Przesadna zażyłość partnera z matką - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-17, 12:14   #61
Laurencja11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Katie74 Pokaż wiadomość
Przy rozstawaniu się z nim powiedziałam mu, że odchodzę przez relację z matką i jej toksyczne zachowanie. On ostatnio mi powiedział, że przecież matka jest osobą trzecią i że jej się nie zmieni, nie mamy na to wpływu. Ale że jest świadomy tego że cierpiałam. Ale że byłam miłością jego życia i nie chce mnie tracić... Nie wiem jak rozmawiać, tutaj chyba tylko pomogłoby ograniczenie kontaktu z matką? Jak z nim rozmawiać, żeby pojął że jest toksyczna?
Miałam kiedyś podobną sytuację.
Mama mojego ówczesnego chłopaka mnie nie znosiła. Dlaczego ? trudno powiedzieć, tak po prostu. Zaczęłam się spotykać z jej synem, a on zaczął wracać do domu póżniej i rzadziej.
Też gdzieś tam stale odczuwałam jej obecność jako 3 osoby w związku. Owszem, matki chłopaka nie zmienisz, nie masz na nią wpływu, tylko, że to nie ona jest REALNYM problemem.

Realnym problemem jest podejście chłopaka/syna. To on wyznacza granice, to on rozmawia z rodzicami, to on kształtuje trochę relacje matka- dziewczyna. Twój eks tego nie zrobił, daje sobie wejść na głowę, ale te może nie chce, bo jednak nadal to mama jest dla niego najważniejsza.

Od tamtego faceta odeszłam nie dlatego, że miał taką a nie inną matkę, ale dlatego, że czułam iż czasami staje po jej stronie i że to ona jest dla niego ważniejsza niż ja.
Jeśli kiedykolwiek tak się poczułaś - nie pchaj się w żadne powroty.
Laurencja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-17, 12:21   #62
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Nie bądź głupia, zablokuj go i nie wracaj. Widać po jego tekście, że nie chce nic zmieniać. Zamieszkanie razem nic nie zmieni, nadal będzie do niej jeździł, a ona się wtrącała.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-17, 13:24   #63
Katie74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Powiem wam, że to potwornie przykre mieć kogoś kto składa obietnice, mówi o planach na przyszłość a w ostatecznym rozrachunku nie potrafi zaradzić w sytuacji, gdy mówię mu, że coś mnie boli. Nawet jak chodzi o matkę. Nikt mu nie kazał zrywać z nią kontaktów, chciałam tylko unormowania sytuacji, chcialam dojrzałego faceta, proponowałam mu terapię. A teraz jeszcze czuję jakby to mi wmawiano, że związek rozpadł się przeze mnie bo przecież mama mnie lubiła i o co mi w ogóle chodzi Może mam błędne wrażenie, ale czuję się trochę hmm manipulowana? Widzę realny problem, a z tamtej strony zamiast zmian jest odbicie piłeczki, że to ze mną jest coś nie tak, bo przecież oni mają super relację. Powiedział mi, że wyjściem z tej sytuacji byłoby odpuszczenie, trochę on odpuści i trochę ja...

Macie rację, to sensu nie ma. Chyba, że zaproponowałby wyprowadzkę za granicę z dala od mamusi 😛

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Ale pewnie nadzieję nadal miałam przez te dobre chwile, które były między nami. Bo poza tą sytuacją z matką i jego stosunkiem do całości był dobrym facetem.

Ale może będzie ktoś z kim zbuduję zdrowy związek a nie coś takiego.
Katie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-17, 19:45   #64
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Nie wracaj do niego, strata czasu. On nie widzi problemu.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-18, 13:32   #65
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Miałam chłopaka mamisynka jak miałam 15 lat i byłam z nim 2 lata. On 4 lata starszy. Też mamisynek. Dużo młodsi ale wielu takich ludzi za bardzo się nie zmienia. Jego matka tez wymuszała deklaracje że jest najważniejsza, że ja bardziej kocha. Ciągle mnie krytykowała i potem inna dziewczyne podobno tez. Ciągle coś wymyślała żeby jednak został z nią czy coś jej pomógł. Ja zerwałam tez z innych względów zdrada teraz on ma żonę co lepsze o takim samym imieniu jak ja ciężko powiedzieć czy on swoje podejście zmienił bo niestety wtedy mocno matce się dawal ale myślę że nie warto zwłaszcza że jesteście dorosłymi ludźmi a on nadal nie rozumie do końca problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie pojmie. Czas to zrozumieć. Nie zmienisz dorosłego człowieka, bo taką masz chęć, czy życzenie. Jakby naprawdę nie chciał Cię stracić, to by podjął terapię i uciął te toksyczne kontakty z matką. Zmienił by coś. On chce Cię tylko i wyłącznie na własnych zasadach, bez wysiłku, bez zmian.

