Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-06, 07:42   #1681
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Wzajemnie
Tylko się zastanawiam jak się za to zabrać w ogóle, bo ja myje włosy na noc i jak mi się ułożą takie już zostaną :d
Ja też myję na noc i po kilku próbach układania ich wieczorem na szczotce dałam spokój, bo budziłam się rano i oczywiście efekt był zniweczony, więc teraz przejeżdżam je rano prostownicą tam gdzie odstają. Ale nie wiem czy Ty nie masz krótszych ode mnie?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Byłaś na otwarciu tego rossa koło Lidla i Pepco za Widokiem? Duży jest?
Nie byłam i nie wiedziałam, że jest tam Rossmann. Szkoda, że kolejny Rossmann, mogło być coś ciekawszego.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jejku, jak ja dawno nie byłam w drogerii, zapomniałam jaka to zabawa
Ja też dawno i jeszcze chwilę chyba nie będę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 08:29   #1682
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W Hebe jest promocja na zachwalane przez Was serum Hydrain 3- 31,99 :0 Chyba ulegnę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 08:35   #1683
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Hebe jest promocja na zachwalane przez Was serum Hydrain 3- 31,99 :0 Chyba ulegnę
Ja też bym chętnie uległa ale w Hebe do którego mam najbliżej go nie ma.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Aha - miałam pytać - polecacie jakiś suchy szampon? Nagle zaczął mi być potrzebny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:25   #1684
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Polecam Ci Eveline. Używana z rozsądkiem potrafi zdziałać cuda.
Mam i używam,ale właśnie coś nie daje rady nawet ona

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na paznokcie to najlepiej od środka - ja łykam tran i popijam olej lniany i odkąd odrosło to co było wcześniej słabe i łamliwe to paznokcie mam jak skała.
Tego jeszcze nie próbowałam,ale chyba będę musiała.Najlepsze jet to,że rozdwajają mi się tylko u prawej dłoni
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 16:06   #1685
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też bym chętnie uległa ale w Hebe do którego mam najbliżej go nie ma.

A ja jeszcze w ogóle w Hebe nie byłam No, ale do Bonarki mi jakoś nie po drodze ostatnio, więc nie mam jak tam zajrzeć.

Przyszło wczoraj moje zamówienie z Helfów, od razu się wzięłam za testowanie. Sesa pachnie fajnie, lekko ziołowo, ale przyjemnie i jest gęsta jak Vatika (trzeba lekko ogrzać buteleczkę żeby zrobiła się płynna). Po pierwszym uzyciu nie przetłuściła mi włosów (a teraz, gdy są krótsze to się tego bardzo obawiałam).
Użyłam też od razu odżywki Baltic Herbals, ale póki co wielkiego wow nie widzę. Ale może te naturalne ekstrakty z czasem dadzą jakiś efekt
Mydło Alepp z kolei śmierdzi (czego się spodziewałam ), ale czyści dobrze i nie ściąga skóry. W ogóle odkąd używam mydeł jakoś trudno mi sobie wyobrazić jak kiedyś myłam twarz tylko żelami i piankami
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 22:57   #1686
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też myję na noc i po kilku próbach układania ich wieczorem na szczotce dałam spokój, bo budziłam się rano i oczywiście efekt był zniweczony, więc teraz przejeżdżam je rano prostownicą tam gdzie odstają. Ale nie wiem czy Ty nie masz krótszych ode mnie?

Nie byłam i nie wiedziałam, że jest tam Rossmann. Szkoda, że kolejny Rossmann, mogło być coś ciekawszego.

Ja też dawno i jeszcze chwilę chyba nie będę.
Nie wiem, chyba długość jest porównywalna. Spróbuję w takim razie prostować same końcówki też

Mały jest i nie ma Bourjois

Mam 5 żelików rano kupiłam parę limitek, wieczorem kokoska i czekoladę z pomarańczą i żeby mieć spokój psychiczny ostatni "smak" jakiego nie próbowałam czyli czekoladę z miętą wzięłam z pólki w realu
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Hebe jest promocja na zachwalane przez Was serum Hydrain 3- 31,99 :0 Chyba ulegnę
A ja się chyba rozejrzę po aptekach netowych- prócz serum wzięłabym kremik nocny, żel do mycia i kusi jeszcze koncentrat balsamu do ciała
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Przyszło wczoraj moje zamówienie z Helfów, od razu się wzięłam za testowanie. Sesa pachnie fajnie, lekko ziołowo, ale przyjemnie i jest gęsta jak Vatika (trzeba lekko ogrzać buteleczkę żeby zrobiła się płynna). Po pierwszym uzyciu nie przetłuściła mi włosów (a teraz, gdy są krótsze to się tego bardzo obawiałam).
Użyłam też od razu odżywki Baltic Herbals, ale póki co wielkiego wow nie widzę. Ale może te naturalne ekstrakty z czasem dadzą jakiś efekt
A ja sobie zostałam z krótkimi włosami i serią Aussie do włosów długich. Ale lepsza była ta do codziennego użytku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 07:49   #1687
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Tego jeszcze nie próbowałam,ale chyba będę musiała.Najlepsze jet to,że rozdwajają mi się tylko u prawej dłoni
Jeżeli jesteś praworęczna to logiczne w sumie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam 5 żelików rano kupiłam parę limitek, wieczorem kokoska i czekoladę z pomarańczą i żeby mieć spokój psychiczny ostatni "smak" jakiego nie próbowałam czyli czekoladę z miętą wzięłam z pólki w realu
Lubię te czekoladowe OSy, oba były fajne. Też muszę wpaść do jakiejś drogerii po zapasy, ale chyba OSów mam przesyt chwilowy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 21:59   #1688
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Odwiedziłam Sephorę szybciutko rano, oczywiście o korektorach zupełnie zapomniałam, za to przyjrzałam się nowym atramentom do ust- zostawiają pigment w skórze, prócz tego są jak kryjące błyzczyki, na szczęście podobają mi się tylko 2 kolorki. Ale nie kupiłam jeszcze, waham się. Bo SP powiadomiło o 30% rabacie na produkty do ust i kusi ten Loreal i Burżuj, ech

