Razem schudniemy 20kg! - część III - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 11:25   #121
WyrafinowanySmak
Rozeznanie
 
Avatar WyrafinowanySmak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 733
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

[1=15fbf25984e7133984742ef f4c4169aacf1167cc_5ed82ba 6a0637;35739304]
Wyrafinowany- To, że masz roztepny na tyłku nie jest najgorsze. ja mam na udach i na JEDNYM pośladku! Tak! Na jednym! Mam od urodzenia na jednym pośladku znamię, takie zaróżowione przebarwienie. W tym miejscu moja skóra jest mniej elastyczna i bardzo problematyzna. To właśnie na tym pośladku mam rozstępy, a na drugim nie. To jest dopiero dziwne [/QUOTE]

Soldus to faktycznie śmieszny masz pośladek A co do rozstępów to ja Kochana też mam je na udach i szczególnie dużo na zewnętrznej stronie bioder i max na pośladkach... Ale ciort z nimi
elganja i ja z linków do ćwiczeń skorzystam
Bottega głupota ludzka nie zna granic
Czarna dokładnie na początek ćwicz co 2 dzień
__________________
160cm - start 80kg - 11.11.11r.
75kg - I cel osiągnięty 08.12.2011

69,9kg - II cel osiągnięty 27.03.2012
65kg - III cel osiągnięty 31.05.2012

obecnie- 59,6 KG 20.12.12
60 kg - IV cel

56kg - marzenie
pozostało - 3,6kg
WyrafinowanySmak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:38   #122
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Czarna to może my we dwie zaczniemy te ćwiczenia od zera co? Ja też max 20 zrobię a i tak zmęcze się przy tym jakbym 100 zrobiła Elganja by nam co drugi dzień coś dokładała i byśmy tak we dwie na nowo orzeźwiały naszą kondycję cio?

Bottega
czasem tak niestety bywa.... durnie są w Polsce i tyle ;/
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:45   #123
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Este-możemy się na to umówić.Zresztą do stracenia nic nie mam,a mogę jedynie wyrobić swoją kondycję i poprawić kontur ciała.Może Elganja będzie nam rozpisywała ćwiczenia co 2 dzień i będziemy je wykonywać sumiennie.Tylko niech te ćwiczenia będą dość proste na sam początek
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:55   #124
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Czarna jestem za tak więc dzisiaj brzuski i skakanka, zacznę za jakąś godzinkę bo obiadek musi się przetrawić
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:56   #125
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

este, czarna : wiedzę że znowu na mnie spada ciężar poganiania i kopania czterech liter za ćwiczenia. Niech będzie! Dziś 20 brzuszków do zrobienia, a w czwartek do tego zamieszczone skośne , czyli drugi filmik (łatwiejsze niż te proste na dół brzucha) i to samo w sobotę i poniedziałek. I w poniedziałek dacie znać czy jesteście gotowe coś dołożyć i jak tak to dołożymy. Żebyście dały radę i nie marudziły że za dużo! I piszę po raz ostatni że robimy ile damy radę jak coś boli (poza mięśniami oczywiście) to przerywamy. Tylko nie marudzić że dzieci nie dają spokoju, czasu brak czy cokolwiek innego, bo same chciałyście.

Wyrafinowany : korzystaj korzystaj. Staram się wynajdywać takie ciekawe zestawy więc jak komuś odpowiada to się bardzo cieszę.
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:29   #126
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Este-zaczynamy się brać za siebie

Elganja-mi jeszcze dodaj jakieś ćwiczenia na brzuch!bo ta partia jest najbardziej do dupy u mnie żadnych wymowek nie będzie bo moja córka jest na tyle mądra że jak widzi że ćwiczę to sama chce tak robić a czas na pewno będę miała bo do pracy nie chodzę czas mam i moje wymigiwanie się byłoby głupie
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:39   #127
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

czarna te skośne są na brzuch też, i te co wcześniej wkleiłam w tym samym poście dla este na dolne partie, a na górę to tradycyjne brzuszki
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 12:56   #128
sorte
Raczkowanie
 
