Wizaż - zmartwychwstanie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-03, 08:30   #91
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez LadyPerry Pokaż wiadomość
Discord to po prostu rozwinięty czat, nadaje się do pogadania jako tako ale imo nie sprawdza się jako zamiennik forum.
Moim zdaniem sprawdza się do pogadania na tematy ogólne (czyli np. wątki plotkowe typu zdziwieniowy albo randki przez internet) ale słabo widzę zakładanie wątków jak na intymnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-03, 13:53   #92
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89732192]Moim zdaniem sprawdza się do pogadania na tematy ogólne (czyli np. wątki plotkowe typu zdziwieniowy albo randki przez internet) ale słabo widzę zakładanie wątków jak na intymnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mnie brakuje tam historii. To portal żeby pogadać na świeżo, a nie zbuduje się tam swojego świata jak na wizażu.
Denerwuje mnie też to, że jest ograniczone dla nowych użytkowników. Nie mówiąc już o intymnym, to moje ulubione forum, a tam to nie ma racji bytu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-03, 14:31   #93
wkropkizielona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 477
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Ja też się cieszę, że wizaż pozostał. I mam cichą nadzieję, że powrócą stałe użytkowniczki, bo niestety ciszej tu się zrobiło od czasu ogłoszenia zamknięcia.
Na discord też zaglądam, ma on swoje plusy np. reakcje na posty. Ale niesamowicie wkurza mnie, że otwiera się zawsze na ostatniej napisanej wiadomości a nie ostatniej przeczytanej i muszę przewijać wstecz co czasem, gdy rozmowa szybko się toczy, jest dość trudne i uciążliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wkropkizielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-03, 14:33   #94
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Ja też się cieszę, że wizaż pozostał. I mam cichą nadzieję, że powrócą stałe użytkowniczki, bo niestety ciszej tu się zrobiło od czasu ogłoszenia zamknięcia.
Na discord też zaglądam, ma on swoje plusy np. reakcje na posty. Ale niesamowicie wkurza mnie, że otwiera się zawsze na ostatniej napisanej wiadomości a nie ostatniej przeczytanej i muszę przewijać wstecz co czasem, gdy rozmowa szybko się toczy, jest dość trudne i uciążliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie to mega wkurza, lepszy jest do bieżącej dyskusji, również mam nadzieję, ze forum odżyje.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-03, 14:48   #95
havarti
Raczkowanie
 
Avatar havarti
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 111
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Trochę się udzielałam na discordzie, niektóre rzeczy są fajniejsze niż na forum, ale to jednak bardziej taki czat na wypasie, co mi nie bardzo odpowiada. Konto z wizażu zgłosiłam do usunięcia dzień przed planowanym zamknięciem, ogłoszenie o tym że jednak nie zamykają zobaczyłam dwa dni później i już była musztarda po obiedzie. Założyłam nowe, ale podejrzewam, że teraz to już się nie rozkręci do tego stopnia jak było jeszcze w listopadzie
havarti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-03, 19:11   #96
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez wkropkizielona Pokaż wiadomość
Ja też się cieszę, że wizaż pozostał. I mam cichą nadzieję, że powrócą stałe użytkowniczki, bo niestety ciszej tu się zrobiło od czasu ogłoszenia zamknięcia.
Na discord też zaglądam, ma on swoje plusy np. reakcje na posty. Ale niesamowicie wkurza mnie, że otwiera się zawsze na ostatniej napisanej wiadomości a nie ostatniej przeczytanej i muszę przewijać wstecz co czasem, gdy rozmowa szybko się toczy, jest dość trudne i uciążliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie otwiera się na ostatniej przeczytanej, pod nią mam czerwoną linię i komunikat "x wiadomości od godziny x:x" (czasu kiedy odwiedzałam wątek).

Trudność w powrocie do historii ma też swoje plusy takie jak brak wyciągania postów z przeszłości, co na Wizażu było częste. Jakby ktoś chciał zbierać kwity, to musiałby chyba robić skriny.
Ten brak możliwości budowania swojego stałego wizerunku też może być plusem, zależy jak na to patrzeć.
Dla mnie atmosfera na discordzie jest luźniejsza właśnie dzięki temu, że nie ma co się tak przywiązywać do wypowiedzi sprzed nawet kilku dni. Sama konwencja czatu też jest mniej "oficjalna" niż forumowych postów i to widać, jest mniej zapieklenia w dyskusjach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-09, 16:21   #97
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Co tu się zadziało?
Czy mogę prosić na pw link z zaproszeniem do wiadomo czego?
Nie dla mnie, dostałam pytanie na pw czy nie mam i obiecałam pomóc, bo podobno nigdzie go znaleźć nie można.
Co za konspiracja...
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-01-09, 16:50   #98
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Co tu się zadziało?
Czy mogę prosić na pw link z zaproszeniem do wiadomo czego?
Nie dla mnie, dostałam pytanie na pw czy nie mam i obiecałam pomóc, bo podobno nigdzie go znaleźć nie można.
Co za konspiracja...
Zaraz Ci wyślę priva
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-09, 16:56   #99
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Zaraz Ci wyślę priva
Dziękuję szmuglerko.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 08:21   #100
cozybook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 38
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

