Nie chcę być dłużej samotny - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-13, 14:51   #151
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Z tego nic nie wynika i zapewne Trzepotka chciała zobaczyć, co byś dokładnie odpowiedział. Bo samo "co wywróżyła i co uważa" możemy zrobić na kilka sposobów:
1. Oooo ciekawe! Zawsze się zastanawiałam, czy to rzeczywiście się sprawdza. Co ci wywróżyła? (...) Cieszysz się/Boisz się, myślisz że tak się stanie?


2. I co wywróżyła? (...) Mhm, i myślisz, że to się sprawdzi?


3. Ta, i niby co ci powiedziała? (...) I serio w to wierzysz, że się sprawdzi?


Każdy schemat pasuje do tego, co napisałeś, a każdy będzie inaczej odebrany
Zadałbym pytanie w stylu tego pierwszego. Coś w stylu: "Brzmi ciekawie, nigdy nie poznałem osoby korzystającej z tarota, co takiego ci wywróżyli? Polecasz skorzystać? Uważasz, że to wszystko ma szansę się spełnić?"

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
A jak dokładnie ich poznałeś? Jeżeli udało się te znajomości przenieść do reala i utrzymać, to pewnie nie jest z Tobą tak źle, może uda się poznać więcej ludzi w podobny sposób, niekoniecznie z drugiego końca kraju?
Poznałem ich poprzez grupkę na messengerze. Próbuję poznawać przez internet ludzi z okolicy, ale nic z tego nie wychodzi.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 15:28   #152
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Moje wypowiedzi w kontaktach na żywo nie są zdawkowe i zawsze zawierają punkt odniesienia. To ja otrzymuję zdawkowe odpowiedzi i nie mam do czego się odnieść.
no to dlaczego Twoje wypowiedzi tutaj są tak diametralnie różne od tego, co twierdzisz, że dzieje się na żywo? dlaczego tutaj są zdawkowe i nie zawierają punktu odniesienia?

to gdzie jesteś sobą i nie udajesz? tutaj? czy na żywo? która wersja Ciebie jest prawdziwa?

Edytowane przez Sodalite
Czas edycji: 2023-02-13 o 15:41
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 15:41   #153
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość
no to dlaczego Twoje wypowiedzi tutaj są tak diametralnie różne od tego co twierdzisz że dzieje się na żywo? dlaczego tutaj są zdawkowe i nie zawierają punktu odniesienia?

to gdzie jesteś sobą i nie udajesz? tutaj? czy na żywo? która wersja jest prawdziwa?
Po prostu odpowiadam na wasze zarzuty, a jednocześnie nie chcę ujawniać zbyt wielu informacji o sobie tu na forum, dlatego mogę sprawiać takie, a nie inne wrażenie.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 15:43   #154
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Po prostu odpowiadam na wasze zarzuty, a jednocześnie nie chcę ujawniać zbyt wielu informacji o sobie tu na forum, dlatego mogę sprawiać takie, a nie inne wrażenie.
wiesz, do zwyczajnej rozmowy wcale nie potrzeba ujawniać prywatnych informacji. nie musisz się rozpisywać o sobie, żeby Twoje posty były ciekawe i zachęcały do podjęcia tematu.



i ponawiam pytanie: to gdzie jesteś sobą i nie udajesz? tutaj? czy na żywo? która wersja jest prawdziwa?
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 16:01   #155
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Po prostu odpowiadam na wasze zarzuty, a jednocześnie nie chcę ujawniać zbyt wielu informacji o sobie tu na forum, dlatego mogę sprawiać takie, a nie inne wrażenie.
Ale jakie informacje byś chciał ujawniać. Jak nam opowiesz, że Basia z pracy na pytanie "hej, co robisz", powiedziała "nic" i sobie poszła, to nie powiemy nagle wszystkie: kurcze, przecież to Jan Kowalski, bo jemu ostatnio Basia tak odpowiedziała.
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 16:08   #156
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Całkowicie się zgadzam. Nie wystalkujemy człowieka w prawdziwym życiu jeśli zacznie rozmawiać tak, jak na żywo
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 16:14   #157
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Ale jakie informacje byś chciał ujawniać. Jak nam opowiesz, że Basia z pracy na pytanie "hej, co robisz", powiedziała "nic" i sobie poszła, to nie powiemy nagle wszystkie: kurcze, przecież to Jan Kowalski, bo jemu ostatnio Basia tak odpowiedziała.
W pracy to ja akurat mam dobre relacje z ludźmi, ale tam nie ma nikogo w moim wieku
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-13, 17:39   #158
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
W pracy to ja akurat mam dobre relacje z ludźmi, ale tam nie ma nikogo w moim wieku

