Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-03, 12:16   #2221
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mojemu TZ też nie opłaca się zwolnienie lekarskie, a szkoda bo faktycznie fajna opcja jak ktoś ma pełny ZUS w firmie placony.
W sumie zastanawiam się też jak będzie wyglądała opieka jak już wrócę ze szpitala, strach puszczać do żłobka starszego żeby jakiegoś chorobska nie przywlekl, ale z drugiej no to chyba nie będzie zbyt dużego wyboru jak TZ będzie już musiał wrócić do pracy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 13:08   #2222
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Klementyna, stresujesz się szyjką? Trzymam kciuki, żeby było ok
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 13:34   #2223
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Klementyna, stresujesz się szyjką? Trzymam kciuki, żeby było ok
Sresuje sie szyjka i paskudna infekcja która mi sie przyplatala... dam znacz wieczorem i dzieki za kciuki!!
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 14:02   #2224
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Malinka wcale nie jesteś duża, zgarabiutki brzuszek

Do mnie dzisiaj dotarło zamówienie ze small design, polecam zwłaszcza ten pleciony różowy kocyk, zwinięty w formie maskotki- bardzo fajna jakość i są teraz po 49 zł




Poza tym to od wczoraj mam dziwne kołatania serca i jest mi przy tym duszno..też tak macie?
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 14:06   #2225
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Malinka wyglądasz super

Asia ja miałam raz wieczorem akcje, że przez godzinę serce mi kolatalo tak że ledwo szło to wytrzymać. Pytałam dwóch ginekologow o to, mówili że jeśli nie było przy tym omdlen, duszności, ciśnienia itp to się nie przejmować. Ot objaw ciążowy... Niemniej od tamtej pory się nie powtórzylo.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 18:14   #2226
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Mojemu TZ też nie opłaca się zwolnienie lekarskie, a szkoda bo faktycznie fajna opcja jak ktoś ma pełny ZUS w firmie placony.
W sumie zastanawiam się też jak będzie wyglądała opieka jak już wrócę ze szpitala, strach puszczać do żłobka starszego żeby jakiegoś chorobska nie przywlekl, ale z drugiej no to chyba nie będzie zbyt dużego wyboru jak TZ będzie już musiał wrócić do pracy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak rodziłam na poczatku grudnia to mąż dostał dwa tyg na opiekę i urlop a to był okres świąteczny więc był ze mną ok miesiąca i powiem Wam jedno- to była mega mega pomoc
co do żłobka to ja mam podobne obawy o przedszkole- teraz córka nie chodzi od trzech tygodni bo czekamy na termin zabiegu i pierwszy raz od wrzesnia jest zdrowa...ale lekarz mi powiedział, że co zaszyje sie z bobasem w puszczy...Zwłaszcza, że jej już teraz jest przykro że nie chodzi, odbierze to jak jakąś karę...
Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Sresuje sie szyjka i paskudna infekcja która mi sie przyplatala... dam znacz wieczorem i dzieki za kciuki!!
kciuki!

pierwsza partia ubranek uprana ale leży do prasowania, dzisiaj dwa razy miałam takie nieprzyjemne ciągnięcie w brzuchu po staniu w garach
dokupiłam jeszcze jedną paczkę newbornów w biedrze

a ja proszę o kciuki na jutro bo mamy wizytę z tzw operantem czyli lekarzem, który przeprowadzi operacje córki, oby klepnął i oby termin był szybki, liczę na dwa tygodnie
jak wydzwaniałam po szpitalach na NFZ to w jednym powiedzieli mi ze jakby dzisiaj się zakwalifikowała to termin październik 2018... szok!
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 19:17   #2227
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Gabi2 daj znać jutro :-*

A poprzedni poród miałaś SN czy cc?
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-03, 21:04   #2228
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Gabi, kciuki za jutro!
Klementyna, jak u Ciebie?
Malinka, bardzo zgrabny brzuszek. Ja przy Tobie jak słonica bym wyglądała
Asia, śliczny zestawik
Dziewczyny, niektóre z naszych dolegliwości normalnie napawają grozą... Jak np. u Ciebie Pantera. A mówią, że ciąża to nie choroba. Ja tam od jakiegoś już czasu czuję się "choro"
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-03, 23:29   #2229
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kajusia ja i bez ciąży miałam takie kolatanie, choć nigdy tak długo, więc powiedzmy że jestem "przyzwyczajona".

A Ciebie co męczy?

