Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-04, 11:27   #1
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924

Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :)


Hey Galllsss

Potrzebna jest mi wasza pomoc Czy ktoras z was sie orientuje gdzie w Krakowie jest jakis dobry sklep z akcesoriami fryzjerskimi - glownie chodzi o zestawy do przedluzania wlosow - CLIP IN... Wybieram sie w tym tygodniu do Krakowa, w sobote mam wesele i chcialabym nabyc jakies nowe wloski, bo te ktore na codzien uzywam sa juz troszke zuzyte Czy w Galerii Krakowskiej uda mi sie cos znalezc?

Bede bardzo wdzieczna za pomoc!

Cinderella Girl

x
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 19:28   #2
paullinanh
Zadomowienie
 
Avatar paullinanh
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków N-H
Wiadomości: 1 595
Dot.: Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :)

z tego co kojarzę w Galerii Krakowskiej nie bardzo
Wiem że dosyć dobrze zaopatrzony sklep fryzjerski mieści się koło placu handlowego Tomex w Nowej- Hucie i tam mają praktycznie wszystko
paullinanh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 19:46   #3
Jioanna
Rozeznanie
 
Avatar Jioanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 558
Dot.: Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :)

Cytat:
Napisane przez paullinanh Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę w Galerii Krakowskiej nie bardzo
Wiem że dosyć dobrze zaopatrzony sklep fryzjerski mieści się koło placu handlowego Tomex w Nowej- Hucie i tam mają praktycznie wszystko

Tak, ten sklep znajduje się nieopodal Carrefoura w Czyżynach Ale znajdziesz tam głównie specyfiki, które mogą pomóc w pielęgnacji przedłużanych/dopinanych włosów, a nie same włosy (nie wliczając peruk)

Co do galerii krakowskiej sprawa wygląda tak- osobiście nie rozglądałam się tam za salonami z akcesoriami fryzjerskimi ani salonami urody (ogólnie za sklepami gdzie można kupić takie włosy) ze względu na cenę oferowany usług tudzież produktów. Galeria jest olbrzymia, sklepów jest multum, oferują sporo kosmetyków, nie zaszkodzi zapytać się w jakimś salonie fryzjerskim, choć jeżeli się już jakieś znajdą to z pewnością są to astronomiczne kwoty. Na Twoim miejscu zamówiłabym włosy z allegro Jeżeli jednak upierasz się na zakupie w Krakowie, poszperaj w internecie "włosy clip on Kraków". Dużo kosmetyczek oferuję dopinanie włosów, więc na pewno sprzedają je także bezpośrednio klientowi.
__________________
Nie zależy mi na sławie,chcę być tylko doskonała. Marilyn Monroe

o4.11.2007. <3



Jioanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 11:40   #4
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :)

hmm.. ja sie raczej gdzies po centrum bede krecic i na Hute to mi nie po drodze :/ mysle, ze musi cos gdzies byc, bo to teraz jest bardzo popularne. Szukalam juz wczoraj w internecie, ale kompletnie nic wiec zdecydowalam sie tutaj napisac. Trafilam tylko na jeden odnosnik na ulicy Sikorskiego, ale gdzie to, czy to blisko cientrum, to bede musiala na mapie sprawdzic... W Rzeszowie sa wiec wydaje mi sie, ze na bank powinny byc gdzies w Krk - bede szukac...

Tak czy inaczej, dzieki za pomoc
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 16:22   #5
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :)

w Krakowie wlosy na clipach mozna dostac (jest ich tam spory wybor) na ulicy rownoleglej do ul pilsudzkiego ktora jest przecznica ulicy podwale, wszytskie te ulice sa niedaleko rynku, musisz sie zatryzmac na przytsnaku teatr bagatela i na nogach potem szukac ulicy...powodzenia
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 20:51   #6
edziusiaxD
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :)

Gdzie można kupić w Rzeszowie i w jakich cenach te clipy?
edziusiaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 21:14   #7
Jezzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :)

Stary temat ale nie znalazłam bardziej aktualnego. Mianowicie marzy mi się grzywka...ale żaden fryzjer nie bardzo chce się podjąć u mnie takiego obcięcia. Mam kręcone włosy, które prostuję...ponoć niewysokie czoło. No a mnie korci prosta grzywka od dawna.....Rozumiem racje fryzjerów + wiem, ze wolno rosną mi włosy. Wpadłam na pomysł zakupu grzywki clip in on W razie "W" nie będzie trzeba zapuszczać
I tu się pojawia moje pytanie, gdzie można kupić takie grzywki w Krakowie, najlepiej wykonane z włosów naturalnych??

Na allegro trochę tego jest....ale jak dobrać odcień? Nie farbuję włosów i trochę boję się wpadki

Poratuje ktoś??
Jezzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-15, 14:02   #8
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :)

Cytat:
Napisane przez Jezzina Pokaż wiadomość
Stary temat ale nie znalazłam bardziej aktualnego. Mianowicie marzy mi się grzywka...ale żaden fryzjer nie bardzo chce się podjąć u mnie takiego obcięcia. Mam kręcone włosy, które prostuję...ponoć niewysokie czoło. No a mnie korci prosta grzywka od dawna.....Rozumiem racje fryzjerów + wiem, ze wolno rosną mi włosy. Wpadłam na pomysł zakupu grzywki clip in on W razie "W" nie będzie trzeba zapuszczać
I tu się pojawia moje pytanie, gdzie można kupić takie grzywki w Krakowie, najlepiej wykonane z włosów naturalnych??

Na allegro trochę tego jest....ale jak dobrać odcień? Nie farbuję włosów i trochę boję się wpadki

Poratuje ktoś??
http://dirtylooks.com/clip-in-bangs

Polecam Ci te firme. Naturalne wlosy. Wyslij do nich zdjecie, a dobiora Ci idealnie odcien.

Pozdrawiam
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 08:54   #9
KamilaTska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Clip-in/on - KRAKOWIANKI - Pomoc :)

Ja kupuję przez Internet, szkoda czasu na łażenie po Krakowie, zresztą polecam sklep internetowy z siedzibą w Krakowie, nazywa się wlosy-naturalne i mają tam fajnie promocje i inne akcesoria do przedłużania
KamilaTska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:54:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.