Najlepszy portal randkowy w Polsce? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-04, 13:03   #1
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422

Najlepszy portal randkowy w Polsce?


Mieszkałam długo za granicą i portal, którego tam używałam (okcupid) jest co prawda dostępny w Polsce, ale jest na nim mało ludzi i maile, które otrzymuję, są średnio na poziomie, raczej od mocno wybrakowanych facetów i takich z gołą klatą na profilowym.

Polecicie inny?

W idealnym przypadku chodzi o portal, na którym da się spotkać dużo wykształconych mężczyzn i którego cel jest raczej związkowy, nie seks bez zobowiązań. I żeby był raczej dla dorosłych, ludzi po studiach, nawet po trzydziestce, nie tylko dla szalonych osiemnastek.

Nie chcę płacić - w każdym razie na pewno nie w ciemno, bez przekonania się, że strona jest dobra. Więc strony, na których musisz zapłacić, żeby np. przeczytać otrzymane wiadomości odpadają.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 20:06   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Na darmowy (lub tani) portal zapisują się wszyscy jak leci, nie ma selekcji ograniczonej tylko do wykształconych, inteligentnych, zaradnych.
To już raczej biuro matrymonialne.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 10:07   #3
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Chyba sympatia jest w miare porządna

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość

W idealnym przypadku chodzi o portal, na którym da się spotkać dużo wykształconych mężczyzn i którego cel jest raczej związkowy, nie seks bez zobowiązań. I żeby był raczej dla dorosłych, ludzi po studiach, nawet po trzydziestce, nie tylko dla szalonych osiemnastek..

Sympatia, zdecydowanie
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 10:08   #4
camillion2
Przyczajenie
 
Avatar camillion2
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Ja jakoś mam opory, by zapisać się na jakimkolwiek portalu. W końcu nie wiemy, kto siedzi "po drugiej stronie".
__________________
Nie ma lepszej inwestycji dla narodu niż napełnienie dzieci mlekiem.
camillion2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 11:01   #5
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez camillion2 Pokaż wiadomość
Ja jakoś mam opory, by zapisać się na jakimkolwiek portalu. W końcu nie wiemy, kto siedzi "po drugiej stronie".
oczywiście sami świrzy, zboczeńcy, pedofile i jedna, jedyna normalna osoba. TY. ;P

Poznałam mojego faceta przez portal totalnie randkowy ponad 5 lat temu. Oboje mamy równo pod sufitem raczej.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 11:51   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Slyszalam, ze teraz ludzie poznaja sie na facebooku - od razu masz zdjecie i sporo innych info takze o wyksztalceniu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 13:29   #7
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Slyszalam, ze teraz ludzie poznaja sie na facebooku - od razu masz zdjecie i sporo innych info takze o wyksztalceniu.
To swoja droga. Dobry pomysł
p.s. ale wykształcenie nie powinno być wyznacznikiem - bo wśród prawników, lekarzy itp tez zdarzaja sie "okazy"
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 13:31   #8
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Slyszalam, ze teraz ludzie poznaja sie na facebooku - od razu masz zdjecie i sporo innych info takze o wyksztalceniu.
Ale to przez znajomych znajomych tylko. Ew. "wymarzyłam sobie, że będzie miał na imię Roman"...
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 13:57   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
To swoja droga. Dobry pomysł
p.s. ale wykształcenie nie powinno być wyznacznikiem - bo wśród prawników, lekarzy itp tez zdarzaja sie "okazy"
autorka podala, ze interesuje ja takie kryterium.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 16:03   #10
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

wszystko zależy, czy będziesz miała opis na poziomie. Generalnie sympatia albo badoo jest ok.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 18:49   #11
Bardzo_Szary_Kot
Raczkowanie
 
Avatar Bardzo_Szary_Kot
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 224
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Zdecydowanie najlepsza jest Sympatia, ponieważ ja mam tam konto
__________________
Waga: 90,8 - 90,7 - 90,6 - 90,5 - 90,4 - 90,3 - 90,2
Bardzo_Szary_Kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 21:42   #12
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

No proszę, ktoś jednak odpowiedział. Po początkowym braku odpowiedzi przestałam sprawdzać ten wątek.