Avatar sorte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cześć dziewczyny!!!
Chciałabym się dołączyć do wątku, bo to co przedstawiła waga w ubiegły piątek było dla mnie małym dramatem… Muszę coś ze sobą zrobić, a obawiam się, że sama raczej nie dam rady
W ciągu 4 lat przytyłam prawie 20 kg.
Wcześniej bardzo aktywnie uprawiałam sport potrafiłam bez problemy przebiec 10 km, grałam drużynowo we frisbee ultimate, ważyłam 57-58 kg, ale ja mam mocna budowę ciała i były to właściwie same mięśnie… Potem były studia, siedzący tryb życia, toksyczny związek, lekka depresja… Teraz skończyłam licencjat, mam roczną przerwę w nauce, psychicznie już jest całkowicie dobrze. Zaczynam żyć dla siebie i układać sobie życie całkiem na nowo z pozytywnym nastawieniem i nowymi celami!

wiek: 23 lata
wzrost: 164 cm
waga: 78,6
ostateczny cel: 55kg

Regulamin oczywiście przeczytałam

Widzę, że już dobrze się znacie…Mam nadzieję, ze uda mi się do Was wpasować..
__________________
dieta.. hmmm, może zobaczymy efekty...
sorte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:50   #129
n_a_t_a_l_i_s
Raczkowanie
 
Avatar n_a_t_a_l_i_s
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Azja82 Witam i na wstępnie gratuluję dotychczasowych sukcesów w odchudzaniu!
Bottega i ja będę mocno trzymała kciuki za negatywny wynik!!!
Baleronowa wczoraj wolne a dziś?
Martuszka85 rozumiem, że dziś ścisła dieta ... tak jak 3 kolejne dni i caluśki wyjazd! Nie ma opychania się na wyjeździe!
Elganja waga już działa?
Lordi trzymam mocno kciuki za starania!!!!!!! I wszystkiego naj w rocznicę ślubu!
Winnie the Pooh no i jak było na sexidens? Życzę trafnego wyboru w spacerówkę i szybkiego ogarnięcia się przed wyjazdem!
Wyrafinowany smak ja była w zasadzie u obcych ludzi na imprezie (rodzina żony mojego brata) i było mi okrutnie głupio wyskoczyć z własnym jedzeniem (i tak wybrzydzałam bo nie jem mięsa). Następnym razem nie pojadę i tyle, to jest dla mnie lepsze nić zabranie jedzenia do takich osób. Gdyby to była ciocia, brat, kuzynka, koleżanka ... to co innego!
Kas_t20 i ja miałam ten problem na początku z postami! Zamieścili pierwszy post a jak napisałam i wysłałam 2 i 3 post to mi napisano, że moderator musi go sprawdzić bo za krótko jestem na wizażu czy coś takiego i oczywiście te 2 posty poszly w niepamięć, nikt ich nie zobaczył na wątku bo ich nie zamieścili (a treść była ok ). Na pocieszenie powiem, że kolejnego dnia moje problemy z wysyłaniem postów się skończyły i od tego czasu wszystko jest ok
La girafe witaj!
Wiewiorka07 witaj! Polecam jednak liczenie kalorii i proporcji B:W:T.
Soldus oczywiście, że musi! Ale miałaś jazdę z tym telefonem...odezwali się wreszcie?! Odezwali ... doczytałam
Mam_nadwagę witaj!
Suzzi891 bądź dzielna! Trzymam kciuki abyś się dobrze czuła i aby z pracą wyszło po Twojej myśli!!!
Wyrafinowany smak ja też z zielonej soczewicy całkiem niedawno robiłam pasztet z pieczarkami i nawet w 2 części podałam przepis który modyfikowałam! To był sławny pasztet z soczewicy i pieczarek bez pieczarek bo zapomniałam ich dodać


Co do tabelki ... cieszę się, że jestem na różowo! Bardzo gratuluję wszystkim 'różowym'! Elganja też na minusie! Brawo! Soldus Ty to zawsze na minusie ... ciągle do przodu! Brawo! Dla kontrastu coś małego, czerwonego od czasu do czasu się przyda (pozdrawiam serdecznie Superkas!)!


