Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-28, 08:58   #4081
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4153838 8] Witajcie dziewczyny

jakie plany na dziś? Ja zaraz zjem śniadanko, ogarnę się, potem z mamą na zakupy jadę, bo szukamy prezentu dla dziadka na urodziny

A w ogóle to zapomniałam Wam powiedzieć, osiągnęłam mój cel Ważę 55kg w ciuchach . U TŻ się ważyłam. Jego waga zgadzała się z tą z takiej bajeranckiej z siłowni, więc jest 99,9% szansy, że moja też by była. Tylko nie wiem jak do tego doszło Robię w domu te wibromasaże, miałam WF i dużo chodzę. To tyle [/QUOTE]

Ja teraz się obijam i nadrabiam Greysów, a po południu jadę na działkę sprzątać. Miałam wybrać się do Rosmanna, bo część kosmetyków zostawiłam w Krakowie i nawet szamponu do włosów tutaj nie mam, ale pogoda niezbyt ciekawa, więc chyba dziś odpuszczę.

A ile ważyłaś wcześniej?

Respiro, podcinałaś włosy?

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2013-06-28 o 09:00
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 09:08   #4082
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Respiro, moim zdaniem to możliwe przez to, że tyle byłaś chora. Jednak jak się ciągle jest przeziębionym i organizm jest taki osłabiony, to łatwo schudnąć

Lexie, tym większy mój podziw skoro Twój TŻ pracuje tak nieregularnie Trzymajcie tak dalej ! Świetnie, że razem się wzajemnie motywujecie

Mój TŻ od 2 dni w USA
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 09:14   #4083
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
A ile ważyłaś wcześniej?

Respiro, podcinałaś włosy?
58kg
Nom, ścięłam już trochę czasu minęło. Niedługo znów idę na -5cm, bo strasznie suche końce, te resztki farbowane
Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Respiro, moim zdaniem to możliwe przez to, że tyle byłaś chora. Jednak jak się ciągle jest przeziębionym i organizm jest taki osłabiony, to łatwo schudnąć

Mój TŻ od 2 dni w USA
w sumie możliwe

No proszę, niech Ci coś fajnego przywiezie. Ja na wakacjach za granicą będę starać się okazyjnie podkład kupić
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 09:16   #4084
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Każdy się mnie pyta, co mi przywiezie
Powiedziałam TŻ żeby mi kupił jakieś perfumy, ubrania i co mu przyjdzie do głowy, nie będę wybrzydzać

Ten podkład, za który zapłaciłaś tyle ostatnio ?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 09:49   #4085
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Każdy się mnie pyta, co mi przywiezie
Powiedziałam TŻ żeby mi kupił jakieś perfumy, ubrania i co mu przyjdzie do głowy, nie będę wybrzydzać

Ten podkład, za który zapłaciłaś tyle ostatnio ?
, Bobbi brown mineral make up tam kosztuje ponad 1/3 mniej( w USA). U nas 195zł, u nich 39$, a to niecałe 130zł

ach przepraszam, biorąc cenę 130zł jako 100%, to u nas 150% za ten sam produkt musisz zapłacić.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

aktualizacja włosowa, jak widać miałam warkocz na noc zapleciony
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=159229

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Uwielbiam! http://pinterest.com/kassidywynne/ev...asual-outfits/

Edytowane przez 1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Czas edycji: 2013-06-28 o 09:23
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 09:53   #4086
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

No tak, ubrania markowe też mają tam taniej
Ooo, przyda się inspiracja
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 10:01   #4087
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4153919 3]Uwielbiam! http://pinterest.com/kassidywynne/ev...asual-outfits/ [/QUOTE]

Ranisz me serce
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 10:41   #4088
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Laski, zmierzyłam się Miałam wcześniej 66,5 cm w talii, a teraz mam 63 Jak już będę mogła ćwiczyć po usuwaniu ósemki to zabieram się za siebie żeby nie stracić efektów
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 10:54   #4089
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Laski, zmierzyłam się Miałam wcześniej 66,5 cm w talii, a teraz mam 63 Jak już będę mogła ćwiczyć po usuwaniu ósemki to zabieram się za siebie żeby nie stracić efektów
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 16:49   #4090
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Laski, zmierzyłam się Miałam wcześniej 66,5 cm w talii, a teraz mam 63 Jak już będę mogła ćwiczyć po usuwaniu ósemki to zabieram się za siebie żeby nie stracić efektów
wow :brawo: jak to zrobiłaś? kręciłaś hh?
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 16:54   #4091
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Dzięki