Serio, nie bądź głupia.
Dokładnie. Można ograniczyć lub uciąć kontakty powiedzieć mamie że to koniec jej wtrącania się. Jeżeli tego nie robi to sprawa jest jasna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-18, 16:05   #66
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Przecież on chce powrotu na własnych zasadach, nie wiem co tu rozważać.
Zmieni się tyle, że po wspolnym zamieszkaniu będzie Ci ciężej odejść i się ogarnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-18, 17:04   #67
Diarmuid
Raczkowanie
 
Avatar Diarmuid
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 58
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Katie74 Pokaż wiadomość
Witajcie po kilku miesiącach 😊

Jak się pewnie spodziewacie ta relacja się zakończyła. Kilka miesięcy temu zakończyłam związek z nim. Sytuacja wyglądała coraz gorzej, jego matka wchodziła między nas coraz bardziej. Nawet probowala wmawiać mi zaburzenia psychiczne, wyobrażacie sobie Otwarcie mnie krytykowała, wyśmiewala moje prezenty dla niego. Oczywiście gdy ja zwracałam na to uwagę i on próbował z nią rozmawiać to mówiła, że sobie wymyślam i że ona mnie bardzo lubi. Psychicznie nie zniosłam tej sytuacji i chorego trójkąta.

W ostatnim czasie jednak on się odezwał. Chce spróbować od nowa. Wiem, że nie jestem w stanie od nowa przeżywać zachowania tej kobiety. On mówi, że się zmieni dużo jak zamieszkamy razem. Bardzo go kochałam, ale boję się. Chyba nie ma sensu się w to pchać? Nie wiem czy wierzyć w jego zmianę, skoro wielokrotnie dawał sobą manipulować.
I po co ci to?
Kobieta zachowuje się jak świr, bo syn to jedyna osoba, która była jakimś sensem w jej życiu. A synowa to problem, jeszcze jej ten sens ukradnie i co ona biedna pocznie.

To co odczułaś to była wersja z reklamami. Jak urodzisz dzieci i pojawi się temat ślubu to poznasz ją w wersji premium. Szczególnie jeśli to mieszkanie razem ma być właśnie u niego.

Dałabym sobie spokój. Tyle chłopów wokół, na co ci życie w trójkącie.
Diarmuid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-18, 17:50   #68
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Nie tak dawno byłam w podobnej sytuacji. Mój partner (około 40 lat!) był tak przywiązany do rodziny (głównie matki), że bał się nawet wspomnieć, że ma dziewczynę. Wszystkie uroczystości, ważne życiowe wydarzenia, święta były obchodzone w gronie rodziny, a ja wówczas nie istniałam. Nie zaprosił mnie na własne urodziny bo te spędzał z rodzicami. Matka kiwnęła palcem a on rzucał wszystko. Spóźniał się na umówione spotkania, odwoływał nasze plany (bo mamusia chciała kupić nowy telefon). Urlop - tylko z rodziną. Wyjazdy - tylko z rodziną. Wyjścia w góry - z rodziną. Jego całe życie było podporządkowane pod rozkazy mamusi. Nieodcięta pępowina to jest bardzo zły znak dla związku. Nie warto w coś takiego inwestować. To strata czasu i masa nerwów. Nie wracaj. Zapomnij.
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-18, 18:12   #69
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez RunRunRebel Pokaż wiadomość
Nie tak dawno byłam w podobnej sytuacji. Mój partner (około 40 lat!) był tak przywiązany do rodziny (głównie matki), że bał się nawet wspomnieć, że ma dziewczynę. Wszystkie uroczystości, ważne życiowe wydarzenia, święta były obchodzone w gronie rodziny, a ja wówczas nie istniałam. Nie zaprosił mnie na własne urodziny bo te spędzał z rodzicami. Matka kiwnęła palcem a on rzucał wszystko. Spóźniał się na umówione spotkania, odwoływał nasze plany (bo mamusia chciała kupić nowy telefon). Urlop - tylko z rodziną. Wyjazdy - tylko z rodziną. Wyjścia w góry - z rodziną. Jego całe życie było podporządkowane pod rozkazy mamusi. Nieodcięta pępowina to jest bardzo zły znak dla związku. Nie warto w coś takiego inwestować. To strata czasu i masa nerwów. Nie wracaj. Zapomnij.
OMG, współczuję. Jak to się w ogóle stało, że się z Tobą związał? Bo na dobrą sprawę wygląda na to, że on nie potrzebował partnerki. Już miał... rodzinę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-18, 18:31   #70
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
OMG, współczuję. Jak to się w ogóle stało, że się z Tobą związał? Bo na dobrą sprawę wygląda na to, że on nie potrzebował partnerki. Już miał... rodzinę.
jedyne co przychodzi mi do glowy, czego rodzina mu nie mogla mu zapewnic to seks