Ja to się chora co rano czuje, jak mnie plecy bolą :-P Na szczęście w ciągu dnia jest ok
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 08:15   #2230
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia z tym kolataniem wraz z dusznosciami to warto jednak zgłosić to lekarzowi... mi akurat to zdarza się od czasu do czasu, miałam robione echo serca, ekg i rtg płuc, na szczęście wszystko ok, widocznie taki mój urok; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 09:01   #2231
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny mam prosbe czy ktoras z Was ma moze gdzies zachowane linki do testow chusteczek i moglaby mi podeslac na pw? Bo gdzies mi wcielo i troche mi sie nie chce wertowac miliona stronz gory dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 09:11   #2232
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Wszystkim mamusiom gratuluję! Już niedługo maluchy będą z Wami! Trzymam kciuki
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 09:26   #2233
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Gabi2 daj znać jutro :-*

A poprzedni poród miałaś SN czy cc?
SN

właśnie skończyłam prasowanie pierwszej partii ubranek, drugą nastawiłam pranie, dużo za dużo tego mam
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 11:46   #2234
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Zzziajana Pokaż wiadomość
Wszystkim mamusiom gratuluję! Już niedługo maluchy będą z Wami! Trzymam kciuki
jaka subtelna reklama;p


Hej, szyjka 3cm, ale mizerna;p mała głowkowo, ale juz sie przygotowuje ostro do porodu- jest nisko i napiera...więc mam lezec dużo...Znów jest infekcja;/ Nastepna wizyta za prawie 3 tygodnie i jak nic sie nie zamieni to szpital i sterydy dla maluszka na płucka- z Kacprem tez tak w 32 tyg, byłam na sterydach, mała 1400g
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 13:06   #2235
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Gabi2 dobrze wiedzieć, bo myślałam, że dają to zwolnienie tylko przy CC. A jaki lekarz wypisywal?

Klementyna, też nie mogę wyjść z infekcji :/
Trzymam kciuki żeby szyjka się nie skracala i obyś jednak nie musiała trafić wcześniej do szpitala
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 13:55   #2236
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera, tak ogólnie czuję się kiepsko. Mega ból pleców, kuśtykanie (tak jakbym miała jakiś ucisk i nie mogę na prawą nogę stanąć), trudności z oddychaniem, zapchany nos i nieporadność w podstawowych czynnościach typu ubieranie butów, podniesienie się z wanny, golenie, mycie włosów itp.
Kupiłam dziś pieluchy w Biedrze (po dwie paki zerówek i jedynek), chusteczek nie, bo też pomyślałam, żeby poczytać to porównanie.
Klementyna, a co nie tak z szyjką? Miękka czy się rozwiera? Może nie jest tak źle skoro kontrolę masz za 3 tyg.? Oby trzymała jak najdłużej
Ja tak się zastanawiam, czy to możliwe, że ja przechodzę jakąś infekcję i tego nie zauważam. Nie mam żadnych dolegliwości oprócz wydzieliny, ale wciąż biorę luteinę i myślę, że to ona wylatuje Lekarz nigdy nic nie mówił, więc chyba nie mam?
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 16:11   #2237
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Gabi2 dobrze wiedzieć, bo myślałam, że dają to zwolnienie tylko przy CC. A jaki lekarz wypisywal?
tylko przy CC, ale przecież po SN też można źle się czuć , dostaliśmy normalnie od lekarza w szpitalu

zabieg córki w następny piątek i prawdopodobnie w tej najmniejszej opcji bez jakiś drenów itd, niedosłyszy na lewe ucho i tam jej jakąś dziurkę zrobią i wytną co trzeba
lekarz powiedział, że mam sie nie denerwować, bo ja poł nocy nie śpię i się denerwuję
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 16:17   #2238
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja też wiecznie walczę z nawracającymi infekcjami :/ Teraz to już nie mam żadnych upławów ani swędzenia w pochwie, a jedynie wargi sromowe mniejsze swędzą A położna w szkole rodzenia mówiła, że trudniej jest uniknąć nacinania jeśli kobieta ma nawracające infekcje przed porodem. Skóra jest cieńsza i bardziej delikatna i ma większą skłonność do pękania.

Jeśli chodzi o bóle wszelakie to też szału nie ma ... Ciągle boli mnie kręgosłup a najgorszy jest ból jakby panewki stawu biodrowego, który się pojawia jak tylko trochę pochodzę.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 17:27   #2239
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja miałam właśnie infekcje która objawiala się tylko zwiększeniem wydzieliny i była zoltawa...