I właśnie to jest sedno problemu w rozmowie z tobą. Zamiast się normalnie odnieść do treści to nie widzisz jej sensu (albo raczej nie chcesz widzieć ) i odpowiadasz takim tekstem, że się nie chce dalej prowadzić rozmowy
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 17:43   #159
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
I właśnie to jest sedno problemu w rozmowie z tobą. Zamiast się normalnie odnieść do treści to nie widzisz jej sensu (albo raczej nie chcesz widzieć ) i odpowiadasz takim tekstem, że się nie chce dalej prowadzić rozmowy

Tylko autor tego zobaczyć nie chce.


Pytanie na ile też rzeczywiście chce pomocy, a nie po prostu pomarudzić jaki on biedny.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 17:50   #160
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Można spróbować i tego ja też w sumie powinienem się teraz uczyć do egzaminu zamiast tu siedzieć ale jeśli ktoś jest chętny, to nie ma problemu.
Tutaj dajesz sygnał do zakończenia rozmowy. Bo skoro jesteś zajęty to nikt nie będzie ci się narzucał i z tobą rozmawial

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89500107]Tylko autor tego zobaczyć nie chce.


Pytanie na ile też rzeczywiście chce pomocy, a nie po prostu pomarudzić jaki on biedny.[/QUOTE]Chyba pomarudzic. Zapytałam czy czytał o mowie ciała to nic nie odpisał

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 17:54   #161
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Tutaj dajesz sygnał do zakończenia rozmowy. Bo skoro jesteś zajęty to nikt nie będzie ci się narzucał i z tobą rozmawial
Zajęty jestem dzisiaj. Ale w inne dni mogę normalnie rozmawiać.

Cytat:
Chyba pomarudzic. Zapytałam czy czytał o mowie ciała to nic nie odpisał
Nie czytałem. Polecisz jakieś konkretne źródła informacji?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
I właśnie to jest sedno problemu w rozmowie z tobą. Zamiast się normalnie odnieść do treści to nie widzisz jej sensu (albo raczej nie chcesz widzieć ) i odpowiadasz takim tekstem, że się nie chce dalej prowadzić rozmowy
Co Twoim zdaniem powinienem odpowiedzieć na tamten wpis? Tak, oczywiście, szczegóły konkretnego zagadania może nie pozwoliłyby mnie zidentyfikować, ale też nie o tym pisałem akurat. Nie rozumiem natomiast, dlaczego niby odechciewa się ze mną rozmawiać. Zapraszam na priv
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-13, 18:39   #162
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Pytałeś mnie, czy studiuję na UŚ. Tak, studiuję. Ty też?
Chyba, że nie chcesz ujawniać informacji o tym na forum
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 19:01   #163
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Pytałeś mnie, czy studiuję na UŚ. Tak, studiuję. Ty też?
Chyba, że nie chcesz ujawniać informacji o tym na forum
Tak, ja też A co konkretnie? Domyślam się, że na humanistycznym w Kato, więc pewnie coś z filologią polską

Edytowane przez suomi98
Czas edycji: 2023-02-13 o 19:07
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 19:26   #164
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Co Twoim zdaniem powinienem odpowiedzieć na tamten wpis? Tak, oczywiście, szczegóły konkretnego zagadania może nie pozwoliłyby mnie zidentyfikować, ale też nie o tym pisałem akurat. Nie rozumiem natomiast, dlaczego niby odechciewa się ze mną rozmawiać. Zapraszam na priv
a no właśnie... co powinieneś odpowiedzieć? na pewno nie to co odpowiedziałeś. Stysia21 zadała normalne pytanie, a Ty zamiast odpowiedzieć na nie, to uczepiłeś się jednego, zupełnie nieistotnego szczegółu. nawet jak nie chciałeś odpowiadać to mogłeś normalnie wyjaśnić czemu.

jeśli robisz tak w rozmowach z ludźmi to nie ma się co dziwić, że im się odechciewa. mi by się na pewno odechciało rozmowy, bo gdy pytam o coś dorosłego człowieka to oczekuję "dorosłych" odpowiedzi. a nie takiego czepiania się nieistotnych słówek.

no a jeśli tak w rozmowach nie robisz to wracamy po raz kolejny do pytania, to dlaczego robisz tak tutaj? dlaczego na forum nie jesteś taki otwarty i kontaktowy jak twierdzisz, że jesteś na żywo? po co to?

