Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 13:48   #4831
patiiaa
Raczkowanie
 
Avatar patiiaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

czuje dziwne uczucie w brzuchu- może to jest urojenie
patiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 13:54   #4832
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez patiiaa Pokaż wiadomość
czuje dziwne uczucie w brzuchu- może to jest urojenie
To na pewno urojenie. Nie dość że dostałaś miesiączki wyszedł negatywny test. O co chodzi? ;p
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 14:00   #4833
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez patiiaa Pokaż wiadomość
współżyłam 18.11.2011, okres dostałam 25.11.2011, był taki jak co miesiąc - obfity. mój cykl trwa 28 dni. 1.12.2011 robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. czy jest możliwość że doszło do zapłodnienia ?

przecież miałaś okres w terminie, normalny, obfity, test negatywny. Jak chcesz być w ciąży?
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 15:09   #4834
finezja222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Moje pytanie jest takie, czy jest prawodopodobniestwo zajscia w ciazę ?
A moja historia jest taka, 2 tydzien tabletek antykoncepcyjnych, w pon wtorek nie zarzyłam tabletek, w srode wzielam tabletke za wt i pon , w srode nie wzielam tabletki ZA SRODE, i w czwartek ją dopiero przyjelam, piatek przyjelam tabletke normalnie, w porze wieczornej, po czym byl stosunek , w sobote nie przyjelam tabletki w porze wieczornej, minelo 12 godzin, natomiast przyjelam ja w niedziele rano, po czym byl stosunek ..

Prosze o szybka odpowiedz.
finezja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 16:12   #4835
katerinka88
Raczkowanie
 
Avatar katerinka88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

w piątek o 7:30 (02.11) wzięłam pierwszą tabletkę z opakowania. Tego samego dnia wieczorem odbyłam stosunek (partner wyprowadził członka ze mnie chwilę przed wytryskiem). W sobotę wzięłam drugą tabletkę, jednak jakieś 1,5-2 godziny od przyjęcia jej, dostałam biegunki. Do toalety biegałam jeszcze jakieś 3 razy, w ok. godzinnych odstępach. Tak źle się czułam, że nie pomyślałam o tym żeby od razu jak mój żołądek się uspokoi zażyć następną tabletkę. tak więc trzecią tabletkę przyjęłam dzisiaj o standardowej porze- 7:30. Czy w ogóle jest możliwość zajścia w ciąże? jak mam dalej postępować? iść jutro do lekarza? ehhh nie wiem już sama- strasznie się zeschizowałam
katerinka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 16:34   #4836
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez katerinka88 Pokaż wiadomość
w piątek o 7:30 (02.11) wzięłam pierwszą tabletkę z opakowania. Tego samego dnia wieczorem odbyłam stosunek (partner wyprowadził członka ze mnie chwilę przed wytryskiem). W sobotę wzięłam drugą tabletkę, jednak jakieś 1,5-2 godziny od przyjęcia jej, dostałam biegunki. Do toalety biegałam jeszcze jakieś 3 razy, w ok. godzinnych odstępach. Tak źle się czułam, że nie pomyślałam o tym żeby od razu jak mój żołądek się uspokoi zażyć następną tabletkę. tak więc trzecią tabletkę przyjęłam dzisiaj o standardowej porze- 7:30. Czy w ogóle jest możliwość zajścia w ciąże? jak mam dalej postępować? iść jutro do lekarza? ehhh nie wiem już sama- strasznie się zeschizowałam

Ulotka, ulotka i jeszcze raz ulotka- "pominięcie tabletki w 1 tygodniu"
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 16:36   #4837
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć Dziewczyny to znowu ja. Ostatnio pisałam, że wyczytałam w necie takie cuda jak to, że plemniki żyją od 2h do 70h pisałam, że to w nie wierzę, bo bym musiała zajść w ciążę i nagle bum. Dzisiaj powinnam dostać okres i go nie dostałam i nie mam pojęcia dlaczego. Mi się NIGDY okres nie spóźnia. Ostatnio nie miałam ani stresu ani choroby ani leków nie brałam ani nie podróżowałam, baa... nawet przeziębiona nie byłam. Nie wierzę abym mogła być w ciąży, ale na wszelki wypadek przytoczę moją sytuację. Uprawiałam z chłopakiem petting i
a) Istnieje możliwość, że źle umyłam ręce chociaż myłam dwa razu i jakoś średnio wierzę aby coś zostało pod paznokciami
b) On ocierał się członkiem o moje spodnie, potem ja te spodnie moją ręką dotknęłam, a następnie mojej pochwy

