Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-02-01, 12:47   #1
Motylekk9
Raczkowanie
 
Avatar Motylekk9
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 32

Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?


Witam drogie Wiza¿anki!

Chcia³abym zasiêgn±æ u Was jakiej¶ rady, wsparcia ale przede wszystkim wyrzuciæ to z siebie. Mo¿e oka¿e siê, ¿e która¶ w Was przechodzi³a przez podobne rozterki? Bêdê wdziêczna za ka¿d± odpowied¼ .

Pozna³am wspania³ego ch³opaka. Bardzo dobrze siê rozumiemy, mamy podobne zapatrywania na ¿ycie, jest naprawdê fajnie. Charaktery mamy inne ale nie uwa¿am, ¿eby to mia³o byæ przeszkod± z regu³y w stworzeniu warto¶ciowej relacji, podobno przeciwieñstwa siê przyci±gaj±. Jednak jest co¶ co budzi moje powa¿ne obawy. Nie uznajê tego za wadê P. a za cechê charakteru, ani my¶lê go zmieniaæ bo zaakceptowa³am go takim jaki jest ale cecha ta jest dla mnie na tyle powa¿na, ¿e oddala mnie od zaanga¿owania siê w t± znajomo¶æ.

P. jest bardzo imprezowym ch³opakiem. Praktycznie codziennie w dni kiedy nie widzi siê ze mn± a wiêc kilka razy w tygodniu imprezuje. Z tego co wiem P. wypija wtedy ¶rednio kilka piw ale s± okazje kiedy alkohol leje siê strumieniami. Nie ukrywa tego, sam przyznaje ¿e lubi siê napiæ. Trochê mnie pociesza, ¿e mówi ¿e nie znajduje przyjemno¶ci w upijaniu siê, ¿e lekki rausz mu wystarcza i ¿e tylko parê razy i to dawno temu zdarzy³o mu siê przesadziæ z alkoholem.

Moje obawy rodz± siê z tego, ¿e mój dziadek z którym mieszkam jest alkoholikiem. Za ka¿dym razem po alkoholowej awanturze z nim w roli g³ównej przysiêgam sobie, ¿e nigdy nie spojrzê na ch³opaka który pije wiêcej ni¿ ma³o i rzadko. Nie bêdê opowiadaæ o emocjach i strachu ka¿dego dnia, ¿e znowu babcia i mama bêd± p³akaæ albo, ¿e w ka¿dej chwili kto¶ zadzwoni, ¿eby zabraæ dziadka bo le¿y gdzie¶ na drodze bo to osobny temat ale tak bardzo odbija swoje piêtno na moich zapatrywaniach na ch³opaków.

Jak my¶licie kochane, czy przesadzam?
Sama nie wiem, przecie¿ tylu moich kolegów i bli¿szych czy dalszych znajomych ch³opaków pije na czêstych imprezach a maj± pouk³adane w g³owie. Widzê te¿, ¿e faceci którzy lubili poimprezowaæ w m³odo¶ci z biegiem czasu ustatkowali siê, za³o¿yli rodziny i s± odpowiedzialnymi g³owami rodziny. P. bardzo mi siê podoba ale stanem zakochania nie mogê tego jeszcze nazwaæ. Mam zamiar nie anga¿owaæ siê w t± znajomo¶æ lecz obserwowaæ P. jak to jest z tym alkoholem tylko, ¿e bojê siê, ¿e mimowolnie zacznie mi na nim zale¿eæ i zamiast trze¼wego my¶lenia pojawi± siê u mnie motylki w brzuchu i patrzenie na niego przez ró¿owe okulary.
Przed uczuciem nie uciekniesz. Ale jak my¶licie, staraæ siê jak najbardziej zdystansowaæ od niego?
__________________
Per aspera ad astra
Motylekk9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 12:57   #2
201605300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6 282
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Motylekk9 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam drogie Wiza¿anki!

Chcia³abym zasiêgn±æ u Was jakiej¶ rady, wsparcia ale przede wszystkim wyrzuciæ to z siebie. Mo¿e oka¿e siê, ¿e która¶ w Was przechodzi³a przez podobne rozterki? Bêdê wdziêczna za ka¿d± odpowied¼ .

Pozna³am wspania³ego ch³opaka. Bardzo dobrze siê rozumiemy, mamy podobne zapatrywania na ¿ycie, jest naprawdê fajnie. Charaktery mamy inne ale nie uwa¿am, ¿eby to mia³o byæ przeszkod± z regu³y w stworzeniu warto¶ciowej relacji, podobno przeciwieñstwa siê przyci±gaj±. Jednak jest co¶ co budzi moje powa¿ne obawy. Nie uznajê tego za wadê P. a za cechê charakteru, ani my¶lê go zmieniaæ bo zaakceptowa³am go takim jaki jest ale cecha ta jest dla mnie na tyle powa¿na, ¿e oddala mnie od zaanga¿owania siê w t± znajomo¶æ.

