Wypadające rzęsy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 13:12   #1
pepes93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2

Wypadające rzęsy!


Witam
Wiem ,że ten problem był już poruszany wiele razy,a ja sama czytałam wiele na ten temat.Stosowałam się do zaleceń w postach ,ale nic mi to nie pomogło. Zawsze miałam piękne,długie i gęste rzęsy. Około 1,5 roku temu zaczęły mi wypadać. Od tego czasu bywa z nimi różnie raz odrastają i są prawie jak kiedyś ,a raz jest ich bardzo mało. Około miesiąca temu myslalam ,że już będzie dobrze bo były długie i było ich w miarę dużo ,ale znowu zaczęły mi wypadac i to tak jak nigdy przedtem. Szczególnie jedno oko na którym jest nieliczna ilość rzęs i ciagle wypadają. Stosowałam olejek rycynowy, odżywkę talika , odżywkę revitalash i nic to nie dało. Dbam o rzesy , makijaż zmywam zawsze i delikatnie, nie mam podrażnień na oczach , włosy mi nie wypadają , zmieniałam tusze. Stosowałam witaminy i tabletki na włosy. Co powinnam zrobić? Jeszcze dodam ,ze przez około rok zanim zaczęły mi wypadać rzęsy mocno je malowałam i często nie zmywalam i nie dbałam. Ale jednak od tego czasu wiele się zmieniło ,a przez 1,5 roku powinny już wrócić do siebie? proszę bardzo o pomoc!
pepes93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 14:53   #2
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Wypadające rzęsy!

Może coś nie tak z Twoją dietą? Ja innej przyczyny nie widzę.

Może zmywaj makijaż olejami (OCM). Ja raz na jakiś czas stosuję OCM, tak przez tydzień czy dwa (na więcej nie mam cierpliwości) i rzęsy w trakcie w ogóle nie wypadają, są mocniejsze i naprawdę odżywają.

Druga sprawa - może rzęsy muszą odpocząć: odstaw na jakiś czas tusz, zmień mleczko do demakijażu, zrób hennę (dobra henna wzmacnia rzęsy).
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 18:10   #3
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Wypadające rzęsy!

Skoro zaczęłaś o nie dbać, a nie ma poprawy, to idź do dermatologa, bo możesz np. mieć nużeńca. Nie chcę straszyć, bo to w sumie nic strasznego, ale warto to zbadać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.