Wrocławskie Panny Młode :D - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-13, 21:59   #871
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez nefretam Pokaż wiadomość
Hej,
czy była któraś z Was na weselu w Azylu (Katy Wrocławskie) albo w hotelu Wodnik? Albo może wiecie jeszcze o jakiś salach, w których jest miejsce na organizację ślubu w plenerze?
Pod Kasztanami. Moja sis ma tam ślub w przyszlym roku. Kolega miał 2 lata temu.

Wodnik też ok, ale miał gorszą ofertę.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-14, 22:44   #872
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Dzięki dziewczyny. Ze zdjęć wciąż marzy mi się Azyl, ale trzeba pojechać i zobaczyć na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 21:54   #873
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cześć dziewczyny. Słuchajcie, mam zagwozdkę i jestem ciekawa waszego zdania. W przyszłym roku mamy z TŻ ślub, a potem obiad weselny we Wrocławiu. Płacimy 150 zł/os. w restauracji o dość wysokim standardzie. Hotel jest na miejscu i nocleg ze śniadaniem kosztuje od 300 zł za pokój 2 os (już ze zniżką). Dodatkowo trzeba płacić za miejsce parkingowe ok. 50zł. Prawie wszyscy goście będą z daleka, więc wiadomo że będą nocować (w większości to małżeństwa z dziećmi). Teraz pytanie- czy nie na miejscu jest niepłacenie gościom za nocleg, a dodanie do zaproszenia kilku opcji noclegu wraz z ceną i informacja, że płacą sami? Nie ukrywam, niezbyt nas stać za opłacenie jeszcze noclegu gościom, ale z drugiej strony wydaje mi się że część osób może nie przyjechać, bo nie będzie im się to po prostu opłacać. Co o tym myślicie? Jakie jest wasze zdanie? A może macie pomysł jak opłacić gościom nocleg, ale w niższej cenie? Z tego co podczytywałam w necie, to młodzi zwykle płacą max. 100 zł/os. za nocleg. U nas wszystko jest w centrum miasta, więc i ceny wyższe.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 07:29   #874
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Ja miałam wesele przy Rynku. Nic nie pisałam w zaproszeniach o noclegu. Każdy zadzwonił i się spytał. Najbliższa rodzina miała nocleg. Pozostalym podałam namiary na tanie hostele. W gruncie rzeczy wszyscy spali w 1.

Swoją drogą za wesele płacisz bardzo bardzo mało za 1 os. Aż się wierzyć nie chce ze w rynku dobry standard można za tyle znaleźć. Gdzie będzie wesele?
Ja płaciłam niecałe 250 zł za 1 os i to ze zniżką w pt. Lipiec.


Edit
Teraz czytam ze to tylko obiad. Cena za rynek dobra. To tym bardziej nie organizowałabym noclegu.

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2017-08-10 o 07:30
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 07:56   #875
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Dzięki za odpowiedź. U Ciebie najbliższa rodzina miała nocleg, czyli ile osób tak mniej więcej?

Co do hostelu, który znalazłaś, w jakiej był cenie? Mogę prosić Cię o namiar?

Zobaczymy jeszcze co zadecydujemy. Zastanawiam się też, czy powinno być tak że nam za 1 os. wyjdzie mniej pieniędzy, niż ona sama zapłaci wybierając się na nasz ślub i obiad. Dojdzie jeszcze m.in. alkohol do tej ceny, ale tak czy siak wyjdzie mniej.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 08:55   #876
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. U Ciebie najbliższa rodzina miała nocleg, czyli ile osób tak mniej więcej?

Co do hostelu, który znalazłaś, w jakiej był cenie? Mogę prosić Cię o namiar?

Zobaczymy jeszcze co zadecydujemy. Zastanawiam się też, czy powinno być tak że nam za 1 os. wyjdzie mniej pieniędzy, niż ona sama zapłaci wybierając się na nasz ślub i obiad. Dojdzie jeszcze m.in. alkohol do tej ceny, ale tak czy siak wyjdzie mniej.
Rodzeństwo mojej mamy i ich dzieci + tż tak samo. Z tymże ich wszystkich zmieściłam po domach. Bo część rodzeństwa tutaj mieszka. Także u nas spało 8 osób, 6 u ciotek.