Edytowane przez Sodalite
Czas edycji: 2023-02-13 o 19:27
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 19:32   #165
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Tak, ja też A co konkretnie? Domyślam się, że na humanistycznym w Kato, więc pewnie coś z filologią polską
Na licencjacie byłam na humanistycznym, na filologii klasycznej. A Ty?
Jak Ty na UŚ studiujesz, to jak to możliwe, że nie znajdujesz żadnych ciekawych wydarzeń w okolicy? Nie należysz do żadnego koła naukowego? Przecież od groma ich jest. Do mojego możesz dołączyć
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 19:35   #166
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Zaczynam mieć wrażenie, że użytkownik przyszedł tu na podryw, łowić młode panie na privie. Zgrywa bezradnego i niepełnosprytnego, gdzie informacje o różnych wydarzeniach są dostępne na wyciągnięcie ręki/klawiatury.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 19:47   #167
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Na licencjacie byłam na humanistycznym, na filologii klasycznej. A Ty?
Jak Ty na UŚ studiujesz, to jak to możliwe, że nie znajdujesz żadnych ciekawych wydarzeń w okolicy? Nie należysz do żadnego koła naukowego? Przecież od groma ich jest. Do mojego możesz dołączyć
Filologia klasyczna? Skąd taki pomysł? Ja studiuję w Sosnowcu na humanistycznym, a więc filologia obca, konkretnie rosyjska. Jak chciałem dołączyć na początku studiów do koła naukowego i zgłosiłem się do osoby, która się nim zajmuje, to nie otrzymałem żadnych informacji. Przed covidem wziąłem udział w Slavdanie, nawet wygrałem jeden konkurs, ale do dziś nie odebrałem nagrody xd bo kiedy było ogłaszanie zwycięzców, to miałem zajęcia, a potem nie wiedziałem, gdzie się po nią zgłosić. Potem pandemia, zdalna obrona, no a teraz na magisterce, to już bez sensu, zwłaszcza, że to piąty rok. Formalnie jestem w kole, ale to było koło założone w jednym, konkretnym celu, który został zrealizowany i każdy pracował indywidualnie.

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaczynam mieć wrażenie, że użytkownik przyszedł tu na podryw, łowić młode panie na privie. Zgrywa bezradnego i niepełnosprytnego, gdzie informacje o różnych wydarzeniach są dostępne na wyciągnięcie ręki/klawiatury.
Nie wiem, która tu jest młoda, a która stara :P ale widzę, że Ty jesteś z moich okolic, więc z Tobą też mogę na priv pisać (a w Twoim przypadku akurat wiek sprawdzałem, więc nie o podryw chodzi).

Tak, jestem bezradny, bo cokolwiek bym nie robił, to jednak tych kontaktów nie nawiązuję.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość
a no właśnie... co powinieneś odpowiedzieć? na pewno nie to co odpowiedziałeś. Stysia21 zadała normalne pytanie, a Ty zamiast odpowiedzieć na nie, to uczepiłeś się jednego, zupełnie nieistotnego szczegółu. nawet jak nie chciałeś odpowiadać to mogłeś normalnie wyjaśnić czemu.

jeśli robisz tak w rozmowach z ludźmi to nie ma się co dziwić, że im się odechciewa. mi by się na pewno odechciało rozmowy, bo gdy pytam o coś dorosłego człowieka to oczekuję "dorosłych" odpowiedzi. a nie takiego czepiania się nieistotnych słówek.

no a jeśli tak w rozmowach nie robisz to wracamy po raz kolejny do pytania, to dlaczego robisz tak tutaj? dlaczego na forum nie jesteś taki otwarty i kontaktowy jak twierdzisz, że jesteś na żywo? po co to?
Nie czepiam się nieistotnych słówek, a w tym poście, o którym mówisz, nie padło żadne pytanie, a co najwyżej stwierdzenie, do którego nic sensownego bym nie wniósł.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 19:55   #168
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zaczynam mieć wrażenie, że użytkownik przyszedł tu na podryw, łowić młode panie na privie. Zgrywa bezradnego i niepełnosprytnego, gdzie informacje o różnych wydarzeniach są dostępne na wyciągnięcie ręki/klawiatury.

Właśnie też mi się tak wydaje, olałam dziwne zaproszenie na priv raz, więc zamiast odpuścić, powiedział o tym drugi
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 19:59   #169
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Zajęty jestem dzisiaj. Ale w inne dni mogę normalnie rozmawiać.