Zrobilismy z tatą w garażu konieczne prace do ostatecznego skręcenia kuchni, jutro już na miejscu przerobimy szafkę i się okaże czy to wystarczy, oby
Wracam do tematu lodówek i pralek.
Bez odbioru.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 14:27   #1689
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


No w końcu mi się dzisiaj w miarę udały zakupy Upolowałam całkiem fajne jeansy w Mango Outlet w Factory (tylko może są ciut za długie, ale o wiele lepsze to niż rurki, które mi się kończą równo z kostką - nie lubię takich). I szarą sportową bluzę z polarkiem w środku w 4F, bardzo ciepła
Byłam w Super Pharm i też obadałam te nowe pomadki Bourjois. Spodobał mi się jeden z różowych odcieni Ale ostatecznie kupiłam tylko tusz Maybelline, zmywacz do paznokci, malinowe masełko Nivea do ust i ten spray Biovax: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...lukiwania.html. Tylko zastanawia mnie kto wymyślił taką nieporęczną buteleczkę, nijak nie da się trzymać tego jedną ręką i psikać na włosy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 08:13   #1690
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zrobilismy z tatą w garażu konieczne prace do ostatecznego skręcenia kuchni, jutro już na miejscu przerobimy szafkę i się okaże czy to wystarczy, oby
Udało się?


Ja zamówiłam w piątek ten korektor Clinique, oby był fajny i w dobrym kolorze bo zrobiłam to całkiem w ciemno. Czasu mi ostatnio brakuje na wszystko, nawet na pójście do Sephory.

W weekend byłam w górach, krokusy juz gdzieniegdzie wychodzą, więc wiosnę uważam za rozpoczętą.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 21:06   #1691
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

No w końcu mi się dzisiaj w miarę udały zakupy Upolowałam całkiem fajne jeansy w Mango Outlet w Factory (tylko może są ciut za długie, ale o wiele lepsze to niż rurki, które mi się kończą równo z kostką - nie lubię takich). I szarą sportową bluzę z polarkiem w środku w 4F, bardzo ciepła
Byłam w Super Pharm i też obadałam te nowe pomadki Bourjois. Spodobał mi się jeden z różowych odcieni Ale ostatecznie kupiłam tylko tusz Maybelline, zmywacz do paznokci, malinowe masełko Nivea do ust i ten spray Biovax: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...lukiwania.html. Tylko zastanawia mnie kto wymyślił taką nieporęczną buteleczkę, nijak nie da się trzymać tego jedną ręką i psikać na włosy
Mi też się udały jak nigdy- kupiłam ciemnoszare spodnie w HM i piżamkę w główki kotów w sinsay. I ten tusz do dolnych rzęs w Sephorze (oczywiście nie bez przygód- był zeschnięty i musiałam wczoraj jechać wymienić, spisali reklamację dali nowy bez problemu) i w SP Pomadko-błyszczyk L'Oreala I wczoraj jeszcze kurtkę rowerową na deszcz w lidlu- fajny by było gdyby się lepiej sprawowała niż mój nibysoftshell
Spodobała mi się ta torebka jeszcze http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...tachable-strap i jasnoniebieskie dżinsy w HM, ale jedyna w moim rozmiarze para była jakaś krzywa
Rzeczywiście nie wygląda na wygodny w użytkowaniu ten kształt.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Udało się?

Ja zamówiłam w piątek ten korektor Clinique, oby był fajny i w dobrym kolorze bo zrobiłam to całkiem w ciemno. Czasu mi ostatnio brakuje na wszystko, nawet na pójście do Sephory.

W weekend byłam w górach, krokusy juz gdzieniegdzie wychodzą, więc wiosnę uważam za rozpoczętą.
Udało , jeszcze szafkę trzeba było bardziej zmasakrować, ale gaz działa i wszystko się mieści. Tylko weźmiemy kogoś do sprawdzenia szczelności. Lodówka jutro ma przyjechać, siedzę nad pralką

Ja dostałam próbkę-odlewkę do tuszu i sobie zażyczyłam All About eyes, tylko nie mam czasu wypróbować Ale fajny się wydaje taki gęsty i treściwy. Mi do Sephory też nie po drodze nigdy, akurat 2 Douglasy musieli mi postawić

Faajnie, też bym gdzieś dalej pojechała. Weekend jednak należał do pracowitych- pół soboty ogarnianie nowego/starego mieszkania, drugie pół u babci, 2/3 niedzieli na zakupach, 1/3 na sprzątaniu A teraz znów idę do pracy w sobotę- będzie nowy system informatyczny i wszystko stanie na głowie.