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-18, 19:04   #71
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

[1=0fb2986dc06479a38c396fe 4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a 18ec99;89584735]jedyne co przychodzi mi do glowy, czego rodzina mu nie mogla mu zapewnic to seks
[/QUOTE]

No chyba, że tak. Albo jakiś chwilowy przebłysk niezależności.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-19, 10:59   #72
Katie74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Współczuję. Nie wiem jak było w Twoim przypadku, ale miałam taki moment, że zastanawiałam się czemu tak jest, czy jestem niewystarczająca, że ona mnie tak traktuje. Ale w takich przypadkach to kazda byłaby zła. Bo matki traktują nas jak rywalki w takich sytuacjach. Chore, ale co poradzić. Egosityczne zachowanie, bo patrzą na siebie a nie szczescie dziecka.



Znam przypadek koleżanki, której facet też jedynak i tez mieszkający z matką w końcu się ogarnął. A tam też były niezłe jazdy bo matka potrafiła pytać syna, czy wygląda lepiej niż jego kobieta 😂😂 Ale on postawił granicę i matka z czasem przywykła. Ale tu już rola mężczyzny ewidentnie....



Mój eks cały czas się odzywa, proponuje spotkanie. Na ten moment rozważyłabym powrót tylko gdyby się od niej odciął, postawił granice.... Chyba tylko ultimatum wchodzi w grę?
Katie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 11:10   #73
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Katie74 Pokaż wiadomość
Współczuję. Nie wiem jak było w Twoim przypadku, ale miałam taki moment, że zastanawiałam się czemu tak jest, czy jestem niewystarczająca, że ona mnie tak traktuje. Ale w takich przypadkach to kazda byłaby zła. Bo matki traktują nas jak rywalki w takich sytuacjach. Chore, ale co poradzić. Egosityczne zachowanie, bo patrzą na siebie a nie szczescie dziecka.



Znam przypadek koleżanki, której facet też jedynak i tez mieszkający z matką w końcu się ogarnął. A tam też były niezłe jazdy bo matka potrafiła pytać syna, czy wygląda lepiej niż jego kobieta Ale on postawił granicę i matka z czasem przywykła. Ale tu już rola mężczyzny ewidentnie....



