Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-06, 13:59   #1
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173

Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?


Mam Pytanko.Odkryłam ostatnio produkty firmy Forever Living Products(chyba tak to się nazywa) i teraz nie wiem czy sobie kilku nie kupić.Co o tym sądzicie?Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

Edytowane przez SandraBullock
Czas edycji: 2005-10-06 o 20:17
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 18:21   #2
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Witam.

Ja osobiście bardzo dobrze znam produkty tej właśnie firmy, mogę polecić:

- galeretka na rany, działa również grzybobójczo i na sto innych rzeczy, ale jest wspaniała na rany
- krem propoilsowy do twarzy
- pasta do zębów doskonała na paradontozę
- dezodorant w sztwcie
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:18   #3
Besu
Raczkowanie
 
Avatar Besu
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 36
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Jednym produktem tej firmy który znam i mogę na 100% polecić jest aloesowy sztyft do ust, jak dla mnie najlepszy na spękane i wiecznie wysuszone usta.
Besu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 20:58   #4
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Jak dla mnie te produkty sa rewelacyjne. Wszystko co mialam bylo godne polecenia , np dzieki galaretce nie mam wielkiej blizny na nosie
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 08:06   #5
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

to w takim razie chyba sobie coś kupię.Myśle też o tych aloesach do picia.Wiem,że to nie kosmetyk,ale czy miałyście z nim styczność?
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 09:58   #6
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

co do aloesu do picia to tez moge tylko zachwalac . Dawno temu moja troszke dzialala w tej firmie i miala mnooostwo chetnych wlasnie na aloes do picia. Z tego co pamietam byly to litrowe baniaki, byl chyba czysty aloes i bodajze z zurawina. Wszyscy ktorzy to pili byli zadowoleni, nawet moja babcia ktora jest pesymistka z zalozenia i zawsze podchodzi do wszytkiego bardzo sceptycznie. Babci akurat aloes pomogl z zmaganiach z wrzodami i ogolnie poprawil "kondycje" organizmu. Sama kiedys pilam ale niezbyt dlugo, bo jednak smak to ma tragiczny i zauwazylam ze cera mi sie troszke poprawila i ogolnie przemiana materii. (wiekszych dolegliwosci nie mialam wiec nie moge nic stwioerdzic ) Z tego co mi mama mowila aloes pomaga nawet ludziom z nowotworami. Oczywiscie ich nie wyleczy ale lagodzi dolegliwosci. Tzn. chorzy nie mecza sie tak strasznie, bóle są lagodniejsze itd. Tak wiec chyba warto sprobowac, nawet profilaktycznie
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 11:04   #7
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

a gdzie te kosmetyki można dostać ?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 21:48   #8
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Nie wiem jak teraz, ale kiedys mozna je bylo kupic tylko u kogos w stylu konsultanta, nie bylo ich w sklepach.
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 14:27   #9
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a gdzie te kosmetyki można dostać ?
Produkty te mozna kupić wyłącznie w siedzibie firmy albo u dystrybutora.

Z tego co moge sobie w tej chwili przypomnieć, to siedziba w której można kupic prodkty FOREVER mieści sie w Katowicach, ale postaram się dowiedzieć gdzie znajduje sie w pobliżu Torunia.

Pozdrawiam

Sanderek
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:32   #10
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Ja polecam balsam do ust aloesowy (z olejkiem jojoba)- nie tylko regeneruje skórę ust, ale i pięknie je nabłyszcza.
Używam też dezodorantu w sztyfcie tej firmy i gorąco polecam, zwłaszcza jeżeli ktoś nie toleruje antyperspirantów- tez dezodorant nie podrażnia, nie brudzi ubrań (antyp. je wręcz odbarwiają) i nie zawiera szkodliwych składników tak jak antyperspiranty.
Zawsze też mam w kosmetyczce rozgrzewającą maść aloesową chyba z eukaliptusem- rewelacyjna jak ktoś ma problemy ze stawami- ja ją stosuję przy kontuzjach nadgarstka.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:42   #11
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez Sanderek
Produkty te mozna kupić wyłącznie w siedzibie firmy albo u dystrybutora.

Z tego co moge sobie w tej chwili przypomnieć, to siedziba w której można kupic prodkty FOREVER mieści sie w Katowicach, ale postaram się dowiedzieć gdzie znajduje sie w pobliżu Torunia.