P. jest bardzo imprezowym ch³opakiem. Praktycznie codziennie w dni kiedy nie widzi siê ze mn± a wiêc kilka razy w tygodniu imprezuje. Z tego co wiem P. wypija wtedy ¶rednio kilka piw ale s± okazje kiedy alkohol leje siê strumieniami. Nie ukrywa tego, sam przyznaje ¿e lubi siê napiæ. Trochê mnie pociesza, ¿e mówi ¿e nie znajduje przyjemno¶ci w upijaniu siê, ¿e lekki rausz mu wystarcza i ¿e tylko parê razy i to dawno temu zdarzy³o mu siê przesadziæ z alkoholem.

Moje obawy rodz± siê z tego, ¿e mój dziadek z którym mieszkam jest alkoholikiem. Za ka¿dym razem po alkoholowej awanturze z nim w roli g³ównej przysiêgam sobie, ¿e nigdy nie spojrzê na ch³opaka który pije wiêcej ni¿ ma³o i rzadko. Nie bêdê opowiadaæ o emocjach i strachu ka¿dego dnia, ¿e znowu babcia i mama bêd± p³akaæ albo, ¿e w ka¿dej chwili kto¶ zadzwoni, ¿eby zabraæ dziadka bo le¿y gdzie¶ na drodze bo to osobny temat ale tak bardzo odbija swoje piêtno na moich zapatrywaniach na ch³opaków.

Jak my¶licie kochane, czy przesadzam?
Sama nie wiem, przecie¿ tylu moich kolegów i bli¿szych czy dalszych znajomych ch³opaków pije na czêstych imprezach a maj± pouk³adane w g³owie. Widzê te¿, ¿e faceci którzy lubili poimprezowaæ w m³odo¶ci z biegiem czasu ustatkowali siê, za³o¿yli rodziny i s± odpowiedzialnymi g³owami rodziny. P. bardzo mi siê podoba ale stanem zakochania nie mogê tego jeszcze nazwaæ. Mam zamiar nie anga¿owaæ siê w t± znajomo¶æ lecz obserwowaæ P. jak to jest z tym alkoholem tylko, ¿e bojê siê, ¿e mimowolnie zacznie mi na nim zale¿eæ i zamiast trze¼wego my¶lenia pojawi± siê u mnie motylki w brzuchu i patrzenie na niego przez ró¿owe okulary.
Przed uczuciem nie uciekniesz. Ale jak my¶licie, staraæ siê jak najbardziej zdystansowaæ od niego?
Te¿ bym siê na Twoim miejscu nie anga¿owa³a. Dla mnie imprezowanie kilka razy w tygodniu i zawsze z alkoholem to przesada, no niestety - jeszcze rozumiem, jak s± ferie, opija siê zdan± sesjê, ale tak non stop? Dla mnie to jest proszenie siê o k³opoty. Jasne, czê¶æ facetów (ogólnie ludzi, bo imprezowych kobiet te¿ jest sporo) z tego wyrasta i potem s± ¿yciowo ogarniêci, ale ile z nich pije dalej, tylko ju¿ samemu - tego nie wiemy.
Ale to moje zdanie. Ja ogólnie mam tak, ¿e nie wiem, czego konkretnie oczekujê od faceta, nie mam jakich¶ sprecyzowanych oczekiwañ pt. musi kochaæ kotki, byæ brunetem i lubiæ gry planszowe, ale wiem, czego kategorycznie w facecie nie akceptujê i co go przekre¶la w roli mojego potencjalnego partnera. Przesadna imprezowo¶æ i picie du¿ych ilo¶ci alkoholu s± na tej li¶cie. Zastanów siê jak Twoja lista cech nie do przeskoczenia wygl±da i wtedy podejmij decyzjê.
201605300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:01   #3
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 3 573
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Motylekk9 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam drogie Wiza¿anki!

Chcia³abym zasiêgn±æ u Was jakiej¶ rady, wsparcia ale przede wszystkim wyrzuciæ to z siebie. Mo¿e oka¿e siê, ¿e która¶ w Was przechodzi³a przez podobne rozterki? Bêdê wdziêczna za ka¿d± odpowied¼ .

Pozna³am wspania³ego ch³opaka. Bardzo dobrze siê rozumiemy, mamy podobne zapatrywania na ¿ycie, jest naprawdê fajnie. Charaktery mamy inne ale nie uwa¿am, ¿eby to mia³o byæ przeszkod± z regu³y w stworzeniu warto¶ciowej relacji, podobno przeciwieñstwa siê przyci±gaj±. Jednak jest co¶ co budzi moje powa¿ne obawy. Nie uznajê tego za wadê P. a za cechê charakteru, ani my¶lê go zmieniaæ bo zaakceptowa³am go takim jaki jest ale cecha ta jest dla mnie na tyle powa¿na, ¿e oddala mnie od zaanga¿owania siê w t± znajomo¶æ.

