POMOCY! Odpowiadjące paznokcie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 08:41   #1
Michalina_es
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4

POMOCY! Odpowiadjące paznokcie :(


Witam
Mam problem z odpadającymi paznokciami...
Ale może zacznę od początku... Kiedyś miałam impreze i poprosiłam siostrę o zrobienie mi paznokci hybrydowych Lecz nie cieszyłam się nimi zbyt długo bo już po pierwszym dniu zaczęły mi odchodzic od płytki mojego paznokcia Siostra nie jest profesionalną kosmetyczką ale jak robiąła paznokcie sobie i swoim koleżankom to trzymały się im minimum 2 tygodnie
W piątek byłam świadkową na ślubie mojego brata i postanowiłam iż pójdę do profesonalnej kosmetyczki... Zrobiła mi paznkocie żelowe lecz już wczoraj (minęło zaledwie 4 dni od ich zrobienia) zauważyłam iż i żel już mi odpada
Jaka może byc tego przyczyna?
Z góry dziękuję za wszelką poradę i pomoc
Pozdrawiam
Michalina_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 09:21   #2
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: POMOCY! Odpowiadjące paznokcie :(

Cytat:
Napisane przez Michalina_es Pokaż wiadomość
Witam
Mam problem z odpadającymi paznokciami...
Ale może zacznę od początku... Kiedyś miałam impreze i poprosiłam siostrę o zrobienie mi paznokci hybrydowych Lecz nie cieszyłam się nimi zbyt długo bo już po pierwszym dniu zaczęły mi odchodzic od płytki mojego paznokcia Siostra nie jest profesionalną kosmetyczką ale jak robiąła paznokcie sobie i swoim koleżankom to trzymały się im minimum 2 tygodnie
W piątek byłam świadkową na ślubie mojego brata i postanowiłam iż pójdę do profesonalnej kosmetyczki... Zrobiła mi paznkocie żelowe lecz już wczoraj (minęło zaledwie 4 dni od ich zrobienia) zauważyłam iż i żel już mi odpada
Jaka może byc tego przyczyna?
Z góry dziękuję za wszelką poradę i pomoc
Pozdrawiam
Przyczyną może być Twoja płytka paznokcia - jeśli kosmetyczka prawidłowo wszystko położyła.
Osoby mającą tłustą cerę często lecz nie zawsze mają taki problem
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 11:02   #3
Michalina_es
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: POMOCY! Odpowiadjące paznokcie :(

Oglnie mam suchą cerę...

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Ogólnie mam suchę cerę
Michalina_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 11:18   #4
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: POMOCY! Odpowiadjące paznokcie :(

Cytat:
Napisane przez Michalina_es Pokaż wiadomość
Oglnie mam suchą cerę...

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Ogólnie mam suchę cerę
...
częściowo może byc wina Twojej płytki,ale nawet problematyczne paznokcie da się tak przygotowac żeby wszystko ładnie trzymało...kwestia doboru odpowiednich praparatów i żeli.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 14:40   #5
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: POMOCY! Odpowiadjące paznokcie :(

Pewnie masz to samo co ja czyli właśnie tłustą płytkę paznokcia. U mnie wprawdzie nie było aż tak źle jak u Ciebie, po nałożeniu żelu po kilku dniach paznokcie zaczynały się zapowietrzać, ale już np. hybrydy trzymały się po 2 - 3 dni a potem odpadały. Paznokcie robiła mi moja znajoma która zajmuje się tym profesjonalnie, już przy pierwszej wizycie ostrzegała że ze względu na dużą tłustość płytki efekty będą krótkotrwałe więc wiedziałam czego się spodziewać. Po każdej aplikacji paznokcie były troszeczkę bardziej przesuszone (bo były zabezpieczone przed wnikaniem tłustych substancji) i żel trzymał się coraz dłużej. Teraz żel potrafi się trzymać na moich paznokciach nawet miesiąc albo półtora, hybrydy różnie - około tygodnia czy półtora, ale chyba nigdy nie trzymały się dwa tygodnie.
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 14:49   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: POMOCY! Odpowiadjące paznokcie :(

...
nooo ...ale syndrom tłustego paznokcia to mit...najwazniejsze jest odpowiednie przygotowanie płytki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 07:16   #7
Michalina_es
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: POMOCY! Odpowiadjące paznokcie :(

Bardzo dziękuję za każdą odpowiedz
Przynajmniej już wiem jaki jest tego powód
Michalina_es jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 08:21   #8
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: POMOCY! Odpowiadjące paznokcie :(

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nooo ...ale syndrom tłustego paznokcia to mit...najwazniejsze jest odpowiednie przygotowanie płytki.
Pewnie że tak, bez tego nic się nie będzie trzymać. Co nie zmienia faktu że z jednymi paznokciami łatwiej się pracuje, z innymi trudniej i może źle się wyraziłam i trzeba to nazwać inaczej i nie jest to np. kwestia tłustych paznokcie tylko np. zmian hormonalnych w organizmie. Nie jestem ekspertem, więc nie będę obstawać przy swoim za wszelką cenę

Fakt jest taki że moja znajoma robiąc za każdym razem to samo i tymi samymi preparatami, bez zalewania skórek, przy każdej mojej wizycie uzyskiwała coraz lepsze efekty. Można by tu było uznać że to jest brak przygotowania u osoby wykonującej zabieg, ale doskonale wiem że nie o to chodziło. Zwłaszcza że przez kilka miesięcy dałam odpocząć paznokciom od żelu i mimo że wcześniej żel trzymał się idealnie to po tej przerwie znowu żel trzymał się dużo słabiej, a z każdą aplikacją coraz lepiej. Może to nie tłusta płytka, ale sądzę że odżywki i kremy których używałam jednak jakiś tam wpływ miały. A może to po prostu moje paznokcie takie już są
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-15 09:21:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.