Love Island Polska - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-24, 22:19   #1411
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez ZofiaJoanna Pokaż wiadomość
Heh też na to zwróciłam uwagę. Chyba chce na siłę pokazać jaki to on jest wyluzowany po tym jak go Zera podsumowała.
Wiem że nie powinno się hejtować ale ten facet z Londynu który rozmawiał z Angelą jest moim zdaniem brzydki. A przecież tu powinni być raczej faceci atrakcyjni. Nie ma już chętnych na ten program?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yyyy, no wiesz, może ktoś Ci się nie podobać, ale nie musisz się od razu zachowywać w stosunku do niego jak ostatnie chamidło, a Angela tak się właśnie zachowała. Poza tym, ona nie ma nic do zaoferowania, zwyczajnie nie jest nawet fajna.
Podobała mi się końcówka, jak Angela myslala, że chłopaki też myślą i zastanawiają się, co teraz w tej sytuscji, pięknie ją montażysta wyjaśnił, wstawiając wstawkę z Arsenem całującym się z nową, miodzio!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

A dla mnie nowe chłopaki całkiem fajne, chętne do rozmowy, nie narzucają się dziewczynom, nie rzucają jakichś obleśnych tekstów jak ci starzy w Casa Amor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 22:21   #1412
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Mi się podoba Natalia (tylko oczu jej nie widać przez rzęsy prawie) i Sandra - ta czarna naturalna
Jakbym miała wybrać to też bym wskazała te dwie ale i tak ładniejsze dziewczyny są w willi.


Ja mam nadzieję, że Ania zmieni parę (Maciek chorągiewka aka muł zapełnił wskaźnik mojej irytacji) i Stella - dobrze by było jakby się z tym Czarkiem dogadała. Piotr (przepraszam.. PiotrEK ) dla mnie jest odpychający z charakteru. Mam wrażenie, że wie wszystko najlepiej i zawsze przekręca kota ogonem, żeby to Stella była winna każdej sytuacji. Taki cichy agresor.

Ci nowi faceci też bez szału, z wyglądu najbardziej podoba mi się ten Mateusz z tymi bardzo ciemnymi oczami.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 22:24   #1413
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Jakbym miała wybrać to też bym wskazała te dwie ale i tak ładniejsze dziewczyny są w willi.


Ja mam nadzieję, że Ania zmieni parę (Maciek chorągiewka aka muł zapełnił wskaźnik mojej irytacji) i Stella - dobrze by było jakby się z tym Czarkiem dogadała. Piotr (przepraszam.. PiotrEK ) dla mnie jest odpychający z charakteru. Mam wrażenie, że wie wszystko najlepiej i zawsze przekręca kota ogonem, żeby to Stella była winna każdej sytuacji. Taki cichy agresor.

Ci nowi faceci też bez szału, z wyglądu najbardziej podoba mi się ten Mateusz z tymi bardzo ciemnymi oczami.
O tak, ten z ciemnymi oczami mi się spodobał! Według mnie najprzystojniejszy z tej edycji. I chyba ma też fajny charakter.
Czarek bardzo zabawny, uśmiechnięty, zupełnie nie mój typ z wyglądu, ale wydaje się bardzo w porządku.
Tyle o chłopakach nowych w sumie, bo o pozostałych ciężko coś powiedzieć, tak mało ich pokazali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 22:25   #1414
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Love Island Polska

Ania musi zmienic pare ! 🤞🤞🤞 dla niej to dzis dzien dziecka byl

Alez bym chciala zobaczyc mine PIOTRKA gdy Stella wybiera innego. Zal mi jej i jej tlumaczen ze potrzebuje faceta z dyscyplina czy jak to ona tlumaczyla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 22:31   #1415
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Love Island Polska

Jakby dziewczyny wrzuciły na luz i chciałyby poznać tych nowych to pewnie inaczej by to wyglądało. One non stop przezywają, myślą, tęsknią jak widac faceci nie tracą czasu. Mam nadzieje że Stella pójdzie po rozum do głowy i wybierze kogoś innego.
Dziewczyny w większosci się zamkneły i siedzą ciągle w swoim gronie.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 22:38   #1416
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
O tak, ten z ciemnymi oczami mi się spodobał! Według mnie najprzystojniejszy z tej edycji. I chyba ma też fajny charakter.
Czarek bardzo zabawny, uśmiechnięty, zupełnie nie mój typ z wyglądu, ale wydaje się bardzo w porządku.
Tyle o chłopakach nowych w sumie, bo o pozostałych ciężko coś powiedzieć, tak mało ich pokazali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tak samo z Czarkiem. Z charakteru wydaje się być w porządku, ale wygląd - dla mnie za bardzo karkonosze, nie lubię takich facetów. Ten nowy Mateusz - słuszna uwaga - najprzystojniejszy albo jeden z przystojniejszych w tej edycji.

