Nie stać mnie na randkę z internetu - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 12:04   #541
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Przeczytałam wątek, romantyczna historia i Twój styl pisania... nie myslalas autorko o wydaniu książki? To byłby bestseller! Autorko, zdradzisz co u Was?
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 18:36   #542
kaja_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 24
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Ja jeszcze chciałam wrócić do początku tej historii i dylematów pierwszego spotkania. Bo chyba częściej dziewczyny mają z tym problem. A ja wychodzę z założenia (która do tej pory sprawdza się moim życiu), że pierwsza randka powinna być w miejscu, gdzie obie strony czują się swobodnie. Bo przecież nie możemy się zmuszać, że pójść gdzieś, gdzie po prostu to nie jest "nasz świat", bo niby czemu? Ja również nie jestem bywalczynią ekskluzywnych restauracji, nawet nie chodzi o cenę, ale o klimat, który tam panuje, po prostu to nie są moje klimaty. I nie chciałabym tam pójść na pierwszą randkę, nawet, jakby facet miał za nią zapłacić, bo to nie o to chodzi. Mi zaimponował mój obecny facet, którego poznałam w internecie i po tygodniu rozmowy przez internet "wyczuł" mnie i moje zainteresowania. A co najlepsze, sam też się dobrze w nich odnajdywał. I nasza pierwsza randka odbyła się po prostu w parku, zatroszczył się o wszystko, przyniósł kosz piknikowy, koc, leżaczki, pogodę Czułam się fantastycznie, a przede wszystkim swobodnie, właśnie to były moje klimaty, w których doskonale potrafiłam się odnaleźć. I jak widać po tym przykładzie, nie trzeba wielkiej kasy, a raczej pomysłu, aby zaimponować kobiecie. A najważniejsze to rozpoznanie jej potrzeb, tak mi się wydaje, podczas rozmów i po mojej wizytówce po prostu wiedział, że ja wolę tego typu klimaty, romantyczne, ale swobodne, niż ekskluzywne restauracja ze skrzypkiem przy stole... :p

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2016-11-16 o 08:45 Powód: usunięcie reklamy
kaja_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 18:04   #543
kaja_80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 24
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Kolejny temat, kiedy dziewczyna stresuje się miejscem spotkania i pieniędzmi. Dziewczyny, proszę Was. Jak tego typu miejsca Wam nie odpowiadają, to po prostu dajcie mu znać, on powinien zrozumieć. Jeśli nie, to o czymś świadczy. Ja zawsze przy pierwszych randkach wybieram miejsca, w których po prostu czuję się komfortowo. Poznaję ostatnio mężczyzn w internecie, jak już dochodzi do spotkania, to oczywiście pytają się o miejsce, gdzie moglibyśmy się spotkać. Jak nie czułabym się komfortowo w miejscu, gdzie mamy randkę, to na pewno odbiłoby się to na całym spotkaniu. Dlatego wychodzę z założenia, że pierwsza randka musi być w miejscu neutrelanym, gdzie każda strona będzie czuła się komfortowo. I do tej pory wychodzi mi to na dobre

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2016-11-16 o 08:46 Powód: usunięcie reklamy
kaja_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 18:09   #544
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez kaja_80 Pokaż wiadomość
Kolejny temat, kiedy dziewczyna stresuje się miejscem spotkania i pieniędzmi. Dziewczyny, proszę Was. Jak tego typu miejsca Wam nie odpowiadają, to po prostu dajcie mu znać, on powinien zrozumieć. Jeśli nie, to o czymś świadczy. Ja zawsze przy pierwszych randkach wybieram miejsca, w których po prostu czuję się komfortowo. Poznaję ostatnio mężczyzn w internecie, jak już dochodzi do spotkania, to oczywiście pytają się o miejsce, gdzie moglibyśmy się spotkać. Jak nie czułabym się komfortowo w miejscu, gdzie mamy randkę, to na pewno odbiłoby się to na całym spotkaniu. Dlatego wychodzę z założenia, że pierwsza randka musi być w miejscu neutrelanym, gdzie każda strona będzie czuła się komfortowo. I do tej pory wychodzi mi to na dobre
27 września już wyraziłaś swoje zdanie...

