Poznałam super chłopaka, ale.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-05-28, 08:26   #1
Oliwka990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-05
Wiadomości: 1

Poznałam super chłopaka, ale..


Hej,
Jestem studentką i od półtora roku znam pewnego chłopaka z roku. Widujemy się tylko na uczelni. Raz tylko jedliśmy razem obiad.
Na początku znajomości od często zagadywał, pisał i trwało to długo. Chyba trochę go wykorzystywałam bo ciągle prosiłam o pomoc w projektach, żeby rozwiązał jakieś zadanie na kolokwium dla mnie. On czasem mnie gdzieś zapraszał, ale zbywałam go mówiąc że nie mam czasu itp.

Z miesiąc temu faktycznie trochę źle się zachowałam bo dla odmiany on napisał z prośbą o materiały z zajęć i odpisałam mu po tygodniu. Nic nie odpisał. Napisałam tydzień później z pytaniem czy zrobimy razem projekt i od trzech tygodni zero odpowiedzi na moje wiadomości
Na uczelni totalnie mnie olewa nawet nie mówi cześć, nie patrzy w moją stronę tylko gada z kolegami. A tydzień temu zobaczyłam że wywalił mnie nawet ze znajomych na fejsie. Na uczelni podeszłam do niego nawet chciałam dać buziaka na powitanie a on się tylko odsunął. Zapytałam nawet czy przyjdzie do mnie wieczorem bo zrobiłam dobre jedzenie i możemy coś obejrzeć razem a on tylko powiedział cytuję "nie ma takiej możliwości"
Strasznie mnie to zabolało i zrozumiałam, że jednak zależy mi na nim bo to super gość, tylko czemu on taki jest.
Wiem że jestem bardzo ładna i na pewno mu się podobam, dużo facetów do mnie pisze, ale ja tylko jego chcę. On jest introwertyczny, ale ma super zainteresownia. Od tygodnia cały czas o nim myślę, płaczę, że mnie tak potraktował, nie moge się na niczym skupić. Jak mam go do siebie na nowo przekonać?
Oliwka990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 14:07   #2
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Serio?
Widać że początkowo chłopakowi się spodobałaś, liczył na rozwój znajomości, a Tobie głównie chodziło o pomoc na studiach. Gdy z kolei on o coś Ciebie poprosil, to go olałaś. Sama bym na jego miejscu dała sobie z Tobą spokój.
Musisz się bardziej postarać, żeby odzyskać jego sympatię, a najlepiej wytłumaczyć się, czemu gdy on potrzebował od Ciebie pomocy, to mialas go gdzieś.
Co ma tu do rzeczy to, że jesteś taka ładna, a on jest według ciebie introwertykiem?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 14:19   #3
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Miałem 1:1 taką samą sytuację na studiach. Dziewczyna była bardzo ładna i złapaliśmy jakiś kontakt - wspólne projekty, pomoc przy zadaniach, ale tylko do pewnego momentu. Gdy tylko zauważyłem, że to jest tylko jednostronne, dziewczyna straciła natychmiast cały swój blask. Niestety, ale księżniczki, które wykorzystują facetów dla własnych profitów, to absolutnie najgorszy typ kobiety, jak jest. Być może Ty taka nie jesteś, ale w tych okolicznościach on mógł tak Cię odebrać. Współczuję :/
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 14:28   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Teraz go chcesz, bo Cię olał.

Sorry, ale miał absolutnie rację.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 14:31   #5
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Teraz go chcesz, bo Cię olał.

Sorry, ale miał absolutnie rację.
Tak to wygląda. Jak oleje, to atrakcyjny, a jak by jej przywalił, to wgl Adonis. Łobuz najlepszy xdd
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 14:35   #6
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Tak to wygląda. Jak oleje, to atrakcyjny, a jak by jej przywalił, to wgl Adonis. Łobuz najlepszy xdd
Przesadzasz grubo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 14:48   #7
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

ladna ale glupia, moze jeszcze blondynka? stereotypy trzeba umiec wywazyc zeby nie bylo widac trollowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-28, 14:51   #8
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Sama sobie na to zapracowałas swoim zachowaniem. Chłopak ma zupełna rację w tym, że Cię zaczął olewac

Sent from my FP4 using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 14:55   #9
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
Przesadzasz grubo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
spoko to był żart, sarkazm
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 15:01   #10
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
spoko to był żart, sarkazm
Nie wiem co jest śmiesznego w przemocy wobec kobiet. Buraczany żart.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 15:42   #11
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Treść usunięta
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-28, 17:14   #12
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Wydaje mi się, że czytałam tutaj podobny wątek niedawno. Dziewczyna nie potrafiła się pogodzić z tym, że po tym, jak się zachowywała, chłopak ją olewa.

Nie dziw mu się. Twoje zachowanie teraz jest dziecinne. Najpierw go wykorzystywałaś, a teraz chciałabyś, żeby o tym zapomniał i za Tobą ganiał. To tak nie działa. Jak do siebie kogoś zniechęcisz, nie licz na to, że powiesz przepraszam i będzie tak jak dawniej. Na tym polega dorosłość, ponosimy konsekwencje swoich czynów.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 17:36   #13
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 269
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Cytat:
Napisane przez Oliwka990 Pokaż wiadomość
Od tygodnia cały czas o nim myślę, płaczę, że mnie tak potraktował, nie moge się na niczym skupić. Jak mam go do siebie na nowo przekonać?

