Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-19, 22:34   #121
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ciebie to interesuje, nie mnie. Więc pytaj sama.
To jest dopowiedzenie i Twoja interpretacja. Ja się nie domagam wyrazów wdzięczności.
Na pytania, na które chciałam odpowedziec, odpowiedziałam. Bardzo merytorycznie. A zresztą, jakkolwiek bym nie odpowiedziała, to moje odpowiedzi i tak Cię nie zadowolą z zasady, bo wcale Ci nie zależy na uzyskaniu odpowiedzi.

OMG, co za bełkot
kwaśne winogrona mijanou, kwaśne winogrona...
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 22:34   #122
hayir
Raczkowanie
 
Avatar hayir
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Pcim Dolny
Wiadomości: 468
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Miałam tu dwa wcielenia, nie pamiętam kiedy tu zawitałam, to jeszcze było w gimnazjum i chyba szukałam porady na to że byłam ofiarą przemocy psychicznej od rówieśników..
Później zapomniałam o forum, wróciłam w 2 kl LO i czytałam wątek maturalny 2014 mimo że maturę miałam w 2015. Dużo rad tam wyczytałam Na studiach też czytałam, zakładałam wątki, dostawałam cenne rady.
Wizaz mi pomógł zrozumieć że tkwię w relacji która teraz nazywa sie situationship, otowrzyło mi to oczy że zmarnowałam 5 lat życia na bezproduktywną relację a Pan na koniec mnie zdradził i zwalił winę na mnie, bo to nic takiego Wtedy te rady mi bardzo pomogły przetrwać trudny okres. Obecnie jestem już mgr, też mam cięzki okres w życiu, dostaje kopa na każdej płaszczyźnie życia i tak mi przykro że już nie będę mogłą się wyżalić anonimowo, co forum to forum . Pewnie będę się udzielać na discord w wątku nienawidzę upałów. Pamiętam super wątek plotkowy gdzie dziewczyna robiła też tech farm, dużo tam miałam dobrego humoru i pomocy z technologia postaci leku czy zagadnieniem z farmakologii
Przykro że się kończy ta epoka ale jestem wdzięczna forum za to wszystko, stałam się też bardziej otwarta i tolerancyjna.
__________________
I could go back to the past
2024 rok wielkich zmian pozytywnych... I hope
hayir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 22:39   #123
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89717746]Nie rozumiem jakie jest powiązanie.
No chyba że na Discordzie też moderujecie lub Redakcja jest ta sama.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



[/QUOTE]

No tak... nie rozumiesz Edan wyciągany na Wizażu w każdej możliwej sytuacji, już nawet jak go tu nie było x czasu, Edan zły, niedobry troll, którego trzeba było zbanować od razu i tylko biedna, głupia moderacja tego nie widzi, hasa sobie po Discordzie w otoczeniu tych samych osób, które to właśnie o nim pisały. I nie widzisz związku

Widzę, że masz ochotę na dyskusję tylko po to żeby sobie poklepać w klawiaturę i może komuś ciśnienie podnieść, skoro nie masz lepszych rozrywek...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 22:52   #124
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Ja zaczynałam na Perfumachm(chyba), w 2008 roku zaczęła się moja perfumomania, przez kolejnych parę lat przeszło przez moje ręce kilkaset, jeśli nie ponad tysiąc, flakonów. Swego czasu byłam bardzo aktywna na tym podforum.
Szybko odkryłam mroczną stronę Wizażu, czyli wątki - Czarne Listy na Targowisku. Od deski do deski przeczytałam wszystkie te wątki, ech, niezapomniane afery, w tym ta o perfumach Gucci, które zmieniły kolor w trakcie transportu od jednej Wizażanki do drugiej, ale również te z majtkami brudnymi w kroczu i zażółconymi pod pachami sweterkami. Wtedy wpadłam po uszy. I zaczęłam moderować Targowisko.
Od kilku lat już mało aktywna jestem, brak czasu niestety, podczytywanie jest mniej czasochłonne.