P. jest bardzo imprezowym ch³opakiem. Praktycznie codziennie w dni kiedy nie widzi siê ze mn± a wiêc kilka razy w tygodniu imprezuje. Z tego co wiem P. wypija wtedy ¶rednio kilka piw ale s± okazje kiedy alkohol leje siê strumieniami. Nie ukrywa tego, sam przyznaje ¿e lubi siê napiæ. Trochê mnie pociesza, ¿e mówi ¿e nie znajduje przyjemno¶ci w upijaniu siê, ¿e lekki rausz mu wystarcza i ¿e tylko parê razy i to dawno temu zdarzy³o mu siê przesadziæ z alkoholem.

Moje obawy rodz± siê z tego, ¿e mój dziadek z którym mieszkam jest alkoholikiem. Za ka¿dym razem po alkoholowej awanturze z nim w roli g³ównej przysiêgam sobie, ¿e nigdy nie spojrzê na ch³opaka który pije wiêcej ni¿ ma³o i rzadko. Nie bêdê opowiadaæ o emocjach i strachu ka¿dego dnia, ¿e znowu babcia i mama bêd± p³akaæ albo, ¿e w ka¿dej chwili kto¶ zadzwoni, ¿eby zabraæ dziadka bo le¿y gdzie¶ na drodze bo to osobny temat ale tak bardzo odbija swoje piêtno na moich zapatrywaniach na ch³opaków.

Jak my¶licie kochane, czy przesadzam?
Sama nie wiem, przecie¿ tylu moich kolegów i bli¿szych czy dalszych znajomych ch³opaków pije na czêstych imprezach a maj± pouk³adane w g³owie. Widzê te¿, ¿e faceci którzy lubili poimprezowaæ w m³odo¶ci z biegiem czasu ustatkowali siê, za³o¿yli rodziny i s± odpowiedzialnymi g³owami rodziny. P. bardzo mi siê podoba ale stanem zakochania nie mogê tego jeszcze nazwaæ. Mam zamiar nie anga¿owaæ siê w t± znajomo¶æ lecz obserwowaæ P. jak to jest z tym alkoholem tylko, ¿e bojê siê, ¿e mimowolnie zacznie mi na nim zale¿eæ i zamiast trze¼wego my¶lenia pojawi± siê u mnie motylki w brzuchu i patrzenie na niego przez ró¿owe okulary.
Przed uczuciem nie uciekniesz. Ale jak my¶licie, staraæ siê jak najbardziej zdystansowaæ od niego?
Ile macie lat? To niby nie jest takie wazne, ale jestem ciekawa, jak to mozliwe ze on ma tyle czasu na picie.

Masz racje, ze zapalila ci sie czerwona lampka! Alkohol moze byc bardzo przyjemny, ale tez bardzo niebezpieczny (sama niestety dobrze o tym wiesz).
__________________
Kto¶ nie ¶pi, aby spaæ móg³ kto¶.
bluebluesky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:01   #4
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Motylekk9 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam drogie Wiza¿anki!

Chcia³abym zasiêgn±æ u Was jakiej¶ rady, wsparcia ale przede wszystkim wyrzuciæ to z siebie. Mo¿e oka¿e siê, ¿e która¶ w Was przechodzi³a przez podobne rozterki? Bêdê wdziêczna za ka¿d± odpowied¼ .

Pozna³am wspania³ego ch³opaka. Bardzo dobrze siê rozumiemy, mamy podobne zapatrywania na ¿ycie, jest naprawdê fajnie. Charaktery mamy inne ale nie uwa¿am, ¿eby to mia³o byæ przeszkod± z regu³y w stworzeniu warto¶ciowej relacji, podobno przeciwieñstwa siê przyci±gaj±. Jednak jest co¶ co budzi moje powa¿ne obawy. Nie uznajê tego za wadê P. a za cechê charakteru, ani my¶lê go zmieniaæ bo zaakceptowa³am go takim jaki jest ale cecha ta jest dla mnie na tyle powa¿na, ¿e oddala mnie od zaanga¿owania siê w t± znajomo¶æ.

P. jest bardzo imprezowym ch³opakiem. Praktycznie codziennie w dni kiedy nie widzi siê ze mn± a wiêc kilka razy w tygodniu imprezuje. Z tego co wiem P. wypija wtedy ¶rednio kilka piw ale s± okazje kiedy alkohol leje siê strumieniami. Nie ukrywa tego, sam przyznaje ¿e lubi siê napiæ. Trochê mnie pociesza, ¿e mówi ¿e nie znajduje przyjemno¶ci w upijaniu siê, ¿e lekki rausz mu wystarcza i ¿e tylko parê razy i to dawno temu zdarzy³o mu siê przesadziæ z alkoholem.