Sama nie wiem jak. Ćwiczyłam brzuch siłowo (Mel B, Ab. Ripper. Tummy Tuck z Brazil Butt Lift - naprzemiennie, nie wszystko na raz) oraz w workoutach Jillian, które są bardziej nastawione na spalanie niż budowanie mięśnia i trochę też kręciłam HH Ćwiczyłam całe ciało, więc trudno mi powiedzieć, które ćwiczenia zadziałały. Ale w czerwcu się trochę obijałam i koniecznie muszę wrócić do ćwiczeń żeby teraz nie przytyć
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 18:33   #4092
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Laski, zmierzyłam się Miałam wcześniej 66,5 cm w talii, a teraz mam 63 Jak już będę mogła ćwiczyć po usuwaniu ósemki to zabieram się za siebie żeby nie stracić efektów
Gratuluję

Kupiłam dzisiaj nowego shape'a i właśnie przejrzałam nową płytkę tym razem ćwiczenia prowadzi facet i po jakimś czasie ściąga koszulkę jest na co popatrzeć
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 20:57   #4093
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Gratuluję

Kupiłam dzisiaj nowego shape'a i właśnie przejrzałam nową płytkę tym razem ćwiczenia prowadzi facet i po jakimś czasie ściąga koszulkę jest na co popatrzeć
Brzmi zachęcająco

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Ta praca, której miałam się podjąć na wakacje, jednak nie wypali Okazało się, że jednak nie potrzebują nikogo dodatkowego na wakacje
Nie wiem co teraz, chyba poszukam czegoś na weekendy żeby sobie po prostu zarobić na swoje wydatki
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:23   #4094
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Ta praca, której miałam się podjąć na wakacje, jednak nie wypali Okazało się, że jednak nie potrzebują nikogo dodatkowego na wakacje
Nie wiem co teraz, chyba poszukam czegoś na weekendy żeby sobie po prostu zarobić na swoje wydatki

Mnie też się wszystko pochrzaniło, miałam dwie opcje na wakacje, a teraz jestem bez żadnej
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 21:46   #4095
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość

Mnie też się wszystko pochrzaniło, miałam dwie opcje na wakacje, a teraz jestem bez żadnej
A co się stało?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:10   #4096
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
A co się stało?
Aaa, miałam zostać w Krk, ale wyszło, że nie mogę być w mieszkaniu wynajmowanym w lipcu, mama chciała mnie zabrać za granicę, ale tam też problem jest z mieszkaniem i prawdopodobnie zawaliłam jeden egzamin, więc na wrzesień musiałabym wrócić i się nie opłaca
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:22   #4097
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Aaa, miałam zostać w Krk, ale wyszło, że nie mogę być w mieszkaniu wynajmowanym w lipcu, mama chciała mnie zabrać za granicę, ale tam też problem jest z mieszkaniem i prawdopodobnie zawaliłam jeden egzamin, więc na wrzesień musiałabym wrócić i się nie opłaca
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:26   #4098
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Ja cały czas mam nadzieję, że będę mogła wrócić do Krakowa i będę miała tam pracę dość dobrze płatną, bo za 600 zł też nie opłaca mi się tam siedzieć, bo po opłaceniu mieszkania nie wystarczy mi nawet na życie, nie mówiąc już o odłożeniu paru groszy
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:31   #4099
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja cały czas mam nadzieję, że będę mogła wrócić do Krakowa i będę miała tam pracę dość dobrze płatną, bo za 600 zł też nie opłaca mi się tam siedzieć, bo po opłaceniu mieszkania nie wystarczy mi nawet na życie, nie mówiąc już o odłożeniu paru groszy
A rozglądasz się już za czymś?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 22:42   #4100
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
A rozglądasz się już za czymś?
Wysyłałam CV gdy miałam zostać na lipiec w krk, teraz przystopowałam, bo nawet nie mogłabym pojechać na rozmowę, ale cały czas śledzę gumtree i jobble. Ja nie chcę pracy w barze, knajpie, restauracji, bo ja się do czegoś takiego nie nadaję, a takich ofert jest najwięcej. Chciałabym dostać się do jakiejś sieciówki, wiem, że zarobki najwyższe nie są, ale to jest praca którą mogłabym kontynuować w czasie roku akademickiego.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:48   #4101
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Wysyłałam CV gdy miałam zostać na lipiec w krk, teraz przystopowałam, bo nawet nie mogłabym pojechać na rozmowę, ale cały czas śledzę gumtree i jobble. Ja nie chcę pracy w barze, knajpie, restauracji, bo ja się do czegoś takiego nie nadaję, a takich ofert jest najwięcej. Chciałabym dostać się do jakiejś sieciówki, wiem, że zarobki najwyższe nie są, ale to jest praca którą mogłabym kontynuować w czasie roku akademickiego.
Rozumiem Cię doskonale, bo sama omijam te oferty szerokim łukiem
W sieciówkach zarobki są dość niskie, a w dodatku straszny wyzysk, z tego co opowiadały mi moje koleżanki, ale za to elastyczny grafik i właśnie możliwość kontynuowania pracy w mniejszym wymiarze godzin na rok akademicki Ja chyba też poskładam CV do jakichś sieciówek teraz żeby mnie chociaż na weekendy wzięli Rodzice powiedzieli, że nie muszę zarabiać na utrzymanie, ale żebym chociaż miała na swoje wydatki, więc parę stówek by mi wystarczyło...
Ech, do tej pory zawsze mi się udawało pracować w mało komercyjnych miejscach, ale to przez znajomości Bo albo coś pomagałam u taty w pracy albo jak w ostatnie wakacje pracowałam w chińczyku A teraz znajomości niestety zawiodły

