Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 16:40   #841
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Mam hydrolat cytrynowy. I nie wiem czy coś innego kupować, bo on naprawdę nic nie pomaga.

ja stosuje na razie oczarowy (na dzien), pomaranczowy (na noc) i rozany (do maseczek) i jak narazie z tych dwoch pierwszych jestem bardzo zadowolona. o rozanym nie moge duzo powiedziec bo go za duzo nei uzywalam.
szykuje sie kolejne zamowienie gdzie dokupie oczarpwy i sprobuje innych hydrolatow tak z ciekawosci...

winyl a moze sprobuj innego hydrolatu...
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:43   #842
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Shazney, tzn z czym powinnam je stosować?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:46   #843
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zastosowałam dopiero pierwszy raz jak doczytałam należy stosować solo na noc.I gdy przetarłam wacikiem cerę,to jakoś mi sie tak wydawało zupełnie przezroczyście jakby nic nie było.Przyznaję,że pomyślałam o nawilżeniu.Ale postanowiłam zgodnie z zaleceniami z biochemii nic już nie dodawać no i rankiem to się świeciłam i dziękowałam że widzi mnie tylko lustro.Ale to najwyrażniej ufam efekt oczyszczania a nie ingerencji gliceryny,no cóż zobaczymy.A żadnego szczypania nie odczułam ani podrażnienia,póki co bynajmniej,pozdro
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:46   #844
lipiec7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 279
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

tonik migdałowy rzecz jasna słowa te dla IlonyP
lipiec7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 17:00   #845
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość
Zastosowałam dopiero pierwszy raz jak doczytałam należy stosować solo na noc.I gdy przetarłam wacikiem cerę,to jakoś mi sie tak wydawało zupełnie przezroczyście jakby nic nie było.Przyznaję,że pomyślałam o nawilżeniu.Ale postanowiłam zgodnie z zaleceniami z biochemii nic już nie dodawać no i rankiem to się świeciłam i dziękowałam że widzi mnie tylko lustro.Ale to najwyrażniej ufam efekt oczyszczania a nie ingerencji gliceryny,no cóż zobaczymy.A żadnego szczypania nie odczułam ani podrażnienia,póki co bynajmniej,pozdro
Wydawało mi się właśnie, że na BU polecają stosować tonik przed innymi preparatami, bo zwiększa on, dzięki obecności kwasu migdałowego, penetracje innych składników. Ale mogę sie mylić :P
Ja zawsze odczekuję 15-30 minut od zaaplikowania buzi toniku, po czym przemywam twarz hydrolatem albo tonikiem z niacynamidem, w celu pozbycia się warstewki gliceryny i na koniec nakładam serum LEMON
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 22:42   #846
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Shazney, tzn z czym powinnam je stosować?
Ja wszystko stosuję: olejek, hydrolat, peeling, maseczki, olejki... Myślę, że taka pełna pielęgnacja spowodowała poprawę mojej cery.

Może powinnaś spróbować innego hydrolatu? Napisz co z tym cytrynowym jest nie tak? Czego po nim oczekiwałaś, a nie uzyskałaś ? Może coś poradzimy .
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 00:22   #847
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zrobilam drugie zamowienie.Nie moge sie juz doczekac.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 15:14   #848
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie chcę składać drugie zamówienie na bu ale mam dylemat.

Który z hydrolatów ma właściwości najbardziej nawilżające? Mam bardzo wrażliwą cerę z naczynkami, potrzebuję czegoś co silnie nawilży i złagodzi zaczerwienienia, zastanawiałam się nad rumiankowym, geraniowym i oczarowym ale już sama nie wiem pomocy
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 15:20   #849
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Planet Spa Pokaż wiadomość
Właśnie chcę składać drugie zamówienie na bu ale mam dylemat.