Oglądam też równocześnie HP i tam jest taki Marcin - On mi się najbardziej podoba z obu programów. Ma to coś w sobie, na pewno na żywo zwróciłabym na Niego uwagę.
Nie wiem czy oglądacie HP.. to taka dygresja jak już analizujemy wygląd Panów z tego typu formatów
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 22:46   #1417
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ania musi zmienic pare ! 🤞🤞🤞 dla niej to dzis dzien dziecka byl

Alez bym chciala zobaczyc mine PIOTRKA gdy Stella wybiera innego. Zal mi jej i jej tlumaczen ze potrzebuje faceta z dyscyplina czy jak to ona tlumaczyla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noo to już zabrzmiało trochę jak tłumaczenie się współuzależnionej kobiety. Szkoda mi jej jeśli faktycznie Piotr jest taki na jakiego wygląda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-25, 07:57   #1418
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Love Island Polska

Stella mówi o swoich obawach, Piotrek " ale nie masz prawa się przy mnie tak czuć, daję ci powody??!?"
Piotrek czuje się niekomfortowo i w innej sytuacji wali do Stelli " Mam prawo czuć co chcę "
Wszystko wypowiedziane pasywno-agresywnym tonem.



Aha



Wydaje mi się że Stella czuje że coś jest nie do końca tak jak powinno, ale nie daje zaufać przeczuciu. Piotrek nie wybrał białej kartki ale kogoś z przeszłością, no hej
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 20:33   #1419
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Stella mówi o swoich obawach, Piotrek " ale nie masz prawa się przy mnie tak czuć, daję ci powody??!?"
Piotrek czuje się niekomfortowo i w innej sytuacji wali do Stelli " Mam prawo czuć co chcę "
Wszystko wypowiedziane pasywno-agresywnym tonem.



Aha



Wydaje mi się że Stella czuje że coś jest nie do końca tak jak powinno, ale nie daje zaufać przeczuciu. Piotrek nie wybrał białej kartki ale kogoś z przeszłością, no hej
Dokładnie tak jest. I w sumie to wydaje mi się że Stella chyba przemęczy się z nim w programie a po programie go rzuci albo on ją. Chyba że jednak zaryzykuje i wybierze Czarka. Nie wierzę że to już jest aż takie uczucie między nimi żeby nie mogła go wymienić. Raczej do tej pory nie było faceta który by się nią zainteresował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

W ogóle nauczyciel angielskiego na Love Island. Już sobie wyobrażam jak jego uczniowie oglądają go w tych wszystkich grach i zabawach 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 21:53   #1420
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Ale te stare dziewczyny się brzydko zachowują, bardzo fajne te nowe chłopaki, a one nawet nie chciały ich poznać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 22:08   #1421
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Ale te stare dziewczyny się brzydko zachowują, bardzo fajne te nowe chłopaki, a one nawet nie chciały ich poznać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

one sa zbyt zajete tesknota za swoimi partnerami, ich partnerzy juz o nich zapomnieli ....
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-26, 04:22   #1422
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Mi się wydaje że im sezon dalej tym bardziej te pary próbują na siłę przekonać widzów jakie wielkie uczucie ich łączy. W pierwszym sezonie jak jeszcze nie do końca było wiadomo co i jak to było to wszytko najbardziej naturalnie. Tylko "misiowa" co znała już zasady z zagranicznej wersji trzymała się na siłę faceta który nawet jej nie odpowiadał. W drugim już od razu Olka z Rafałem próbowali mydlić oczy. Teraz jest więcej takich par. Co prawda widać że np Waleria z Piotrkiem fajnie się dogadują albo nawet w miarę Caroline z Mateuszem ale takie zamykanie się na poznanie innych facetów nawet tylko po to żeby pogadać jest takie na pokaz. Wiadomo że chodzi o to żeby oglądający uwierzyli w to uczucie i głosowali.
Caroline super powiedziała Czarkowi i Stelli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 07:08   #1423
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Love Island Polska

