Pysk, wiek i komentarze... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-13, 22:52   #1
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722

Pysk, wiek i komentarze...


Gniecie mnie trochę ostatnio powtarzalność pewnych sytuacji, zatem z ciekawości chcę dopytać czy Wam też się to przytrafia i jak to na Was wpływa?
Mianowicie: mam 40 lat, wyglądam swobodnie na 10 - 12 mniej i osobiście metryka mi zwisa. Miewam zresztą powracające wrażenie, że lata 80-te były niedawno a milenialsi to nadal dzidziusie w wózkach.

Mam bardzo dużo znajomych w różnym wieku, z różnych środowisk, krajów etc. i zasadniczo dopóki mi ta 4 z przodu nie stuknęła, był spokój. Obecnie przeżywam jednak jakąś dziką fascynację owych znajomych moją datą urodzenia, szczególnie dotyczy to młodszych ode mnie ludzi. Bardzo często jestem komentowana w kontekście wyglądu czy tam sposobu bycia. O ile to pierwsze bywa jeszcze pozytywne (no ok, niektórzy próbują w szpile), to to drugie to częste ględzenie, że czegoś tam nie powinnam (np.kląć od czasu do czasu czy zrezygnować na wieki z metalowej stylówki, którą teraz i tak fragmentarycznie stosuję) albo na odwrót, powinnam W KOŃCU coś tam zrobić jako nobliwa matrona i już. Zasadniczo mnie to bawi, ale ostatnio mój wiek był pytaniem na quizie w gronie takich luźniejszych znajomych i przyznam, że lekko mnie przytkało.

W kontekście damesko-męskim bywa też i śmieszno i straszno, wg mnie muszą się chemie zgadzać a co będzie dalej to różnie. Może być związek, może przyjaźń, może ons, może nic, może a czort wie. Nie jestem serio desperatką, która musi być z kimś, bo MUSI ale niestety, ujawnienie cyferek - albo przeze mnie albo właśnie przez tych znajomych, jeśli to się dzieje "wewnątrz gangu" powoduje, że albo się robię przezroczysta albo co najwyżej wpadam w rolę milfa.
Czuję się tym ciągle bardziej zaskoczona niż np.smutna, w końcu od czasu kiedy miałam 38 czy 39 lat nie upłynęły lata świetlne, nie dopadła mnie drastycznie grawitacja ani mi rozumu nie odjęło, a jednak...jest inaczej.

Czy to jest jakieś bardziej powszechne zjawisko, czy miałyście podobne doświadczenia, odczucia, sytuacje - oraz quizy? Po 30tce pamiętam, że jakoś przeszło to bez echa. Zdecydowanie rozumiem, że niektórzy ludzie narobią w gacie jak nie będą mogli cudzej pupy poobrabiać, ale jednak...dziwny jest ten kamień milowy.



Sent fra min EML-L29 via Tapatalk
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-13 23:52:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.