Który z hydrolatów ma właściwości najbardziej nawilżające? Mam bardzo wrażliwą cerę z naczynkami, potrzebuję czegoś co silnie nawilży i złagodzi zaczerwienienia, zastanawiałam się nad rumiankowym, geraniowym i oczarowym ale już sama nie wiem pomocy
...... ja bym poleciła zdecydowanie migdałowy ,a na drugim miejscu lawendowy<uniwersalny jest>te które wymieniasz nadaja sie moim zdaniem bardziej do skóry normalno-mieszano-tłustej,może jeszcze róznany? ale niektóre dzieczyny czują po nim ściągnięcie wiec... stawiam na migdałowy
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 15:29   #850
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...... ja bym poleciła zdecydowanie migdałowy ,a na drugim miejscu lawendowy<uniwersalny jest>te które wymieniasz nadaja sie moim zdaniem bardziej do skóry normalno-mieszano-tłustej,może jeszcze róznany? ale niektóre dzieczyny czują po nim ściągnięcie wiec... stawiam na migdałowy
Zgadzam się, ja mam skórę skłonną do przesuszania i do maseczek dodaję właśnie migdałowy hydrolat. Polecam
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 19:33   #851
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dawno, dawno temu na BU była limitowana seria o zapachu wanilii . Niestety, nie załapałam już się na nią. Myślę, że taki powrót waniliowych aromatów byłby ciekawym doznaniem.

Planet Spa, ja również bym Ci poleciła hydrolat migdałowy. Moja mama go używa i jest b.zadowolona. Wydaje mi się, że aloesowy może też pomóc ukoić Twoją suchą skórę. Z tego co czytam, to ma silne właściwości nawilżające.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 21:42   #852
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Planet Spa Pokaż wiadomość
Właśnie chcę składać drugie zamówienie na bu ale mam dylemat.

Który z hydrolatów ma właściwości najbardziej nawilżające? Mam bardzo wrażliwą cerę z naczynkami, potrzebuję czegoś co silnie nawilży i złagodzi zaczerwienienia, zastanawiałam się nad rumiankowym, geraniowym i oczarowym ale już sama nie wiem pomocy

A ja trochę namieszam. Też mam cerę naczynkową i skłonną do zaczerwienienia, ale też mieszaną. U mnie najlepiej sprawdza się rumianek i gernium, bo uspokajają skórę. Lawenda niekoniecznie. Ale to bardzo subiektywne doznanie.
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 21:53   #853
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

przepraszam,ale ja chyba jakaś do tyłu jestem ...
Gdzie można kupić te wszystkie produkty?Zkładacie zamówienia,ale gdzie,do kogo?
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-10, 22:05   #854
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
przepraszam,ale ja chyba jakaś do tyłu jestem ...
Gdzie można kupić te wszystkie produkty?Zkładacie zamówienia,ale gdzie,do kogo?
www.biochemiaurody.com
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 13:16   #855
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

po raz koljeny pprzekonuje sie ze maseczka wulkaniczna jest niesamowita, jak patrze wlustro po jej zmyciu to nie moge wyjsc z podziwu dla jej dzialania

musze sie zmusic do regularnego stosowania olejku antycullulit bo dziala bardzo dobrze tylko ciagle nei mam czasu sie nim smarowac regularnie
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 14:17   #856
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

na BU wprowadzili maseczke truskawkowa i olej z owocow lesnych
mmmmm.....
chyba moje kolejne zamowienie sie powiekszy

i jest juz nawet projekt z produktami do wlosow tylko ze link jezscze nieaktywny....
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 17:22   #857
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

...........
a ja dzisiaj własnie odebrałam paczkę z BU... ukręciłam serum LEMON... bardzo kojące zajęcie... widok tych wszystkich fiolek..pipetek
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 17:39   #858
usiak
Raczkowanie
 
Avatar usiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Talking Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja siedzę z peelingiem bromelainowym na twarzy A potem maseczka wulkaniczna. Moje pierwsze własnoręcznie wymieszane kosmetyki