Dlaczego wypłaty tak szybko topnieją?
Ice w jakiej cenie kupowałaś Provegol? w SP wycodzi chyba za 34,9 to dobra cena za 0,5 L?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 21:21   #1692
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi też się udały jak nigdy- kupiłam ciemnoszare spodnie w HM i piżamkę w główki kotów w sinsay. I ten tusz do dolnych rzęs w Sephorze (oczywiście nie bez przygód- był zeschnięty i musiałam wczoraj jechać wymienić, spisali reklamację dali nowy bez problemu) i w SP Pomadko-błyszczyk L'Oreala I wczoraj jeszcze kurtkę rowerową na deszcz w lidlu- fajny by było gdyby się lepiej sprawowała niż mój nibysoftshell
O i jak się sprawuje? Muszę też się do niego przymierzyć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Udało , jeszcze szafkę trzeba było bardziej zmasakrować, ale gaz działa i wszystko się mieści. Tylko weźmiemy kogoś do sprawdzenia szczelności. Lodówka jutro ma przyjechać, siedzę nad pralką


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja dostałam próbkę-odlewkę do tuszu i sobie zażyczyłam All About eyes, tylko nie mam czasu wypróbować Ale fajny się wydaje taki gęsty i treściwy. Mi do Sephory też nie po drodze nigdy, akurat 2 Douglasy musieli mi postawić
All about eyes nie lubię bardzo, testowałam kilka lat temu. Bardzo ciężki jest. Ale chyba Mag go kiedyś chwaliła o ile dobrze pamiętam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dlaczego wypłaty tak szybko topnieją?
Też się nad tym zastanawiam co miesiąc.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ice w jakiej cenie kupowałaś Provegol? w SP wycodzi chyba za 34,9 to dobra cena za 0,5 L?
Chyba jakoś tak płaciłam, 30-kilka złotych w Gemini.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 22:11   #1693
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O i jak się sprawuje? Muszę też się do niego przymierzyć.

All about eyes nie lubię bardzo, testowałam kilka lat temu. Bardzo ciężki jest. Ale chyba Mag go kiedyś chwaliła o ile dobrze pamiętam.

Chyba jakoś tak płaciłam, 30-kilka złotych w Gemini.
Na razie uzyłam raz testowo- odczucie na ustach jst takie tłustawo-ciężkie, ale nie lepi się, nawilża. I kolorek ma uroczy ten 201. Zakochałam się jeszcze w matowej wersji kredek Revlon, konkretnie w tym kolorku http://www.allurabeauty.com/2013/rev...-unapologetic/ czy w ogól bywają jakies promocje na Revlony?

Jutro kolejna szansa, tak jak na wyniki od gina

To może kupię? Uriage powoli ale widocznie zbliża się do dna, a na Dermedic nie wiem kiedy się namyślę

Aaa, targi są 5-6 kwietnia. Nie wiem za co ja będę żyła po wyprowadzce, chyba będę pić żele pod prysznic
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 07:44   #1694
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na razie uzyłam raz testowo- odczucie na ustach jst takie tłustawo-ciężkie, ale nie lepi się, nawilża. I kolorek ma uroczy ten 201. Zakochałam się jeszcze w matowej wersji kredek Revlon, konkretnie w tym kolorku http://www.allurabeauty.com/2013/rev...-unapologetic/ czy w ogól bywają jakies promocje na Revlony?
Fajnie, będę musiała się przyjrzeć tym L'Orealkom, ale może poczekam na jakąś grubszą promocję bo nie mam ciśnienia.

Na Revlon to chyba jak jest gdzieś czasem -40% to tyle, a częściej chyba średnio.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To może kupię? Uriage powoli ale widocznie zbliża się do dna, a na Dermedic nie wiem kiedy się namyślę
Ja bym kupiła, wciąż jestem super zadowolona z niego.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaa, targi są 5-6 kwietnia. Nie wiem za co ja będę żyła po wyprowadzce, chyba będę pić żele pod prysznic
Kiedy przeprowadzka?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 11:29   #1695
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Odwiedziłam Sephorę szybciutko rano, oczywiście o korektorach zupełnie zapomniałam, za to przyjrzałam się nowym atramentom do ust- zostawiają pigment w skórze, prócz tego są jak kryjące błyzczyki, na szczęście podobają mi się tylko 2 kolorki
Koniecznie zobacz ten filmik, chyba nie warto ich kupować: https://www.youtube.com/watch?v=dxi5...S6onqEVi7O_66w

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W weekend byłam w górach, krokusy juz gdzieniegdzie wychodzą, więc wiosnę uważam za rozpoczętą.
Ależ Ci zazdroszczę! Koniecznie muszę gdzieś wyjechać choć na jeden dzień. Teraz niestety jestem chora, no i co drugi weekend spędzam w Wawie, ale nie odpuszczę. Może góry, może wycieczka do dm w Cieszynie? Jakby co to zapytam was czy coś chcecie.

rzyrafka, super, że wyprowadzka coraz bliżej
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 16:11   #1696
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dlaczego wypłaty tak szybko topnieją?
Dobre pytanie Ja w tym miesiącu już wydałam tyle... ale większość poszła na OC i przegląd auta i jeszcze pewnie mnie niedługo czeka wizyta u mechanika, bo ponoć mam jakiś słabszy hamulec na jednym tylnym kole

A jeszcze sobie kliknęłam perfumy nowe - 50 ml Especially Escada, bo w sobotę w SP obczaiłam kilka flaszek i ostatecznie ten zapach mi się spodobał najbardziej. Fajne takie lekkie i wiosenne, trochę mi przypominają Babydoll.
Do końca miesiąca już nie kupuję nic, no może poza farbą, bo odrost mi już spory wyszedł.