Faktycznie założyłam konto na sympatii, jestem tam od półtora tygodnia. Zaskakuje mnie, że tak niewiele osób ma wypełniony profil, znaczy wpisało coś więcej niż motto i może zdanie opisu. Jakby tylko zdjęcia się liczyły.

I jeszcze, nie wiem z jakiego powodu, ale jak wchodzę to na stronie wyświetlają mi się profile kobiet ("Poznaj ich") zachęcając do odwiedzenia. Zawsze podawałam, że jestem hetero kobietą, w kryteriach wyszukiwania mam facetów, więc nie wiem, dlaczego strona poleca mi tylko kobiety.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2015-10-14 o 21:44
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 22:25   #13
KaerbEmEvig
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 575
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
No proszę, ktoś jednak odpowiedział. Po początkowym braku odpowiedzi przestałam sprawdzać ten wątek.

Faktycznie założyłam konto na sympatii, jestem tam od półtora tygodnia. Zaskakuje mnie, że tak niewiele osób ma wypełniony profil, znaczy wpisało coś więcej niż motto i może zdanie opisu. Jakby tylko zdjęcia się liczyły.

I jeszcze, nie wiem z jakiego powodu, ale jak wchodzę to na stronie wyświetlają mi się profile kobiet ("Poznaj ich") zachęcając do odwiedzenia. Zawsze podawałam, że jestem hetero kobietą, w kryteriach wyszukiwania mam facetów, więc nie wiem, dlaczego strona poleca mi tylko kobiety.
Zgaduję: zaznaczyły, że są mężczyznami, żeby ich partnerzy nie znaleźli ich w swoich wynikach wyszukiwań (zakładając, że mają wstawione zdjęcia i system tak właśnie działa).
KaerbEmEvig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 23:27   #14
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

iqelite.com
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 06:20   #15
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez KaerbEmEvig Pokaż wiadomość
Zgaduję: zaznaczyły, że są mężczyznami, żeby ich partnerzy nie znaleźli ich w swoich wynikach wyszukiwań (zakładając, że mają wstawione zdjęcia i system tak właśnie działa).
Wtedy widziałabym zdjęcia kobiet pomieszane z mężczyznami, którzy w końcu też w ogromnej większości podali się pewnie za mężczyzn. Widzę tylko kilkadziesiąt, a po kliknięciu na "więcej" kilkaset ("Prezentujemy pierwszych 600 użytkowników") kobiet. Za każdym logowaniem inne.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2015-10-15 o 06:21
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 07:02   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Wtedy widziałabym zdjęcia kobiet pomieszane z mężczyznami, którzy w końcu też w ogromnej większości podali się pewnie za mężczyzn. Widzę tylko kilkadziesiąt, a po kliknięciu na "więcej" kilkaset ("Prezentujemy pierwszych 600 użytkowników") kobiet. Za każdym logowaniem inne.
pewnie blad systemu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 19:55   #17
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
pewnie blad systemu.
Prawdopodobnie. Ale wkurzający, bo za każdym razem musiałabym wchodzić w wyszukiwarkę i wpisywać te same kryteria (geograficzne, wiek, wygląd, wykszt., itp.), żeby zobaczyć jakieś (męskie) profile. Komu by się chciało? Bez sensu.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 20:34   #18
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

moze napisz do administratora?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 18:12   #19
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Bosz, jacy ci polscy faceci na portalach są straszni. Nie wszyscy, ale gros przypadków. Zazwyczaj o sobie nie piszą dokładnie nic, zostawiają pustą rubryczkę albo piszą jakieś banały, nic co byłoby atrakcyjne albo ciekawe, cytują koszmarne popowe piosenki z RMF FM albo Pablo C.

Za to od razu stawiają warunki: koniecznie panna, nie po rozwodzie, bezdzietna (mówimy o facetach dobijających do czterdziestki...), szczupła (jeden miał w profilu galerię "śmiesznych obrazków" o "grubych babach"). Wielu obraża potencjalne zainteresowane w swoich profilach pisząc o blacharach albo o idiotkach "z tapetą na twarzy".

