Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część IX - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-11, 10:27   #1231
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi sie to jakos nie klei. Ten człowiek siedział ostatnie 12 lat pod kamieniem? To jest przecież mega medialna sprawa, nikt nigdy nic? Zadni znajomi, rodzina, żył na bezludnej wyspie? Nikt niczego nigdy nie zgłosił, nie powiedział? I nagle cyk, mamy to. Mogę zrozumieć, ze jeśli chłop jest niewinny to mógł mieć mega stres związany z kontaktem z organami ścigania i nie palił się do rozmów ze stróżami prawa. Co w takim razie sprawiło, ze nagle sam przychodzi na komisariat i to w Chorzowie?
Wydaje mi się z tego, co czytałam, że nie zgłosił się wcześniej, bo był ulicznym oszustem (oszustwo na trzy kubki) i bał się konsekwencji.

A teraz zgłosił się dlatego, że po 12 latach udostępnili zdjęcie, na którym dokładnie widać jego twarz, a nie tylko sylwetkę i piksele.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 10:34   #1232
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi sie to jakos nie klei. Ten człowiek siedział ostatnie 12 lat pod kamieniem? To jest przecież mega medialna sprawa, nikt nigdy nic? Zadni znajomi, rodzina, żył na bezludnej wyspie? Nikt niczego nigdy nie zgłosił, nie powiedział? I nagle cyk, mamy to. Mogę zrozumieć, ze jeśli chłop jest niewinny to mógł mieć mega stres związany z kontaktem z organami ścigania i nie palił się do rozmów ze stróżami prawa. Co w takim razie sprawiło, ze nagle sam przychodzi na komisariat i to w Chorzowie?
niby medialna sprawa, ale przez te 12 lat jak gdzies przy okazji wspominalam te sprawe, to nie pamietam czy ktos kojarzyl, chyba za kazdym razem streszczalam o co chodzi i reakcje byly takie, ze oni nie kojarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 10:46   #1233
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się z tego, co czytałam, że nie zgłosił się wcześniej, bo był ulicznym oszustem (oszustwo na trzy kubki) i bał się konsekwencji.

A teraz zgłosił się dlatego, że po 12 latach udostępnili zdjęcie, na którym dokładnie widać jego twarz, a nie tylko sylwetkę i piksele.
Tak jak napisałam, rozumiem doskonale, ze mógł nie mieć ochoty na kontakty z policja i prokuratura. Ok, teraz widać go dokładniej, 12 lat młodszego - jest na pewno łatwiejszy do zidentyfikowania.
Film z trzech kubków pojawił się w necie już wcześniej, serio nikt nigdy nikomu nie zaświtało cokolwiek? Nie potrafili go namierzyć? Jeśli jest niewinny to co, ile i jak dobrze pamięta po tylu latach?
Nie wiem tak do końca co mam o tym myśleć, ale przypominam, ze takich przełomów w śledztwie było już kilka. Wielokrotnie zapowiadano rozwiazanie tej sprawy, niedawno na tapet trafił po latach Paweł. I co? I nic.

Edytowane przez magbeth
Czas edycji: 2022-12-11 o 10:47
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 10:53   #1234
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam, rozumiem doskonale, ze mógł nie mieć ochoty na kontakty z policja i prokuratura. Ok, teraz widać go dokładniej, 12 lat młodszego - jest na pewno łatwiejszy do zidentyfikowania.
Film z trzech kubków pojawił się w necie już wcześniej, serio nikt nigdy nikomu nie zaświtało cokolwiek? Nie potrafili go namierzyć? Jeśli jest niewinny to co, ile i jak dobrze pamięta po tylu latach?
Nie wiem tak do końca co mam o tym myśleć, ale przypominam, ze takich przełomów w śledztwie było już kilka. Wielokrotnie zapowiadano rozwiazanie tej sprawy, niedawno na tapet trafił po latach Paweł. I co? I nic.
Nie wiadomo, co powiedział w trakcie przesłuchania.

Tak, filmik od trzech kubków jest od dawna w necie, ale chyba nikt tego nie powiązał z IW albo nie byli pewni, że to może być facet od ręcznika. Chyba nie mogą publikować wizerunku każdego podobnego faceta na pomorzu.
Może ktoś ręcznika podkablował i wysłał ten filmik do policji i powiedział, że to on, zna go itp?