W ogóle to jestem wyczerpana, mam tyle pracy ostatnio, że 8 h zlatuje mi błyskawicznie. Oby do weekendu i niech będzie równie słoneczny co ostatnie dni
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 00:04   #1697
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na Revlon to chyba jak jest gdzieś czasem -40% to tyle, a częściej chyba średnio.

Ja bym kupiła, wciąż jestem super zadowolona z niego.

Kiedy przeprowadzka?
Jak coś pozużywam to kupię i bez promocji

Chyba nie zdążyłam, może to i dobrze, za parę tyg pewnie też gdzieś będzie w promocji.

Chciałabym już od kwietnia mieszkać sama, ale nie wiem czy się z zakupami powyrabiam- całe wyposażenie kuchni jest do kupienia, suszarka na pranie, drobne agd typu mikser, suszarka do włosów, odkurzacz, żelazko i deska, drobne sprzęty sprzątające. No i zapomniałam, że internetu nie mam
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Koniecznie zobacz ten filmik, chyba nie warto ich kupować: https://www.youtube.com/watch?v=dxi5...S6onqEVi7O_66w

Ależ Ci zazdroszczę! Koniecznie muszę gdzieś wyjechać choć na jeden dzień. Teraz niestety jestem chora, no i co drugi weekend spędzam w Wawie, ale nie odpuszczę. Może góry, może wycieczka do dm w Cieszynie? Jakby co to zapytam was czy coś chcecie.

rzyrafka, super, że wyprowadzka coraz bliżej
Ooo, dzięki, nawet nie sprawdzałam opinii o tym produkcie. W takim razie odpuszczam.

Też bym chciała, ale jakoś tak nie mam z kim.
Daj znać, jak się zdecyduję na targi to też zapytam
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dobre pytanie Ja w tym miesiącu już wydałam tyle... ale większość poszła na OC i przegląd auta i jeszcze pewnie mnie niedługo czeka wizyta u mechanika, bo ponoć mam jakiś słabszy hamulec na jednym tylnym kole

A jeszcze sobie kliknęłam perfumy nowe - 50 ml Especially Escada, bo w sobotę w SP obczaiłam kilka flaszek i ostatecznie ten zapach mi się spodobał najbardziej. Fajne takie lekkie i wiosenne, trochę mi przypominają Babydoll.
Do końca miesiąca już nie kupuję nic, no może poza farbą, bo odrost mi już spory wyszedł.

W ogóle to jestem wyczerpana, mam tyle pracy ostatnio, że 8 h zlatuje mi błyskawicznie. Oby do weekendu i niech będzie równie słoneczny co ostatnie dni
A mi tak przelatuje co miesiąc nie wiem na co. Prowadzę tabelki w excelu ale i tak nie mogę się doliczyć co z której wypłaty mi zostało. Teraz jeszcze mi wisi kilka stówek utopionych w stanikach, czekam na ostatnią wymianę ze sklepu i może mi się wtedy rachunki wyprostują
Auto też muszę odprowadzić na przegląd do dowod rejestracyjnego, ale chyba trzeba bedzie specjalnie poszukać kogoś kto nam podbije tego grata

Testowałam w weekend DG Dolce oraz nową Escadę- pierwsze minuty pełna euforia, a po chwili z każdym kwadransem coraz gorzej. Ale to dobrze, że moja stała lista się nie powiększa Teraz "na lato" i tak pewnie będą wchodzić jakieś kombinowane wersje i lekkie edt więc zakładam, ze do jesieni mam spokój i nic mi się nowego nie spodoba. Może uda się kupić coś ze starej dobrej listy

Ja bym chciała kupić jakieś ubrania jeszcze- zwłaszcza te jasne dżinsy z HM mnie męczą http://www.hm.com/pl/product/08998?article=08998-A chyba to te.