Moje obawy rodz± siê z tego, ¿e mój dziadek z którym mieszkam jest alkoholikiem. Za ka¿dym razem po alkoholowej awanturze z nim w roli g³ównej przysiêgam sobie, ¿e nigdy nie spojrzê na ch³opaka który pije wiêcej ni¿ ma³o i rzadko. Nie bêdê opowiadaæ o emocjach i strachu ka¿dego dnia, ¿e znowu babcia i mama bêd± p³akaæ albo, ¿e w ka¿dej chwili kto¶ zadzwoni, ¿eby zabraæ dziadka bo le¿y gdzie¶ na drodze bo to osobny temat ale tak bardzo odbija swoje piêtno na moich zapatrywaniach na ch³opaków.

Jak my¶licie kochane, czy przesadzam?
Sama nie wiem, przecie¿ tylu moich kolegów i bli¿szych czy dalszych znajomych ch³opaków pije na czêstych imprezach a maj± pouk³adane w g³owie. Widzê te¿, ¿e faceci którzy lubili poimprezowaæ w m³odo¶ci z biegiem czasu ustatkowali siê, za³o¿yli rodziny i s± odpowiedzialnymi g³owami rodziny. P. bardzo mi siê podoba ale stanem zakochania nie mogê tego jeszcze nazwaæ. Mam zamiar nie anga¿owaæ siê w t± znajomo¶æ lecz obserwowaæ P. jak to jest z tym alkoholem tylko, ¿e bojê siê, ¿e mimowolnie zacznie mi na nim zale¿eæ i zamiast trze¼wego my¶lenia pojawi± siê u mnie motylki w brzuchu i patrzenie na niego przez ró¿owe okulary.
Przed uczuciem nie uciekniesz. Ale jak my¶licie, staraæ siê jak najbardziej zdystansowaæ od niego?
On nie ma w ¿yciu ¿adnych zajêæ, obowi±zków, ¿e ma tak czas i si³ê na prawie codzienne posiedzenia i czêste imprezy? Kasa mu spada z nieba (imprezowanie to równie¿ koszty, chyba ¿e leci na sêpa)?

Nie znajduje przyjemno¶ci w upijaniu siê, ale siê upija = logika.

Drugie pogrubione: uczucie nie powinno byæ jedynym kryterium wyboru partnera. Jest wa¿ne, nieod³±czne wg mnie, ale niepokoj±cych sygna³ów nie nale¿y ignorowaæ. Je¿eli problem jest powa¿ny i nierozwi±zywalny, to siê nie brnie w znajomo¶æ tylko wieje. Inaczej cz³owiek sam jest sobie winien sp... ¿ycia.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:03   #5
201607110949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 16 804
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Motylekk9 Poka¿ wiadomo¶æ
kilka razy w tygodniu imprezuje. Z tego co wiem P. wypija wtedy ¶rednio kilka piw ale s± okazje kiedy alkohol leje siê strumieniami. Nie ukrywa tego, sam przyznaje ¿e lubi siê napiæ.


Za ka¿dym razem po alkoholowej awanturze z nim w roli g³ównej przysiêgam sobie, ¿e nigdy nie spojrzê na ch³opaka który pije wiêcej ni¿ ma³o i rzadko.
My¶lisz jedno, robisz drugie. Dla mnie wypijanie kilku piw kilka razy w tygodniu (lub wiêcej, gdy jest 'okazja') to gruba przesada. Niby jeste¶ ¶wiadoma konsekwencji ¿ycia z alkoholikiem, a sama pchasz siê w tak± relacjê jak æma do ognia - bo ¿e ch³opak skoñczy jako na³ogowiec jest mocno prawdopodobne przy takim stylu ¿ycia.
201607110949 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:03   #6
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 6 036
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Ja bym raczej spojrza³a na to, czy na chwile obecna jego imprezowanie i upijanie Ci przeszkadza.
To co bedzie kiedys nie jest takie istotne. Fakt, zazwyczaj ludzie po skonczeniu studiow calkowicie z tego wyrastaja i nie staja sie alkoholikami, ale chce Ci sie tyle czekac i to sprawdzac?
Troche bez sensu.
Na z³y moment trafilas, podejrzewam ze on nie jest gotowy na zwiazek, tylko woli 5 dni w tygodniu latac na imprezy. Kazdy ma rozne etapy w zyciu.

Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lisz jedno, robisz drugie. Dla mnie wypijanie kilku piw kilka razy w tygodniu (lub wiêcej, gdy jest 'okazja') to gruba przesada. Niby jeste¶ ¶wiadoma konsekwencji ¿ycia z alkoholikiem, a sama pchasz siê w tak± relacjê jak æma do ognia - bo ¿e ch³opak skoñczy jako na³ogowiec jest mocno prawdopodobne przy takim stylu ¿ycia.
e tam. Wystarczy troche postudiowac zeby zobaczyc jak imprezowicze zyja. Najpierw impreza goni impreze, a po znalezieniu pracy w zawodzie stablizacja i wychodzenie co najwyzej na domowke kilkuosobowa.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2016-02-01 o 13:06
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:08   #7
Motylekk9
Raczkowanie
 
Avatar Motylekk9
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Nadis Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ogólnie mam tak, ¿e nie wiem, czego konkretnie oczekujê od faceta, nie mam jakich¶ sprecyzowanych oczekiwañ pt. musi kochaæ kotki, byæ brunetem i lubiæ gry planszowe, ale wiem, czego kategorycznie w facecie nie akceptujê i co go przekre¶la w roli mojego potencjalnego partnera. Przesadna imprezowo¶æ i picie du¿ych ilo¶ci alkoholu s± na tej li¶cie. Zastanów siê jak Twoja lista cech nie do przeskoczenia wygl±da i wtedy podejmij decyzjê.
Dziêkujê za odpowied¼ . Mam tak jak Ty, nie umiem sprecyzowaæ jakie cechy charakteru czyni± ch³opaka idea³em bo tu chodzi o ca³okszta³t, co ch³opak to inna osobowo¶æ i inny poziom wzajemnego zrozumienia. Wiêc nie da siê z kartk± w rêku na sucho wypisaæ idealnych cech p³ci przeciwnej.
Tak czy inaczej alkoholizm to dla mnie g³ówna dyskwalifikacja ch³opaka na partnera ¿yciowego. Gdybym mia³a pewno¶æ, ¿e ma problemy z alkoholem i pije czê¶ciej ni¿ deklaruje urwa³abym znajomo¶æ od razu. Ale nie wiem tego i jedyne co mi pozostaje to obserwowaæ. Lubienie siê napiæ nie jest jeszcze alkoholizmem ale gdzie le¿y ta magiczna granica tego nie wiem. Bojê siê tylko, ¿e ani siê zorientujê a bêdê w nim zakochana.
__________________
Per aspera ad astra
Motylekk9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 13:12   #8
201607110949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 16 804
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;54919026]


e tam. Wystarczy troche postudiowac zeby zobaczyc jak imprezowicze zyja. Najpierw impreza goni impreze, a po znalezieniu pracy w zawodzie stablizacja i wychodzenie co najwyzej na domowke kilkuosobowa. [/QUOTE]

Jestem ju¿ dawno po studiach, znam takich imprezowiczów, którzy z tego nie wyro¶li i zostali alkoholikami.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Motylekk9 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak czy inaczej alkoholizm to dla mnie g³ówna dyskwalifikacja ch³opaka na partnera ¿yciowego. Gdybym mia³a pewno¶æ, ¿e ma problemy z alkoholem i pije czê¶ciej ni¿ deklaruje urwa³abym znajomo¶æ od razu.
Gdyby tak by³o, ju¿ dawno by Ciê przy nim nie by³o. Ten ch³opak ma na alkoholika zadatki i dobrze o tym wiesz.
201607110949 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:12   #9
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 6 036
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem ju¿ dawno po studiach, znam takich imprezowiczów, którzy z tego nie wyro¶li i zostali alkoholikami.
ile to przypadkow? 1 na 100?
Mowie o takich ogarnietych, a nie ze studia rzucili i po dzis dzien nie pracuja.

Zreszta to nie jest istotne. Autorka nie wie co sie wydrzy, musialaby czekac. Wg mnie czekac niewarto, bo sa na roznych etapach zycia.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:15   #10
Motylekk9
Raczkowanie
 
Avatar Motylekk9
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Poka¿ wiadomo¶æ
Ile macie lat? To niby nie jest takie wazne, ale jestem ciekawa, jak to mozliwe ze on ma tyle czasu na picie.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
On nie ma w ¿yciu ¿adnych zajêæ, obowi±zków, ¿e ma tak czas i si³ê na prawie codzienne posiedzenia i czêste imprezy? Kasa mu spada z nieba (imprezowanie to równie¿ koszty, chyba ¿e leci na sêpa)?

Jeste¶my w podobnym wieku. P jest na ostatnim roku studiów zaocznych, pracuje od poniedzia³ku do pi±tku. Op³aty za studia jak wszemi wobec wiadomo s± wysokie ale co do zarobków to (nie)stety równie¿ siê to odnosi.
__________________
Per aspera ad astra
Motylekk9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:17   #11
201607110949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 16 804
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;54919726]ile to przypadkow? 1 na 100?
Mowie o takich ogarnietych, a nie ze studia rzucili i po dzis dzien nie pracuja.