A co do przełomów, to zgadzam się, że to zawsze rozdmuchana lipa.
Ale znalezienie kluczowego świadka poszukiwanego od 12 lat, to jednak coś konkretnego według mnie, zwłaszcza w tak beznadziejnej sprawie, jak ta. Czy to się do czegoś konkretnego przyczyni, to musimy zaczekać.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 12:42   #1235
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja też mam mieszane uczucia. W necie jest pełno komentarzy, że nie jest podobny do "ręcznika". Nie zdziwilabym się gdyby szedł w tę stronę, że to nie on jest na tym nagraniu z 2010. Nic mu nie udowodnią, nie ma ciała, nie mają śladów DNA do porównania.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 17:12   #1236
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Mi sie to jakos nie klei. Ten człowiek siedział ostatnie 12 lat pod kamieniem? To jest przecież mega medialna sprawa, nikt nigdy nic? Zadni znajomi, rodzina, żył na bezludnej wyspie? Nikt niczego nigdy nie zgłosił, nie powiedział? I nagle cyk, mamy to. Mogę zrozumieć, ze jeśli chłop jest niewinny to mógł mieć mega stres związany z kontaktem z organami ścigania i nie palił się do rozmów ze stróżami prawa. Co w takim razie sprawiło, ze nagle sam przychodzi na komisariat i to w Chorzowie?
Z ciekawości zapytałam moją mamę i mojego tatę czy wiedzą kim była Iwona Wieczorek, oboje zaprzeczyli, że nie wiedzą co to za sprawą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 17:19   #1237
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Z ciekawości zapytałam moją mamę i mojego tatę czy wiedzą kim była Iwona Wieczorek, oboje zaprzeczyli, że nie wiedzą co to za sprawą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też uważam, że większość nie wie. Z takich głośnych spraw, to myślę, że bardziej znana jest sprawa Madzi i Katarzyny Waśniewskiej, bo ona się zrobiła dość popkulturowa (teksty typu "śliski kocyk"). Ale sprawa Iwony to raczej znana jest tym, których minimalnie interesuje true crime.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-12, 09:47   #1238
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Z ciekawości zapytałam moją mamę i mojego tatę czy wiedzą kim była Iwona Wieczorek, oboje zaprzeczyli, że nie wiedzą co to za sprawą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy trzeba być zainteresowanym tematem zbrodni, żeby wiedzieć kto to Iwona Wieczorek, Ewa Tylman.
Ja wiem, mój mąż nie a pojęcia. Pewnie dlatego że w mojej głowie wciąż jestem młodą atrakcyjną blondynką i się z dziewczynami utożsamiam.

Gość od ręcznika na pewno przez lata wiedział że o niego chodzi, ale wiedział też ze po plecach czy ręczniku trudno kogoś rozpoznać, a jak się zgłosi na policję, to od razu będzie głównym podejrzanym.
Teraz, po opublikowaniu twarzy, nawet po kilkunastu latach jest pewnie do rozpoznania, albo bał się że osoby które go ówcześnie znały, rozpoznają go, więc się zgłosił.

Ciekawe co powiedział, co widział. Obstawiam, że nic nie pamięta i nie kojarzy takiej blodynki.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-12, 11:23   #1239
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też uważam, że większość nie wie. Z takich głośnych spraw, to myślę, że bardziej znana jest sprawa Madzi i Katarzyny Waśniewskiej, bo ona się zrobiła dość popkulturowa (teksty typu "śliski kocyk"). Ale sprawa Iwony to raczej znana jest tym, których minimalnie interesuje true crime.
Też mi się wydaje, że to nie jest tak powszechnie znana sprawa, ja sama kojarzyłam, że było takie zaginięcie ale długo nie wnikałam w ogóle w jego szczegóły i pewnie też bym nie skojarzyła faceta mając go nawet za sąsiada :P
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-12, 15:27   #1240
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Nie wiem czy trzeba być zainteresowanym tematem zbrodni, żeby wiedzieć kto to Iwona Wieczorek, Ewa Tylman.
Ja wiem, mój mąż nie a pojęcia. Pewnie dlatego że w mojej głowie wciąż jestem młodą atrakcyjną blondynką i się z dziewczynami utożsamiam.