Poznałam kilka Wizażanek na żywo, z jedną łączyła mnie duża zażyłość, przez lata, łącznie z odwiedzinami. Aktualnie od 5 lat mam bardzo bliską znajomość, która niestety jeszcze na real nie przeszła. Ale wierzę, że to w końcu nastąpi.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Była u nas raz spora afera finansowa, dziewczyna troszkę popłynęła z zakupami, a potem bała się przyznać i zniknęła. Ostatecznie skończyło się dobrze, oddała wszystkim kasę. Zdaje się, że to po tym właśnie zaostrzono tam regulamin.
Była jeszcze inna Wizażanka, która organizowała zakupy, czyli kupowałam flakon i wysyłała współzakupującym odlewki, z regularnie zaniżoną pojemnością. Czyli miało być 10 ml, był 7-8 ml. Może się wydaje to błahostką, ale w skali, w której ta Wizażanka robia zakupy, dawało jej to możliwość sprzedania flakonu z pojemnością zamiast 30 ml, które powinny były zostać, 50 ml. Sprzedawała te flakony na gazecie.pl. Ja i jeszcze jedna Wizażanka pobawiłyśmy się w prywatne dochodzenie i pozbierałyśmy dowody.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 00:06   #125
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam na Perfumachm(chyba), w 2008 roku zaczęła się moja perfumomania, przez kolejnych parę lat przeszło przez moje ręce kilkaset, jeśli nie ponad tysiąc, flakonów. Swego czasu byłam bardzo aktywna na tym podforum.
Szybko odkryłam mroczną stronę Wizażu, czyli wątki - Czarne Listy na Targowisku. Od deski do deski przeczytałam wszystkie te wątki, ech, niezapomniane afery, w tym ta o perfumach Gucci, które zmieniły kolor w trakcie transportu od jednej Wizażanki do drugiej, ale również te z majtkami brudnymi w kroczu i zażółconymi pod pachami sweterkami. Wtedy wpadłam po uszy. I zaczęłam moderować Targowisko.
Od kilku lat już mało aktywna jestem, brak czasu niestety, podczytywanie jest mniej czasochłonne.

Poznałam kilka Wizażanek na żywo, z jedną łączyła mnie duża zażyłość, przez lata, łącznie z odwiedzinami. Aktualnie od 5 lat mam bardzo bliską znajomość, która niestety jeszcze na real nie przeszła. Ale wierzę, że to w końcu nastąpi.


Była jeszcze inna Wizażanka, która organizowała zakupy, czyli kupowałam flakon i wysyłała współzakupującym odlewki, z regularnie zaniżoną pojemnością. Czyli miało być 10 ml, był 7-8 ml. Może się wydaje to błahostką, ale w skali, w której ta Wizażanka robia zakupy, dawało jej to możliwość sprzedania flakonu z pojemnością zamiast 30 ml, które powinny były zostać, 50 ml. Sprzedawała te flakony na gazecie.pl. Ja i jeszcze jedna Wizażanka pobawiłyśmy się w prywatne dochodzenie i pozbierałyśmy dowody.
Pamietam te aferę z perfumami, ale kojarze tylko jedna stronę, drugiego nicku nie pamiętam

I chyba kojarze tez aferę finansowa z perfum, ale też nie jestem w 100 proc. pewna czas jednak trochę zaciera w pamięci szczegóły i nicki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 00:46   #126
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
OMG, co za bełkot
kwaśne winogrona mijanou, kwaśne winogrona...
Zielone winogrona, skoro już jesteśmy przy literaturze. W dodatku ten cytat zupełnie tu nie pasuje.
Widzę, że jednak masz ochotę poklepać sobie w klawisze.

---------- Dopisano o 01:46 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

[QUOTE=siarka40;89717878
Szybko odkryłam mroczną stronę Wizażu, czyli wątki - Czarne Listy na Targowisku. Od deski do deski przeczytałam wszystkie te wątki, ech, niezapomniane afery, w tym ta o perfumach Gucci, które zmieniły kolor w trakcie transportu od jednej Wizażanki do drugiej, ale również te z majtkami brudnymi w kroczu i zażółconymi pod pachami sweterkami. [/QUOTE]

Jejku, pamiętam jak czytałam posty z tych afer.
Co do perfum to chyba w koncu dziewczyny wyjaśniły sprawę, ale aż o sąd się otarło.
Pamiętam też wątek o pobycie w jakimś pensjonacie, który okazał się koszmarem. No i niestety, wątki o wizażankach, które nie wywiązały się z umów o wymianach a otrzymały kosmetyki o sporej wartości i od wielu wizażanek.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 05:14   #127
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Zielone winogrona, skoro już jesteśmy przy literaturze. W dodatku ten cytat zupełnie tu nie pasuje.
Widzę, że jednak masz ochotę poklepać sobie w klawisze.