Nie czytałem. Polecisz jakieś konkretne źródła informacji?

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------





Co Twoim zdaniem powinienem odpowiedzieć na tamten wpis? Tak, oczywiście, szczegóły konkretnego zagadania może nie pozwoliłyby mnie zidentyfikować, ale też nie o tym pisałem akurat. Nie rozumiem natomiast, dlaczego niby odechciewa się ze mną rozmawiać. Zapraszam na priv
Masz problem z wysyłaniem komunikatów. Mówiąc że powinieneś się uczyc do egzaminu wysyłasz komuś komunikat że nie możesz rozmawiać. Tak jakbyś chciał spławić. Na przyszłość możesz powiedzieć dziś jestem, muszę się uczyć do egzaminu, zgadamy się np jutro. Twój rozmówca nie wie że zajęty jesteś akurat dziś, a argument że mam dużo pracy, nauki jest często używany w momentach kiedy się kogoś chce spławić.

Fajne filmiki na temat mowy ciała ma Rafał Bielak na Tik toku

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-13, 20:06   #170
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Nie czepiam się nieistotnych słówek, a w tym poście, o którym mówisz, nie padło żadne pytanie, a co najwyżej stwierdzenie, do którego nic sensownego bym nie wniósł.
to może pomogę...

Stysia21
"Ale jakie informacje byś chciał ujawniać. Jak nam opowiesz, że Basia z pracy na pytanie "hej, co robisz", powiedziała "nic" i sobie poszła, to nie powiemy nagle wszystkie: kurcze, przecież to Jan Kowalski, bo jemu ostatnio Basia tak odpowiedziała."

suomi98
"W pracy to ja akurat mam dobre relacje z ludźmi, ale tam nie ma nikogo w moim wieku "

naprawdę najważniejsze co wyczytałeś z postu Stysia21 jest "Basia z pracy" i tylko do tego postanowiłeś się odnieść? Że w pracy nie masz problemów. naprawdę uważasz, że o tym Stysia21 pisała? pytam teraz zupełnie na poważnie


poza tym z moimi postami robisz to samo. zadaję Ci konkretne pytania a Ty zamiast odnieść się do sedna, to bierzesz jakiś mały fragment i tyle. tak się rozmowy nie prowadzi. to jest Twój problem. wydaje Ci się, że jesteś miły i neutralny ale no cóż... chyba raczej nie. jak na razie stawiałabym bardziej na "dość irytujący"

i nie wiadomo czy to gra na potrzeby forum czy dokładnie tak to wygląda w realnym życiu. w każdym razie, Twoje posty na forum jak na razie zaprzeczają temu co o sobie napisałeś w pierwszym poście

Edytowane przez Sodalite
Czas edycji: 2023-02-13 o 20:08
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:11   #171
Stysia21
Rozeznanie
 
Avatar Stysia21
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wilkowice
Wiadomości: 636
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Filologia klasyczna? Skąd taki pomysł? Ja studiuję w Sosnowcu na humanistycznym, a więc filologia obca, konkretnie rosyjska. Jak chciałem dołączyć na początku studiów do koła naukowego i zgłosiłem się do osoby, która się nim zajmuje, to nie otrzymałem żadnych informacji. Przed covidem wziąłem udział w Slavdanie, nawet wygrałem jeden konkurs, ale do dziś nie odebrałem nagrody xd bo kiedy było ogłaszanie zwycięzców, to miałem zajęcia, a potem nie wiedziałem, gdzie się po nią zgłosić. Potem pandemia, zdalna obrona, no a teraz na magisterce, to już bez sensu, zwłaszcza, że to piąty rok. Formalnie jestem w kole, ale to było koło założone w jednym, konkretnym celu, który został zrealizowany i każdy pracował indywidualnie.[COLOR="Silver"]
Sosnowiec to ja średnio ogarniam, niestety, myślałam, że w Katowicach studiujesz. Nie będę się tu rozpisywała o moich studiach, bo tylko zaśmiecę wątek, jak chcesz, to serio możemy się przenieść na priv, chociaż po przypuszczeniach dziewczyn nie wiem, czy powinnam to proponować, bo w sumie jestem w tym samym wieku co Autor
Stysia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:20   #172
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość
to może pomogę...