Hostel nad kfc w Rynku. Wiem, że byli zadowoleni. Ale jak to wygląda w środku naprawdę to nie mam pojęcia.
Corner Hostel
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 11:34   #877
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

U mnie to prawie wszyscy z gości, którzy będą zaproszeni Dzięki za namiar.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 17:18   #878
ansaria
Raczkowanie
 
Avatar ansaria
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 206
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cześć, po wielu poszukiwaniach w końcu z moim TŻ zdecydowaliśmy się na salę Sarah. Głównie przez konkurencyjne ceny i możliwość przenocowania wielu osób. Ktoś był i kojarzy?

Byliśmy też w sali Jarzębina Pod Lasem - pani Aneta to przemiła i konkretna osoba, sala bardzo ładna, ale gorzej z noclegami. Teściowa kręciła nosem na ciasto, napoje we własnym zakresie, więc się nie zdecydowaliśmy. Ale ogród jest przepiękny
ansaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 13:05   #879
Misiolajka
Przyczajenie
 
Avatar Misiolajka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez nefretam Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Ze zdjęć wciąż marzy mi się Azyl, ale trzeba pojechać i zobaczyć na żywo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Azyl jest piękny. Do ślubu w plenerze mają cudowną murowaną altanę. Na posesji jest bardzo dużo zieleni, staw, plac zabaw dla dzieci.
Sama się na niego zdecydowałam i moje wesele będzie tam w przyszłym roku.
Naprawdę polecam pojechać i zobaczyć to na żywo. Robi wrażenie.
Dodatkowo mają na miejscu hotel i dużo miejsc parkingowych.
Misiolajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:48   #880
klaudus1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cześć,

Mam do oddania termin w sali Sarah w Kuklicach koło Wrocławia.
Termin 6.10.2018, min. 100 osób. O więcej szczegółów piszcie na priv
Sala jest urocza, menu bogate, noclegi ze śniadaniem nad salą
klaudus1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 08:10   #881
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Marzy mi się ozdoba na włosy, coś w rodzaju kilku łańcuszków a do tego powplatane jakieś błyskotki. Nie wiecie może kto we Wrocławiu podjąłby się zrobienia takiego cuda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 11:40   #882
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Hej ja już po weselu siostry w Zajeździe pod Kasztanami. Miejsce przeurocze. Ale jeśli robić to z własnym cateringiem. Obsługa średnia. Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podać szczegóły.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 08:46   #883
internet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Hej, czy któraś z was rozgladala sie moze za suknia 2w1 albo krotka? W ktorym salonie maja jako taki wybór? Jakies polecane komisy/outlety/wypozyczalnie? Jak właściwie podchodzicie do mierzenia? Słyszałam ze nie pozwalaja robic zdjec. Ja sobie kurcze nie wyobrazam mierzyc w 1 salonie 1 suknie w 2 druga po miesiacu i potem decydowac ktora :-| Znajac mnie bedzie to wymagalo parokrotnego mierzenia tych samych modeli... Lubie jakmam zdjecie i moge porownac 1 obok 2 a nie przypominac sobie jak wygladalam w innym modelu x dni temu :-|
internet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 09:00   #884
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez internet33 Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z was rozgladala sie moze za suknia 2w1 albo krotka? W ktorym salonie maja jako taki wybór? Jakies polecane komisy/outlety/wypozyczalnie? Jak właściwie podchodzicie do mierzenia? Słyszałam ze nie pozwalaja robic zdjec. Ja sobie kurcze nie wyobrazam mierzyc w 1 salonie 1 suknie w 2 druga po miesiacu i potem decydowac ktora :-| Znajac mnie bedzie to wymagalo parokrotnego mierzenia tych samych modeli... Lubie jakmam zdjecie i moge porownac 1 obok 2 a nie przypominac sobie jak wygladalam w innym modelu x dni temu :-|
Zdjęcia się robi jak wybierze się suknie. Ewentualnie z ukrycia. Co może być problematyczne.
Najlepiej umówić wszystkie przymiarki w 1 tyg. Po co przerwa miesiąc?

Nie wiem co masz na myśli 2w1? Ja miałam długą z odpinanym i podpinanym trenem.