Mój eks cały czas się odzywa, proponuje spotkanie. Na ten moment rozważyłabym powrót tylko gdyby się od niej odciął, postawił granice.... Chyba tylko ultimatum wchodzi w grę?
Zrobisz jak uważasz, ale moim zdaniem żadne ultimatum tu nie pomoże, a jeśli jakimś cudem zadziała to na krótko. On Ci już powiedział, że mamie się nie zmieni. Z tego co rozumiem nawet się nie zająknął, że cokolwiek on zmieni. Tylko czekać jak zaproponuje Ci mieszkanie z mamusią "na chwilę" czyli na zawsze. Zmarnujesz życie ma frustrację i ciągle przepychanki.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 11:49   #74
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Katie74 Pokaż wiadomość
Mój eks cały czas się odzywa, proponuje spotkanie. Na ten moment rozważyłabym powrót tylko gdyby się od niej odciął, postawił granice.... Chyba tylko ultimatum wchodzi w grę?
Ale czy przy tych propozycjach pojawia się jakakolwiek refleksja, że jego zachowanie było nie w porządku i plan działania, żeby postawić matce granice, choćby pójść na terapie i poukładać sobie w głowie te kwestie? Jeśli nie, to jesteś naiwna, myśląc, że ultimatum zmienisz dorosłego człowieka i jego podejście.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 11:58   #75
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Katie74 Pokaż wiadomość
Widzę realny problem, a z tamtej strony zamiast zmian jest odbicie piłeczki, że to ze mną jest coś nie tak, bo przecież oni mają super relację. Powiedział mi, że wyjściem z tej sytuacji byłoby odpuszczenie, trochę on odpuści i trochę ja...
ale to teraz po propozycji powrotu do siebie takie teksty wali?
jeśli tak- to WIEJ!
niestety to Twoje odpuszczanie byłoby pewnie w praktyce duuuużym poświeceniem 'w imię miłości', a jego- jeśli w ogóle - to tylko do czasu.
I nawet zamieszkanie gdzie indziej niz jego matka tu wiele nie pomoże. no - moze za granicą albo na drugim końcu Polski- ale tez nie do końca - bo to na kazdy urlop trzeba bedzie jechac do matki pewnie.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 12:05   #76
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Run girl, run!
Facet zobaczył że z mamusią ciężej się mu żyje, brakuje mu kobiety (niestety, podejrzewam że po prostu jego potrzeby seksualne nie mogą być zaspokojone przez matkę więc chce wrócić do Ciebie). Postawiłaś granice więc on teraz Cię zmiękcza dziwnymi gadkami o kompromisie (trochę Ty odpuścisz, trochę on). Nie chce mu się szukać nowej dziewczyny więc stara się żebyś znowu do niego wróciła. Stracisz tylko czas a sytuacja wróci jak bumerang. Chyba tylko jakby koleś poszedł na konkretną terapię w temacie 'muszę odciąć pępowinę' mogłabyś coś ewentualnie rozważyć ale no właśnie... czy warto tracić czas i nerwy na coś takiego?
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 12:08   #77
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 12:30   #78
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Katie74 Pokaż wiadomość
(...)
Mój eks cały czas się odzywa, proponuje spotkanie. Na ten moment rozważyłabym powrót tylko gdyby się od niej odciął, postawił granice.... Chyba tylko ultimatum wchodzi w grę?
To nie Ty powinnaś poruszać ten problem, a on sam z siebie mówić co realnie zmienił do tej pory. Nic nie mówi? Nie zmienił nic. Jeżeli się z nim spotkasz, to już przegrałaś.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 12:33   #79
Katie74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Właśnie chciałam zaproponować mu terapię. A właściwie postawić taki warunek, jeśli chciałby to wszystko odbudować. Ale mam mieszane myśli co do tego wszystkiego.
Katie74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-19, 12:35   #80
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Katie74 Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam zaproponować mu terapię. A właściwie postawić taki warunek, jeśli chciałby to wszystko odbudować. Ale mam mieszane myśli co do tego wszystkiego.
To nie jest Twoja rola. On nie jest dzieckiem. To powinno wyjść od niego. Niechcący chcesz robisz za jego mamusię nr 2 i mu tłumaczyć rzeczywistość. To, co mu miałaś powiedzieć, już mu powiedziałaś. On wie co powinien. Ale tego nadal nie robi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-19, 12:36   #81
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Katie74 Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam zaproponować mu terapię. A właściwie postawić taki warunek, jeśli chciałby to wszystko odbudować. Ale mam mieszane myśli co do tego wszystkiego.
Problem w tym, że terapia jeśli ma być skuteczna to powinna wyjść ze strony zainteresowanego, poza tym powinien też porządnie się do niej przykładać i w trakcie nad sobą pracować. To nie są magiczne tabletki, nastawienie w kwestii sukcesu jest najważniejsze. Jak pójdzie pod szantażem to nic z tego na 99% nie będzie pozytywnego. Odklepie kilka spotkań i powie, że jest w porządku albo że to bez sensu.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-22, 08:18   #82
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Przesadna zażyłość partnera z matką

Cytat:
Napisane przez Katie74 Pokaż wiadomość
Ale mam mieszane myśli co do tego wszystkiego.

Dla mnie tacy faceci uwieszeni matkowej spódnicy w dorosłym wieku są nie wiem jak to ująć...aseksualni, nie pociągają mnie w ogóle jako mężczyźni. To takie przygłupie dzieci wyrośnięte ponad miarę. Traktowałabym pobłażliwie i z politowaniem. Nie wyobrażam sobie związku z kimś takim.
Dlatego na Twoim miejscu po prostu bym się z tych chłoptasiem rozstała.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-22 09:18:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.