Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-15, 11:21   #451
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:25   #452
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;84187536]Treść usunięta[/QUOTE]Ja ją całkiem lubię, obecnie w głębszych szufladach mam pielęgnację, buteleczki ładnie mi stoją, ale mam powkładane przegródki. Bez nich pewnie by się przewracało.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:27   #453
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zamawiałam, bez problemów, bez purchaw
Super, dziękuję wzięłam drying lotion z Mario Badescu i zauważyłam, że gdybym zamiast na lookfantastic zamówiła maskę Joico u nich, to zaoszczędziłabym 30zł
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;84186976]Treść usunięta[/QUOTE]

ale ładnie
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:33   #454
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

S odpisała mi, że paletki będą jeszcze dostępne ale dopiero za jakiś czas. Mam nadzieję, że Mrowinie uda się capnąć dla mnie stacjonarnie jedną. Będzie prezent na jutrzejszą 11 rocznicę ślubu
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 11:37   #455
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Ja mam Malm i mnie odpowiada.
To, że szuflada nie wysuwa się do końca to żaden problem jak dla mnie, ale w toaletce trzymam tylko część kolorówki, tą najczęściej używaną. Reszta pochowana po pudłach.

A konieczność przykręcania do ściany? Nieprzykręcona też bardzo stabilnie stoi, nie telepie się, nie kołysze.
Ale wiadomo, dla bezpieczeństwa zwłaszcza mając dzieci, zwierzęta, itp. lepiej przykręcić.
Choć moim zdaniem w innych wypadkach nie jest to konieczne.
Gdyby nie dzieci, sama bym nie przykręcała.
Jak na moje potrzeby super. I cena przystępna.

wymiar 62
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2018-06-15 o 11:39
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 12:22   #456
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ja mam Malm i mnie odpowiada.
To, że szuflada nie wysuwa się do końca to żaden problem jak dla mnie, ale w toaletce trzymam tylko część kolorówki, tą najczęściej używaną. Reszta pochowana po pudłach.

A konieczność przykręcania do ściany? Nieprzykręcona też bardzo stabilnie stoi, nie telepie się, nie kołysze.
Ale wiadomo, dla bezpieczeństwa zwłaszcza mając dzieci, zwierzęta, itp. lepiej przykręcić.
Choć moim zdaniem w innych wypadkach nie jest to konieczne.
Gdyby nie dzieci, sama bym nie przykręcała.
Jak na moje potrzeby super. I cena przystępna.

wymiar 62
AnulaQa, dziękuję za wymiar i opinie

znalazłam filmik, jak odblokować szufladę
https://www.youtube.com/watch?v=7veqmzaYe8k
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 12:31   #457
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Witajcie

Od razu za wszystkie zakupy.

Ja też jestem posiadaczką toaletki malm i jestem w miarę zadowolona. Choć nie powiem szuflada mogłaby być trochę głębsza i lepiej się wysuwać. Ja czasami mam też taki problem, że szuflada nie chce mi się do końca domknąć, dopiero jak ją trochę siła wcisnę to zamyka się jak trzeba.

Dotarły moje maczki z Goodbyes, za to zamówienie z Orsay całe zwróciłam. Popełniłam tylko małe zamówienie w Sephorze i więcej grzechów nie pamiętam

Na stronie Cult beauty pojawił się puder sypki od Hudy, choć na razie można się tylko zapisać do listy oczekujących.
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 13:40   #458
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Mam Malm, ale dla mnie ta szuflada jest za mała. Właśnie się rozglądam nad komoda z szufladami, będę chyba brała też z tej serii w Ikei.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 13:51   #459
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Jaki jest stacjonarnie kod dla goldow?
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 13:53   #460
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 14:01   #461
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez mrowina Pokaż wiadomość
jaki jest stacjonarnie kod dla goldow?

442753
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 14:02   #462
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Dziękuję. Czy goldy też są dzielone na tury ze zniżkami? Bo nie mam rabatu na koncie i na infolinii właśnie sie dowiedziałam ,że nie wszystkie goldy mają vipy w tym samym czasie.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 14:05   #463
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Dziękuję. Czy goldy też są dzielone na tury ze zniżkami? Bo nie mam rabatu na koncie i na infolinii właśnie sie dowiedziałam ,że nie wszystkie goldy mają vipy w tym samym czasie.