TuR brawo za siłkę!!! Korzystaj jak najwięcej jak masz warunki do tego!!!
Azja82 Co za biust! Ja zawsze nosiłam 85D. Później kupiłam jeden stanik 90E (panie mówiły, że zaniżona rozmiarówka) a teraz kupuje 85 (choć już to za dużo jak widzę) G!!! Nie wiem jak to się skończy! Żadna pani w sklepie mnie nigdy nie mierzyła. Chciałabym wrócić do D...
Elganja to co ja jadłam wszyscy widzieli bo z uporem maniaka zamieszczałam jadłospisy Przypomnę, że siana tam nie było Dzięki!

Edytowane przez n_a_t_a_l_i_s
Czas edycji: 2012-08-07 o 14:07
n_a_t_a_l_i_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:55   #130
SmileGirl
Raczkowanie
 
Avatar SmileGirl
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 391
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Este, Czarna to i ja podejmę z Wami wyzwanie ćwiczeń, bo zawsze to w grupie raźniej Ja mam tak zastane kości, że masakra. Kolana mi coś posłuszeństwa odmawiają, stąd startuję z basenem, choć wyjście na basen to dla mnie , ale w sumie kiedyś która z Was dobrze napisała, że pośmieją się raz, drugi raz a potem nie będą już zwracać uwagi... tak się łudzę...

Dziewczynki przepraszam, że odpowiadam tak wybiórczo, ale chce do Was wrócić małymi kroczkami

Witam nowe Dziewczyny na wątku
__________________
TRZEBA CHCIEĆ ŻEBY MÓC!

WALCZĘ! Akcja Bikini 2013
Włosy

SmileGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:00   #131
WyrafinowanySmak
Rozeznanie
 
Avatar WyrafinowanySmak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 733
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

SmileGirl ale super, że wracasz
natalis no tak pasztet z pieczarkami bez pieczarek
sorte jasne witaj

Darialex
where are you Co u Ciebie jak samopoczucie ?
Sylvia i jedna i druga
Thenerd łapiesz internet
Medzia
dalej pochłonięta obowiązkami
Puchatek uporałaś się już z tymi warzywkami
I długo by tak jeszcze
__________________
160cm - start 80kg - 11.11.11r.
75kg - I cel osiągnięty 08.12.2011

69,9kg - II cel osiągnięty 27.03.2012
65kg - III cel osiągnięty 31.05.2012

obecnie- 59,6 KG 20.12.12
60 kg - IV cel

56kg - marzenie
pozostało - 3,6kg
WyrafinowanySmak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 14:00   #132
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Baleronowa: a ty sie w koncu na ten blond zrobiłaś czy mi się miesza cos w głowie? Jak tak to wrzuć foto,co? Mnie nosi i nosi... i jak mnie poniesie to kupię w ROssmannie palette deluxe 218 i położę. A potem najwyżej beczeć będę....
My to baby mamy problemy...
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:12   #133
n_a_t_a_l_i_s
Raczkowanie
 
Avatar n_a_t_a_l_i_s
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Sorte witaj!