No cóż, trzymam kciuki żebyś znalazła fajną pracę
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:54   #4102
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię doskonale, bo sama omijam te oferty szerokim łukiem
W sieciówkach zarobki są dość niskie, a w dodatku straszny wyzysk, z tego co opowiadały mi moje koleżanki, ale za to elastyczny grafik i właśnie możliwość kontynuowania pracy w mniejszym wymiarze godzin na rok akademicki Ja chyba też poskładam CV do jakichś sieciówek teraz żeby mnie chociaż na weekendy wzięli Rodzice powiedzieli, że nie muszę zarabiać na utrzymanie, ale żebym chociaż miała na swoje wydatki, więc parę stówek by mi wystarczyło...
Ech, do tej pory zawsze mi się udawało pracować w mało komercyjnych miejscach, ale to przez znajomości Bo albo coś pomagałam u taty w pracy albo jak w ostatnie wakacje pracowałam w chińczyku A teraz znajomości niestety zawiodły

No cóż, trzymam kciuki żebyś znalazła fajną pracę
Właśnie, coś za coś Składasz osobiście CV czy przesyłasz przez internet?
Ja mam trochę pieniędzy odłożonych, więc na swoje wydatki mam i rodziców o pieniądze na ubrania czy kosmetyki na szczęście nie proszę, ale chciałabym być choć trochę samodzielna i np żeby oni opłacali mi mieszkanie, a ja życie

No więc trzymam kciuki abyśmy obie coś znalazły i były zadowolone
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 22:59   #4103
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Na razie przez Internet, ale jak będę we Wrocławiu, to złożę dodatkowo osobiście. Działa to bardziej na plus.

Ja miałam nadzieję, że dostanę stypendium naukowe, ale jeśli się przeniosę na inną uczelnię, to i tak mi przepadnie, więc lipa... A jednak zawsze by to było jakieś odciążenie dla rodziców z mojej strony.

No, oby

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Tak w ogóle to masz może konto na lubimyczytać?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 23:05   #4104
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Na razie przez Internet, ale jak będę we Wrocławiu, to złożę dodatkowo osobiście. Działa to bardziej na plus.

Ja miałam nadzieję, że dostanę stypendium naukowe, ale jeśli się przeniosę na inną uczelnię, to i tak mi przepadnie, więc lipa... A jednak zawsze by to było jakieś odciążenie dla rodziców z mojej strony.

Tak w ogóle to masz może konto na lubimyczytać?
Jeśli masz doświadczenie to tak, ale ja nie mam i myślę, że on razu by mi podziękowali

A właśnie stypendium, można się starać będąc na wieczorowych normalnie, tak? ja nie wiem czy się nie będę starać o socjalne, chociaż teoretycznie wg dochodów mi nie przysługuje, co jest śmieszne, bo to jak wygląda to teoretycznie, a jak praktycznie to jak niebo a ziemia, ale spróbować warto.