A co do pękania to zaczęłam masaże z olejkiem migdalowym, teraz przerwalam bo infekcja :/ ale jak przejdzie zamierzam wznowić
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 17:43   #2240
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Malinka wcale nie jesteś duża, zgarabiutki brzuszek

Do mnie dzisiaj dotarło zamówienie ze small design, polecam zwłaszcza ten pleciony różowy kocyk, zwinięty w formie maskotki- bardzo fajna jakość i są teraz po 49 zł




Poza tym to od wczoraj mam dziwne kołatania serca i jest mi przy tym duszno..też tak macie?
Fajny ten kocyk, weszłam na stronę, ale widzę, że głównie dla dziewczynek mają rzeczy. Dla jednego koca odpuszczam.

A w ogóle ile macie kocykow? Ja na razie trzy i zastanawiam się czy kupować więcej?

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Ja miałam właśnie infekcje która objawiala się tylko zwiększeniem wydzieliny i była zoltawa...

A co do pękania to zaczęłam masaże z olejkiem migdalowym, teraz przerwalam bo infekcja :/ ale jak przejdzie zamierzam wznowić
No ja właśnie coś złapałam znowu dobrze, że niedługo wizyta, to pogadam z lekarzem.

A na czym ten masaż polega?
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 17:51   #2241
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dzisiaj upolowałam jeszcze jeden cudny kocyk w English Home, o taki: KLIK Jest cudny, przemiły w dotyku i był przeceniony na 44 zł

Co do kocyków to ja dopiero się zaczynam zaopatrywać A więc mam już 2 "tkane": ten z linka powyżej i różowy, który wklejałam wczoraj. Do tego cieniutki bawełniany w różowe drzewka (też z wczorajszego zdjęcia). Zamówiony mam też zestaw kocyk minky + poduszka motylek do wózka + wkładka do wózka z MAKASZKA Jutro powinno dotrzeć.
Ogólnie to będę chciała mieć z 5 kocyków.

Rozglądałam się też dzisiaj za kosmetykami, czytałam składy. Pod względem chusteczek zdecydowanie najlepiej wypada na razie HiPP z tego co patrzyłam
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 18:12   #2242
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez good_thing Pokaż wiadomość
Fajny ten kocyk, weszłam na stronę, ale widzę, że głównie dla dziewczynek mają rzeczy. Dla jednego koca odpuszczam.

A w ogóle ile macie kocykow? Ja na razie trzy i zastanawiam się czy kupować więcej?



No ja właśnie coś złapałam znowu dobrze, że niedługo wizyta, to pogadam z lekarzem.

A na czym ten masaż polega?
Masaż krocza - poszukaj sobie w necie, ja robiłam na podstawie filmików na yt, takich animowanych. Podobno na to zapobiec bądź zmniejszyć ew. pęknięcie. Nie wiem czy pomoże, ale stwierdziłam że nie zaszkodzi sprobowac
Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Dzisiaj upolowałam jeszcze jeden cudny kocyk w English Home, o taki: KLIK Jest cudny, przemiły w dotyku i był przeceniony na 44 zł

Co do kocyków to ja dopiero się zaczynam zaopatrywać A więc mam już 2 "tkane": ten z linka powyżej i różowy, który wklejałam wczoraj. Do tego cieniutki bawełniany w różowe drzewka (też z wczorajszego zdjęcia). Zamówiony mam też zestaw kocyk minky + poduszka motylek do wózka + wkładka do wózka z MAKASZKA Jutro powinno dotrzeć.
Ogólnie to będę chciała mieć z 5 kocyków.

Rozglądałam się też dzisiaj za kosmetykami, czytałam składy. Pod względem chusteczek zdecydowanie najlepiej wypada na razie HiPP z tego co patrzyłam
Po co aż tyle kocykow? Ja mam na razie jeden, mąż wgl uważa że po co dziecku jakikolwiek kocyk jak w domu jest pełno kocow - ta, zwykłych, wielkich, dziecko mi się utopi
Choć ja sama nie wiem do czego się przydaje tyle i chętnie się dowiem
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017

Edytowane przez pantera09
Czas edycji: 2017-01-04 o 18:19
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 18:26   #2243
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