Mi codziennie pracy tak leci, że nie wiem kiedy. Ale lubię to, nie ma czasu myśleć o pierdołach. Tylko teraz jak słonko mi świeci z okna cały rawie dzień to trochę żal, że siedzę zabunkrowana

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Starczyło mi dziś rano czasu na użycie cienia do powiek- zapomniałam się pochwalić
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:57   #1698
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ależ Ci zazdroszczę! Koniecznie muszę gdzieś wyjechać choć na jeden dzień. Teraz niestety jestem chora, no i co drugi weekend spędzam w Wawie, ale nie odpuszczę. Może góry, może wycieczka do dm w Cieszynie? Jakby co to zapytam was czy coś chcecie.
Nie ma specjalnie czego, bo wcale nie odpoczęłam fajnie było, ale po 1. za krótko, po 2. wyjazd z pracy, więc się czułam trochę jakbym tam była.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dobre pytanie Ja w tym miesiącu już wydałam tyle... ale większość poszła na OC i przegląd auta i jeszcze pewnie mnie niedługo czeka wizyta u mechanika, bo ponoć mam jakiś słabszy hamulec na jednym tylnym kole
Ja ostatnio wydałam tyle na samochód, że aż chciałam powiedzieć TŻowi, żeby go sprzedał.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chciałabym już od kwietnia mieszkać sama, ale nie wiem czy się z zakupami powyrabiam- całe wyposażenie kuchni jest do kupienia, suszarka na pranie, drobne agd typu mikser, suszarka do włosów, odkurzacz, żelazko i deska, drobne sprzęty sprzątające. No i zapomniałam, że internetu nie mam
To jak to wszystko chcesz kupować, to chyba faktycznie czas na odwyk kosmetyczny. No i internet najważniejsza sprawa, bez internetu to się mieszka naprawdę dziwnie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Testowałam w weekend DG Dolce oraz nową Escadę- pierwsze minuty pełna euforia, a po chwili z każdym kwadransem coraz gorzej. Ale to dobrze, że moja stała lista się nie powiększa Teraz "na lato" i tak pewnie będą wchodzić jakieś kombinowane wersje i lekkie edt więc zakładam, ze do jesieni mam spokój i nic mi się nowego nie spodoba. Może uda się kupić coś ze starej dobrej listy
A ja własnie o dziwo mam ochotę na jakiś lekki i świeży zapach, chyba przyjdzie w tym roku czas na przyjrzenie się bliższe serii Aqua Allegoria. Odstawiłam na razie wszystkie słodkie i mocne, na Dune jeszcze nie czas i pachnę w kółko Liberte.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja bym chciała kupić jakieś ubrania jeszcze- zwłaszcza te jasne dżinsy z HM mnie męczą http://www.hm.com/pl/product/08998?article=08998-A chyba to te.
Fajne dżinsy, chociaż nie przepadam za jasnymi to na wiosnę i lato w sam raz. Ja z kolei chcę spódniczkę rozkloszowaną i nigdzie na stronach nie widzę nic odpowiedniego. Może się jeszcze trafi.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Aha, miałam pisać o Sephorze online, oczywiście wkurzyłam się, okazuje się że można internetowo dostać jeszcze mniej próbek do zakupów niż stacjonarnie. Rozumiem, że żaden ze mnie klient, skoro kupiłam "tylko" korektor ale poczułabym się ciut lepiej jakby mi ktoś marną saszetkę wrzucił do zamówienia.

A sam korektor Clinique mnie od razu przeraził - kolor jak dla mulatki, w słoiczku twardy jak skała, zupełnie nie tego się spodziewałam po opiniach. No ale ładnie się wtopił i nie mam ciemnych plam pod oczami, więc może dam mu szansę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 15:35   #1699
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

rzyrafka, oj tam, ja do tej pory nie mam miksera, suszarki do włosów, odkurzacza, żelazka. Bez tego da się żyć, dokupisz sobie po drodze. Na początek wystarczy miotla, scierka do podłogi i czajnik No i internet, choć ja teraz i bez niego bym przeżyła od kiedy mam darmowy lte
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 16:12   #1700
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chciałabym już od kwietnia mieszkać sama, ale nie wiem czy się z zakupami powyrabiam- całe wyposażenie kuchni jest do kupienia, suszarka na pranie, drobne agd typu mikser, suszarka do włosów, odkurzacz, żelazko i deska, drobne sprzęty sprzątające. No i zapomniałam, że internetu nie mam


Mi codziennie pracy tak leci, że nie wiem kiedy. Ale lubię to, nie ma czasu myśleć o pierdołach. Tylko teraz jak słonko mi świeci z okna cały rawie dzień to trochę żal, że siedzę zabunkrowana
Sporo tego, ale małymi kroczkami sie urządzisz

Ja mam podobnie, ale u mnie słońce zagląda w okno dopiero od 14.00. Tak czy inaczej jak widzę za oknem jak kierowcy chodzą w krótkich rękawkach już a ja muszę siedzieć w biurze, to też mi trochę żal


Pasiłoby pomalować paznokcie, bo mam delikatne odpryski, ale tak mi sie nie chceee... może jakoś przeżyję, bo aż tak się w oczy nie rzucają
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 22:42   #1701
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To jak to wszystko chcesz kupować, to chyba faktycznie czas na odwyk kosmetyczny. No i internet najważniejsza sprawa, bez internetu to się mieszka naprawdę dziwnie.

A ja własnie o dziwo mam ochotę na jakiś lekki i świeży zapach, chyba przyjdzie w tym roku czas na przyjrzenie się bliższe serii Aqua Allegoria. Odstawiłam na razie wszystkie słodkie i mocne, na Dune jeszcze nie czas i pachnę w kółko Liberte.

Fajne dżinsy, chociaż nie przepadam za jasnymi to na wiosnę i lato w sam raz. Ja z kolei chcę spódniczkę rozkloszowaną i nigdzie na stronach nie widzę nic odpowiedniego. Może się jeszcze trafi.