Nie mam, tzn chyba kiedyś miałam, ale gubiłam się tam, zdecydowanie wolę biblionetkę
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 23:16   #4105
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Jeśli masz doświadczenie to tak, ale ja nie mam i myślę, że on razu by mi podziękowali

A właśnie stypendium, można się starać będąc na wieczorowych normalnie, tak? ja nie wiem czy się nie będę starać o socjalne, chociaż teoretycznie wg dochodów mi nie przysługuje, co jest śmieszne, bo to jak wygląda to teoretycznie, a jak praktycznie to jak niebo a ziemia, ale spróbować warto.

Nie mam, tzn chyba kiedyś miałam, ale gubiłam się tam, zdecydowanie wolę biblionetkę
W sieciówkach często przyjmują osoby bez doświadczenia

Pewnie Po prostu konkuruję razem z dziennymi

Daj spokój, nasze państwo niby takie dobre i kochane, ale już słyszałam o przypadku, gdzie rodzina przekraczała dochód o 1 zł i osoba nie dostała stypendium socjalnego Ja rozumiem, że musiały zostać ustalone pewne granice, ale powinno to mieć jakieś pokrycie z rzeczywistością, jakiś rzeczywisty stan rodzin... Ale starać się zawsze możesz, a nuż będą bardziej życzliwi
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 23:22   #4106
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
W sieciówkach często przyjmują osoby bez doświadczenia

Pewnie Po prostu konkuruję razem z dziennymi

Daj spokój, nasze państwo niby takie dobre i kochane, ale już słyszałam o przypadku, gdzie rodzina przekraczała dochód o 1 zł i osoba nie dostała stypendium socjalnego Ja rozumiem, że musiały zostać ustalone pewne granice, ale powinno to mieć jakieś pokrycie z rzeczywistością, jakiś rzeczywisty stan rodzin... Ale starać się zawsze możesz, a nuż będą bardziej życzliwi
Ale jeśli będą mieli osobę dyspozycyjną równie jak ja ale mającą doświadczenie, to wezmę ją

Rozumiem

Mnie denerwuje jak ludzie, którzy stoją naprawdę dobrze finansowo tak motają w dokumentach, że wychodzi, że nie mają dochodów, bo np rodzice pracują na czarno, albo są pod opieką dziadków i dostają pieniądze, a niektórzy ledwie wiążą koniec z końcem i przekraczają te magiczne 700 zl na osobę jak to jest u mnie na uczelni i muszą sami sobie radzić. Ja nie chcę nikomu zaglądać do portfela, ale osobiście mam koleżankę, która właśnie przez takie matactwo dostaje co miesiąc kasę i się chwali tym jak to ona potrafi się ustawić
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 23:24   #4107
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ale jeśli będą mieli osobę dyspozycyjną równie jak ja ale mającą doświadczenie, to wezmę ją

Rozumiem

Mnie denerwuje jak ludzie, którzy stoją naprawdę dobrze finansowo tak motają w dokumentach, że wychodzi, że nie mają dochodów, bo np rodzice pracują na czarno, albo są pod opieką dziadków i dostają pieniądze, a niektórzy ledwie wiążą koniec z końcem i przekraczają te magiczne 700 zl na osobę jak to jest u mnie na uczelni i muszą sami sobie radzić. Ja nie chcę nikomu zaglądać do portfela, ale osobiście mam koleżankę, która właśnie przez takie matactwo dostaje co miesiąc kasę i się chwali tym jak to ona potrafi się ustawić
Brak słów

Patrzę właśnie na datę i... mam 5. rocznicę z TŻ Trochę mi smutno, że nie spędzimy jej razem Ale z drugiej strony jeszcze na pewno wiele rocznic przed nami
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-28, 23:30   #4108
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Brak słów

Patrzę właśnie na datę i... mam 5. rocznicę z TŻ Trochę mi smutno, że nie spędzimy jej razem Ale z drugiej strony jeszcze na pewno wiele rocznic przed nami
Łoł, gratulacje! Szczęścia, miłości i wytrwałości Wam życzę! Kurcze, 5 lat, kupa czasu
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 00:00   #4109
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Odp: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Dziękuję, aż mi miło Nawet nie wiem kiedy zleciało

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 07:29   #4110
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Odp: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Laski, zmierzyłam się Miałam wcześniej 66,5 cm w talii, a teraz mam 63 Jak już będę mogła ćwiczyć po usuwaniu ósemki to zabieram się za siebie żeby nie stracić efektów
no to ładnie
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Gratuluję

Kupiłam dzisiaj nowego shape'a i właśnie przejrzałam nową płytkę tym razem ćwiczenia prowadzi facet i po jakimś czasie ściąga koszulkę jest na co popatrzeć
uuuuuuuuu

hej
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.