Wczoraj miałam wieczorek potańczyć. Poszłam (nie dałam za wygraną choć byłam zmęczona baardzo) ale zajęcia odwołali i wróciłam do domu. W niedz chyba na spacerze wieczornym coś mnie ugryzło i wczoraj zrobił mi się duży odczyn alergiczny ... co jeszcze mnie spotka! Miałam dziś rano pojechać do lekarza ale się tak fatalnie czułam że to olałam, tym bardziej, że odczyn wygląda dużo lepiej. Najbardziej bałam się odczynu po kleszczu i boreliozy ... którą i tak właśnie wykluczam ... ale po takim kleszcze odczyn chyba dłużej występuje!
Przekichane z tym zdrowiem starzeje się chyba
n_a_t_a_l_i_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 16:54   #134
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

natalis, kleszcz sam z człowieka nie zejdzie, więc jeśli go nie wyciagalas, to nie możesz mieć boreliozy bo nie mialas kleszcza to raz, a dwa - borelioza nie postępuje od razu, więc nie mialabys jeszcze żadnych objawów, czasami wykrywa się ja dopiero po latach kiedy np. przez długi okres pojawiają sue silne bóle głowy.
To na pewno był jakiś nieszkodliwy owad, możliwe że mucha konska (są w lasach), bo od niej robi się wlasnie taki obrzek i to miejsce boli. Przejdzie samo.

Laski! Wiem już skąd te dziwne pecherze na moim ciele. Okazalo się, że mam uczulenie na pot (uaktywnilo się przy tych temp. z pomocą leków dlatego nie wygląda jak normalne).
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-08-07 o 16:58
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:07   #135
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

takiego posta wczoraj wyprodukowałam i się nie zamieścił, nie wiem czy to co ja teraz piszę to kiedyś się w ogóle pojawi?

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

no nareszcie działa

póki co wklejam moje jadło:
wczoraj
1. 2 kanapki z białego chleba, twarogiem i miodem, 3 kostki mlecznej czekolady --> to było przed przystąpieniem do wątku
2. zupa krem z cukinii, brzoskwinia
3. 2 jajka na twardo, fasolka szparagowa
4. serek wiejski, pomidor, szproty (pół puszki), kromka chleba

1:15 godz. marszobiegu (w tym 1 godz. biegu)

dzisiaj
1. owsianka z wieśniakiem i bananem
2. brzoskwinia, kanapka z razowca z białym serkiem
3. zupa z cukinii, dorsz, sałata lodowa z pomidorem, 1 ziemniak
4. jajecznica, jogurt naturalny, kromka razowca (w planach)

i zaraz wyciągam skakankę, ciekawe co z tego wyjdzie

dzisiaj było już 0,5 kg mniej, wiem że to woda ale i tak cieszy


Chciałam wczoraj wkleić przepisy na zupę z soczewicy i pasztet sojowo-soczewicowy, ale ze względu na kontrolę postów nowych użytkowników się nie udało. Jeśli macie ochotę to podam poźniej, bo teraz nie mam siły tego wszystkiego pisać od początku, tym bardziej, że jestem załamana.
Byłam dzisiaj w sklepie jeździeckim po bryczesy i mierzyłam jedne w rozmiarze 40 - zawsze takie miałam, ale te które dzisiaj mierzyłam były innej firmy, która szyje trochę węziej i pytam się czy są 42, a dziewczyna która sprzedawała mówi że szefowa takich dużych rozmiarów nie zamawia no dramat normalnie, idę chyba skakać na tej skakance
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:07   #136
n_a_t_a_l_i_s
Raczkowanie
 