Stysia21
"Ale jakie informacje byś chciał ujawniać. Jak nam opowiesz, że Basia z pracy na pytanie "hej, co robisz", powiedziała "nic" i sobie poszła, to nie powiemy nagle wszystkie: kurcze, przecież to Jan Kowalski, bo jemu ostatnio Basia tak odpowiedziała."

suomi98
"W pracy to ja akurat mam dobre relacje z ludźmi, ale tam nie ma nikogo w moim wieku "

naprawdę najważniejsze co wyczytałeś z postu Stysia21 jest "Basia z pracy" i tylko do tego postanowiłeś się odnieść? Że w pracy nie masz problemów. naprawdę uważasz, że o tym Stysia21 pisała? pytam teraz zupełnie na poważnie
W którym miejscu napisałem, że to jest najważniejsze w tym poście? Nie jest, oczywiście. Ale nic sensownego nie wniósłbym do tego wpisu, a nie chciałem go zignorować.

Cytat:
poza tym z moimi postami robisz to samo. zadaję Ci konkretne pytania a Ty zamiast odnieść się do sedna, to bierzesz jakiś mały fragment i tyle. tak się rozmowy nie prowadzi. to jest Twój problem. wydaje Ci się, że jesteś miły i neutralny ale no cóż... chyba raczej nie. jak na razie stawiałabym bardziej na "dość irytujący"

i nie wiadomo czy to gra na potrzeby forum czy dokładnie tak to wygląda w realnym życiu. w każdym razie, Twoje posty na forum jak na razie zaprzeczają temu co o sobie napisałeś w pierwszym poście
Nie, odnoszę się do każdego fragmentu po kolei, chyba że post krótki, to do całości. Nie wyciągam fragmentów z kontekstu.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Stysia21 Pokaż wiadomość
Sosnowiec to ja średnio ogarniam, niestety, myślałam, że w Katowicach studiujesz. Nie będę się tu rozpisywała o moich studiach, bo tylko zaśmiecę wątek, jak chcesz, to serio możemy się przenieść na priv, chociaż po przypuszczeniach dziewczyn nie wiem, czy powinnam to proponować, bo w sumie jestem w tym samym wieku co Autor
Spokojnie, nie zamierzam Cię podrywać

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Masz problem z wysyłaniem komunikatów. Mówiąc że powinieneś się uczyc do egzaminu wysyłasz komuś komunikat że nie możesz rozmawiać. Tak jakbyś chciał spławić. Na przyszłość możesz powiedzieć dziś jestem, muszę się uczyć do egzaminu, zgadamy się np jutro. Twój rozmówca nie wie że zajęty jesteś akurat dziś, a argument że mam dużo pracy, nauki jest często używany w momentach kiedy się kogoś chce spławić.
Ale to chyba oczywiste, że skoro uczę się do egzaminu, to znaczy, że on się zbliża. Egzaminów nie ma się codziennie. Napisałem przecież "powinienem się teraz uczyć do egzaminu", wyraźnie dając do zrozumienia, że teraz jestem zajęty, ale później nie będę, dlatego chętnie porozmawiam...

Cytat:
Fajne filmiki na temat mowy ciała ma Rafał Bielak na Tik toku
Dziękuję, już się zabieram za oglądanie.

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Właśnie też mi się tak wydaje, olałam dziwne zaproszenie na priv raz, więc zamiast odpuścić, powiedział o tym drugi
Nie zwracałem uwagi na nick, więc nie wiedziałem czy proponuję to pierwszy czy drugi raz. Gdybym wiedział, to odpuściłbym, bo zawsze tak robię.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:22   #173
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
W którym miejscu napisałem, że to jest najważniejsze w tym poście? Nie jest, oczywiście. Ale nic sensownego nie wniósłbym do tego wpisu, a nie chciałem go zignorować.


Nie, odnoszę się do każdego fragmentu po kolei, chyba że post krótki, to do całości. Nie wyciągam fragmentów z kontekstu.
tak? no to po raz czwarty
w każdym poście, który zacytowałeś, pytałam czemu na forum nie rozmawiasz tak jak twierdzisz, że rozmawiasz w realnym życiu? czemu tutaj Twoje posty są zdawkowe i średnio zachęcające do pociągnięcia rozmowy, a twierdzisz, że w realnym życiu jest zupełnie odwrotnie?