Z obliczeń wyszło, że byłam 2-3 dni przed dniami płodnymi, ale wiadomo to lubi się przesuwać. Poza tym czy to możliwe bym z tych 2 przypadków mogła być w ciąży? Wierzyć mi się nie chce. Co ja bym miała powiedzieć lekarzowi?: Panie doktorze nie miałam członka w sobie, nie wkładałam palców do pochwy, baa... chłopak nie miał nawet orgazmu, ale zaszłam w ciąże przez palec, który pojawił się na pochwie w okolicach wejścia do niej.
Mimo wszystko zaczęło mnie dzisiaj niepokoić czemu nie dostałam okresu. Myślicie, że jednak jakimś cudem mogłam zajść w ciążę?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 16:42   #4838
katerinka88
Raczkowanie
 
Avatar katerinka88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Ulotka, ulotka i jeszcze raz ulotka- "pominięcie tabletki w 1 tygodniu"
najłatwiej tak napisać....nie zastosowałam się do niej bo byłam chora, więc proszę o radę....nie chcesz mi pomóc to nie pisz lepiej nic
katerinka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 16:43   #4839
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny to znowu ja. Ostatnio pisałam, że wyczytałam w necie takie cuda jak to, że plemniki żyją od 2h do 70h pisałam, że to w nie wierzę, bo bym musiała zajść w ciążę i nagle bum. Dzisiaj powinnam dostać okres i go nie dostałam i nie mam pojęcia dlaczego. Mi się NIGDY okres nie spóźnia. Ostatnio nie miałam ani stresu ani choroby ani leków nie brałam ani nie podróżowałam, baa... nawet przeziębiona nie byłam. Nie wierzę abym mogła być w ciąży, ale na wszelki wypadek przytoczę moją sytuację. Uprawiałam z chłopakiem petting i
a) Istnieje możliwość, że źle umyłam ręce chociaż myłam dwa razu i jakoś średnio wierzę aby coś zostało pod paznokciami
b) On ocierał się członkiem o moje spodnie, potem ja te spodnie moją ręką dotknęłam, a następnie mojej pochwy

Z obliczeń wyszło, że byłam 2-3 dni przed dniami płodnymi, ale wiadomo to lubi się przesuwać. Poza tym czy to możliwe bym z tych 2 przypadków mogła być w ciąży? Wierzyć mi się nie chce. Co ja bym miała powiedzieć lekarzowi?: Panie doktorze nie miałam członka w sobie, nie wkładałam palców do pochwy, baa... chłopak nie miał nawet orgazmu, ale zaszłam w ciąże przez palec, który pojawił się na pochwie w okolicach wejścia do niej.
Mimo wszystko zaczęło mnie dzisiaj niepokoić czemu nie dostałam okresu. Myślicie, że jednak jakimś cudem mogłam zajść w ciążę?

Cuda się zdarzają, ale nie takie Nie martw się, dziecinki nie będzie.


Cytat:
Napisane przez katerinka88 Pokaż wiadomość
najłatwiej tak napisać....nie zastosowałam się do niej bo byłam chora, więc proszę o radę....nie chcesz mi pomóc to nie pisz lepiej nic

Najłatwiej bo w ulotce masz wszystko jasno napisane iż w przypadku pominięcia tabletki w pierwszym tygodniu ryzyko ciąży JEST, i do tego należy wykonać test ciążowy lub udać się do ginekologa przy czym stosować zabezpieczenie inne (np prezerwatywy) przez kolejne 7 dni.
Zgodnie z ulotką- udaj się do lekarza, bądź odstaw tabletki i poczekaj 14 dni i wykonaj test ciążowy.
__________________