A miało być taaaak pięknie

Tego juz się nie wyklepie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cozybook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-10, 12:14   #101
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 160
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Trudność w powrocie do historii ma też swoje plusy takie jak brak wyciągania postów z przeszłości, co na Wizażu było częste. Jakby ktoś chciał zbierać kwity, to musiałby chyba robić skriny.
Niby tak, ale wystarczy wpisanie w wyszukiwarke discorda odpowiednich fraz żeby znalazła ona raczej precyzyjnie szukanych wiadomości.
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-10, 20:48   #102
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez Cordianka Pokaż wiadomość
Niby tak, ale wystarczy wpisanie w wyszukiwarke discorda odpowiednich fraz żeby znalazła ona raczej precyzyjnie szukanych wiadomości.
Przynajmniej wyszukiwarka działa.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 08:58   #103
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 160
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Przynajmniej wyszukiwarka działa.
to prawda
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 16:36   #104
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Przynajmniej wyszukiwarka działa.
Dobrze wiedzieć, jeszcze nawet nie próbowałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 20:41   #105
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Forum na Discordzie i tak długo nie podziała, bo użytkowniczki będą się wykruszać z różnych powodów, a nowe nie będą wiedziały, że takie forum istnieje. Google tego forum nie wyszukuje. Więc ani tu nie będzie forum ani tym bardziej tam. No i właścicielki nowego forum zaczną się zachowywać jak tutejsze moderatorki, bo władza zazwyczaj uderza do głowy. Tutejsze moderatorki przynajmniej miały jakąś szefową, a tam nikt tego nie kontroluje. Będą zakazy, nakazy i bany. I ślak trafi nowe forum. Pytanie tylko kiedy to nastąpi. "Folwark zwierzęcy" się kłania.

Edytowane przez lornalouise
Czas edycji: 2024-01-11 o 21:18
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 21:31   #106
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Forum na Discordzie i tak długo nie podziała, bo użytkowniczki będą się wykruszać z różnych powodów, a nowe nie będą wiedziały, że takie forum istnieje. Google tego forum nie wyszukuje. Więc ani tu nie będzie forum ani tym bardziej tam. No i właścicielki nowego forum zaczną się zachowywać jak tutejsze moderatorki, bo władza zazwyczaj uderza do głowy. Tutejsze moderatorki przynajmniej miały jakąś szefową, a tam nikt tego nie kontroluje. Będą zakazy, nakazy i bany. I ślak trafi nowe forum. Pytanie tylko kiedy to nastąpi. "Folwark zwierzęcy" się kłania.

Zabawne, że na Discordowe modki ZNÓW narzeka konto założone dopiero teraz
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 21:35   #107
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Ja nie mam tam konta. Nie wiem jak znaleźć. Podobno trzeba tam podać nr tel., więc odpada. I nie narzekam tylko wróżę przyszłość. A nie przepraszam. Nie jestem wróżką tylko kobietą. Znam kobiety i wysuwam logiczne wnioski.
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 21:35   #108
Apropoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 46
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Myślę, że to Mija troluje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apropoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 21:47   #109
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Jak to sie ludziom nudzi i tworza sobie roznorakie teorie, ktore im pasuja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-01-11, 21:55   #110
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Ktoś jeszcze moderuje obecne forum?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 21:58   #111
cozybook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 38
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Jaki znowu nr telefonu? Nie wiem, ale się wypowiem. 🤡

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

I nie ma cię tam, ale doskonale niby wiesz, jak tam jest i jakie są modki 🤡🤡🤡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez cozybook
Czas edycji: 2024-01-11 o 21:56
cozybook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-11, 22:15   #112
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez cozybook Pokaż wiadomość
Jaki znowu nr telefonu? Nie wiem, ale się wypowiem. 🤡

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

I nie ma cię tam, ale doskonale niby wiesz, jak tam jest i jakie są modki 🤡🤡🤡
Dlatego pytam o moderację, bo nie wiem co ten troll jeszcze tu robi. Szczególnie po atakowaniu użytkowników na Intymnym.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 05:16   #113
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dlatego pytam o moderację, bo nie wiem co ten troll jeszcze tu robi. Szczególnie po atakowaniu użytkowników na Intymnym.
No ty możesz atakować innych. Obrażasz mnie ciągle, nazywając trolem i spoko. Tobie wolno, bo siedzisz tu od 20 lat. Snujesz jakieś dziwne teorie spiskowe o zbanowanym użytkowniku albo o byciu Mijanou . Tobie to forum weszło za mocno. A ja nie atakuję użytkowników tylko wyśmiewam się z porad, których jedyną treścią jest rozwiedź się/rozstań się i to pisane przez osoby, które nie mają absolutnie żadnych kwalifikacji ani wiedzy na temat osób opisujących swoje problemy.