Edytowane przez Sodalite
Czas edycji: 2023-02-13 o 20:23
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:29   #174
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość
tak? no to po raz czwarty
w każdym poście, który zacytowałeś, pytałam czemu na forum nie rozmawiasz tak jak twierdzisz, że rozmawiasz w realnym życiu? czemu tutaj Twoje posty są zdawkowe i średnio zachęcające do pociągnięcia rozmowy, a twierdzisz, że w realnym życiu jest zupełnie odwrotnie?
Bo na forum moje wypowiedzi są publicznie dostępne dla każdego, więc nie chcę się za bardzo rozpisywać na swój temat. A że ten wątek dotyczy mnie i moich problemów, to trudno, żebym nie pisał zdawkowo bez rozpisywania się o sobie. Możemy zmienić temat i wtedy pogadamy normalnie, nie zdawkowo.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:36   #175
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Bo na forum moje wypowiedzi są publicznie dostępne dla każdego, więc nie chcę się za bardzo rozpisywać na swój temat. A że ten wątek dotyczy mnie i moich problemów, to trudno, żebym nie pisał zdawkowo bez rozpisywania się o sobie. Możemy zmienić temat i wtedy pogadamy normalnie, nie zdawkowo.

O matko...



Naprawdę jesteś meega ciężki w rozmowie. Nie rozumiesz co się do Ciebie mówi. Masz opowiedz, co ludzi może odstraszać.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:38   #176
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Bo na forum moje wypowiedzi są publicznie dostępne dla każdego, więc nie chcę się za bardzo rozpisywać na swój temat. A że ten wątek dotyczy mnie i moich problemów, to trudno, żebym nie pisał zdawkowo bez rozpisywania się o sobie. Możemy zmienić temat i wtedy pogadamy normalnie, nie zdawkowo.
naprawdę nie umiesz pisać nie o sobie i jednocześnie ciekawie? no to faktycznie masz problem

że już pomijając fakt, jak niby ludzie mają Ci pomóc jak nie piszesz nic o sobie? jak mamy zdiagnozować co jest problemem jak nic nie mówisz? czego Ty chcesz od tego wątku w ogóle?




ale ok, niech będzie. to zapodaj jakiś temat

Edytowane przez Sodalite
Czas edycji: 2023-02-13 o 20:39
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:43   #177
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89500327]O matko...



Naprawdę jesteś meega ciężki w rozmowie. Nie rozumiesz co się do Ciebie mówi. Masz opowiedz, co ludzi może odstraszać.[/QUOTE]

Bardzo dobrze rozumiem i w realu nie mam z tym problemu.

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość
naprawdę nie umiesz pisać nie o sobie i jednocześnie ciekawie? no to faktycznie masz problem
Potrafię, ale nie o tym jest temat, tylko o mnie, a nie chcę zostać zidentyfikowany. To chyba Ty nie rozumiesz, co piszę...

Cytat:
że już pomijając fakt, jak niby ludzie mają Ci pomóc jak nie piszesz nic o sobie? jak mamy zdiagnozować co jest problemem jak nic nie mówisz? czego Ty chcesz od tego wątku w ogóle?
Mogę pisać o sobie, ale niezbyt szczegółowo, Wy natomiast właśnie tych szczegółów ode mnie wymagacie. Ja chciałbym się dowiedzieć, co zrobić, żeby znaleźć znajomych i w dalszej perspektywie dziewczynę.

Cytat:
ale ok, niech będzie. to zapodaj jakiś temat
Obojętne, możemy pogadać o podróżach, sporcie albo czymkolwiek, co byłoby interesujące dla Ciebie.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:43   #178
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze rozumiem i w realu nie mam z tym problemu.

I znów negowanie każdej jednej wiadomości, argumentu.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:56   #179
suomi98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 201
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89500336]I znów negowanie każdej jednej wiadomości, argumentu.[/QUOTE]

Bo wiem, jak to wygląda w realu. Nie neguję Waszych argumentów i rozumiem, że tu możecie mieć takie odczucia, jakie macie, ale jakbyście poznały mnie na żywo, to byłoby zupełnie inaczej.
suomi98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-13, 20:59   #180
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie chcę być dłużej samotny

Cytat:
Napisane przez suomi98 Pokaż wiadomość
Bo wiem, jak to wygląda w realu. Nie neguję Waszych argumentów i rozumiem, że tu możecie mieć takie odczucia, jakie macie, ale jakbyście poznały mnie na żywo, to byłoby zupełnie inaczej.

Logika. Pytać ludzi z internetu dlaczego, na każdą próbę pomocy odpowiadać "bo w realu zachowuje się inaczej" i jednocześnie nie chcieć napisać jak jest w realu.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-01 07:57:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.