Gość od ręcznika na pewno przez lata wiedział że o niego chodzi, ale wiedział też ze po plecach czy ręczniku trudno kogoś rozpoznać, a jak się zgłosi na policję, to od razu będzie głównym podejrzanym.
Teraz, po opublikowaniu twarzy, nawet po kilkunastu latach jest pewnie do rozpoznania, albo bał się że osoby które go ówcześnie znały, rozpoznają go, więc się zgłosił.

Ciekawe co powiedział, co widział. Obstawiam, że nic nie pamięta i nie kojarzy takiej blodynki.
Ja tez bym sie na jego miejscu nie zglosila, dopoki nie poczulabym sie zmuszona wlasnie przez to, ze opublikowano moj wyrazny wizerunek i ktos mnie moze rozpoznac. Jak juz ktos napisal, w te sprawe zamieszane sa grube ryby, a ja nie chcialabym byc kozlem ofiarnym, ktory pojdzie siedziec, zeby policja miala spokoj. Dziewczyny szkoda, ale wlasnego zdrowia psychicznego szkoda by mi bylo bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 11:10   #1241
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Z ciekawości zapytałam moją mamę i mojego tatę czy wiedzą kim była Iwona Wieczorek, oboje zaprzeczyli, że nie wiedzą co to za sprawą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam się, to nie jest aż tak głośna sprawa. Jest głośniejsza niż większość, ale nadal nie na tyle, żeby każdy o niej wiedział. Jestem z Przymorza, w Parku Raegana bywałam prawie codziennie, tydzień po zaginięciu byłam w miejscu, gdzie kamery uchwyciły Iwonę (chodzi mi o przedstawienie, że serio blisko mieszkałam, a rodzina nadal mieszka). No i właśnie z tej rodziny nikt nic o niej nie słyszał
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-13, 19:53   #1242
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja tam bywałam codziennie przez lata i nie powiem, że byłam potem przerażona i do tej pory nie mogę o tej sprawie zapomnieć. Z początku to był wydźwięk, że to ktoś przypadkowy mógł ją napaść i ja z koleżankami się bałyśmy tam chodzić po zmroku.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 08:20   #1243
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wypowiedź policjanta który na początku zajmował się sprawą. Z wypowiedzi dla mnie nic nie wynika, ale oceńcie same. Może dostrzeżecie coś.
https://www.pudelek.pl/policjant-kto...4228143086144a
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 13:50   #1244
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 21:48   #1245
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Tak, Paweł P. i jakaś kobieta z otoczenia Iwony. Ciekawe czy chodzi o kogoś kto pojawiał się już w kontekście Iwony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 22:03   #1246
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

z tego co wyczytałam to terazniejsza partnerka Pawła , ale był juz z nią jak zagineła Iwona. Czesto okreslana jest jako "numer tozsamy" bo doszli do tego ze szła tą samo trasą co Iwona o tej samej godzinie (bo tak sie logował jej telefon) gdzies w okolicy osiedla Iwony telefon został wyłaczony na godzinę. Najpierw sie wyparła ze to jej telefon, potem przyszła z adwokatem i sie przyznała ze jednak jej.

mnie to ciekawi co zeznał pan z recznikiem-czy rzeczywiscie cos widział, czy to moze była prowokacja. I dlaczego do jego przesłuchania sciagali stołeczną policje, skoro tą sprawa zajmuje sie krakowska...
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-15, 07:48   #1247
oxyconti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 11
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
z tego co wyczytałam to terazniejsza partnerka Pawła , ale był juz z nią jak zagineła Iwona. Czesto okreslana jest jako "numer tozsamy" bo doszli do tego ze szła tą samo trasą co Iwona o tej samej godzinie (bo tak sie logował jej telefon) gdzies w okolicy osiedla Iwony telefon został wyłaczony na godzinę. Najpierw sie wyparła ze to jej telefon, potem przyszła z adwokatem i sie przyznała ze jednak jej.