Stella powinna wybrać Czarka ale jestem pewna że zostanie przy Piotrze to chyba taki typ, że jest przyzwyczajona do ustawiania jej

Kurcze, szkoda mi tych nowych chłopaków, laski zamiast się bawić to ich olewają i płaczą bo rozłąka na 3 dni 🤦 dobrze Ania powiedziała że one chociaż mają za kim tęsknić a ona nie ma nikogo ale próbuje się fajnie bawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Najlepsza jest Angela, zakochana po 12h, myślałam że chociaż ona bardziej stąpa po ziemi 🤪 chociaż coś czuję że Arsen może pobawić się w casa amor a potem wybrać Angelę jak gdyby nigdy nic. Gorzej jak pokaza dziewczynom urywki z tego co tam się dzialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 07:54   #1424
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez ZofiaJoanna Pokaż wiadomość
Mi się wydaje że im sezon dalej tym bardziej te pary próbują na siłę przekonać widzów jakie wielkie uczucie ich łączy. W pierwszym sezonie jak jeszcze nie do końca było wiadomo co i jak to było to wszytko najbardziej naturalnie. Tylko "misiowa" co znała już zasady z zagranicznej wersji trzymała się na siłę faceta który nawet jej nie odpowiadał. W drugim już od razu Olka z Rafałem próbowali mydlić oczy. Teraz jest więcej takich par. Co prawda widać że np Waleria z Piotrkiem fajnie się dogadują albo nawet w miarę Caroline z Mateuszem ale takie zamykanie się na poznanie innych facetów nawet tylko po to żeby pogadać jest takie na pokaz. Wiadomo że chodzi o to żeby oglądający uwierzyli w to uczucie i głosowali.
Caroline super powiedziała Czarkowi i Stelli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się z tym, Stella nie odejdzie do Czarka między innymi dlatego, że z Piotrem są parą od samego początku i budują sobie zaufanie widzów. Jakby wiedziała, co widzowie sądzą na temat ich pary to prędko by biegła do Czarka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 08:11   #1425
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Ja to jestem mega pozytywnie zaskoczona jak dziewczyny super sie dogaduja i wspieraja w tej edycji. Ani w HP ani w LI w poprzednich edycjach czegos takiego nie bylo, to jest po prostu swietne! A juz Caroline to jest zloto, bardzo bym chciala miec takie przyjaciolki.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 09:30   #1426
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Stella powinna wybrać Czarka ale jestem pewna że zostanie przy Piotrze to chyba taki typ, że jest przyzwyczajona do ustawiania jej

Kurcze, szkoda mi tych nowych chłopaków, laski zamiast się bawić to ich olewają i płaczą bo rozłąka na 3 dni �� dobrze Ania powiedziała że one chociaż mają za kim tęsknić a ona nie ma nikogo ale próbuje się fajnie bawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Najlepsza jest Angela, zakochana po 12h, myślałam że chociaż ona bardziej stąpa po ziemi �� chociaż coś czuję że Arsen może pobawić się w casa amor a potem wybrać Angelę jak gdyby nigdy nic. Gorzej jak pokaza dziewczynom urywki z tego co tam się dzialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To by było dobre jakby pokazali co się działo za plecami dziewczyn. Może przestałaby tak rozpaczać
Przypomniała mi się histeria Moniki o Franka :P
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 12:19   #1427
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Ja mam wrażenie że one tak rozpaczają bo właśnie zdają sobie sprawę z tego co się tam może dziać. A co do Angeli to wydaje mi się że ona się nie tyle zakochała co po prostu Arsen jest jedynym facetem który spełnia jej duże oczekiwania. Czyli że po prostu jest przystojny. Pozostali faceci jej się nie podobają i wie że Arsen jest jej jedyną szansą na bycie w programie. Bo inaczej musiałaby być z kimś kto jej się nie podoba a to jak widać nie wchodzi w grę.
Niezłe że w zajawkach pokazywali że Arsen się całuje z kimś a później okazało się że to tylko gra. On też ma duże oczekiwania co do lasek z tego co widać. A że żadna z dziewczyn w casa amor nie jest ładniejsza od Angeli to może tak być że do niej wróci. Oni tam mówili że co się działo w casa amor zostaje w casa amor. Nie wiem czy czasem nie jest tak że oni się tam tak bawią bo są święcie przekonani że właśnie tak będzie. I że to się nie wyda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 12:41   #1428
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Love Island Polska