U nas kocyk byl jeden gruby akrylowy (chyba tak to sie nazywa) na spacery, potem wymieniony na cienszy- jak sie zima skonczyla, na stale w wozku
Drugi byl jak mi zasnela w domu w lozeczku na brzuszku lib np w bujaczku trzeci w razie "w" np pobrudzenia ktoregos z poprzednich lub pobrudzeniu rozkow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 18:37   #2244
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera dziecko nie spi pod kolderka tylko pod kocykiem więc tak liczę, że jeden do łóżeczka, drugi do wózka, trzeci do lezaczka/fotelika plus jakieś na łóżko do lezenia jako mata, do tego na zmianę. Nie wiem, wszystkie koleżanki milowily że kocyki bardzo się przydają i to się przecież tak nie zużywa, później jeden sobie dziecko zabierze do żłobka, jeden można mieć u dziadków itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 19:18   #2245
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

próbowałam policzyć ile ja miałam na start (rodziłam w grudniu): jeden średni, jeden grubas, dwa cienkie, później dostałam jeszcze jeden i kupiłam kołderkę minky
Przydały się wszystkie, bo tak jak pisałam po spaniu pod rożkiem (jako kołderka) szybko przerzuciłam się na kocyki, więc był do spania, do wózka, na łózko, dwa poszły do dziadków
z czasem przestałam używać, zostały mi dokupione takie dwa duże cienkie co do dzisiaj nam służą, reszta do zabawy dla lalek lub leżą i czekają na bobasa

co do krocza i masażu, ja nic nie robiłam ale moja koleżanka coś tam kombinowała i co...pękła i to było masakryczne, ja byłam nacięta kontrolowanie, zresztą powiedziałam, że jak trzeba niech tną a nie czekają czy się porwę
nic nie czułam..przy zszywaniu też tylko jakby samo takie przeciąganie nitki ale nie ból, pozniej trochę bolało przy siadaniu, ale było to niebo a ziemia z tym co koleżanka przeżywała przy pęknięciu
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 19:20   #2246
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia, a dlaczego nie śpi pod kołderką? Przecież są kołdry i pościele dla dzieci. Ja mam dwa kocyki, gruby i cienki, oba akrylowe, "dostane". Myślicie, że trzeba mi więcej? Planowałam kołderkę do łóżeczka, oczywiście na później, bo na razie to rożek.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 19:28   #2247
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kajusia z tego co wiem to do roku dziecko absolutnie nie powinno spać pod kolderka że względów bezpieczeństwa.

Edit: to samo dotyczy poduszki. Jasne, że są komplety, sama się pewnie na jakiś skuszę, bo kupię zestaw z ochraniaczem na szczebelki, ale pościel i poduszkę zacznę używać później, na początek tylko ochraniacz,prześcieradło i kocyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez asia_28w
Czas edycji: 2017-01-04 o 20:01
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 20:06   #2248
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mam problem z podjeciem decyzji, bardzo prosze o wasze opinie choc wiem ze to kwestia indywidualna. U mnie w szpitalu sa sale 3 osobowe, 2 osobowe i 1 osobowe ale platne 420 zl. Pominiemy teraz kwestie finansowe to na jakiej sali byscie wolaly ? Za pokojem 1 osobowym wiadomo przemawia komfort, spokoj, jak sa blisvy to jest znacznie lepiej... az przychodzi czas gdzie wsztscy ida i zostaje sie samemu z kruszynka i jakas taka nagle obawe poczulam (to moje pierwsze dziecko) czy dam rade szczegolnie przez cala noc...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 20:09   #2249
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

marlenyaa z ryzykiem wylądowania w sali 3-osobowej nie wiem czy bym nie skusiła się na dopłatę do 1-os. Tam gdzie zamierzam rodzić sale są tylko 2 lub 1 os więc pewnie odpuszczę, ale najbardziej przeraża mnie wizja karmienia, wstawania z podkładem/mokrym tyłkiem jak będą siedzieć goście u mojej koleżanki z pokoju...a wiadomo ludzie są różni. Jedni się odwrócą, jak trzeba będzie to wyjdą, nie będą przesiadywać godzinami, a inni nie będą widzieć problemu w tym, że druga osoba może czuć się skrępowana...ciężka sprawa, pewnie przy drugim dziecku będziemy wiedzieć co nam bardziej pasuje
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-04, 20:22   #2250
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No ze pod kolderka nie śpi to wiem, dzięki za rozjasnienie w głowie w sprawie kocyków :-D
Ja planuje żeby młody spał w śpiworku. Na razie moja mama kupiła jeden kocyk, wstępnie myślę że dwa wystarcza. W razie czego zawsze można dokupić.

Nie pomyślałam o tym że na salach wieloosobowych mogą być u kogoś goście kiedy ja będę z "gołą" upą latać :O A nawet nie wiem jakie są sale w szpitalach u mnie... Chodzicie na "wizytacje" do szpitali? Jak to się załatwia? W sensie zwiedzanie poroowki itd. Chyba mimo wszystko wolałabym sale jednoosobową jeśli miałbym taką możliwość.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.