Pozdrawiam

Sanderek
dzięki
a może maja stronkę internetową?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 18:52   #12
Sanderek
Wtajemniczenie
 
Avatar Sanderek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom / Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 009
GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez agatka-a
dzięki
a może maja stronkę internetową?
Znalazłam to:
www.aloetach.pl/

możliwe że jest inna strona bezpośrednia, ale nie jestem w stanie w chiwli obecnej teraz jej podać.

Znam osobę, która pracuje właśnie w tej firmie, niestety nie udało mi sie z nią dziś skontaktować, która napewno dobrze dordzi i poda kontakty w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Pozdrawiam

Sanderek
Sanderek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:25   #13
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

dziękuje za tyle
zainteresowała mnie ta firma
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:27   #14
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

ehh nie działa ta stronka
ale ta działa : http://www.flp.bydgoszcz.pl/
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 22:46   #15
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez Kajol
Używam też dezodorantu w sztyfcie tej firmy i gorąco polecam, zwłaszcza jeżeli ktoś nie toleruje antyperspirantów- tez dezodorant nie podrażnia, nie brudzi ubrań (antyp. je wręcz odbarwiają) i nie zawiera szkodliwych składników tak jak antyperspiranty.
Akurat u mnie ten dezodorant sie nie sprawdzil . Tzn przy pierweszym opakowaniu bylo ok ( a jest on dosc duzy). Przy drugim jakos dziwnie sie kleil i w ogole nie dzialal
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 12:55   #16
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Podbijam...gdzie mozna nabyc kosmetyki tej firmy w Katowicach lub okolicach? bardzo mi zalezy
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 10:18   #17
Olka.g
Raczkowanie
 
Avatar Olka.g
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 31
GG do Olka.g
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

cześć Wizażanki współpracuję z firmią Forever Living Products i może uznacie że to mało etyczne , ale te produkty są rewelacyjne , na swoje usprawiedliwienie dotyczące braku etyki mogę dodać że najpierw byłam klientką firmy dopiero później stałam się jej swego rodzaju przedstawicielem.Wypróbow ałam najpierw produkty i dopiero jak stwierdziłam że są naprawdę dobre to zgodziłam się na współpracę z firmą.Aloesu do picia i czystego i z żurawiną zaczęli używać moi rodzice i od tego się zaczęło dodam ,ze mój tata jest po zawale i aloes zaczął stosować na wzmocnienie serca i na poprawę spraw związanych z trawieniem, natomiast mama jest po amputacji piersi, czyli sprawy rakowe-pije czysty aloes w formie tzw. mikstury oczyszcającej organizm kuracja 9 miesięczna, ja równiaż piję aloes ( z żurawinami) i używam wielu kosmetyków(mogę się podzielić wiedza na temat aloesu i do każdego miejsca w Polsce a nawet za granicą dostarczyć produkty lub skontaktować was z kimś kto się tym zajmuje w waszej okolicy-ja jestem z Bydgoszczy)Ponadto coś o dezodorancie aloesowym , bo uważam że każda kobieta powinna to wiedzieć...WSZYSTKIE ANTYPRESPIRANTY ZAWIERAJĄ ALUMINIUM. ALUMINIUM POWODUJE, ŻE SIĘ NIE POCIMY..FAJNIE..ALE POWODUJE TEŻ ZATRZYMANIE TOKSYN W ORGANIŹMIE WIADOMO TOKSYNY SĄ WYDALANE Z NASZEGO ORGANIZMU RÓŻNYMI DROGAMI ALE JEST TAKA ICH GRUPA , KTÓRA WYDALA SIĘ TYLKO Z POTEM ICH NIEWYDALENIE MA FATALNY WPŁYW NA NASZE ZDROWIE POWODUJE ICH WTÓRNY OBIEG PONADTO ALUMINIUM JEST JEDNYM Z POWODÓW RAKA PIERSI. WSPOMNIANY PRZEZE MNIE DEZODORANT ALOESOWY NIE JEST ANTYPRESPIRANTEM, CZYLI POCIMY SIĘ ALE DZIĘKI ZAWARTOŚCI ALOESU KTÓRY MA WŁAŚCIWOŚCI GRZYBO I BAKTERIOBÓJCZE NIWELUJE ZAPACH POTU.WYBÓR NALEŻY DO WAS...
Olka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 15:13   #18
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez SandraBullock
Mam Pytanko.Odkryłam ostatnio produkty firmy Forever Living Products(chyba tak to się nazywa) i teraz nie wiem czy sobie kilku nie kupić.Co o tym sądzicie?Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
polecam, drogie ale dobre, to raczej paramedykamnety a nie komsetyki, ale pewne produkty : galaretka aloesowa czy masc rozgrzewajaca sa swietne.
kremy czy pomadki do ust sa super...