Arsen i tak wie że nie ma szans na wygraną więc pewnie stawia na dobrą zabawę i tyle w sumie jeśli będzie chciał zostać jak najdłużej to bezpieczniej będzie mu wybrać nowa Natalie bo jeśli wybierze Angelę a ona kogoś nowego to Arsen odpadnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 12:51   #1429
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Arsen i tak wie że nie ma szans na wygraną więc pewnie stawia na dobrą zabawę i tyle w sumie jeśli będzie chciał zostać jak najdłużej to bezpieczniej będzie mu wybrać nowa Natalie bo jeśli wybierze Angelę a ona kogoś nowego to Arsen odpadnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak. W sumie racja. Arsen widzi że jak ktoś już ma szansę zostać do końca to te pary które są razem od początku. Więc zostaje mu się pobawić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-26, 12:52   #1430
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Stella powinna wybrać Czarka ale jestem pewna że zostanie przy Piotrze to chyba taki typ, że jest przyzwyczajona do ustawiania jej

Kurcze, szkoda mi tych nowych chłopaków, laski zamiast się bawić to ich olewają i płaczą bo rozłąka na 3 dni �� dobrze Ania powiedziała że one chociaż mają za kim tęsknić a ona nie ma nikogo ale próbuje się fajnie bawić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Najlepsza jest Angela, zakochana po 12h, myślałam że chociaż ona bardziej stąpa po ziemi �� chociaż coś czuję że Arsen może pobawić się w casa amor a potem wybrać Angelę jak gdyby nigdy nic. Gorzej jak pokaza dziewczynom urywki z tego co tam się dzialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka ja bym była szczęśliwa jakby Stella poszła po rozum do głowy i wybrała Czarka. Chciałabym zobaczyć minę PiotrKA, to by było coś! Dziewczyny dobrze Stelli mówią, ja widzę to samo, a one są tam na miejscu to na pewno zauważają więcej. Caroline dobrze powiedziała. Fajna z Niej babka!

Mam tak samo. Szkoda mi tych facetów. Wydają się spoko. Mogłyby chociaż normalnie rozmawiać, a nie.. leżą w swoich stadach i ciężko się do nich wbić.

Z Angelą hit. Mogliby pokazać dziewczynom urywki co tam się działo i odwrotnie. To by było dobre posunięcie! a w innym wypadku chłopaki pewnie pójdą za hasłem ,,co jest w Casa Amor zostaje w Casa Amor'' i po prostu pominą temat, że Arsen całował się z Natalią i jakieś inne ,,pikantne'' kwestie, które mogą się jeszcze wydarzyć.


Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, Stella nie odejdzie do Czarka między innymi dlatego, że z Piotrem są parą od samego początku i budują sobie zaufanie widzów. Jakby wiedziała, co widzowie sądzą na temat ich pary to prędko by biegła do Czarka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, ale widzowie dali już trochę do zrozumienia co o tym myślą - tym komentarzem na ig ,,bawi się Jej uczuciami jak dziecko klockami''.. ja myślę, że nawet jakby napisali, że Piotr sprawia wrażenie pasywnego agresora to Ona wypiera z siebie te rzeczy kierując się.. nie wiem czym
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-03-26 o 12:53
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 13:06   #1431
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Mnie się wydaje, że Arsen i tak wybierze Angele, a tam będzie się dobrze bawił.

DObrze by było gdyby pokazali Dziewczynom urywki. Zresztą smiesznie to wyglada, one siedza i przezywaja, a tamci nie traca czasu. No moze nie wszystkie. I bardzo spodobala mi sie postawa Piotrkow, a juz szczegolnie tego Piotrka od Walerii.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 13:12   #1432
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

Z Angelą hit. Mogliby pokazać dziewczynom urywki co tam się działo i odwrotnie. To by było dobre posunięcie! a w innym wypadku chłopaki pewnie pójdą za hasłem ,,co jest w Casa Amor zostaje w Casa Amor'' i po prostu pominą temat, że Arsen całował się z Natalią i jakieś inne ,,pikantne'' kwestie, które mogą się jeszcze wydarzyć.
ja liczę na to
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 22:01   #1433
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Love Island Polska