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2016-11-16 o 08:46 Powód: usunięcie reklamy z cytatu
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 22:50   #545
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
27 września już wyraziłaś swoje zdanie...
Koleżanka jest po prostu monotematyczna. Grunt, to przemycić w tekście reklamę portalu randkowego. To pewnie stąd jej aktywność w wątkach z randką w tytule.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 21:09   #546
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Ale fajny temat zdycham pod kocem z zawalonym nosem, nawet myśl że jutro musze iść do pracy jakas lżejsza jak się czyta takie cudowne historie ciekawe co słychać u autorki
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-11, 11:45   #547
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Autorko, co u Was?
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 23:14   #548
earl grey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 144
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

To niesamowicie miłe, że o mnie pamiętacie
Tamtą ciążę z 2015 niestety poroniłam- tzn. obumarła w 10 tygodniu. Ciężko było.
Natomiast dziś śpi obok nasz 7-miesięczny Wojtuś Dziecko absolutnie cudowne, śmieszek, komediant i rozrabiaka, do tego no po prostu śliczny... Starszy brat jeździ na spacery i podrywa na wózek dziewczyny, tatuś zakochany, kot łaskawie zgadza się na obecność intruza (były problemy z akceptacją, ale teraz już nawet pozwala intruzowi trzymać się za ogon)
Mam więc w sumie również dziecko z internetu, nie tylko męża. I jestem jedną dziewczyną w domu pełnym facetów (łącznie z kotem)- nie waham się czerpać z tej sytuacji profitów, ulg i przywilejow
earl grey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 03:33   #549
peachlesloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 8
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez kinkam26 Pokaż wiadomość
ooo matko jestem dumna z siebie bo wytrzymałam Moniki minimum... ale ciężkie to było jak cholera. ...
autorko czasem nie słuchaj takiego głupiego gadania, też zaraz powiem swojemu TŻ że ma łatwą dziewczynę, chociaż on uwaza inaczej ale coż...śmieszne naprawdę, ciekawa jestem ile Monika ma lat..... poważnie mówiąc to nigdy bym nie wzięła ślubu z facetem z którym bym nie spała wcześniej, a jestem a- katoliczką praktykującą, jednak nie nawiedzoną, b- moj facet jest moim jedynym w zyciu facetem, wiec bardziej postawilam na to by byc z jednym facetem....ale nie czekac do slubu.....wiec moze nie radz kobicie o normalym rozumowaniu....bo ona wie co robi
Zgadzam się w zupełności z Moniką.

Pierwsze pogrubione:
Jesteś jedynie katoliczką z nazwy mi się wydaje. Łamiesz jedno z przykazań Bożych. Podam przykład.
Jesteś nastolatką, okres buntu. Chcesz tak bardzo iść na imprezę. Rodzice Ci nie pozwalają. Wszystkim opowiadasz jacy to Twoi rodzice są źli i nie dobrzy, bo jak nie mogli Cię puścić na imprezę? przecież jesteś taka dorosła i wiesz co dla Ciebie dobre. To okropność! Tak samo jest z Bogiem. Bóg nam mówi "Nie cudzołóż", bardzo wyraźnie mówi, aby czekać do ślubu. Ale ty jak taka zbuntowana nastolatka mówisz: "Nie! Ja wiem lepiej!". Oczywiście się okazuje, że rodzice mają rację, Bóg też ma rację, ale ty wiesz lepiej od Boga
Nie zgadzam się, że to jest jakieś nawiedzenie. Obrażasz moją religię, moją osobę i resztę osób o takich poglądach. Masz w ogóle pojęcie, dlaczego seks przed ślubem jest zły? Zapraszam do lektury:
http://mateusz.pl/pow/011114.htm
Chociaż pewnie i tak na koniec przeczytania tego powiesz "Ja i tak wiem swoje, i Bóg musi uważać jak ja", bo już Ci w główke społeczeństwo wbiło, że seksik przed ślubem to norma i jest cool

Drugie pogrubione:
Czyli Twoim zdaniem jakbyś trafiła na jakiegoś matoła, to byś się go trzymała do końca życia, żeby był tym pierwszym i ostatnim? Aha.