Edytowane przez keira2008
Czas edycji: 2011-12-04 o 16:46
keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 16:47   #4840
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Cuda się zdarzają, ale nie takie Nie martw się, dziecinki nie będzie.
Uff, dobrze że zachowałam zdrowy rozsądek, ale wiadomo zaczyna się przez chwilę panikować. Dziękuję za odpowiedź.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 09:57   #4841
nikunia69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

witam kocham sie bez zabezpieczenia chce miec dziecko ....
w listopadzie powinnam dostac okres 5-6 listopada moj cykl trwa zazwyczaj 30-32 dni do tej pory nie dostalam okresu robilam test 1 grudni i wyszedl negatywnie nie mam zadnych objaw jedynie pobolewa mnie tak jak by na okres do lekarza ide juz jestem zapisana ale dopiero po nowym roku 7 wczesniej nie mam molziwosc do tej pory to ja oszaleje bo nie wiem co robi i zaczynam sie marwtic czytalam kilka watkow i dziwczyny w nich pisza ze testy sie czasmi myla nie ktore robilo po 4 testy i dopiero za czwartym wyszedl pozywtynie ..
nikunia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 13:45   #4842
haniab86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

nikunia, ja mam podobny problem i nie wiem co ma zrobić, kochałam się z mężem w trakcie dni płodnych, mam różnego typu objawy tzn: straszny ból jajników i podbrzusza, podwyższoną temp. 37, 3 codziennie i mdłości, wspomnę tylo że nigdy wcześniej takich nie miałam przed miesiączką, zrobiłam 2 dni temu test i wyszedł negatywnie, wczoraj byłam u ginekologa robiła mi usg i powiedziała że nie widzi ciązy a tych objawów nie umiała wytłumaczyć gdyż badania wyszły ok. Nie wiem czy mogę jej ufac gdyż dr miała problem by odnaleźć mój lewy jajnik oraz nie widziała nawet czy jestem przed @, proszę napiszcie czy to możliwe by lekarz nie widział ciąze wspomnę że minęło 4 tyg. od OM
haniab86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 14:02   #4843
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

W 5-6 tyg USG powinno już wykazać ciążę. haniab, zaczekaj tydzień, dwa i wtedy odwiedź ginekologa.
nikunia- jak test ciązowy nie widzi ciąży a okresu tak długo nie masz to może warto wykonać test hcg z krwi? Jest on pewniejszy. A zwykłe domowe testy możesz powtórzyć jeszcze.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 14:25   #4844
finezja222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Moje pytanie jest takie, czy jest prawodopodobniestwo zajscia w ciazę ?
A moja historia jest taka, 2 tydzien tabletek antykoncepcyjnych, w pon wtorek nie zarzyłam tabletek, w srode wzielam tabletke za wt i pon , w srode nie wzielam tabletki ZA SRODE, i w czwartek ją dopiero przyjelam, piatek przyjelam tabletke normalnie, w porze wieczornej, po czym byl stosunek , w sobote nie przyjelam tabletki w porze wieczornej, minelo 12 godzin, natomiast przyjelam ja w niedziele rano, po czym byl stosunek ..

Prosze o szybka odpowiedz.
finezja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 16:15   #4845
domis3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć Dziewczyny to znowu ja Jutro mam dostac okres. Wiec czekam na niego z niecierpliwością ! Ale niepokoi mnie to ,że od wczoraj mam geste białe upławy, bez zapachu. Nic mnie nie swedzi ani nie piecze... Jak myślicie czy to objaw zblizajacej sie miesiaczki ? ;> Nigdy tak nie mialam.
domis3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 17:35   #4846
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez finezja222 Pokaż wiadomość
Moje pytanie jest takie, czy jest prawodopodobniestwo zajscia w ciazę ?
A moja historia jest taka, 2 tydzien tabletek antykoncepcyjnych, w pon wtorek nie zarzyłam tabletek, w srode wzielam tabletke za wt i pon , w srode nie wzielam tabletki ZA SRODE, i w czwartek ją dopiero przyjelam, piatek przyjelam tabletke normalnie, w porze wieczornej, po czym byl stosunek , w sobote nie przyjelam tabletki w porze wieczornej, minelo 12 godzin, natomiast przyjelam ja w niedziele rano, po czym byl stosunek ..