Avatar n_a_t_a_l_i_s
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 377
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
natalis, kleszcz sam z człowieka nie zejdzie, więc jeśli go nie wyciagalas, to nie możesz mieć boreliozy bo nie mialas kleszcza to raz, a dwa - borelioza nie postępuje od razu, więc nie mialabys jeszcze żadnych objawów, czasami wykrywa się ja dopiero po latach kiedy np. przez długi okres pojawiają sue silne bóle głowy.
To na pewno był jakiś nieszkodliwy owad, możliwe że mucha konska (są w lasach), bo od niej robi się wlasnie taki obrzek i to miejsce boli. Przejdzie samo.
Bottega ja właśnie mam silne bóle głowy (czeka mnie MR) plus między innymi nierówne źrenice (okulistycznie wykluczyłam przyczynę tego objawu) i pare innych rzeczy. Kilka czy kilkanaście lat temu miałam wiele kleszczy (mieszkam przy lesie, chodziłam wtedy na jagody, grzyby) dlatego też lekarz rodzinny po moich wielokrotnych powrotach co jakiś czas z w/w objawami dał skierowanie do zakaźnika. Teraz pewnie przewrażliwiona tematem zbytnio sie wystraszyłam jak zobaczyłam odczyn na nodze porównywalny z rumieniem który występuje w boreliozie. Mogłam drapiąc się np zerwać kleszcza ale ... wolę tego nie roztrząsać. To była mucha końska i tak to sobie wytłumaczę Dzięki za zainteresowanie!
Uczulenie na pot?! Masakra Jak to leczyć? Bo nie pocić się nie można!

La girafe masz wagę kuchenną??? Nie podajesz ilości ... i np nie napisałaś jaki ten serek wiejski light czy jaki? Ile tłuszczu ma? Spróbuj opisywać bardziej precyzyjnie posiłki

Edytowane przez n_a_t_a_l_i_s
Czas edycji: 2012-08-07 o 17:13
n_a_t_a_l_i_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:25   #137
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

zyrafo, jadlodpisu nie ocenie z tego względu, że pisze na telefonie i nie mam możliwości zaznaczania co nieco w Twoich postach + bardzo niewygodnie się pisze. Wracam za tydzień do kraju, to wtedy będę poprawiać na razie podstawowa uwaga - pisz ILE czego zjadkas bo bez tego nie jesteśmy w stanie Ci pomoc, np. ile jajek było w tej jajecznicy, ile łyżek (lub najlepiej ile gram płatków owsianych). To BARDZO istotne.

natalis, a kiedy masz MR? Nie martw się, to nic strasznego, miałam wiele razy
w zeszłym roku u mnie także podejrzewano borelioze, jednakże wyszło że to nie to. Nie masz co sie martwić na zapas bol glowy powoduje masa chorób czy czynnikow, a zrezice - może taka Twoja natura.Skoro dostalas skierowanie do zakaznego, dlaczego jeszcze nie ztobilas badaniach? Borelioze sprawdzą się badaniem z krwii (a przynajmniej jakiś tam podstawowy czynnik) toż to chwilą
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-08-07 o 17:37
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:25   #138
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

natalis, nie mam wagi, ale postaram się podawać kcal i btw. Kiedyś wszystko liczyłam, ale już mi się nie chce i robię wszystko na oko kiedyś przestudiowałam całe sfd, więc wiedzę o diecie mam, ale jak zaczynam tego wszystkiego restrykcyjnie przestrzegać to po pewnym czasie rzucam wszystko, bo nie daję rady. Tym razem chciałabym, żeby to było bardziej takie rozsądne mz-wr
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:30   #139
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Jestem po kolacji i te 2 dni zaliczam do zwycięstwa po tak długiej przerwie aby tak dalej.Do tego byłam w Tesco tak nas zlał deszcze czyli mnie i moja córcię,że szok aby tylko obeszło się u niej bez kataru eee...
Kupiłam sobie trochę produktów light na zapas aby mnie nie kusiło smieciowe żarcie.
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...

Edytowane przez czarnaDama2394
Czas edycji: 2012-08-07 o 17:31
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 17:47   #140
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Natalis tak, dziś jedzonko ok i tak do wyjazdu. Na wyjeździe będę się starać w miarę możliwości modyfikować jedzenie aby je uszczuplić z kalorii. Myślę, że nie będzie tak źle. No, wyjdzie w praniu

Czarna no to dobrze, że się opamiętałaś. Jednak ciuchy najbardziej na nas działają . Zobaczysz, przy dobrej mobilizacji szybko wskoczysz w te spodnie. Tylko musisz się przekonać do ćwiczeń.