ja o niebie, Ty o chlebie. żaden to cytat, mądralo. kwaśne winogrona to określenie mechanizmu wyparcia, ktory stosujesz, umniejszając wszystkim naokoło

Edytowane przez Indecence
Czas edycji: 2023-11-20 o 05:17
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-20, 05:31   #128
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
ja o niebie, Ty o chlebie. żaden to cytat, mądralo. kwaśne winogrona to określenie mechanizmu wyparcia, ktory stosujesz, umniejszając wszystkim naokoło
Czujesz się umniejszona? Zupełnie niepotrzebnie.
Naprawdę, skonczmy tę śmieszną wymianę zdań bo w naszym wieku to nie przystoi (zakładam, że 20 lat dawno już skonczyłaś). Do niczego nas to nie zaprowadzi.
Ty wiesz swoje, ja swoje i na tym koniec. Po co te docinki i zaczepki? Tak na pożegnanie?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 05:44   #129
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Czujesz się umniejszona? Zupełnie niepotrzebnie.
Naprawdę, skonczmy tę śmieszną wymianę zdań bo w naszym wieku to nie przystoi (zakładam, że 20 lat dawno już skonczyłaś). Do niczego nas to nie zaprowadzi.
Ty wiesz swoje, ja swoje i na tym koniec. Po co te docinki i zaczepki? Tak na pożegnanie?

niom, śmieszna wymiana zdań, a niby mi nie umniejszasz
sama sobie przeczysz
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 08:26   #130
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam na Perfumachm(chyba), w 2008 roku zaczęła się moja perfumomania, przez kolejnych parę lat przeszło przez moje ręce kilkaset, jeśli nie ponad tysiąc, flakonów. Swego czasu byłam bardzo aktywna na tym podforum.
Szybko odkryłam mroczną stronę Wizażu, czyli wątki - Czarne Listy na Targowisku. Od deski do deski przeczytałam wszystkie te wątki, ech, niezapomniane afery, w tym ta o perfumach Gucci, które zmieniły kolor w trakcie transportu od jednej Wizażanki do drugiej, ale również te z majtkami brudnymi w kroczu i zażółconymi pod pachami sweterkami. Wtedy wpadłam po uszy. I zaczęłam moderować Targowisko.
Od kilku lat już mało aktywna jestem, brak czasu niestety, podczytywanie jest mniej czasochłonne.

Poznałam kilka Wizażanek na żywo, z jedną łączyła mnie duża zażyłość, przez lata, łącznie z odwiedzinami. Aktualnie od 5 lat mam bardzo bliską znajomość, która niestety jeszcze na real nie przeszła. Ale wierzę, że to w końcu nastąpi.


Była jeszcze inna Wizażanka, która organizowała zakupy, czyli kupowałam flakon i wysyłała współzakupującym odlewki, z regularnie zaniżoną pojemnością. Czyli miało być 10 ml, był 7-8 ml. Może się wydaje to błahostką, ale w skali, w której ta Wizażanka robia zakupy, dawało jej to możliwość sprzedania flakonu z pojemnością zamiast 30 ml, które powinny były zostać, 50 ml. Sprzedawała te flakony na gazecie.pl. Ja i jeszcze jedna Wizażanka pobawiłyśmy się w prywatne dochodzenie i pozbierałyśmy dowody.
Ale w sensie, że ktoś komuś te majty sprzedał na wizażu czy o co chodzi? 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 08:34   #131
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No tak... nie rozumiesz Edan wyciągany na Wizażu w każdej możliwej sytuacji, już nawet jak go tu nie było x czasu, Edan zły, niedobry troll, którego trzeba było zbanować od razu i tylko biedna, głupia moderacja tego nie widzi, hasa sobie po Discordzie w otoczeniu tych samych osób, które to właśnie o nim pisały. I nie widzisz związku