mnie to ciekawi co zeznał pan z recznikiem-czy rzeczywiscie cos widział, czy to moze była prowokacja. I dlaczego do jego przesłuchania sciagali stołeczną policje, skoro tą sprawa zajmuje sie krakowska...
Z tego co wiem obecna partnerka to Joanna S. a numer tożsamy to Anna D., często są mylone...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oxyconti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 00:31   #1248
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez oxyconti Pokaż wiadomość
Z tego co wiem obecna partnerka to Joanna S. a numer tożsamy to Anna D., często są mylone...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak o Joannie pisałam, to czemu je tak mylą?mało gdzie jest ze to Anna jest NT predzej ta Joanna...
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 11:39   #1249
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
z tego co wyczytałam to terazniejsza partnerka Pawła , ale był juz z nią jak zagineła Iwona. Czesto okreslana jest jako "numer tozsamy" bo doszli do tego ze szła tą samo trasą co Iwona o tej samej godzinie (bo tak sie logował jej telefon) gdzies w okolicy osiedla Iwony telefon został wyłaczony na godzinę. Najpierw sie wyparła ze to jej telefon, potem przyszła z adwokatem i sie przyznała ze jednak jej.

mnie to ciekawi co zeznał pan z recznikiem-czy rzeczywiscie cos widział, czy to moze była prowokacja. I dlaczego do jego przesłuchania sciagali stołeczną policje, skoro tą sprawa zajmuje sie krakowska...
Pan z ręcznikiem zeznał że nic nie pamięta.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-17, 09:02   #1250
oxyconti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 11
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
Tak o Joannie pisałam, to czemu je tak mylą?mało gdzie jest ze to Anna jest NT predzej ta Joanna...
Tak bo wszelkie portale slabo weryfikują i nagminnie podają fałszywe informację. W toku śledztwa ustalone było że NT należy do Anny i sama też się do tego przyznała. Na grupach/forach o Iwonie jest dużo informacji na tem temat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oxyconti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-21, 06:21   #1251
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Pan z ręcznikiem zeznał że nic nie pamięta.
Czytałam, że nawet nie potwierdził że to on jest na nagraniu. Przypuszczałam, że tak zrobi.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-26, 23:13   #1252
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

jako ze mama Iwony cos tam nagrała niedawno i znowu temat przewija sie na róznych portalach przeczytałam pare komentarzy na tychze i dowiedziałam sie m.in ze Iwona miała siostry ( o jednej wiedziałam , o drugiej nie) i ta jedna wywieziono do Poznania zaraz po zaginieciu zeby nie była swiadkiem (czego nie wiem) , mama odkupiła sobie te buty ,ktore Iwona wzieła, (ale o tym zdaje mi sie sama mówiła) , zrobiono remont w łazience (tez zaraz jakos po ) i najciekawsze Rutkowski rozrzucał bielizne Iwony na plazy
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 14:47   #1253
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Widzieliście, że na Netflixie wylądował 3 odcinkowy serial dokumentalny o Iwonie?

Właśnie odpalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 15:41   #1254
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Widzieliście, że na Netflixie wylądował 3 odcinkowy serial dokumentalny o Iwonie?

Właśnie odpalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam, niczego nowego się nie dowiesz..
Jedynie zdjęcia mi się podobały.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-15, 05:47   #1255
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Też obejrzałam ten serial.
Nawet o Wizażu w nim wspomnieli. Wczoraj zaczęłam czytać ten wątek od samego początku, nie byłam jeszcze wtedy wizażanką. Przykro teraz czytać, jak ludzie tutaj trzy-cztery dni po zaginięciu pisali z nadzieją, że Iwona na pewno zaraz się znajdzie.
Jakoś tak przez te wszystkie lata ta sprawa siedzi mi w głowie.
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-15, 06:30   #1256
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Widzieliście, że na Netflixie wylądował 3 odcinkowy serial dokumentalny o Iwonie?

Właśnie odpalam.
Jak dla mnie ten serial to reklama Rutkowskiego i nic ponad to.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-15, 17:46   #1257
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Widziałam, niczego nowego się nie dowiesz..
Jedynie zdjęcia mi się podobały.
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ten serial to reklama Rutkowskiego i nic ponad to.
Fakt, bić nowego się człowiek nie dowie, jak się sprawą od dawna interesuje.

Mi się podoba, że bardzo dużo jest mamy Iwony, jej przemyśleń, refleksji na temat roli mediów w tej sprawie, takie to gorzkie jest.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-15 18:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.