Zastanawiam sie kto jest sponsorem ubran w programie, sa straszne (albo ja sie totalnie nie znam na modzie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 22:20   #1434
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Love Island Polska

To raczej ciuchy uczestników oprócz niektórych strojów kąpielowych. A co konkretnie masz na myśli? Dla mnie większość ciuchów dziewczyn wygląda spoko 🤷

Maciek jest straszny... Jeszcze wypił dziewczynie zostawionego szampana, ale obciach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 22:53   #1435
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Love Island Polska

Ze niekorzystne te ubrania na mega zgrabnych dziewczynach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 23:01   #1436
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Love Island Polska

Sandra ma dla mnie budowę ciała 12latki, nie podoba mi się totalnie.

Maciek mnie rozlozyl na lopatki dziś tym wychlaniem szampana, zresztą też tym że łapie się każdej dziewczyny, na siłę. Błazen;p

Stella przy Czarku jest super, chciałabym żeby się sparowali, ale nie wierzę że tak się stanie. Jest chociaż szansa, że wtedy Anka weźmie Czarka i on zostanie, fajny jest

Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu za każdym razem nos arsena świeci się mu jak psu jajca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 23:18   #1437
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Love Island Polska

tak sobie was podczytuje, ale dziś już nie wytrzymam i musze, bo się uduszę ... cos napisać
mam ciary żenady jak patrzę i słucham Maćka :brzyda l:
jak nie wyżre resztek kolacji na randce to wychleje szampana biednej dziewczynie

Juz nie wspomnę o rozmowach z dziewczynami, jak na rozmowie kwalifikacyjnej bez utrzymania poziomu w dodatku
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 06:55   #1438
ZofiaJoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 219
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Sandra ma dla mnie budowę ciała 12latki, nie podoba mi się totalnie.

Maciek mnie rozlozyl na lopatki dziś tym wychlaniem szampana, zresztą też tym że łapie się każdej dziewczyny, na siłę. Błazen;p

Stella przy Czarku jest super, chciałabym żeby się sparowali, ale nie wierzę że tak się stanie. Jest chociaż szansa, że wtedy Anka weźmie Czarka i on zostanie, fajny jest

Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu za każdym razem nos arsena świeci się mu jak psu jajca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie. Z tym nosem coś jest nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Muszę obejrzeć wczorajszy odcinek bo aż jestem ciekawa co ten Maciek nawywijał. On jest naprawdę beznadziejny. A co gorsze uważa się za niewiadomo kogo. No w każdej dziewczynie mu coś nie pasuje chociaż np. Ania była dla niego aż za ładna i za mądra. A sam nie da sobie nawet powiedzieć że ciągle śpi. I zrobił o to mega wielką awanturę Zerze. A teraz udaje wielkiego luzaka i szuka na siłę laski która z nim będzie. Pewnie żeby pokazać dziewczynom w willi że sobie kogoś znalazł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZofiaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 07:24   #1439
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
To raczej ciuchy uczestników oprócz niektórych strojów kąpielowych. A co konkretnie masz na myśli? Dla mnie większość ciuchów dziewczyn wygląda spoko 🤷

Maciek jest straszny... Jeszcze wypił dziewczynie zostawionego szampana, ale obciach
Też mi się wydaje, że to ubrania uczestników. Pamiętam jak kiedyś mi mignęło po emisji pierwszego sezonu na instastory Moniki kilka filmików o tym jakie ubrania zabrała do programu, skąd są itd.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-27, 08:49   #1440
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Love Island Polska

Przynajmniej Sandra się poznała na Maćku, nie mam słów na niego plus dla niej że nie chce na siłę przejść dalej z byle kim

Laura mnie zaskoczyła tym czym się zajmuje, w końcu nie tylko blogerka/modelka a Maćka z tego co wymienila najbardziej Zainteresowały teledyski 🤣 daremny on jest. A Laura z buzi troszkę mi przypomina Julie z poprzedniej edycji

Jak dla mnie Ania powinna wybrać tego Mateusza z czarnymi oczami, wydaje się mega miły i normalny! Chociaż jakby wzięła Czarka a Stella Piotrka to byłaby drama. Dziwi mnie że Ania w ogóle startuje do Czarka skoro widzi że Stella jest jego numerem 1.

Piotr od Stelli trzeba przyznać że się zachowuje fair w casa amor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.