Zreszta to nie jest istotne. Autorka nie wie co sie wydrzy, musialaby czekac. Wg mnie czekac niewarto, bo sa na roznych etapach zycia.[/QUOTE]

Osoba, która z ca³± moc± twierdzi, ¿e to mega wa¿ne kryterium doboru partnera - rozs±dne picie powinna wiaæ od typa, który cheje parê razy w tygodniu. I nie, nie jest to 1 na 100 przypadków, tylko o wiele czê¶ciej. Je¶li chcesz unikn±æ poparzeñ, nie bawisz siê ogniem - to chyba oczywiste. A autorka niby wie jakie mog± byæ konsekwencje takiej zabawy, ale patykiem w ognisku grzebie.
201607110949 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 13:23   #12
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
Osoba, która z ca³± moc± twierdzi, ¿e to mega wa¿ne kryterium doboru partnera - rozs±dne picie powinna wiaæ od typa, który cheje parê razy w tygodniu. I nie, nie jest to 1 na 100 przypadków, tylko o wiele czê¶ciej. Je¶li chcesz unikn±æ poparzeñ, nie bawisz siê ogniem - to chyba oczywiste. A autorka niby wie jakie mog± byæ konsekwencje takiej zabawy, ale patykiem w ognisku grzebie.
Dok³adnie, dla mnie to by³o bardzo wa¿ne kryterium i siê serio tego trzyma³am.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:26   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

id¼ na terapiê dla DDA, przyda ci siê. ja bym wia³a, a¿ by siê za mn± kurzy³o. by³am z facetami alkoholikami po terapiach, wiem jak to wygl±da "od ¶rodka". jak kto¶ chleje kilka razy w tygodniu to ma WIELKI problem. nie trzeba na ka¿dej imprezie wypijaæ hektolitrów alkoholu, ¿eby siê dobrze bawiæ.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;54919726]ile to przypadkow? 1 na 100?
Mowie o takich ogarnietych, a nie ze studia rzucili i po dzis dzien nie pracuja.

Zreszta to nie jest istotne. Autorka nie wie co sie wydrzy, musialaby czekac. Wg mnie czekac niewarto, bo sa na roznych etapach zycia.[/QUOTE]
ja znam du¿o przypadków karierowiczów w wielkiej warszaffce, na wysokich stanowiskach, a chlej± jak za czasów studenckich. co jaki¶ czas odzywa siê tylko w±troba albo trzustka.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:26   #14
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 3 573
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Czy on ma jakies inne zajecia i pasje, oprocz piwnych wieczorkow z kolegami?
__________________
Kto¶ nie ¶pi, aby spaæ móg³ kto¶.
bluebluesky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:29   #15
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Poka¿ wiadomo¶æ
Czy on ma jakies inne zajecia i pasje, oprocz piwnych wieczorkow z kolegami?
Rzekomo ma czas na pracê i studia zaoczne. Mo¿e pracuje w monopolowym?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:30   #16
201607110949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 16 804
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka¿ wiadomo¶æ



ja znam du¿o przypadków karierowiczów w wielkiej warszaffce, na wysokich stanowiskach, a chlej± jak za czasów studenckich. co jaki¶ czas odzywa siê tylko w±troba albo trzustka.
Bo ludziom alkoholik kojarzy siê czêsto tylko z menelem spod ¯abki - a to przecie¿ czêsto ludzie na wysokich stanowiskach, dobrze zarabiaj±cy, z ³adnie ubran± ¿on± i gromadk± dzieci. A ¿e dom tak naprawdê dysfunkcyjny i bez paru kieliszków koniaczku kreatywnych pomys³ów w pracy brak, to tego ju¿ na pierwszy rzut oka postronna osoba nie zauwa¿y.
201607110949 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:32   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Rzekomo ma czas na pracê i studia zaoczne. Mo¿e pracuje w monopolowym?
mo¿e jest barmanem

Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
Bo ludziom alkoholik kojarzy siê czêsto tylko z menelem spod ¯abki - a to przecie¿ czêsto ludzie na wysokich stanowiskach, dobrze zarabiaj±cy, z ³adnie ubran± ¿on± i gromadk± dzieci. A ¿e dom tak naprawdê dysfunkcyjny i bez paru kieliszków koniaczku kreatywnych pomys³ów w pracy brak, to tego ju¿ na pierwszy rzut oka postronna osoba nie zauwa¿y.
wiem, wiem...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:36   #18
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez SALIX Poka¿ wiadomo¶æ
Bo ludziom alkoholik kojarzy siê czêsto tylko z menelem spod ¯abki - a to przecie¿ czêsto ludzie na wysokich stanowiskach, dobrze zarabiaj±cy, z ³adnie ubran± ¿on± i gromadk± dzieci. A ¿e dom tak naprawdê dysfunkcyjny i bez paru kieliszków koniaczku kreatywnych pomys³ów w pracy brak, to tego ju¿ na pierwszy rzut oka postronna osoba nie zauwa¿y.
Zreszt±, ta ³adnie ubrana ¿ona równie¿ mo¿esz mieæ problem i czêsto ma. Nawet na forum Wiza¿ nieraz i nie dwa spotka³am siê z my¶leniem pt. alkoholu nie pijê... no czasami winko z T¯ obrócimy w pi±tkowy wieczór, drinki z kole¿ankami w weekend. Czyli wino i drineczki nie alkohol. Jedynie ³ojenie wódy bez zapitki.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-02-01 o 13:39
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:38   #19
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Nawet bez alkoholowej przesz³o¶ci w domu rodzinnym nie by³abym zainteresowana facetem, który ma taki styl ¿ycia.
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 13:40   #20
201605300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6 282
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Zreszt±, ta ³adnie ubrana ¿ona równie¿ mo¿esz mieæ problem i czêsto ma. Zreszt±, nawet na forum Wiza¿ nieraz i nie dwa spotka³am siê z my¶lenie pt. alkoholu nie pijê... no czasami winko z T¯ obrócimy w pi±tkowy wieczór, drinki z kole¿ankami w weekend. Czyli wino i drineczki nie alkohol. Jedynie ³ojenie wódy bez zapitki.
Proszê Ciê, zapytany pacjent odpowie, ¿e nieee, alkoholu to on nie pije, a jak zapytasz o piwo, no to tak z 5 dziennie, bo nereczki musz± pracowaæ hehe. A reszta spojrzy na nas jak na debila, bo przecie¿ powiedzia³, ¿e alkoholu nie pije, to na cholerê pytamy o piwo Ale to tak btw.
201605300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:44   #21
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Autorko. To nie jest facet dla ciebie. Dlatego, z e ty jeste¶ dda, co ¶licznie wysz³o w twoich postach. I dlatego, ¿e on jest na najlepszej drodze do na³ogu.
Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie pakuje siê w to, bo bêdziesz gorzko ¿a³owaæ.
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:48   #22
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 5 130
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Mój T¿ na pocz±tku studiów te¿ bardzo du¿o imprezowa³ z kolegami (oprócz tego mia³ te¿ swoje zainteresowania). W¶ród studentów to norma, wystarczy siê przejechaæ na Kortowiadê. Czas wolny to jaka¶ posiadówa.

Z ka¿dym kolejnym rokiem jednak by³o tego coraz mniej, teraz jest tak optymalnie Obserwuj±c swoje otoczenie wiem, ¿e wiêkszo¶æ z tego wyros³a - znale¼li partnera, zaczêli snuæ plany na przysz³o¶æ, ogarnêli siê. Niestety s± i odstêpstwa od tej regu³y - dlatego Autorko b±d¼ czujna. Je¶li jeste¶ DDA to tym bardziej.

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2016-02-01 o 13:50
balletoevs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 13:58   #23
201605300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6 282
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez balletoevs Poka¿ wiadomo¶æ
Mój T¿ na pocz±tku studiów te¿ bardzo du¿o imprezowa³ z kolegami (oprócz tego mia³ te¿ swoje zainteresowania). W¶ród studentów to norma, wystarczy siê przejechaæ na Kortowiadê. Czas wolny to jaka¶ posiadówa.
Kurczê, to ja nie wiem, studiujê czwarty rok i nie widzê, ¿eby codziennie imprezy by³y norm±. Studiowanie - robisz to ¼le...
W¶ród znajomych z innych wydzia³ów te¿ tego nie widzê. To tak jakby powiedzieæ, ¿e w ma³ych miejscowo¶ciach codzienne chlanie przy grillu w okresie letnim jest norm±, owszem, w pewnych krêgach pewnie tak, ale nie uogólniajmy.
201605300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 14:01   #24
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 3 573
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Rzekomo ma czas na pracê i studia zaoczne. Mo¿e pracuje w monopolowym?
Mialam kumpla, alkoholika, ktory pracowal w monopolowym, podpijal z butelek, mowil, ze pracuje w raju
Cytat:
Napisane przez Nadis Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê Ciê, zapytany pacjent odpowie, ¿e nieee, alkoholu to on nie pije, a jak zapytasz o piwo, no to tak z 5 dziennie, bo nereczki musz± pracowaæ hehe. A reszta spojrzy na nas jak na debila, bo przecie¿ powiedzia³, ¿e alkoholu nie pije, to na cholerê pytamy o piwo Ale to tak btw.
Bo piwo to nie alkohol
__________________
Kto¶ nie ¶pi, aby spaæ móg³ kto¶.
bluebluesky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 14:17   #25
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 5 130
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Nadis Poka¿ wiadomo¶æ
Kurczê, to ja nie wiem, studiujê czwarty rok i nie widzê, ¿eby codziennie imprezy by³y norm±. Studiowanie - robisz to ¼le...
W¶ród znajomych z innych wydzia³ów te¿ tego nie widzê. To tak jakby powiedzieæ, ¿e w ma³ych miejscowo¶ciach codzienne chlanie przy grillu w okresie letnim jest norm±, owszem, w pewnych krêgach pewnie tak, ale nie uogólniajmy.
Nie napisa³am, ¿e codzienne tylko, ¿e czêste imprezy to norma. Wiadomo, ¿e ka¿dy ma inny charakter i w innym krêgu siê obraca. Ale z moich obserwacji wynika, ¿e czêste imprezowanie w¶ród studentów jest powszechne. Natomiast czytaj±c w±tek odnoszê wra¿enie, ¿e to tylko nieliczne przypadki i od razu kwalifikowane jako patologia.