Edytowane przez peachlesloo
Czas edycji: 2017-08-19 o 03:37
peachlesloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 03:38   #550
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez peachlesloo Pokaż wiadomość
Zgadzam się w zupełności z Moniką.

Pierwsze pogrubione:
Jesteś jedynie katoliczką z nazwy mi się wydaje. Łamiesz jedno z przykazań Bożych. Podam przykład.
Jesteś nastolatką, okres buntu. Chcesz tak bardzo iść na imprezę. Rodzice Ci nie pozwalają. Wszystkim opowiadasz jacy to Twoi rodzice są źli i nie dobrzy, bo jak nie mogli Cię puścić na imprezę? przecież jesteś taka dorosła i wiesz co dla Ciebie dobre. To okropność! Tak samo jest z Bogiem. Bóg nam mówi "Nie cudzołóż", bardzo wyraźnie mówi, aby czekać do ślubu. Ale ty jak taka zbuntowana nastolatka mówisz: "Nie! Ja wiem lepiej!". Oczywiście się okazuje, że rodzice mają rację, Bóg też ma rację, ale ty wiesz lepiej od Boga
Nie zgadzam się, że to jest jakieś nawiedzenie. Obrażasz moją religię, moją osobę i resztę osób o takich poglądach. Masz w ogóle pojęcie, dlaczego seks przed ślubem jest zły? Zapraszam do lektury:
http://mateusz.pl/pow/011114.htm
Chociaż pewnie i tak na koniec przeczytania tego powiesz "Ja i tak wiem swoje, i Bóg musi uważać jak ja", bo już Ci w główke społeczeństwo wbiło, że seksik przed ślubem to norma i jest cool

Drugie pogrubione:
Czyli Twoim zdaniem jakbyś trafiła na jakiegoś matoła, to byś się go trzymała do końca życia, żeby był tym pierwszym i ostatnim? Aha.
Serio odkopujesz posty sprzed CZTERECH LAT żeby prowadzić jakieś krucjaty?

Autorko, cieszę się strasznie waszym szczęściem, oby tak dalej! High five za pobieranie fajnych ludzi z internetu!

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2017-08-19 o 03:43
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 09:51   #551
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez earl grey Pokaż wiadomość
To niesamowicie miłe, że o mnie pamiętacie
Tamtą ciążę z 2015 niestety poroniłam- tzn. obumarła w 10 tygodniu. Ciężko było.
Natomiast dziś śpi obok nasz 7-miesięczny Wojtuś Dziecko absolutnie cudowne, śmieszek, komediant i rozrabiaka, do tego no po prostu śliczny... Starszy brat jeździ na spacery i podrywa na wózek dziewczyny, tatuś zakochany, kot łaskawie zgadza się na obecność intruza (były problemy z akceptacją, ale teraz już nawet pozwala intruzowi trzymać się za ogon)
Mam więc w sumie również dziecko z internetu, nie tylko męża. I jestem jedną dziewczyną w domu pełnym facetów (łącznie z kotem)- nie waham się czerpać z tej sytuacji profitów, ulg i przywilejow
miło przeczytać coś takiego, powodzenia.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-19, 13:43   #552
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez earl grey Pokaż wiadomość
To niesamowicie miłe, że o mnie pamiętacie
Tamtą ciążę z 2015 niestety poroniłam- tzn. obumarła w 10 tygodniu. Ciężko było.
Natomiast dziś śpi obok nasz 7-miesięczny Wojtuś Dziecko absolutnie cudowne, śmieszek, komediant i rozrabiaka, do tego no po prostu śliczny... Starszy brat jeździ na spacery i podrywa na wózek dziewczyny, tatuś zakochany, kot łaskawie zgadza się na obecność intruza (były problemy z akceptacją, ale teraz już nawet pozwala intruzowi trzymać się za ogon)
Mam więc w sumie również dziecko z internetu, nie tylko męża. I jestem jedną dziewczyną w domu pełnym facetów (łącznie z kotem)- nie waham się czerpać z tej sytuacji profitów, ulg i przywilejow
Gratulacje
Ja na razie mam chłopaka z internetu i czuję podobnie jak Ty - są motylki, ale jednocześnie niesamowity spokój.
Dużo szczęścia dla Was wszystkich!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 15:06   #553
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Przebrnęłam przez caluśki wątek, nawet przełożyłam ze znajomą spotkanie o godzinę byleby doczytać do końca
Jestem pod wrażeniem całej historii. Super się czytało coś co zaczęło się kilka lat temu i dowiedzieć się co obecnie u was się dzieje.
Szczere gratulacje, że w końcu autorko zaznałaś szczęścia! Wątek powinien trafić na samą górę jako dowód, że warto czekać na prawdziwą miłość!
Dużo dużo szczęścia dla was! Zasługujesz na to
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 15:41   #554
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Ale cudownie
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-19, 16:25   #555
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Gratuluję Autorko! Pisz czasem co u Was. Pozdrawiam i powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 21:56   #556
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Earl Grey, nie wiem czemu, ale dziś przypomniał mi się Twój wątek, utkwił mi w pamięci tytuł Wchodzę, patrzę a to 5 lat :O
Fajnie, że czasem aktualizujesz co u Was. Pozdrawiam
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 00:44   #557
malinowegruszki
Raczkowanie
 