Szkoda tylko, że tak długo na BU trwa realizacja przesyłki, przyzwyczaiłam się już trochę do szybkich dostaw
usiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 09:41   #859
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość
na BU wprowadzili maseczke truskawkowa i olej z owocow lesnych
mmmmm.....
chyba moje kolejne zamowienie sie powiekszy

i jest juz nawet projekt z produktami do wlosow tylko ze link jezscze nieaktywny....
Muszę spróbować tych nowości ciekawe jak sie będą sprawować?Szykuje się nowe zamówienie
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 11:41   #860
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja własnie czekam na masło kawowe, peeling enzymatyczny i krem rozjaśniający i nie mogę się doczekać A jak już przyjdą to znowu będę zapełniać koszyk Chciałabym wypróbować jakąś maseczkę tylko nie wiem która będzie najlepsza do bardzo suchej skóry? Zastanawiam sie nad dyniową , różną albo tą nową truskawkową... Zamówię sobie chyba też serum ORANGE , narazie używam 3xrose i jest świetne Mogłabym użwać na zmianę
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 11:49   #861
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Bellissa, do suchej skóry dobra jest różana, z dodatkiem oleju (kilka kropel). Ja do swojego zamówienia dostałam probkę maceratu z płatków róży, ale możesz wykorzystać dowolny.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 12:32   #862
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A myślisz , że mogłabym dodać do niej serum Orange lub 3xrose? Chociaż może zamówię specjalnie do tej maseczki olej z płatków róży bo w sume jest niedrogi a może tamtych szkoda do maseczki
No to chyba niedługo zamówie tą maseczkę różaną
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:46   #863
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Odebralam przesylke z BU i tym razem zamowilam:

-maslo kawowe boskie,szkoda ze taka mala pojemnosc ale moze z czasem bedzie mozliwosc zakupu wiekszych pojemnosci

-olejek myjacy pomaranczowy,ten akurat znam i spisuje sie rewelacyjne,kolejne opakowanie wlasciwosci i zapach sprawiaja,ze NIC innego nie chce juz uzywac szkoda tylko,ze nie radzi sobie z demakijazem oczu ale z drugiej strony do oczu uzywam tylko dwufazy

-olejek kawowy,delikatny zapach,solo szybko sie wchlania i nie zostawia tlustej warstwy,bede z nim kombinowac

-hydrolat geraniowy,ma zapach prawdziwej geranii zobaczymy jak bedzie sie spisywac

-hydrolat migdalowy wzielm z ciekawosci,dzialanie ocenie pozniej bo poki co z hydrolatow wiedzie prym rozany
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 13:52   #864
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hexxana ale ci zazdroszczę że juz próbujesz to masełko kawowe Ja własnie na niego czekam Do czego go używasz? Bo ja chciałam spróbować do twarzy Jak sie zachowuje? Dobrze nawilża? Świeci się? Olejek kawowy też własnie chcę zamówić następnym razem, do czego go używałaś? Ja też myślałam tu o twarzy, np. pod to masło kawowe- jak myślisz?
Już nie mogę sie doczekać mojej przesyłki
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 14:22   #865
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Bellisso z racji przed okresowych wariacji nie daje na twarz nie sprawdzonych kosmetykow i poki co maslo kawowe wyprobowalam na reszcie ciala Mam sucha skore,szybko sie wchlonelo i zostal jedynie delikatny efekt glow z cudownym kawowym aromatem na skorze

Olejek kawowy uzylam na dloniach i rekach,calkiem niezle wrazenie pozniej zamierzam go wymieszac z zelem hialuronowym.