Widzę, że masz ochotę na dyskusję tylko po to żeby sobie poklepać w klawiaturę i może komuś ciśnienie podnieść, skoro nie masz lepszych rozrywek...
Serwer na discordzie ma jasne zasady, bardziej konkretne niż netykieta tutaj. Jeżeli jakiś użytkownik je złamie to jest opcja usunięcia go z serwera. Jest też opcja zablokowania użytkownika, żeby nie wchodzić z nim w interakcje, która działa lepiej niż tutaj. Bany z Wizażu nie były przenoszone na Discorda, bo i z jakiej racji? Dużo osób wróciło do pisania, nie tylko Edan.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-20, 09:22   #132
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Myślę, że po prostu dziewczyny na razie chcą dać wszystkim równe szanse na powrót, ale widać, że to dla niektórych kontrowersyjne - może jakieś głosowania zrobić? Nie wiem.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 09:29   #133
Helen89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 25
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Myślę, że po prostu dziewczyny na razie chcą dać wszystkim równe szanse na powrót, ale widać, że to dla niektórych kontrowersyjne - może jakieś głosowania zrobić? Nie wiem.
Zróbcie ale nie wiem po co wam to potrzebne. Nie znam żadnej z nas która chce mieć niebezpieczne trollisko na wizażu
Helen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 10:44   #134
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No tak... nie rozumiesz Edan wyciągany na Wizażu w każdej możliwej sytuacji, już nawet jak go tu nie było x czasu, Edan zły, niedobry troll, którego trzeba było zbanować od razu i tylko biedna, głupia moderacja tego nie widzi, hasa sobie po Discordzie w otoczeniu tych samych osób, które to właśnie o nim pisały. I nie widzisz związku

Widzę, że masz ochotę na dyskusję tylko po to żeby sobie poklepać w klawiaturę i może komuś ciśnienie podnieść, skoro nie masz lepszych rozrywek...

Moderatorki na Discordzie - potrzebowały 4 dni żeby zbanować Edana
Moderatorki na Wizażu - ?

Naprawdę nie rozumiem tego, że trzeba było czekać na jakieś punkty i dlatego, że on był tak ynteligentny to się prześlizgał, ale jakieś dziewczyny dostały bany od razu. Żeby nie było, że je bronię, bo je lubiłam czy coś - nawet nie pamiętam, które poleciały na czystkach. Ale że były bany bez tych punktów, tak ważnych u Edana, to tak.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 11:16   #135
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Edana już nie ma jak coś

Ogólnie przykro, że wątek który miał być pewnie takim sentymentalnym pożegnaniem się z forum - stał się bagnem i podróżami w przeszłość.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 13:14   #136
Malihini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 67
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89718057]Edana już nie ma jak coś

Ogólnie przykro, że wątek który miał być pewnie takim sentymentalnym pożegnaniem się z forum - stał się bagnem i podróżami w przeszłość.[/QUOTE]

Dlaczego przykro? Przynajmnie mozna wreszcie napisac pare slow krytyki w strone moderatorek bez ryzykowania banem stalym za 3, 2, 1. A ze one beda sie tu teraz nawzajem bronic do upadlego i nazywac wizazanki awanturnicami, to inna sprawa.

Moze i lepiej, ze cos sie konczy, a cos sie zaczyna.
Malihini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 13:24   #137
Helen89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 25
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Malihini Pokaż wiadomość
Dlaczego przykro? Przynajmnie mozna wreszcie napisac pare slow krytyki w strone moderatorek bez ryzykowania banem stalym za 3, 2, 1. A ze one beda sie tu teraz nawzajem bronic do upadlego i nazywac wizazanki awanturnicami, to inna sprawa.

Moze i lepiej, ze cos sie konczy, a cos sie zaczyna.
Bardzo bym chciała być taką optymistką ale właśnie chodzi o to że nic nowego się nie zaczyna. Zmieniła się władza a obyczaje te same. Może nawet na gorsze. Zobacz w wątku obok jak moderatorki z discorda mi jadą i próbują ustalić jaką mam u nich nazwę by za moje słowa mnie stamtąd usunąć
Helen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 14:14   #138
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

No to co, to pewnie, lepiej, zeby nikt nic nie wymyslil, zeby forum sie zamknelo i ludzie sie rozeszli.