A sam korektor Clinique mnie od razu przeraził - kolor jak dla mulatki, w słoiczku twardy jak skała, zupełnie nie tego się spodziewałam po opiniach. No ale ładnie się wtopił i nie mam ciemnych plam pod oczami, więc może dam mu szansę.
No jasne, że nie wszystko na raz chcę kupić.
A co do neta to nie wiem z jakej sieci brać i jaki modem i w ogóle nic.

Ochotę to i ja mam, ale ostatni lekki zapach jaki mi się spodobał to była limitowanka YR sprzed chyba 4 lat, a pilnuję nowości

I ja nie przepadam za jasnymi, ale ten odcień jest dla mnie taki "przyjemny" będę ich szukać.

Mnie też kolor mojej odlewki przeraził, ale się stapia ładnie. Natomiast faktycznie to nie jest "to", jakiś taki suchawy i zostaje w mikrozmarszczkach pod oczami.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
rzyrafka, oj tam, ja do tej pory nie mam miksera, suszarki do włosów, odkurzacza, żelazka. Bez tego da się żyć, dokupisz sobie po drodze. Na początek wystarczy miotla, scierka do podłogi i czajnik No i internet, choć ja teraz i bez niego bym przeżyła od kiedy mam darmowy lte
Bez miksera się nie ruszam Z suszarki do włosów na codzień nie korzystam, ale jak myję w dzień, albo potrzebuje na wieczór po pracy to wyjście bez suszenia nie wchodzi w grę- są gładziutkie i klapnięte czajnik jeszcze nie wiem jaki kupię- czy elektryczny czy na gaz. Ale można też w garnku zwykłym wodę gotować. dobrze, że depilator mam własny No i ta suszarka na pranie...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Sporo tego, ale małymi kroczkami sie urządzisz

Pasiłoby pomalować paznokcie, bo mam delikatne odpryski, ale tak mi sie nie chceee... może jakoś przeżyję, bo aż tak się w oczy nie rzucają
Ano sporo, większe rzeczy sponsorują rodzice, żeby było w mieszkaniu jakby ktokolwiek inny chciał wynająć, a mniejsze już w mojej gestii, bo w mieszkaniu nie zostaną jak ja sobie pójdę dalej

Już prawie kupiliśmy pralkę- chyba stanie na Samsungu, tylko się wahamy czy brać z eco bubble, czy inną z jakimś lepszym silnikiem. Cena taka sama

Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia w pracy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 08:11   #1702
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Zakup serum Hydrain3 był dobrym krokiem Jest super!!
Czy cała seria jest równie fajna?

Czy dobrze kombinuję, że 1 i 2 słabiej nawilżają?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 08:45   #1703
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bez miksera się nie ruszam Z suszarki do włosów na codzień nie korzystam, ale jak myję w dzień, albo potrzebuje na wieczór po pracy to wyjście bez suszenia nie wchodzi w grę- są gładziutkie i klapnięte czajnik jeszcze nie wiem jaki kupię- czy elektryczny czy na gaz. Ale można też w garnku zwykłym wodę gotować. dobrze, że depilator mam własny No i ta suszarka na pranie...
Tak sobie myślę, że ja to się miksera dorobiłam chyba po pół roku mieszkania jak nie lepiej.
Ale wszystko pozostałe co tu wymieniłaś było na start.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia w pracy
Złoty pracownik co to się tak wyrywa do pracy w sobotę.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zakup serum Hydrain3 był dobrym krokiem Jest super!!
Czy cała seria jest równie fajna?

Czy dobrze kombinuję, że 1 i 2 słabiej nawilżają?
Micel jest do kitu moim zdaniem, jeden z gorszych jakie miałam. Ciekawe czy u mnie w Hebe dostawili sera, może zajrzę dzisiaj.

H1 nie ma w ogóle, a z H2 jest teraz tylko krem i on był dużo wcześniej niż wprowadzili H3, więc chyba nie.


Wyczytałam dzisiaj, ze u nas w Jasmin pojawiła się szafa Sleek i zbieram szczękę z podłogi. A dopiero co to była najgorzej zaopatrzona drogeria w mieście. Może sobie róż sprawię z tej okazji?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 10:11   #1704
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ale beznadziejna pogoda Myślałam, że mi urwie glowę ten okropny wiatr.

Miałam nic już nie kupować w tym miesiącu, ale oczywiście jak wzięłam farbę do włosów, to przy okazji musiałam wziąć jeszcze odżywkę (Garnier Goodbye Damage), chociaż mam jeszcze prawie całą maskę Pantene i niedawno kupioną rosyjską oraz końcówki 2 innych odżywek
I oczywiście na ciuchy też musiałam poleźć (w Zakopiance otworzyli Reserved, dużo większy niż ten w Solvayu), co skończyło się zakupem szarej dresowej marynarki, spodni w kolorze khaki i czarnej koszulki.
Ogłaszam bankructwo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 17:13   #1705
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zakup serum Hydrain3 był dobrym krokiem Jest super!!
Czy cała seria jest równie fajna?