Komisów nie znam.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 21:35   #885
internet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

2w1 w sensie krótka z nakładaną na to długą "spódnicą", najpierw masz długą, a potem odpinasz "spódnicę" i masz krótką.
Pracując do 18 na tygodniu + co druga sobota ciężko ustawić przymiarki w tygodniu, a urlopu na wycieczkę po sklepach nie chciałabym marnować, więc czas mierzenia rozwleka się mocno...
Co mi po zdjęciu jak już wybiorę, tych będzie masa ze ślubu i z wesela... problem jak wybrać tą jedyną mając jedynie mglisty obraz w pamięci... bezsens totalny z tym zakazem fotografowania... przecież zdjęcia modeli i tak są na necie i jakoś z tym problemu nie ma....
internet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 21:48   #886
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

No to taką ja miałam. 90 % sukien da się przerobić w ten sposób.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 11:16   #887
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez internet33 Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z was rozgladala sie moze za suknia 2w1 albo krotka? W ktorym salonie maja jako taki wybór? Jakies polecane komisy/outlety/wypozyczalnie? Jak właściwie podchodzicie do mierzenia? Słyszałam ze nie pozwalaja robic zdjec. Ja sobie kurcze nie wyobrazam mierzyc w 1 salonie 1 suknie w 2 druga po miesiacu i potem decydowac ktora :-| Znajac mnie bedzie to wymagalo parokrotnego mierzenia tych samych modeli... Lubie jakmam zdjecie i moge porownac 1 obok 2 a nie przypominac sobie jak wygladalam w innym modelu x dni temu :-|
W salonie, w którym kupiłam swoją suknię ślubną, można było robić zdjęcia podczas przymiarek. W kilku innych nie miałam potrzeby robienia zdjęć, ale być może nie wolno.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 15:34   #888
internet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
No to taką ja miałam. 90 % sukien da się przerobić w ten sposób.
hmm pewna jesteś? tren to jednak co innego - z założenia ciągnie się po ziemi, dodatkowo jest tylko z tyłu a nie na około. Ja nie bardzo widzę przerabianie dowolnej sukni - przecież to musisz mieć przygotowane tak jakby dwa doły, do tego ten który jest w standardzie ma być "domontowywany" a ten na stałe ma być tym dodatkowym

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
W salonie, w którym kupiłam swoją suknię ślubną, można było robić zdjęcia podczas przymiarek. W kilku innych nie miałam potrzeby robienia zdjęć, ale być może nie wolno.
O, a gdzie kupowałaś, że można było robić zdjęcia?
internet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 15:38   #889
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez internet33 Pokaż wiadomość
hmm pewna jesteś? tren to jednak co innego - z założenia ciągnie się po ziemi, dodatkowo jest tylko z tyłu a nie na około. Ja nie bardzo widzę przerabianie dowolnej sukni - przecież to musisz mieć przygotowane tak jakby dwa doły, do tego ten który jest w standardzie ma być "domontowywany" a ten na stałe ma być tym dodatkowym


O, a gdzie kupowałaś, że można było robić zdjęcia?
Poznałam dziewczynę, która miała identyczną suknię jak ja. Miala właśnie przerobiona inaczej niż ja. Dół był ściągany. Sukienka do kolan.

Wszystko kwestia krawcowej.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 18:43   #890
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez internet33 Pokaż wiadomość
O, a gdzie kupowałaś, że można było robić zdjęcia?
W salonie Anne-Mariee przy Krzyckiej.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 22:09   #891
internet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Poznałam dziewczynę, która miała identyczną suknię jak ja. Miala właśnie przerobiona inaczej niż ja. Dół był ściągany. Sukienka do kolan.

Wszystko kwestia krawcowej.

Tylko to raczej nie bedziesz wiedziec jak w niej wygladasz nim jej nie uszyja, i klamka zapadla... Dodatkowo pewnie taka ingerencja to juz drogo wychodzi...
internet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 06:29   #892
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez internet33 Pokaż wiadomość
Tylko to raczej nie bedziesz wiedziec jak w niej wygladasz nim jej nie uszyja, i klamka zapadla... Dodatkowo pewnie taka ingerencja to juz drogo wychodzi...
Ja nie szylam sukni. Mierzyłam gotowe modele i zamowilam dluga. Potem byla przerabiana, żeby była podpinana. Zalezalo mi na dlugiej z trenem do kosciola. Podpiętej na salę bo miałam podnoszenia w 1 tańcu. I ogólnie dużo tańczę. Z trenem to ciężko.
A jak będzie krótka wyglądać to łatwo sobie wyobrazić.