C'nie?
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 16:37   #139
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Dajcie spokój dziewczyny. Nie ma sensu teraz wywlekać starych spraw. Też byłam zbanowana, też miałam zastrzeżenia do pracy moderatorek ale jakie to ma teraz znaczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-20, 17:21   #140
Helen89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 25
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Silje_ Pokaż wiadomość
Dajcie spokój dziewczyny. Nie ma sensu teraz wywlekać starych spraw. Też byłam zbanowana, też miałam zastrzeżenia do pracy moderatorek ale jakie to ma teraz znaczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma sens. Nie powinno być tak że jedna z drugą sobie wymyślają że od dziś to one przejmują władzę. Nikt z nami nie ustalał kto na Discordzie ma zostać moderatorką i adminką. Nie stworzyły tu żadnej ankiety abyśmy mogły zagłosować i same zdecydować kto ma ustalać zasady. Znowu tak jak tutaj zostało to nam narzucone

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Dlaczego ma rządzić Pandora ze swoimi przyjaciółkami? Chciałabym aby to był ktoś inny. Ale tak jak ja nikt poza jedną grupką przejmującą władzę nie ma nic do powiedzenia
Helen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:22   #141
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:05
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:30   #142
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Helen89 Pokaż wiadomość
Ma sens. Nie powinno być tak że jedna z drugą sobie wymyślają że od dziś to one przejmują władzę. Nikt z nami nie ustalał kto na Discordzie ma zostać moderatorką i adminką. Nie stworzyły tu żadnej ankiety abyśmy mogły zagłosować i same zdecydować kto ma ustalać zasady. Znowu tak jak tutaj zostało to nam narzucone

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Dlaczego ma rządzić Pandora ze swoimi przyjaciółkami? Chciałabym aby to był ktoś inny. Ale tak jak ja nikt poza jedną grupką przejmującą władzę nie ma nic do powiedzenia
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś założyła swój serwer czy cokolwiek, co widzisz jako lepszą alternatywę.

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba się nie da.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:30   #143
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Helen89 Pokaż wiadomość
Ma sens. Nie powinno być tak że jedna z drugą sobie wymyślają że od dziś to one przejmują władzę. Nikt z nami nie ustalał kto na Discordzie ma zostać moderatorką i adminką. Nie stworzyły tu żadnej ankiety abyśmy mogły zagłosować i same zdecydować kto ma ustalać zasady. Znowu tak jak tutaj zostało to nam narzucone

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Dlaczego ma rządzić Pandora ze swoimi przyjaciółkami? Chciałabym aby to był ktoś inny. Ale tak jak ja nikt poza jedną grupką przejmującą władzę nie ma nic do powiedzenia
Trzeba było sobie założyć swoje forum/kanał na discordzie czy coś.
Nie ma przymusu, żeby się tam udzielać.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:31   #144
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Helen - byly zalozone dwa inne discordy chyba, leć i ja tam nie rządzę, lol. nawet nie mam roli modki
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:33   #145
Helen89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 25
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Trzeba było sobie założyć swoje forum/kanał na discordzie czy coś.
Nie ma przymusu, żeby się tam udzielać.
Teraz to sobie mogę zakładać skoro już większość przeszła. Miałam nadzieję na autorefleksję nowych władz że jako społeczność Wizażu może chciałybyśmy same najpierw ustalić kto zasługuje na to by rządzić. Choćby łaskawie zapytać
Helen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:38   #146
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Helen89 Pokaż wiadomość
Teraz to sobie mogę zakładać skoro już większość przeszła. Miałam nadzieję na autorefleksję nowych władz że jako społeczność Wizażu może chciałybyśmy same najpierw ustalić kto zasługuje na to by rządzić. Choćby łaskawie zapytać
No to kto twoim zdaniem?

Pomijajac, ze nikt nie rządzi.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:43   #147
Helen89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 25
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89718270]No to kto twoim zdaniem?

Pomijajac, ze nikt nie rządzi.[/QUOTE]


Nawet na forum modki nie wymyśliły aby płaszczyć się o to by założono wątek
Helen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:55   #148
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Helen89 Pokaż wiadomość

Nawet na forum modki nie wymyśliły aby płaszczyć się o to by założono wątek
Nie trzeba się płaszczyć. Wątki na disco można zakładać samemu

Czy jest tu jeszcze moderacja?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:59   #149
Helen89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 25
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89718293]Nie trzeba się płaszczyć. Wątki na disco można zakładać samemu

Czy jest tu jeszcze moderacja?[/QUOTE]

Tutaj też chcesz rządzić? Opanuj się
Helen89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 18:01   #150
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Helen89 Pokaż wiadomość
Tutaj też chcesz rządzić? Opanuj się
800 70 2222 - Linia wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego Jest linią całodobową i bezpłatną dla osób dzwoniących. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-21 19:00:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.