzywalam kiedys do depilacji maszynki ale z czasem zrozumialam ze depilator bylby lepszy i tak przezucilam sie na depilator.. uzywalam kilka miesiecy i teraz nie wiem o co chodzi... bo pomijam ze depiluje tak srednio.. ale moje wloski ktore odrastaja nie wrastaja sie tylko wogole nie moga sie przebic jakby przez ostatnia warstwe skory i wszystko byloby fajnie gdyby nie to ze w ten sposob powstaja chrostki taka kaszka.. kiedy przejade ostrzem maszynki po skorze (pod czas depilacji maszynka) chrostki nacinam sila rzeczy i wychodza wlosy ktore wczesniej nie mogly sie przebisc... zeby ich sie pozbyc musze znowu uzywac depilatora albo jeszcze raz maszynki... chcialam zeby wloski sie oslabily a w ten sposob nic sie nie zmieni i jeszcze moja skora nie jest wogole gladka... nie dosc ze depilatora musialam uzywac co 3-4 dni to jeszcze z takim rezultatem

pomocy!
LadyB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 13:38   #2
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy!

piszesz że NIE wrastaja i nie moga sie przebic przes skóre hmmm.... wiec wnioskuje że jednak wrastaja, sprobuj peelingu, moze pomoze
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 14:17   #3
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy!

To co opisujesz to właśnie wrastanie włosów. Też się tego doborilam przez depilator. Urządzenie już dawno dałam koleżance a z wrastaniem walczę nadal.
Poszukaj na forum, jest sporo na ten temat.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:11   #4
LadyB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 57
Dot.: Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy!

dziekuje za pomoc nie sadzilam ze to tez jest wrastanie.. a jak sobie z tym radzisz teraz? i czy po depilacji u kosmetyczki nie ma takich problemow czy to nie ma roznicy?:/
LadyB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 07:15   #5
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy!

To nie ma różnicy. Albo ma się tendencje albo nie. Chyba, że zabieg depilacji (np. woskiem) został przeprowadzony nieprawidłowo. Trzeba stosować peeling i powinno pomóc
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 11:37   #6
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy!

Cytat:
Napisane przez k4t3 Pokaż wiadomość
To nie ma różnicy. Albo ma się tendencje albo nie. Chyba, że zabieg depilacji (np. woskiem) został przeprowadzony nieprawidłowo. Trzeba stosować peeling i powinno pomóc
Wg mnie jest róznica. Może to śmiesznie zabrzmi ale swego czasu po wydepilowaniu 1 nogi mialam tak serdecznie dość wszystkiego (zajmowało mi to jakies 2h...) że odpuszczałam drugą kończynę. W związku z tym moja prawa noga była o wieeele częsciej depilowana depilatorem niz ta lewa. I tylko na prawej włosy wrastają. Stąd ośmielam się wysnuć ten związek przyczynowo- skutkowy

Ja się peelinguję i od czasu do czasu kwad migdałowy.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 06:31   #7
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy!

taak zgadzam sie z dziewczynami - peeling gruboziarnisty , polecam rowniez gruba gabke/rekawice do kapieli to powinno zalatwic sprawe
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 15:11   #8
Cupcakes
Raczkowanie
 
Avatar Cupcakes
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 31
Dot.: Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy!

Dokładnie, zgadzam się z poprzedniczką. Ja miałam też ten problem, robiły mi się czerwone krostki, które nawet podchodziły ropą... Kupiłam szorstką rękawicę i co 2-3 dni robię sobie nią masaż (z użyciem peelingu). Stan moich nóg bardzo sie poprawił.

Edytowane przez Cupcakes
Czas edycji: 2008-11-18 o 15:12
Cupcakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:56   #9
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Wloski nie wrastaja tylko nie moga sie wybic przez skore!:(pomocy!

Ja równiez miałam ten problem, a poniewaz dodatkowo przy tych krostach grzebałam to stan był opłakany! teraz nadal uzywam depilatora, ale przynajmniej 2 raz w tygodniu robie peeling. Wg. mnie najlepszy jest cukrowy, bo ma naprawdę duże ziarenka i super wygładza. Obawiam sie, że metoda która teraz stosujesz może miec złe skutki, np zrobisz sobie rany i blizny, które trudno jest wygoić. Ja po moich wyciskanych krostach nadal posiadam pare blizn, i nie umię ich wyleczyć.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.