Czy dobrze kombinuję, że 1 i 2 słabiej nawilżają?
Miałam maskę- chyba była zbyt treściwa dla mnie, nie podeszła mi. I micel jeśli chodzi o demakijaż oczu to kiepski.
1 nie było a 2 to starsze produkty i chyba były konkretnie od cery suchej. 3 jest do odwodnionej
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że ja to się miksera dorobiłam chyba po pół roku mieszkania jak nie lepiej.
Ale wszystko pozostałe co tu wymieniłaś było na start.

Złoty pracownik co to się tak wyrywa do pracy w sobotę.

Wyczytałam dzisiaj, ze u nas w Jasmin pojawiła się szafa Sleek i zbieram szczękę z podłogi. A dopiero co to była najgorzej zaopatrzona drogeria w mieście. Może sobie róż sprawię z tej okazji?
Ja muszę mieć, myśl o jego braku powoduje u mnie dyskomfort psychiczny
Nie jest tak dramatycznie jak myślałam, podobno coś z zastawy w obecnej piwnicy spoczywa, trzeba się tylko do tego odkopać.

Do pracy to nie, chociaż pomijajac fakt, że to soboty to lubię wtedy pracować, bo do ogarnięcia jest dużo więcej rzeczy samemu (przychodzą 2 osoby zamiast pełnej załogi)i najwięcej mam szansę się nauczyć dzisiaj było tylko to szkolenie z nowego systemu i to tylko z obsługiwania panelu dotyczącego pacjentów/rekestracji/wyników. Mnie się podoba jak na razie, powinno nam sie uprościć wiele spraw. Gorzej chyba bedzie z samym wykonywaniem badań i zatwierdzaniem wyników, ale to sie dopiero okaże

OMG, musisz mnie dobijać?
SP wypuściło tę dodatkową gazetkę i jest 30% na SVR, 30% na Dermedic (bez tej serii Regenist na szczęście ) i 30% ma makijaż ust z Revlona do 9 kwietnia.

Nie pamiętam czy się pochwaliłam- kupiłam mały kosz łazienkowy na śmieci w biedronce przyzwoicie wykonany i ładniejszy niż to co proponuje ikea.
I pralka będzie z bąbelkami jednak, w poniedziałek. A lodówka ma dziabnięty plastik od światełka, ale chyba za dużo zamieszania żeby ją z tego powodu zwracać
Jadę skracać kuchenny kaloryfer z tatą, żeby szuflady mogły wyjeżdżać swobodnie.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale beznadziejna pogoda Myślałam, że mi urwie glowę ten okropny wiatr.

Miałam nic już nie kupować w tym miesiącu, ale oczywiście jak wzięłam farbę do włosów, to przy okazji musiałam wziąć jeszcze odżywkę (Garnier Goodbye Damage), chociaż mam jeszcze prawie całą maskę Pantene i niedawno kupioną rosyjską oraz końcówki 2 innych odżywek
I oczywiście na ciuchy też musiałam poleźć (w Zakopiance otworzyli Reserved, dużo większy niż ten w Solvayu), co skończyło się zakupem szarej dresowej marynarki, spodni w kolorze khaki i czarnej koszulki.
Ogłaszam bankructwo
Jak zasuwałam rano rowerem do pracy to czułam się jakbym miała ze 2 żagle przypięte do roweru. Za to jak wracałam to musiałam pedałować żeby nie stać w miejscu,a zjeżdżam ze sporej górki (wjeżdżam po tej samej).

Fajnie, że zakupy udane, ja też chcę
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2014-03-15 o 17:20
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 20:19   #1706
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
OMG, musisz mnie dobijać?
SP wypuściło tę dodatkową gazetkę i jest 30% na SVR, 30% na Dermedic (bez tej serii Regenist na szczęście ) i 30% ma makijaż ust z Revlona do 9 kwietnia.
Mnie bardziej kusi promocja na nową serię do paznokci L'Oreala - ten lakier BB bym sobie kupiła, czas chyba odwiedzić nowe SP na dworcu.

Oglądałam dzisiaj szafę Sleeka ale nic nie kupiłam. Co nie zmienia faktu, że może tam wrócę, tylko takie twarde te testery i mało napigmentowane mi się wydawały a przecież mój róż taki nie jest.

W ogóle fajny ten Jasmin teraz, kupiłabym coś ruskiego, muszę KWC poczytać wnikliwie w wolnej chwili.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A lodówka ma dziabnięty plastik od światełka, ale chyba za dużo zamieszania żeby ją z tego powodu zwracać
Możesz próbować reklamować, może akurat Ci przyślą nowy plastik i po sprawie.

Kupiłam serum H3 dzisiaj, chyba z pół roku już je kupowałam, ale w końcu dostawili w Hebe.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 21:41   #1707
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Co wy piszecie, sleek w Krakowie? ice napisz proszę jakie mniej więcej są ceny.

A no i może ja się w końcu dorobie miksera, trzeba będzie usiąść i na coś się zdecydować

rzyrafka nie wiem jaką masz pralkę, ja mam taką mniejszą, suszarkę kupiłam za 20 zł w Ikei i jestem z niej bardzo zadowolona, po złożeniu zajmuje minimum miejsca

Wstałam dziś o 4, cały dzień w warszawie, właśnie jadę tramwajem do domu. Padam na nos.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 18:33   #1708
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie bardziej kusi promocja na nową serię do paznokci L'Oreala - ten lakier BB bym sobie kupiła, czas chyba odwiedzić nowe SP na dworcu.