Czekam jeszcze na przesylke z Mazidel bo chcialam pokombinowac z roznymi skladnikami a mam problemy z sucha skora i pomyslalam,ze bedzie to dobra alternatywa dla aptecznych specyfikow,ktore zmieniam a efekty mizerne

Wiecej napisze po dluzszym zastosowaniu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 14:43   #866
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja mam podobnie- mam bardzo suchą skórę i również wypróbowałam chyba wszystkie apteczne kremy niestety z efektem znikomym- nie poprawiły stanu mojej skóry, działały jedynie nałożone, a po zmyciu bez różnicy. No i często miałam po nich uczulenie. Teraz próbuję od paru dni kosmetyków z biochemii i jak na razie jestem zachwycona
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 15:33   #867
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja mieszam apteczne z BU i na razie jest wszystko po dobrej drodze. oby tak dalej. Zespol na Biochemii jest fantastyczny. odpowiada na kazde pytanie bardzo profesjonalnie i wyczerpujaco.

zbior BU sie powieksza i powieksza...a i nad kolejnym zamowieniem juz mysle
jeszcze kuracje planuje jedna zrobic zanim slonce na dobre wyjdzie...
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 16:33   #868
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie- mam bardzo suchą skórę i również wypróbowałam chyba wszystkie apteczne kremy niestety z efektem znikomym- nie poprawiły stanu mojej skóry, działały jedynie nałożone, a po zmyciu bez różnicy. No i często miałam po nich uczulenie. Teraz próbuję od paru dni kosmetyków z biochemii i jak na razie jestem zachwycona
Przez dlugi czas mialam leniwca i jakos nie chcialo mi sie nic robic-tak tylko czailam sie na BU az w koncu po ktoryms aptecznym zakupie z kolei bylam zdesperowana i ....zdecydowalam sie na zakupy na BU.

Przede wszystkim wiem czego uzywam,sama moge decydowac o proporcjach a dodatki z Mazidel wspomagaja

Poki co nie robie zaawansowanych receptur stawiam na "latwo,szybko i przyjemnie"-moze jak bede dysponowac wieksza iloscia czasu to pokombinuje
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:55   #869
aprilla
Raczkowanie
 
Avatar aprilla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Powstrzymalam sie z wydaniem opinii na temat kosmetykow z BU dopoki ich nie przetestuje przez okres okolo miesiaca. Dzis nadszedl czas na ocene, jest bardzo dobra. Odpukac w niemalowane, kosmetyki te naprawde mi sluza.
  • 1
Serum z wit. C, sprawia ze filtry wchlaniaja sie rewelacyjnie, makijaz wyglada swiezo, zdecydowanie bardziej naturalnie bo na twarzy brak efektu maski nawet po nalozeniu dodatkowej warstwy fluidu. Wszystkie czesci skladowe makijazu dzieki temu serum ze soba wspolgraja tak jak powinny. Bylam sceptyczna kiedy zobaczylam ten niepozornie wygladajacy plyn, teraz jestem pod wrazeniem. Moj filtrowy makijaz nigdy jeszcze nie prezentowal sie tak dobrze.
  • 2
Olejek antycellulit rowniez jest swietny. Moze nie redukuje cellulitu, ale widocznie poprawia wyglad skory, poza tym ma rewelacyjne wlasciwosci nawilzajace, zaden balsam nie jest mi po jego uzyciu juz potrzebny.
Kolejny produkt - tonik aha/bha zamierzam testowac w najblizszym czasie. Przymierzam sie tez do nastepnego zamowienia.
aprilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 00:07   #870
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moja przygoda z kręceniem zaczęła się od bardzo skomplikowanego serum - kwas HA + olej z orzecha włoskiego i tak zostało na dobre parę miesięcy. Teraz się jakoś obudziłam i złożyłam stosowne zamówienie na BU - maseczkę truskawkową, różaną, peeling bromelainowy, olej z owoców leśnych, hydrolat z zielonej herbaty + cuda z innych ekosklepów.
Zastanawiałam się nad olejkiem 'lemon',ale ma kwas i chyba wyższy filtr jest potrzebny,a ja mam Iwostin SPF 20 i jakoś nie potrafię przekonać się do konkretów. W związku z tym moje pytanie - czy z taką niską ochroną mogę stosować olejek,czy ilość kwasu nie jest na tyle duża?
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.