Bottega
co za barany żyją na tym świecie. Ja nie mam fb, bo po nk zraziłam się do takich portali.

Soldus no to masz trochę tych znaków przynajmniej jesteś nie do podrobienia . U mnie w pracy jest dziewczyna, która ma jedno oko niebieskie, drugie brązowe. Nie mogę się skupić jak z nią rozmawiam bo mnie te 2 różne oczy rozpraszają .

Kupiłam sobie duże koło dmuchane Będę dryfować i się opalać.
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:49   #141
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

zyrafo, już na oko widzę, że jesz za dużo węglowodanów.

natalis, co do moich pęcherzy - pójdę do dermatologa w Pl jak już wroce. Być może jakies leki dostanę (zwykły na alergie i wapno nie pomagaja). Inne warunki spełniam (np. zdrowy tryb życia) więc nie mam pojęcia co jeszcze. źle to wygląda :/

Czarna, kochana jestem z Ciebie dumna!! mialam to samo że spodniami! Tak się wkurzylam, że walnelam je w kąt szafy ale wyjme je jakoś we wrześniu MUSI być idealnie.

Martuszka, pamiętaj i filtrze! 30 weź na pewno, ja mam 30 i 50 i uzywalam obu.

Jedzeniowo u mnie dziś pięknie
bylam też na spacerze. Nie wiem o co chodzilo ale cały czas jacyś chlopacy gapilli sie na mnie :O nawet tacy dwaj smarkacze lat na oko 16 najpierw się gapili, a później coś tam do mnie krzykneli i szczerzac się pomachali mi. Haha
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-08-07 o 18:01
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:03   #142
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

bottega, poczekamy, poczekamy

póki co postaram się poprawić dzisiejszy:
1. owsianka (5 łyżek płatków górskich) z wieśniakiem (3 łyżki) i bananem (mały)
2. brzoskwinia (średnia), kanapka z razowca z białym serkiem
3. zupa z cukinii (ok. 300 ml), dorsz (pół całej ryby ), sałata lodowa z pomidorem (kilka liści + pół pomidora), 1 ziemniak
4. jajecznica (2 jajka), jogurt naturalny (100 ml), kromka razowca

w sumie wyszło ok:
1220 kcal
90 B/ 36 T/ 145 W

faktycznie węgli trochę sporo, może zrezygnuję z jogurtu na kolację
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:12   #143
Bottega
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 171
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

zyrafo, postaraj sie żeby to były węglem złożone i proste. Obecnie weglami jesteś na granicy górnej, jednakże po podanych przez Ciebie bwt wyszło mi 1264kcal (zazwyczaj różnica jest mnitjsza, więc musialad coś źle policzyć). Na szczęście 40kcal to nie tragedia. Ja przy takim jadlospisie odpuscilabym ten chleb na 2 sn.
i pamiętaj żeby ten tłuszcz to były także NNKT!
a! jesz bardzo mało warzyw!
__________________
Keep calm and stay legendary



Edytowane przez Bottega
Czas edycji: 2012-08-07 o 18:17
Bottega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:13   #144
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Ale mi pyszne pomidorki z działki rodzina przyniosła. mniam mniam...... a teraz brykam poćwiczyć

edit:
Laski! Laski! ALe jestem najarana i happy! NApisałąm pod email podany przez redakcję shape i za 17,09 przyślą mi kwietniowy shape z płytą Ewy Ch. Szał!!!! W sumie nie wierzyłam, że się uda, ale przełamałam się i ... HURRRAAA!!! Jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie ma! Ja! Nie pamiętam kiedy miałam taką radochę!
__________________
Be Yourself. Always.