tylko czemu takie drogie????
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 10:18   #19
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez Olka.g
WSZYSTKIE ANTYPRESPIRANTY ZAWIERAJĄ ALUMINIUM. ALUMINIUM POWODUJE, ŻE SIĘ NIE POCIMY..FAJNIE..ALE POWODUJE TEŻ ZATRZYMANIE TOKSYN W ORGANIŹMIE WIADOMO TOKSYNY SĄ WYDALANE Z NASZEGO ORGANIZMU RÓŻNYMI DROGAMI ALE JEST TAKA ICH GRUPA , KTÓRA WYDALA SIĘ TYLKO Z POTEM ICH NIEWYDALENIE MA FATALNY WPŁYW NA NASZE ZDROWIE POWODUJE ICH WTÓRNY OBIEG PONADTO ALUMINIUM JEST JEDNYM Z POWODÓW RAKA PIERSI.
pot nie jest wydalany tylko pod pachami - chyba nikt nie używa antyperspirantu na całe ciało? związek przyczynowo-skutkowy między używaniem antyperspirantów a rakiem piersi nie został naukowo udowodniony. jest to tzw. urban legend.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 11:37   #20
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez justa79
pot nie jest wydalany tylko pod pachami - chyba nikt nie używa antyperspirantu na całe ciało? związek przyczynowo-skutkowy między używaniem antyperspirantów a rakiem piersi nie został naukowo udowodniony. jest to tzw. urban legend.
dokładnie, zgodzę sie z negatywnym wpływem aluminiom z dezodrantwo na organizm, ale w miejscu stosowania a nie calosciowo....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 09:15   #21
Olka.g
Raczkowanie
 
Avatar Olka.g
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 31
GG do Olka.g
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

niektóre toksyny wydalane są tylko z potem pod pachami , a wspomnianego dezodorantu można używać nie tylko pod pachami ja osobiście używam go np. w tzw strefie bikini dzięki czemu po goleniu mama zero podrażnień, a z tego co wiem to lekarze onkolodzy przestrzegaja przed używaniem antyprespirantów gdyż mają one związek z rakiem piersi oczywiście że nie są podstawową przyczyną wywałującą tą wstrętną chorobę, ale cóż uważam ,że lepiej zapobiegać niż leczyć...
Olka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 09:32   #22
Olka.g
Raczkowanie
 
Avatar Olka.g
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 31
GG do Olka.g
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

produkty Forever Living Products faktycznie przy jednorazowym wydatku wydają się być drogie ale ich zaletą jest duża wydajność np. wspomniany dezodorant kosztuje 33,10 PLN-ów, a wystarcza na około 8 miesięcy , a nawet uważam że na dłużej uzywam go od 5 miesięcy i mam jeszcze prawie pół inne produkty też na długo wystarczają FIRST-a np. mam od 3 m-cy, a używam go jako toniku czyli przecieram twarz rano i wieczorem no i jeszcze spryskuję sie nim po kąpieli-całe ciało nawet skóre głowy (FIRST to sok z aloesu z ziołami i kosztuje 90,15 PLN-ów wystarcza na około 3-3,5 miesiąca i np. mi zastępuje 3 produkty tzn. tonik , balsam do ciała i specyfik wzmacniający do włosów ponadto używam go przy manicurze, nawiża skórki). Baniak -1 litr aloesu wystarcza na około 2,5 miesiąca kosztuje od 101,08 do 138,10 PLN-ów zależy jaki rodzaj.
Olka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 16:16   #23
AndziaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Dziewczyny, ja goraco polecam te produkty, zwalaszcza dezodorant, galaretke, miaz aloesowy. Sa tez produkty na odchudzanie. Istotne jest ze sa one calkowiceie naturalne, bez chemii, bardzo wydajne i na prawde dzialaja! Asortyment obejmuje produkty do pielegnacji ciala, twarzy, prepartay dietetyczne, suplementy, a takze kosmetyki kolorowe. Produkty sa bardzo wydajne, wystarczaja na kilka miesiecy. Przede wszystkim po ich stosowaniu czlowiek nie tylko lepiej wyglada, ale co ważne lepiej sie czuje. Na prawde polecam. Sama uzywam i troche bawie sie dystrybucja. Jesli ktos z Krakowa lub okolic jest zainteresowany to prosze o kontakt na maila lub tel (600493663).
AndziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:58   #24
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

To ja będę tu wyjątkiem. Nie polecam produktów tej firmy. Zaraz mnie zlinczują dystrybutorzy, ale napiszę dlaczego.