Zależy Ci na nim, żeby dalej czerpać profity z tej znajomości i dlatego, że jest niedostępny, czy zależy Ci na nim, jako osobie? Jeśli to drugie, przeproś go szczerze za swoje zachowanie i nie rób tak więcej. Jeśli mimo to nie będzie chciał wejść w relację, uszanuj to i pogódź się z odmową.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 18:17   #14
_jakzyc
Raczkowanie
 
Avatar _jakzyc
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 78
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Wydaje mi się, że teraz ci się nagle tak bardzo podoba tylko z tego powodu, że już nie jest tobą zainteresowany. Jeśli nawet dałby ci szansę to za chwilę by ci się znudził. Widać, że wykorzystałaś sytuację, żeby chłopak zrobił za ciebie zadania na studia. Uważam, że jesteś strasznie skupiona na sobie, to że jestes ładna nie znaczy, że możesz źle traktować innych. Dla chłopaków liczy się też coś więcej niż wygląd, ogarniety chłopak nie bedzie latał za dziewczyną która go wykorzystuje. Po drugie to ty go wykorzystałaś, a teraz obracasz kota ogonem i robisz z siebie ofiarę. Niech ta sytuacja będzie dla ciebie nauczką, że tak się nie traktuje innych osób. A z tym chłopakiem daj sobie spokój, bo widać, że od początku ci się nie podobał, tylko nie umiesz sobie poradzić z tym, że już nie jest tobą zainteresowany.
_jakzyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 18:40   #15
nadia001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 86
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Jestem z niego dumna, ze Cie olal. Mądry facet.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
nadia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 18:52   #16
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Wow, gość musi być chyba już nieźle doświadczony z kobietami, bo naprawdę profesjonalnie się zachował, czapki z głów dla chłopaka, tak właśnie należy eliminować księżniczki, brawo!

A Ty szanowna autorko chcesz go bo on pokazał siłę aby Cię olać, czego inni faceci zrobić nie potrafili. Musisz naprawdę przemyśleć swoją strategię działania, gdyż obecna wepchnie Cię prosto w kłopoty i typowych bad boyów.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 19:15   #17
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Bardzo fajnie się chłopak zachował, dobrze że się szanuje.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 20:08   #18
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Cytat:
Napisane przez Oliwka990 Pokaż wiadomość
Od tygodnia cały czas o nim myślę, płaczę, że mnie tak potraktował, nie moge się na niczym skupić. Jak mam go do siebie na nowo przekonać?
Niczym go do siebie nie przekonuj, bardzo dobrze że facet nie ma klapek na oczach i zorientował się że odzywasz się gdy czegoś potrzebujesz. Mam nadzieję, że nie zmieni zdania i sama też odpuść, nie rób z siebie ofiary jak strasznie cię potraktował, skoro kiedy on coś od Ciebie chciał na studia łaskawie odezwałaś się po tygodniu.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-28, 21:33   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że czytałam tutaj podobny wątek niedawno. Dziewczyna nie potrafiła się pogodzić z tym, że po tym, jak się zachowywała, chłopak ją olewa.

Nie dziw mu się. Twoje zachowanie teraz jest dziecinne. Najpierw go wykorzystywałaś, a teraz chciałabyś, żeby o tym zapomniał i za Tobą ganiał. To tak nie działa. Jak do siebie kogoś zniechęcisz, nie licz na to, że powiesz przepraszam i będzie tak jak dawniej. Na tym polega dorosłość, ponosimy konsekwencje swoich czynów.
Idę o zakład, że to kolejny wątek tej samej osoby.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-28, 22:32   #20
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Ale troll 😅 Tak bardzo "tylko jego chcesz", że aż odpisywałaś mu dopiero po tygodniu? I widujecie się tylko na uczelni, a tu nagle zapraszasz go do siebie na wieczór i film, bo "przygotowałaś jedzenie" 🤣
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-29, 07:32   #21
czarna_herbata
Raczkowanie
 
Avatar czarna_herbata
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 91
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Cytat:
Napisane przez Oliwka990 Pokaż wiadomość
Strasznie mnie to zabolało i zrozumiałam, że jednak zależy mi na nim bo
Miałaś sygnały, miałaś czas i go nie wykorzystałaś, daj mu spokój.
czarna_herbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-29, 08:32   #22
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Ale troll Tak bardzo "tylko jego chcesz", że aż odpisywałaś mu dopiero po tygodniu? I widujecie się tylko na uczelni, a tu nagle zapraszasz go do siebie na wieczór i film, bo "przygotowałaś jedzenie" 🤣
I buziak na przywitanie....... xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Sorry, ale jakby ktoś mnie tak traktował i jeszcze chciał buziaki na przywitanie po tym wszystkim dawać to by dostał kopa w tyłek.
To brzmi jak trollowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-05-31, 08:08   #23
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Poznałam super chłopaka, ale..

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-31 09:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.