Avatar malinowegruszki
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 492
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Ja też się zastanawiam co u Was ☺️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
[
Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
malinowegruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 10:25   #558
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Daj znać co u was!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 12:20   #559
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość

Po za tym mysle, ze on chce sie wykazac. Jak facet umawia sie na randke to powinien liczyc sie z tym, ze placi za kobiete! Przynajmniej na dwóch pierwszych randkach

Dlaczego masz sie bac jego reakcji jesli mówisz, ze jest 'fajny'.
A dlaczego facet ma płacic za kobiete której nie zna? Czym sie rózni w takim razie 2 randka od 3? Lepiej jesli juz płacic to po 3 randce kiedy istnieje szansa na cos dłuzszego.
Czyli umawiam sie z facetem na pierwsa randke w porze lunchu -on płaci. Potem jeszcze w porze obiadu- on płaci a potem umawiam sie z innym w porze kolacji-on płaci i cały dzien za friko
Ja tam zawsze wolałam płacic za siebie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 16:55   #560
PatriziaIzabella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 38
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Przeczytałam z ciekawości ten wątek - co to za niezwykła historia...
i nic niezwykłego w niej nie zobaczyłam, oprócz troche zakompleksionej kobiety która emocjonuje sie za nadto poznanym facetem i przezywa każdą pierdółkę. Historia jakich wiele.
Rozwódka z dzieckiem na prawo miec obnizone nieco wymagania, więc może stąd to przezywanie.

Może tu chodzi o styl pisania po prostu. Fajnie że Wam wyszło ale nie róbmy z tego związku jakiegos osmego cudu świata

Edytowane przez PatriziaIzabella
Czas edycji: 2018-02-04 o 16:56
PatriziaIzabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 17:24   #561
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Cytat:
Napisane przez PatriziaIzabella Pokaż wiadomość
Może tu chodzi o styl pisania po prostu. Fajnie że Wam wyszło ale nie róbmy z tego związku jakiegos osmego cudu świata
Robimy bo tutaj, na tym podforum, takie historie są właśnie cudem.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 08:29   #562
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 772
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Najpiękniejszy wątek wizażowy. Aż mnie nostalgia dopadła, ale może to prostu Święta za pasem i padający śnieg. Earl, jeżeli znajdziesz chwilę i chęci, to skrobnij co u was🥰
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 12:52   #563
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Nie stać mnie na randkę z internetu

Oj tak, ten wątek jest dla mnie perełką Wizażu, ale w takim znaczeniu dosłownym, że jest bardzo pozytywny i miły.
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-25 13:52:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.