Dla mnie szycie w ogóle nie wchodziło w grę bo chciałam 1 firmy.

Przeróbki krawieckie są w cenie sukni.

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2018-06-22 o 06:30
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 08:39   #893
internet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja nie szylam sukni. Mierzyłam gotowe modele i zamowilam dluga. Potem byla przerabiana, żeby była podpinana. Zalezalo mi na dlugiej z trenem do kosciola. Podpiętej na salę bo miałam podnoszenia w 1 tańcu. I ogólnie dużo tańczę. Z trenem to ciężko.
A jak będzie krótka wyglądać to łatwo sobie wyobrazić.

Dla mnie szycie w ogóle nie wchodziło w grę bo chciałam 1 firmy.

Przeróbki krawieckie są w cenie sukni.
O to super, pocieszyłaś mnie , ja też z tych tańczących, co więcej wymyśliliśmy sobie że połączymy 2 tańce jako 1 taniec, przy czym do 1 przydałaby się długa a do 2 krótka (jak suknia nie pozwoli to trudno, będzie całość w krótkiej). Idealnie jakby długa miała jakieś szybkie zapięcie . Myślałam, że przeróbki w cenie to zwężanie, poszerzanie, skracanie a nie dorobienie 2 dołu.
internet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 14:57   #894
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cytat:
Napisane przez internet33 Pokaż wiadomość
O to super, pocieszyłaś mnie , ja też z tych tańczących, co więcej wymyśliliśmy sobie że połączymy 2 tańce jako 1 taniec, przy czym do 1 przydałaby się długa a do 2 krótka (jak suknia nie pozwoli to trudno, będzie całość w krótkiej). Idealnie jakby długa miała jakieś szybkie zapięcie . Myślałam, że przeróbki w cenie to zwężanie, poszerzanie, skracanie a nie dorobienie 2 dołu.
U mnie wszystko było w cenie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 18:46   #895
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocławskie Panny Młode :D

Cześć. Czy gdzieś w okolicy Rynku da radę wynająć kilka miejsc parkingowych na okres ok. doby w niewysokiej cenie (lub jakimś cudem znaleźć miejsca bezpłatne)? Hotel dla gości nie ma parkingu, więc trzeba szukać. Np. w NFM jest przelicznik godzinowy i za dobę wychodzi ponad 80 zł :/ Byłoby to oczywiście z soboty na niedzielę.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 08:54   #896
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Hej Dziewczyny Przychodzę do Was z pytaniem, czy mogłybyście polecić salę we Wrocławiu na niewielkie wesele ok. 50-60 osób nie za dużą, żeby nie wydawała się pusta? Niestety, sama bawiłam się tylko na jednym weselu w tym mieście i nie mam rozeznania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 12:32   #897
internet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Hej. Czy ktoras z was widziala gdzies we wroclawiu bawelniana cielista bezszwowa bielizne? Czy tylko internet wchodzi w rachube?
internet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 12:41   #898
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez internet33 Pokaż wiadomość
Hej. Czy ktoras z was widziala gdzies we wroclawiu bawelniana cielista bezszwowa bielizne? Czy tylko internet wchodzi w rachube?
Znajdziesz w Gatta/Triumph/Intimissimi. Nie wiem też czy chodzi ci o bawełnę 100 %- bo takich nie będzie.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 13:41   #899
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Przychodzę do Was z pytaniem, czy mogłybyście polecić salę we Wrocławiu na niewielkie wesele ok. 50-60 osób nie za dużą, żeby nie wydawała się pusta? Niestety, sama bawiłam się tylko na jednym weselu w tym mieście i nie mam rozeznania


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam w Glamour na 48 os
Siostra mniej więcej tyle samo Zajazd pod Kasztanami
Tylko tam lepiej mieć swoją obsługę.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 18:10   #900
internet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wrocławskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Znajdziesz w Gatta/Triumph/Intimissimi. Nie wiem też czy chodzi ci o bawełnę 100 %- bo takich nie będzie.
A wiesz w jakiej lokalizacji? Bo pytałam w arkadach to nie mieli
internet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-31 21:26:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.