Ci faceci są na skali atrakcyjności gdzieś koło zera, mimo że ich super wyśrubowane warunki spełniam.

Zmarnowane 30 zł - następnym razem zamiast kupować dostęp kupię duże lody. More fun.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2015-10-18 o 18:16
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 11:37   #20
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Osterhase;53147911[B
]Bosz, jacy ci polscy faceci na portalach są straszni.[/B] Nie wszyscy, ale gros przypadków. Zazwyczaj o sobie nie piszą dokładnie nic, zostawiają pustą rubryczkę albo piszą jakieś banały, nic co byłoby atrakcyjne albo ciekawe, cytują koszmarne popowe piosenki z RMF FM albo Pablo C.

Za to od razu stawiają warunki: koniecznie panna, nie po rozwodzie, bezdzietna (mówimy o facetach dobijających do czterdziestki...), szczupła (jeden miał w profilu galerię "śmiesznych obrazków" o "grubych babach"). Wielu obraża potencjalne zainteresowane w swoich profilach pisząc o blacharach albo o idiotkach "z tapetą na twarzy".

Ci faceci są na skali atrakcyjności gdzieś koło zera, mimo że ich super wyśrubowane warunki spełniam.

Zmarnowane 30 zł - następnym razem zamiast kupować dostęp kupię duże lody. More fun.

Nooo. Są straszni.
Zreszta polecam watek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=825687&page=4
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 20:35   #21
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Bosz, jacy ci polscy faceci na portalach są straszni. Nie wszyscy, ale gros przypadków. Zazwyczaj o sobie nie piszą dokładnie nic, zostawiają pustą rubryczkę albo piszą jakieś banały,
.
Bo nie reprezentują sobą nic.
Nachlać, wydupczyć, obejrzeć film w Tv - do tego sprowadzają się ich aspiracje.
Ale czasem znajdzie się perła. Tylko wymaga szukania.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 18:53   #22
kaja_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Pierwszy akapit Twojego pytania, czyli stwierdzenie, że szukasz bardziej trwałej znajomości, kogoś, z kim mogłabyś się związać na dłużej, brzmi rozsądnie. Sama byłam w takim położeniu. I też postanowiłam czegoś takiego poszukać w internecie, skoro wszystko można znaleźć w internecie, to czemu nie miłość? Ale nie rozumiem za bardzo tej drugiej części pytania, że płatne portale od razu odpadają. Powiem Ci, że z doświadczenia zauważyłam, że darmowe portale jednak nie dają jakości, na darmowym portalu może założyć sobie konto każdy, ale zapłaci za abonament jedynie ten, który rzeczywiście kogoś szuka, kto poważnie podchodzi do tego tematu. Ale też się na początku zastanawiałam czy jest sens płacić za abonament na xxx, gdzie chciałam założyć konto, skoro mogę założyć gdzie indziej konto za darmo. Ale po kilku darmowych próbach zrezygnowałam, wykupiłam ten abonament i teraz widzę dobitnie tę różnicę.

Dlatego moja rada jest taka, żebyś nie zamykała się na portale płatne, wiele nie kosztują tak naprawdę, a jakość jest zupełnie inna. Ja darmowe portale odradzam wszystkim moim znajomym, przekonałam się, że jak "coś jest dla każdego to jest do niczego". Ale najlepiej sama się przekonaj, w ten sposób najlepiej wyrobić sobie zdanie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-16 o 23:34 Powód: Reklama.
kaja_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 19:12   #23
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

ale z ciepie spamer, kaja
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 19:25   #24
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Najlepszy portal randkowy w Polsce?

Spamer koszmarny. Jestem na sympatii i jak najbardziej zapłaciłam za kilka miesięcy - z mojego postu powyżej wynika to zresztą jednoznacznie.

Różnicy w porównaniu z bezpłatnym portalem, na którym byłam wcześniej za granicą nie widzę. Wyłącznie taka, że ludziom nie chce się wypełniać profilu i nie piszą nic o sobie. Na tamtym większość profilów była uzupełniona masą informacji.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 20:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.