Edytowane przez elganja
Czas edycji: 2012-08-07 o 18:29
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:38   #145
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez Bottega Pokaż wiadomość
zyrafo, postaraj sie żeby to były węglem złożone i proste. Obecnie weglami jesteś na granicy górnej, jednakże po podanych przez Ciebie bwt wyszło mi 1264kcal (zazwyczaj różnica jest mnitjsza, więc musialad coś źle policzyć). Na szczęście 40kcal to nie tragedia. Ja przy takim jadlospisie odpuscilabym ten chleb na 2 sn.
i pamiętaj żeby ten tłuszcz to były także NNKT!
a! jesz bardzo mało warzyw!
Bottega, dzięki za wszystkie uwagi staram się jeść głównie węgle złożone, a proste to głównie owoce. Zazwyczaj tyle owoców nie jem, ale ostatnio mam jakieś wzmożone zapotrzebowanie zwłaszcza na brzoskwinie co do kcal to różnie może wyjść w zależności od tabel, więc te 40-50 kcal to w granicy błędu, no i liczyłam tak na oko. Ten chleb na 2. sn. to dlatego, że się spieszyłam - miałam nic nie jeść, ale w przelocie wrzuciłam tą kanapkę, więc to tak doraźnie. Jeśli chodzi o nnkt to suplementuję się tranem, więc coś tam zawsze jest, a warzyw to jak na mnie i tak jem dużo wcześniej żywiłam się chlebem, słodyczami i colą, więc powoli dążę do ideału
Dzisiaj zamiast skakanki chyba zrobię atc z hantlami 12kg, żeby ten chleb na kolację usprawiedliwić
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:47   #146
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Elganja nieźle, nawet bym się nie spodziewała

Bottega mam filtr 30. No i biorę jeszcze 15, ale nie wiem czy będę jej używać. Zobaczę jak się szybko będę rumienić Na ramiona, twarz to cały czas 30, ale nogi może po tygodniu będę 15 smarować. Jakoś powoli mi się opalają. Górę już mam rumianą, a nogi bladziochy.

Ale się wkurzyłam. Muszę mieć świadectwo jakieś dla psa, żeby jechać z nim do Chorwacji. Dzwonię do weterynarza, a on mówi że nie wie o co mi chodzi . Jutro będę dzwonić jeszcze do innych ale się zmartwiłam. Sądziłam, że chociaż z tym kłopotu nie będzie. Czytałam na necie, że muszę mieć to zaświadczenie i że nie każdy lekarz je wystawia. No ale żeby nie mieć pojęcia o czym mówię? Najgorzej że nie można tego zalatwić wcześniej tylko max 48h przed wyjazdem. I bądź tu człowieku mądry. Dobrze że już dziś zaczęłam dzwonić żeby się umówić, może się uda.

A właśnie, mam jeszcze do Was pytanie. W październiku mam rocznicę ślubu i chciałabym gdzieś wyrwać męża na tydzień. Tylko zastanawiam się, bo październik to taki średni miesiąc na wycieczki. Gdzie pojechać żeby nie umrzeć z nudów jak by padało i było zimno? No i muszę wziąć ze sobą psa (nie ma opcji, z nim się nie rozstajemy). Morze wydaje mi się że odpada. Myślałam o Zakopanym ale tam nie można psa wziąć na szlak nawet. No sama nie wiem. Może ktoraś z Was ma jakieś miejsce do polecenia?
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu

Edytowane przez Martuszka85
Czas edycji: 2012-08-07 o 19:08
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 19:06   #147
ukla1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 71
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Witam Was! Przeczytałam regulamin i informacje z linków jakie są w nich zamieszczone. Chcę podjąć walkę z moimi kg ostatni raz. Na zawsze chcę się z nimi rozstać. Tworzycie motywująca atmosferę na wątku i w tym upatruję swojego sukcesu. Przygód z odchudzaniem miałam wiele. Jestem mamą 2 dzieci.
Wiek 33 lata,
wzrost:157cm,
obecna waga:73kg,
mój cel ostateczny: 55kg.
Cel pośredni(prawidłowe BMI)-61kg.
Intensywność fizyczna: bieganie +rower .
Plan żywieniowy taki jak wasze jadłospisy przykładowe. Dużo warzyw, ciemne pieczywko, kasza gryczana, mięsko, serki białe, jogurty.
Do 1 września zostało niecałe 4 tygodnie wtedy mam zamiar zobaczyć na wadze 69 kg.
Mój problem po całym trzymania się zdrowego jedzonka jestem tak zmęczona wieczór że chcę jeść żeby się odprężyć!!! Nie mogę tak dłużej............
ukla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 19:34   #148
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

hej!