Prosze o szybka odpowiedz.
Najlepiej się skonsultować z lekarzem. Pominięcie więcej niż 2 tabletek->ulotka każe iść do lekarza. Według mnie stosunek mógł być niezabezpieczony, ale nie wiem, nie miałam nigdy takiej sytuacji. Skoro tak często zapominasz tabletek to może zmień je na Evrę? Poczekaj na krwawienie, bądź odczekaj 2 tygodnie od stosunku i zrób test.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny to znowu ja Jutro mam dostac okres. Wiec czekam na niego z niecierpliwością ! Ale niepokoi mnie to ,że od wczoraj mam geste białe upławy, bez zapachu. Nic mnie nie swedzi ani nie piecze... Jak myślicie czy to objaw zblizajacej sie miesiaczki ? ;> Nigdy tak nie mialam.
Być może Weź gorącą kąpiel, rozluźnij się i unikaj stresu, nie myśl o tym, bo to może być później przyczyną spóźniającej się miesiączki co jest jeszcze bardziej dobijające i stresogenne :p
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2011-12-06 o 17:37
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:01   #4847
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez patiiaa Pokaż wiadomość
współżyłam 18.11.2011, okres dostałam 25.11.2011, był taki jak co miesiąc - obfity. mój cykl trwa 28 dni. 1.12.2011 robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. czy jest możliwość że doszło do zapłodnienia ?
Nie sądzę.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez haniab86 Pokaż wiadomość
nikunia, ja mam podobny problem i nie wiem co ma zrobić, kochałam się z mężem w trakcie dni płodnych, mam różnego typu objawy tzn: straszny ból jajników i podbrzusza, podwyższoną temp. 37, 3 codziennie i mdłości, wspomnę tylo że nigdy wcześniej takich nie miałam przed miesiączką, zrobiłam 2 dni temu test i wyszedł negatywnie, wczoraj byłam u ginekologa robiła mi usg i powiedziała że nie widzi ciązy a tych objawów nie umiała wytłumaczyć gdyż badania wyszły ok. Nie wiem czy mogę jej ufac gdyż dr miała problem by odnaleźć mój lewy jajnik oraz nie widziała nawet czy jestem przed @, proszę napiszcie czy to możliwe by lekarz nie widział ciąze wspomnę że minęło 4 tyg. od OM
Nie sądzę byś była w ciąży.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nikunia69 Pokaż wiadomość
witam kocham sie bez zabezpieczenia chce miec dziecko ....
w listopadzie powinnam dostac okres 5-6 listopada moj cykl trwa zazwyczaj 30-32 dni do tej pory nie dostalam okresu robilam test 1 grudni i wyszedl negatywnie nie mam zadnych objaw jedynie pobolewa mnie tak jak by na okres do lekarza ide juz jestem zapisana ale dopiero po nowym roku 7 wczesniej nie mam molziwosc do tej pory to ja oszaleje bo nie wiem co robi i zaczynam sie marwtic czytalam kilka watkow i dziwczyny w nich pisza ze testy sie czasmi myla nie ktore robilo po 4 testy i dopiero za czwartym wyszedl pozywtynie ..
Zrób betę.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 19:06   #4848
finezja222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Dzięki za kilka słów Frutti
Czekam na krwawienie , ma się pojawić w tym tygodniu w piątek, jeśli się nie pojawi , spróbujemy teścik
finezja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 20:59   #4849
nikunia69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

haniab86 albo odczekaj jeszcze i idz do innego lekarza jakiegos ! a co lekarz powiedział ze wszytsko ok jest ? dal ci jakies tabletki na wywolanie ? dziwiny ten lekarz jak tam nic nie widział :-/ zmien go idz do innego !czytalam rozne fora i pisaly dziwczyny ze testy czasmi zawodza i idza do lekarza i lekarz mowi ze sa w ciazy !