Nie ma możliwości, żeby forum na Discordzie przetrwało, bo jest nie do znalezienia. Tutaj moderatorki miały nad sobą szefową, a i tak udało im się pomóc w zniszczeniu forum (choć oczywiście fora lata świetności mają za sobą). Młodsi wolą oglądać i słuchać niż czytać i pisać, bo często można przesłuchać, robiąc coś innego.. Na discordzie bez odgórnej kontroli szybko padnie.

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cozybook Pokaż wiadomość
Jaki znowu nr telefonu? Nie wiem, ale się wypowiem. 🤡

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

I nie ma cię tam, ale doskonale niby wiesz, jak tam jest i jakie są modki 🤡🤡🤡

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem jakie są, bo pisałyście tutaj. Ja tylko dopisałam ciąg dalszy.
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 10:41   #114
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Jak na konto, które siedzi tu rzekomo od stycznia, to coś dużo wiesz
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 15:57   #115
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Jak na konto, które siedzi tu rzekomo od stycznia, to coś dużo wiesz
Miałam tu konto w 2009 r. Konto do dziś jest tylko nie wiem na jakiego e-maila i nie mam już tego e-maila jakikolwiek był. Wiem trochę, ale bez przesady. 15 lat mnie nie było. Kiedyś tylko zajrzałam raz czy dwa bez logowania, akurat wtedy gdy Ellen założyła sobie nowe konto dlatego wiem, że wcześniej miała inne. A historię z moderacją przeczytałam w okresie świątecznym. Z Wykopu się dowiedziałam, że zamykają to forum dlatego zajrzałam.
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 19:51   #116
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Nie wiem czy było, ale jest w ogóle jakaś techniczna możliwość, żeby zarejestrować się na discordzie wyszukać tam wizaż i poprosić o dołączenie jeśli nie ma się zaproszenia? Ograniczona dostępność rzeczywiście jest dużym problemem. Zawsze jakby co można się zgłosić do aktywnych użytkowniczek na PW. Na pewno pomogą.

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 20:18   #117
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

No można, ale nie wiem czy nowi użytkownicy będą się rejestrować na Wizaż, żeby móc komentować na forum na Discordzie, a starsze użytkowniczki prędzej czy później odejdą, bo różnie w życiu bywa

Ja bym się nie zdziwiła, gdyby właściciele forum wizażu wynajęli prawnika i wystąpili do Discorda o zamknięcie tamtego forum z powodu np. kradzieży nazwy. Rozumiem, że forum miało nie być, ale ostatecznie jest no i cóż. Jest konkurencją dla tego forum.

Chciałyście dobrze, ale trzeba trochę pomyśleć zanim się coś zrobi, a nie owczym pędem na huraaa.

Edytowane przez lornalouise
Czas edycji: 2024-01-12 o 20:24
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 20:47   #118
cozybook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 38
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Przepraszam, ale hahahhahahaha XD

Jaka kradzież nazwy? XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cozybook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 21:15   #119
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było, ale jest w ogóle jakaś techniczna możliwość, żeby zarejestrować się na discordzie wyszukać tam wizaż i poprosić o dołączenie jeśli nie ma się zaproszenia? Ograniczona dostępność rzeczywiście jest dużym problemem. Zawsze jakby co można się zgłosić do aktywnych użytkowniczek na PW. Na pewno pomogą.

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
Będziemy za jakiś czas "upubliczniać" Discorda przez Disboard zapewne, jest to kwestia, która była już poruszana przez użytkowniczki.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
No można, ale nie wiem czy nowi użytkownicy będą się rejestrować na Wizaż, żeby móc komentować na forum na Discordzie, a starsze użytkowniczki prędzej czy później odejdą, bo różnie w życiu bywa

Ja bym się nie zdziwiła, gdyby właściciele forum wizażu wynajęli prawnika i wystąpili do Discorda o zamknięcie tamtego forum z powodu np. kradzieży nazwy. Rozumiem, że forum miało nie być, ale ostatecznie jest no i cóż. Jest konkurencją dla tego forum.

Chciałyście dobrze, ale trzeba trochę pomyśleć zanim się coś zrobi, a nie owczym pędem na huraaa.
Chciałyśmy dobrze i jest spoko, bo chodziło o utrzymanie społeczności, a dla wielu osób Discord jest znacznie wygodniejszy i tyle. Serio nikt nikogo tam siłą nie trzyma i nie grozimy banami jeśli ktoś chce siedzieć tu i tu albo Discorda opuścić, to jest tylko nasza społeczność, a nie jakaś konkurencja dla Wizażu. Myślisz, że co my niby z tego mamy? Moderowanie Discorda nie daje mi punktów splendoru, modki zostały tam modkami z przypadku bo zaoferowały się pomóc technicznie i organizacyjnie, ot cała filozofia.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Sorry, ale jeśli dla kogoś serwer założony tylko po to, by mieć miejsce dla społeczności jest wielką konkurencją, to powinien naprawdę przemyśleć, jak prowadzi swój biznes XD
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-12, 21:20   #120
cozybook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 38
Dot.: Wizaż - zmartwychwstanie

Kogoś boli, bo w mig do D. dołączylo ponad 1500 użytkowników i większa część się czynnie udziela, a tutaj muszą być trolle, żeby był jako taki ruch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cozybook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 22:52:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.