Tak jest właśnie, też partiami to leci, podaj moje imię i nazwisko albo nr karty i wejdzie rabat
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 14:19   #464
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
o problemie szuflady słyszałam... kojarzę, że na yt jest filmik, który wyjaśnia jak tą szufladę "odblokować", ale nie potrafię teraz znaleźć...



mnie będzie służyła jako toaletka, ale spr możliwość założenia nogi na nogę, dzieki za spostrzeżenie wolę uniknąć przytwierdzania do ściany, może jakieś przyssawki na początek wystarczą... liczę też, że tą szufladę uda się jakoś "odblokować"



zmierz proszę, będę wdzięczna zastanawiam się czy uda mi się ewent. coś pod nią zmieścić, malutką komodę czy coś, aby optymalnie wykorzystać miejsce



też planuję obok komodę, ale mam okno na wysokości 110cm, więc komoda będzie niższa - metr wysokości
jeszcze muszę pomyśleć nad lustrem, jakie chcę... i czy z oświetleniem czy bez
Irmina, masz śliczny, kobiecy kącik coś podobnego chciałabym osiągnąć :aha: fajny futrzak na krześle. Zapomniałam, że jeszcze krzesło jest potrzebne
Żeby szyba się nie suwala w komplecie są takie małe gumowe nie wiem jak to nazwać przyssawki? Nakleja się je na blat a na to szyba. Nie suwa się nic. Nie wygląda to za pięknie ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 14:34   #465
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Jak coś to przeczytałam gdzies dzisiaj, ze letni bronzer MJ wchodzi do stałej własnie, wiec jak ktoś jeszcze nie kupił, to nie bedzie problemu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 16:37   #466
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Witajcie

Od razu za wszystkie zakupy.

Ja też jestem posiadaczką toaletki malm i jestem w miarę zadowolona. Choć nie powiem szuflada mogłaby być trochę głębsza i lepiej się wysuwać. Ja czasami mam też taki problem, że szuflada nie chce mi się do końca domknąć, dopiero jak ją trochę siła wcisnę to zamyka się jak trzeba.

Dotarły moje maczki z Goodbyes, za to zamówienie z Orsay całe zwróciłam. Popełniłam tylko małe zamówienie w Sephorze i więcej grzechów nie pamiętam

Na stronie Cult beauty pojawił się puder sypki od Hudy, choć na razie można się tylko zapisać do listy oczekujących.
No tak zasuwa się ją jakby na dwa razy.
Albo raz z buta.

Co do głębokości to też mi trochę przeszkadza a to dlatego, że traktuję toaletkę także jako biurko i choć blat relatywnie długi to dość wąski . Laptop, myszka, lustro, pudło z Sephory, notes, herbata... no i miejsca na obiad brakuje.

Ale generalnie jestem zadowolona.



Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak coś to przeczytałam gdzies dzisiaj, ze letni bronzer MJ wchodzi do stałej własnie, wiec jak ktoś jeszcze nie kupił, to nie bedzie problemu.
O! To super!
Bo chciałam.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 17:04   #467
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Nie wiecie co z tą White paletą czekoladową Too Faced.
Na stronie S. nie ma.
To limitka była?
Eeeee... bo ja ją chciałam kupić... jak się odkuję.
No i się odkułam, a palety nie ma.
Która to? Mogę Ci sprawdzić we francuskiej S
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 17:37   #468
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;84186976]Treść usunięta[/QUOTE]








a ja odebrałam Kontigo, wszystko ok, nic nie pomieszali
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 18:35   #469
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Hej

Dziewczyny, szukam inspiracji

Mam możliwość urządzenia sobie damskiego kącika, tj. toaletka, komoda, itp. ale zupełnie nie mam pomysłu, jak miałoby to wyglądać... Chciałabym, aby było kobieco i praktycznie Chodzi mi o meble, przy których będę wykonywała makijaż, przechowywała związane z tym rzeczy oraz inne drobiazgi. Styl nowoczesny i przytulny. Od razu zaznaczę, że ciuchów, itp. tam nie będzie.

Macie jakieś zdjęcia, linki, spostrzeżenia/pomysły/marzenia odnośnie idealnej toaletki?
Będę wdzięczna za każdą pomoc i inspirację, bo w grę wchodzi także robienie mebli na wymiar
Zainstaluj sobie aplikacje Pinterest. Jest tam sporo różnych kategorii, w tym wnętrza, które są bardzo inspirujące

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-15, 19:01   #470
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
super


Dzień dobry


Polska gola aeeejaejao
Polska gola aeeejaejao
aeeejaejao


Ćwiczycie już? Ja tak. Z moimi umiejętnościami wokalnymi dużo lepiej i tak nie będzie, ale praktyka czyni mistrzem :tak:

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
dziękuję, spojrzę

Dotąd jakoś nie brałam toaletki Malm z Ikei pod uwagę, bo wydawała mi się niezadowalająca, ale poglądałam jej zdj w necie z szufladą załadowaną kosmetykami i kurczę, całkiem pojemna jest Dodatkowo pasowałaby mi stylem, szklany blat wydaje się praktyczny, no i cena jest niewatpliwym plusem

Ma któraś z Was toaletkę Malm? Czy jesteście z niej zadowolone?
Czy możecie mi podać, ile cm jest od podłogi do dołu szuflady (jak na zdj)?
Mam i jestem zadowolona z niej bardzo. Nic mi nie lata, szyba się trzyma a szufladę prawie sama przerobiłam. To znaczy rozwaliłam toaletkę a jak nie dałam rady to wołałam heeeeelp do tz bo nie miałam siły żeby odgiąć coś tam ale mi pomógł i było ok.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 20:37   #471
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Odebrałam zamówiony wczoraj zestaw Filorga dla mamy. Matko i córko, w jakim to pudle przyszło Zmieściły by się chyba wszystkie koty z wątku
Jutro zrobię fotę
A i w gratisie była torba, którą Korinka wygrała w konkursie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 20:42   #472
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Nie wiem co z moja paczką z cult beauty .... od 11 status
HELD AT LOCAL BRANCH/COLLECTION POINT - CONSIGNEE NOTIFIED

I ani widu ani słychu paczki.... a idzie od 3 czerwca
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 20:58   #473
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Odebrałam zamówiony wczoraj zestaw Filorga dla mamy. Matko i córko, w jakim to pudle przyszło Zmieściły by się chyba wszystkie koty z wątku
Jutro zrobię fotę
A i w gratisie była torba, którą Korinka wygrała w konkursie
Na plazy torba spisała sie idealnie !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 21:01   #474
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Na plazy torba spisała sie idealnie !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przetestuję za 2,5 miesiąca
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 21:12   #475
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Dziewczyny jest jakiś kod do Zalando?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-15, 22:14   #476
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Witajcie

Od razu za wszystkie zakupy.

Ja też jestem posiadaczką toaletki malm i jestem w miarę zadowolona. Choć nie powiem szuflada mogłaby być trochę głębsza i lepiej się wysuwać. Ja czasami mam też taki problem, że szuflada nie chce mi się do końca domknąć, dopiero jak ją trochę siła wcisnę to zamyka się jak trzeba.

Dotarły moje maczki z Goodbyes, za to zamówienie z Orsay całe zwróciłam. Popełniłam tylko małe zamówienie w Sephorze i więcej grzechów nie pamiętam

Na stronie Cult beauty pojawił się puder sypki od Hudy, choć na razie można się tylko zapisać do listy oczekujących.
Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Mam Malm, ale dla mnie ta szuflada jest za mała. Właśnie się rozglądam nad komoda z szufladami, będę chyba brała też z tej serii w Ikei.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Żeby szyba się nie suwala w komplecie są takie małe gumowe nie wiem jak to nazwać przyssawki? Nakleja się je na blat a na to szyba. Nie suwa się nic. Nie wygląda to za pięknie ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Zainstaluj sobie aplikacje Pinterest. Jest tam sporo różnych kategorii, w tym wnętrza, które są bardzo inspirujące

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość



Mam i jestem zadowolona z niej bardzo. Nic mi nie lata, szyba się trzyma a szufladę prawie sama przerobiłam. To znaczy rozwaliłam toaletkę a jak nie dałam rady to wołałam heeeeelp do tz bo nie miałam siły żeby odgiąć coś tam ale mi pomógł i było ok.
Dziewczyny, bardzo Wam wszystkim dziękuję za wszelkie opinie itp odnośnie toaletki jakiś taki wstępny projekt mam już w głowie
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-16, 05:13   #477
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Żeby szyba się nie suwala w komplecie są takie małe gumowe nie wiem jak to nazwać przyssawki? Nakleja się je na blat a na to szyba. Nie suwa się nic. Nie wygląda to za pięknie ale cóż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te przyssawki to o kant stołu rozbić. Mnie szyba z nimi jeździła, odklejały się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-16, 07:13   #478
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Te przyssawki to o kant stołu rozbić. Mnie szyba z nimi jeździła, odklejały się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ok.
Misiek montował!
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-16, 07:19   #479
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
U mnie ok.
Misiek montował!
Ja sama montowałam i też ok . Nawet jak przecieram pod szybą to muszę położyć ją równo bo później nie da się przesunąć.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-16, 08:08   #480
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

dzień dobry


piękna sobota czyż nie?


Oliwia jesteś? udało mi się pobrać kot do Philipsa więc wyślę Ci na priv może jeszcze Ci się przyda
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-24 19:20:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.