Ten osławiony sztyft do ust jest za miękki, wolę zwykłą wazelinę, albo pomadki nivea - bardziej nawilżają moje usta.
Dezodorant - powoduje, że moję ubrania pod pachami śmierdzą, a nie mam w ogóle problemów z potliwością.
Galaretka jest lepka, zapchała mi pory (na twarzy, użyłam, bo miałam tam drobne ranki).
Spray do ukłądania włosów skleił mi je, choć psiknęłam raz, a podłoga kleiła się i wszystko dookoła też.

Osoba, która usilnie wciskała mi te produkty latami, nawet za darmo - prawie się nie odzywa do mnie, bo żaden z ich produktów mi nie podszedł. Może taka jest specyfika mojej skóry, ale nie chcę tych kosmetyków więcej widzieć
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:48   #25
mysia30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 113
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Wiesz, ja nie słucham żadnych dystrybutorów. Gdy wiem, że czegoś potrzebuję, sama szukam produktu, który może być tym najbardziej odpowiednim dla mnie.

Orientuję się w ich produktach doskonale, znam ich wszystkie suplementy od lat. Pomimo tego nie zamierzam inwestować swojej kasy w te kapsułki, ani miąższe. Zwłaszcza dlatego, że osoba, o której pisałam wyżej, była napastliwa, bardzo chciała mi wciskać te ich "wynalazki". Nienawidzę takich zachowań, więc niczego nie zamierzam nabywać z FLP. Kosmetyki, które oferują, moja skóra odrzuca, więc suplementy też do mnie nie przemawiają. I nic tego nie zmieni. Pozdrawiam
mysia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 10:46   #26
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Do MYSIA 30.......No i tak to właśnie wygląda,jedna wredna opinia wystawiona, bo się trafiło na glupiego konsultanta i się go nie lubi.Tak się tworzy teorie spiskowe,skłóca ze sobą ludzi ,bo sama nie umiem być asertywna to dawaj, dowalić wszystkim, ale anonimowo.To już tak,"papier" czyli internet wszystko przyjmie.Jeśli jeszcze kiedykolwiek tutaj zaglądniesz to powiem ci tylko jedno,ta firma sprzedaje od 35 lat swoje produkty,ma poteżne miliony zadowolonych klientów na całym świecie,a aloes to akurat roślina która dostosuje się do każdego rodzaju cery,skóry.No chyba, że nie jesteś człowiekiem?
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:28   #27
perelka1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
GG do perelka1980
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Witam.
Ja i moja rodzina pijemy aloes z flp oraz przyjmujemy suplementy,znam rowniez kosmetyki.Jestem zadowolona z tej firmy ,choc przyznam ,ze ceny sa wysokie.Zeby efekty byly trzeba rowniez zadbac o odzywianie sie.To ma rowniez duzy wplyw na nasz organizm.Warto poczytac ,a pozniej atakowac produkty.To ze niektorzy dystrbutorzy sa natretni i chca naciagac to fakt.Ale moim zdaniem warto sprobowac .Pozdrawiam.
perelka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 06:48   #28
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Ja też znam te kosmetyki i suplementy,podaję swoim dzieciom i mężowi i nie chorujemy.A było nie ciekawie z moimi chłopcami,zwłaszcza z młodszym synem .Byłam tez na wielu spotkaniach z lekarzami organizowanymi przez firmę.
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 13:10   #29
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cześć
mam pytanie, a co powiecie o toniku nawilżającym?? Czy rzeczywiście nawilża, oczyszcza, regeneruje, zamyka pory i wygładza?? Bo zastanawiam się, czy go kupić..... Z góry wielkie dzięki za wszystkie opinie
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:37   #30
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Tak ,tonik naprawdę jest super i co najważniejsze to nie jakieś tam chemiczne zlepiszcze tylko naturalny sok z aloesu z dodatkiem wyciagu z ziół plus kolagen i elastyna.W zadnym sklepie takiego nie spotkałam i ja jestem bardzo zadowolona.
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 16:11:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.