W ogóle fajny ten Jasmin teraz, kupiłabym coś ruskiego, muszę KWC poczytać wnikliwie w wolnej chwili.

Możesz próbować reklamować, może akurat Ci przyślą nowy plastik i po sprawie.

Kupiłam serum H3 dzisiaj, chyba z pół roku już je kupowałam, ale w końcu dostawili w Hebe.
Daj znać jak tam w ogóle dotrzeć

Ja na razie eksploatuję rynek apteczny i wciągam się w "naturalny". Na rozyjski przyjdzie jeszcze czas

Praleczkę odbieramy z tego samego sklepu więc zapytam jak nie zapomnę.

W jakiej cenie tam jest? W sumie to tak mnie SP uzależniło, że nawet nie sprawdzam cen w innych aptekach
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A no i może ja się w końcu dorobie miksera, trzeba będzie usiąść i na coś się zdecydować

rzyrafka nie wiem jaką masz pralkę, ja mam taką mniejszą, suszarkę kupiłam za 20 zł w Ikei i jestem z niej bardzo zadowolona, po złożeniu zajmuje minimum miejsca

Wstałam dziś o 4, cały dzień w warszawie, właśnie jadę tramwajem do domu. Padam na nos.
W sumie to sama nie wiem co mi będzie najpotrzebniejsze, okaże się pewnie zaraz po zamieszkaniu

Pralka na 6 kg wsadu, ale mam bardzo mało ubrań więc raczej rzadko będzie pełna. A długo już masz tę suszarkę? Nie rdzewieje, nie chwieje się przy cięższych rzeczach typu bluzy/dżinsy?

A ja nie mogłam się zwlec z łóżka, wstałam dopiero jak mi zaczęło być źle
Zrobiłam małe porządki, i ogarniam plany zakupowe- odkryłam zniżki w ostatnim TS na weekend 12-13 kwietnia, próbuję sobie wybić z głowy targi LNE , i racjonalizuję listę do SP

Zepsuliśmy z tatą wczoraj kaloryfer i trzeba kupić nowy

Trzeba będzie zacząć chodzić po sklepach z wyposażeniem mieszkań, jak na razie to chyba znów muszę do biedronki- będą maty antypoślizgowe do szuflad tańsze i większe niż te z ikei
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 08:05   #1709
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Co wy piszecie, sleek w Krakowie? ice napisz proszę jakie mniej więcej są ceny.
Chyba w miarę allegrowe - róże po 24 zł, rozświetlacz 40 zł, te potrójne paletki róży i brązer/rozświetlacz/róż po 60 zł, reszty nie pamiętam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Daj znać jak tam w ogóle dotrzeć
Właśnie chyba ciężko będzie trafić, takie mam obawy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W jakiej cenie tam jest? W sumie to tak mnie SP uzależniło, że nawet nie sprawdzam cen w innych aptekach
32 zł płaciłam.
A szczerze to nie kumam, kto wymyślił taki sposób aplikacji do takiej konsystencji.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
W sumie to sama nie wiem co mi będzie najpotrzebniejsze, okaże się pewnie zaraz po zamieszkaniu
Z moich doświadczeń wynika, że należy do takich rzeczy właśnie suszarka na pranie. Poza tym odkurzacz i durszlak (!), do płaczu mnie doprowadzał jego brak w pierwszych dniach.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Pralka na 6 kg wsadu, ale mam bardzo mało ubrań więc raczej rzadko będzie pełna. A długo już masz tę suszarkę? Nie rdzewieje, nie chwieje się przy cięższych rzeczach typu bluzy/dżinsy?
Ja też mam suszarkę z Ikei, taką: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40244831/ lubię bo jest relatywnie nieduża na szerokość i mieści się u mnie między barkiem a kanapą, a nie jest to duża przestrzeń.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 14:52   #1710
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Pralka na 6 kg wsadu, ale mam bardzo mało ubrań więc raczej rzadko będzie pełna. A długo już masz tę suszarkę? Nie rdzewieje, nie chwieje się przy cięższych rzeczach typu bluzy/dżinsy?
Nie wiem, na ile moja jest kg, ale akurat tak, że przy pełnej pralce idealnie wypełnia się cała suszarka. Mam ją od samego początku, czyli już szósty miesiąc i nic się z nią nie dzieje, nie rdzewieje, jest stabilna, drążki nie są grube, ale nawet pod ciężkimi, mokrymi jeansami tylko lekko się wyginają. Polecam jak najbardziej.

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80242892/
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Z moich doświadczeń wynika, że należy do takich rzeczy właśnie suszarka na pranie. Poza tym odkurzacz i durszlak (!), do płaczu mnie doprowadzał jego brak w pierwszych dniach.
Oj tak, ja też szybko kupiłam durszlak i też spisuje się świetnie.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10134966/

W ogóle to tak na szybko podrzucę Ci jeszcze dwa linki do rzeczy z Ikei, które u mnie się świetnie sprawdzają i kosztują niewiele.

Komplet noży, moje ulubione http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10129639/
Stołek, ratuje mi życie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80159519/
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.