Azja
hmm ja nosiłam przed dietą 40/45 na 90/100 D, dla mnie ogromna micha, teraz mam niby jakieś 1,5-2 rozm mniejsze chociaż sama nie wieże tym rozmiarom bo nosze z też z Triumpha 75F z Veny - biustonosz rewelacja !! (wcześniej go nosiłam przed dietą był za mały bo cyce mi wylatywały aa więc nie martw się,że teraz jest duży bo zmniejszy Ci się i będziesz go miała i nie zaniknie
Este z mojej winy 1 raz na różowo, bo kiedyś też miałaś ładny wynik a nie brałam wtedy wagi z podpisu, ale ja pamiętam
Soldus Tak sobie myślę,... może to jakaś kolejna Twoja przygoda z facetem,tym razem chłopak od telefonu ahhh..
omg doczytałam Blondasek ,... taki kochany,będzie Ci pichcił w kuchni
Bottega Ty pijoku
Czarna zabrzmiało groźnie, no i dobrze ! kurde laska spinaj poślady no w końcu sama mówisz,że otwarłaś oczy !!!
kochana ten wątek jest od wszystkiego nawet i od marudzenia , w moim przypadku od pisania moich dziwnych przydarzeń
sorte, ukla Witajcie
SmileGirl małymi kroczkami ale do przodu byle nie w tył
Martuszka ja mam pierwszą rocznicę we wrześniu


kurde laski ale miałam dziś akcje, przyjechałam wcześniej do pracy otwieram kłódkę a ta franca nie chce się otworzyć próbowałam 3 razy aż urwałam klucz, końcówka została w kłódce a pół miałam w łapach, paranoja co zrobić szefowa 70 km od tej miejscówy, zaczęłam szukać po sklepach kogoś kto ma diaksa bądź coś co utnie mi masywną kłódę, przyszedł gość z nożycami i we dwóch "jakoś" jakimś cudem ją przecięli , normalnie mam jakieś historie jak nie z autem to znów coś. Poszłam kupić później następną do tego gościa co mi pomógł, jak powiedziałam że przyszłam po kłódkę to zaczęli się śmiać jaka mi dać "taką żeby dobrze było następnym razem przeciąć?" heh
mistrz superkas

Edytowane przez 201606210914
Czas edycji: 2012-08-07 o 19:38
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 19:37   #149
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Bottega-to mamy podobne sytuacje tylko ty jakoś wyglądasz a jaaa?!masakra


Jak ja się wkurzyłam dziewczyny!!Poszłam do kuchni robić zupę na jutro dla małej,przy okazji wzięłam się za ogarnięcie lodówki.Krzycze do niej co robi a ona że nic...więc ok robię swoje dalej,ale coś mnie tknęło i poszłam zobaczyć...a tam!!na rogówie rozsypany cały puder do pupy na podłodze wszystkie zabawki wysypane z pojemników!MASAKRA!!myśla łam że zawału dostanę jak to zobaczyłam słyszałam jakiś huk ale myślałam że jak zwykle klocki wysypała na podłogę,a to były wszystkie zabawki.Zanim to pozbierałam i doprowadziłam łóżko do stanu normalności to spaliłam tyle kcal że szok!
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 19:46   #150
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

czarna, dzieci hehe jest później co opowiadać jak dorośnie więc kochana nie denerwuj się bo może Cie zdenerwowało bardziej,to że robisz porządek w lodówie?
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.