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

nie mieszkam w polsce aby zrobi takie testy na to musze miec skierowanie niestety i musze czekac az odwiedze ginekologa i czekac na okres albo na to ze wyjda dwie kreski !
nikunia69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 09:26   #4850
kot258
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej
Kochałam się ostatnio z chłopakiem bez zabezpieczenia (on skończył we mnie) I zastanawiam się jakie może być prawdopodobieństwo ciąży bo chyba to już były dni nie płodne tzn zacznę od początku, brałam tabletki anty, odstawiłam je, plamienie z odstawienia było, następny okres zamiast przyjść 11 listopada, przyszedł 16. Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 4 i 5 grudnia. Jest prawdopodobieństwo tego, że mogę być w ciąży? bo w sumie to wiem jak jest z tą owulacją i okresem po odstawieniu- różnie. Więc co o tym sądzicie dziewczyny?
Pozdrawiam
kot258 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 09:37   #4851
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Po tabletkach antykoncepcyjnych organizm szaleje. Więc ja na Twoim miejscu nie byłabym taka pewna, że to były dni niepłodne. Zresztą sama powiedziałaś, że wiesz o tym
Więc wg mnie szanse na ciąże są duże.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:39   #4852
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kot258 Pokaż wiadomość
bo chyba to już były dni nie płodne
Dlaczego miałyby być niepłodne?

Cytat:
Jest prawdopodobieństwo tego, że mogę być w ciąży?
Tak — duże.

Cytat:
bo w sumie to wiem jak jest z tą owulacją i okresem po odstawieniu- różnie.
Ano właśnie, jest różnie. Więc tak, możesz być w ciąży.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:39   #4853
patiiaa
Raczkowanie
 
Avatar patiiaa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 39
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

kłuje mnie po prawej stronie brzuch, co to moze byc? okres skończył mi sie5 dni temu
patiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 19:42   #4854
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez patiiaa Pokaż wiadomość
kłuje mnie po prawej stronie brzuch, co to moze byc? okres skończył mi sie5 dni temu
Wyrostek? Bo na pewno nie ciąża. Mówisz że jesteś po okresie, więc jak?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:20   #4855
agatka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej jestem tu nowa i mam klika pytań
ostatni okres miałam o2/11 w dniu 19/11
do dnia dzisiejszego nie mam @ .
test robiłam 3/12 i jest negatywny
brzuch mnie boli tak jak na @ j( dziwne skręcanie )
dodam ze mam już 35 lat i nadczynność tarczycy ,której nie leczę
bardzo proszę o odpowiedź
dziękuję
agatka76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 21:00   #4856
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agatka76 Pokaż wiadomość
hej jestem tu nowa i mam klika pytań
ostatni okres miałam o2/11 w dniu 19/11
do dnia dzisiejszego nie mam @ .
test robiłam 3/12 i jest negatywny
brzuch mnie boli tak jak na @ j( dziwne skręcanie )
dodam ze mam już 35 lat i nadczynność tarczycy ,której nie leczę
bardzo proszę o odpowiedź
dziękuję
Dlaczego nie leczysz? Nie powinnaś być w ciąży, skoro po takim czasie od stosunku test wyszedł negatywny, być może stres lub inny czynnik Stosowaliście jakąś antykoncepcje?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 15:02   #4857
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez patiiaa Pokaż wiadomość
kłuje mnie po prawej stronie brzuch, co to moze byc? okres skończył mi sie5 dni temu
Może owulacja
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 17:18   #4858
domis3008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cześć Dziewczyny. Wczoraj miałam dostać okres. Do dzisiaj nie dostałam. Brzuch boli mnie tak jak na okres no i piersi bolą strasznie ale to juz od 2 tygodni. A okresu nie widać . Co o tym myślicie?
domis3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 17:58   #4859
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez domis3008 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Wczoraj miałam dostać okres. Do dzisiaj nie dostałam. Brzuch boli mnie tak jak na okres no i piersi bolą strasznie ale to juz od 2 tygodni. A okresu nie widać . Co o tym myślicie?
A coś więcej? Jaka metoda? Ile temu współżyłaś?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 18:17   #4860
haniab86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Domis ja mam podobny problem okres spóźnia mi się 3 dzień ( wcześniej nigdy się nie zdarzyło) strasznie bolą mnie jajniki i czasami podbrzusze to trwa ponad 2 tyg. w niedziele robiłam test-wynik negatywny byłam u ginekologa w poniedziałek i powiedziała że wszystko ok a ciązy nie widzi. Wydawało mi się że mogę wierzyć lekarzowi który powinien się na tym znać. Martwi mnie jednak ten ból i brak okresu no i temp. od tyg. mam powyżej 37 stopni wczoraj 37,1 dzisiaj 37,4. Już sama nie wiem co mam robić
haniab86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.