Jasne, ze mam znajomych chocia¿by ze swojej uczelni (medycznej), którzy po prostu nie mieli czasu bo nauka goni³a. Ale mia³am te¿ znajomych, np. w politechniki, którzy a to piwko do meczu, a to piwko na pla¿y, a to domówka, a to wpad³a kuzynka z winem w odwiedziny, a to urodziny itp. Wyro¶li na porz±dnych ludzi.

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2016-02-01 o 14:21
balletoevs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 14:18   #26
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Zreszt±, ta ³adnie ubrana ¿ona równie¿ mo¿esz mieæ problem i czêsto ma. Nawet na forum Wiza¿ nieraz i nie dwa spotka³am siê z my¶leniem pt. alkoholu nie pijê... no czasami winko z T¯ obrócimy w pi±tkowy wieczór, drinki z kole¿ankami w weekend. Czyli wino i drineczki nie alkohol. Jedynie ³ojenie wódy bez zapitki.
ja ³oje wódê bez zapity. raz w roku albo rzadziej piwa i drineczków nie pijam od dawna.

Cytat:
Napisane przez balletoevs Poka¿ wiadomo¶æ
Mój T¿ na pocz±tku studiów te¿ bardzo du¿o imprezowa³ z kolegami (oprócz tego mia³ te¿ swoje zainteresowania). W¶ród studentów to norma, wystarczy siê przejechaæ na Kortowiadê. Czas wolny to jaka¶ posiadówa.

Z ka¿dym kolejnym rokiem jednak by³o tego coraz mniej, teraz jest tak optymalnie Obserwuj±c swoje otoczenie wiem, ¿e wiêkszo¶æ z tego wyros³a - znale¼li partnera, zaczêli snuæ plany na przysz³o¶æ, ogarnêli siê. Niestety s± i odstêpstwa od tej regu³y - dlatego Autorko b±d¼ czujna. Je¶li jeste¶ DDA to tym bardziej.
nie wyskakuj mi tutaj z kortowiad±. to s± juwenalia, wiêc logiczne, ¿e pojawia siê alkohol. tyle, ¿e to impreza raz w roku i nie oznacza, ¿e ka¿dy schlewa siê jak ¶winia. a tym bardziej nie oznacza, ¿e chleje kilka razy w tygodniu!
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 14:24   #27
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 5 130
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Poka¿ wiadomo¶æ
ja ³oje wódê bez zapity. raz w roku albo rzadziej piwa i drineczków nie pijam od dawna.


nie wyskakuj mi tutaj z kortowiad±. to s± juwenalia, wiêc logiczne, ¿e pojawia siê alkohol. tyle, ¿e to impreza raz w roku i nie oznacza, ¿e ka¿dy schlewa siê jak ¶winia. a tym bardziej nie oznacza, ¿e chleje kilka razy w tygodniu!
A czy Autorka napisa³a, ¿e jej facet schlewa siê jak ¶winia

Kortowiada to owszem kumulacja, ale Kortowo w ci±gu roku wcale nie ¶wieci przyk³adem. "Okazja" jest zawsze.
balletoevs jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 14:32   #28
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Nie musi chlac jak ¶winia ¿eby byæ uzale¿nionym
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 14:35   #29
201607110949
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 16 804
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez zakonna Poka¿ wiadomo¶æ
Nie musi chlac jak ¶winia ¿eby byæ uzale¿nionym
Lekki rausz, na którym tak lubi byæ kilka razy w tygodniu mu wystarcza. Na razie.
201607110949 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-01, 14:35   #30
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Imprezowy ch³opak, alkohol - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez balletoevs Poka¿ wiadomo¶æ
A czy Autorka napisa³a, ¿e jej facet schlewa siê jak ¶winia (...)
Nie, podobno zdarzy³o mu siê tylko (a dla kogo¶ mo¿e "tylko") kilka razy. On swoje picie okre¶la jako "lekki rausz". Zak³adaj±c, ¿e jest w tym obiektywny, to co to zmienia? Ca³e ¿ycie mo¿na prze¿yæ na "lekkim rauszu". Czy to sprawia, ¿e problem zbyt czêstego, wrêcz regularnego (bo o tym Autorka przecie¿ pisze) picia jest umniejszony? Nie.

A to co on nazywa "lekkim rauszem", inni, patrz±c z boku mog± jednak okre¶liæ jako "no siê nieco schla³". Bo schlanie siê to niekoniecznie le¿enie w nieprzytomno¶ci na chodniku i robienie pod siebie siku.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 17:07:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.