Batman's Girlfriend - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 13:46   #31
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Batman's Girlfriend

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się Twój eksperyment, za to, że robisz coś w kierunku rozwoju siebie i całkowicie nie zgadzam się z osobami, które piszą, że makijaż Ci nie pasuje,to bardziej makijaż dla zabawy a nie na wyjścieGdyby to była sesja,to myślę, ze super by to wyszłoOczka mega kocie wyszły,usta dokładnie pokryte,odrobinka błyszczyku też by nie zaszkodziłacałośc świetnie się prezentuje,dziewczyny wspomniały o rzęskach sztucznych,popieram Masz delikatną urodę, ale to nie oznacza, że masz ciągle delikatnie się malowac, a eksperymentowac trzeba.Ja Cię widzę w Arabicu teżBuziaczki
dziękuję Basiu
cieszę się , że Ci się podoba moje eksperimentum
jakoś nie pomyślałam o sztucznych rzęsach, ale może i dobrze, bo nie mam jeszcze wprawy w nakładaniu, jednak na pewno kiedyś spróbuje, żeby się mocno nie zakurzyły leżąc w szufladzie
ach kusisz mnie tym arabikiem, kusisz - szczerze to się trochę boję, kiedyś próbowałam niestety nie wyszło za dobrze, ale spróbuję coś i takiego wykombinować

Cytat:
Napisane przez Bawitching Pokaż wiadomość
no tak, inny to on jest
hehhe dziękuję

Cytat:
Napisane przez ilonaxena Pokaż wiadomość
Ciekawy pomysł na makijaż. Ja się jednak troszkę doczepię oczek, podoba mi się wewnętrzna część oka ale z zewnętrzną stroną jest już odrobinkę gorzej, widać kilka niedociągnięć ale zrobiłaś kawał dobrej roboty i takie szczególiki są nieistotne Ogólnie makijaż zasługuje na pochwałę
dziękuję inlonakseno ,
wiem że są niedociągnięcia- jak juz pisałam, cóz mistrzynią blendingu nie jestem, ale metodą prób i błedów da się nauczyć lepiej i lepiej

Cytat:
Napisane przez Mrochna Tajemnica Pokaż wiadomość
Oczka ślicznie zrobione Ogólnie zgodzę się z dziewczynami wyżej


tylko jednak te czarne usta nijak mi nie pasują...
dziękuję
a usta to czorne, bo oczy czorne tak jakoś mi to przyszło do głowy hehehe
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:26   #32
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Batman's Girlfriend

oczka szalone na tak Ale fanka czarnej szminki to chyba nigdy nie zostane
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 16:15   #33
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Batman's Girlfriend

ja Ci powiem ze mi sie to nie podoba...z tego calego szalenstwa jedynie oczy sa ciekawe choc jest troche niedociagniec na nich ale usta to w ogole mi sie nie podobaja..moze gdybys miala bardziej pelne wargi tp jakos lepiej by ta czern wygladala a tak to mi sie nie widzi...
Wybacz ale kazdy ma swoje tam gusta estetyczne i mi czern na ustach sie zle kojarzy i od razu odrzuca
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 17:43   #34
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Batman's Girlfriend

Brawo za czystość wykonania, ja jednak nie jestem fanką takich makijaży - tak jak różu na powiekach
Krytykować nie będę, bo wiem, że tu idzie o poszerzanie horyzontów i że to miał być eksperyment Przydałoby się absolutne zmatowienie buzi, lekkie modelowanie i błyszczyk na usta. Wydaje mi się, że wiśniowa pomadka zamiast czarnego byłaby fajniejsza - trochę koloru by wniosła, jednocześnie nie rozweselając makijażu.
Brwi - super, są wyraźniejsze niż zazwyczaj

P.S. Zdradzisz nam, kto jest tym twoim Duszkiem?
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 19:02   #35
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Batman's Girlfriend

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
oczka szalone na tak Ale fanka czarnej szminki to chyba nigdy nie zostane
dziękuję C babe , i ja nie jestem fanka czarności - tym bardziej czarnej kredki którą wymazialam usta - ale to tak w ramach eksperymentalnych

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja Ci powiem ze mi sie to nie podoba...z tego calego szalenstwa jedynie oczy sa ciekawe choc jest troche niedociagniec na nich ale usta to w ogole mi sie nie podobaja..moze gdybys miala bardziej pelne wargi tp jakos lepiej by ta czern wygladala a tak to mi sie nie widzi...
Wybacz ale kazdy ma swoje tam gusta estetyczne i mi czern na ustach sie zle kojarzy i od razu odrzuca
dziękuję ślicznie Candy za opinię i cenne uwagi
wiem że są niedociągnięcia, to moje drugie czy trzecie podejscie do czarnego w tak duzej ilości więc chiba mam jeszcze prawo sie nie tak wymaziac , usta to faktycznie pomniejszaja sie przy czarnym - podobnie jest z czerwonym kolorem, mi tez jakos specjalnie nie leza - to tak w ramach kombinowanka

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Brawo za czystość wykonania, ja jednak nie jestem fanką takich makijaży - tak jak różu na powiekach
Krytykować nie będę, bo wiem, że tu idzie o poszerzanie horyzontów i że to miał być eksperyment Przydałoby się absolutne zmatowienie buzi, lekkie modelowanie i błyszczyk na usta. Wydaje mi się, że wiśniowa pomadka zamiast czarnego byłaby fajniejsza - trochę koloru by wniosła, jednocześnie nie rozweselając makijażu.
Brwi - super, są wyraźniejsze niż zazwyczaj

P.S. Zdradzisz nam, kto jest tym twoim Duszkiem?
dziękuję pięknie Nais
wiem , wiem, z TAKIMI makijazami jak i rózem trudni Cie zadowolic hihih, ale jeszcze moze kiedys mi sie uda - tak jak z delikatnym różem - nawet Ci sie podobał
faktycznie, tak sobie teraz mysle ze jakas wisienka by sie przydala, tyle ze moje usta male sa - nie malutkie, ale mimo wszystko. Moze kiedys jak mnie najdzie to sprobuje z takim odcieniem .

ps . Duszek chyba wolałby zostac w ukryciu, i ja chyba tez tak wole jestem mu wdzieczna za pare milych slow motywacji stad dedykacja
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 23:26   #36
lawola
Raczkowanie
 
Avatar lawola
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 135
Dot.: Batman's Girlfriend

ehh... niektorzy nie znaja sie na sztuce piateczka za pomysl hehehe czadersko
lawola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:17   #37
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Batman's Girlfriend

Cytat:
Napisane przez lawola Pokaż wiadomość
ehh... niektorzy nie znaja sie na sztuce piateczka za pomysl hehehe czadersko
dziękuje , wszystko to kwestia gustu i upodobań
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.