Podmieniony adres na google maps - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-29, 15:36   #1
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139

Podmieniony adres na google maps


mam problem. Mianowicie dziś zamówiłam jedzenie na dowóz i w aplikacji zobaczyłam, że jedzie ono na zły adres. Tym adresem jest adres chłopaka z którym się z spotykam. Sprawdziłam w google i kiedy się wpisze mój adres, mapa wskazuje adres bramy tego chłopaka. Poprosiłam paru znajomych o sprawdzenie tego i wszystkim się wyświetla to samo, jego adres.
Moje pytanie, jak to jest w ogóle możliwe? Miałyście kiedyś chociaż podobną sytuację? Zapytałam go o to, on powiedział, że nie ma pojęcia czemu tak się dzieje, zresztą ja też go nie osądzam o nic, ale z drugiej strony mieszkam w dużym mieście, jakie są szanse że mój adres wskazuje jego klatkę? Nie wiem, czy powinnam to zignorować i potraktować jako śmieszną sytuację, czy zrobić coś dalej, nie wiem, zgłosić na policję?

Zgłosiłam już poprawny adres do google i jest właśnie weryfikowany, ale jest napisane, że można trwać to do 7 dni.
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 17:44   #2
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Zgłosić na policję, że ci się coś w Google źle pokazuje? Naprawdę?
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 18:00   #3
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Łee tam, u mnie pokazywało miasto w Rosji, myślicie ze Putin mści się za złe opinie restauracji w Moskwie?
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 18:11   #4
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Podmieniony adres na google maps

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:52
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 19:00   #5
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Ja po prostu podejrzewam, że mogę być ofiarą stalkingu. Dlaczego ktoś miałby podmienić mój adres w google na dokładnie jego adres? Tak jak napisałam, to jest szansa jedna na kilka tysięcy.

Wiem, że trochę popadam w paranoję, ale biorę pod uwagę możliwość, że ktoś mnie zna, wie gdzie mieszkam, wyśledził dokąd jeżdżę i zrobił taki "żart". Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z powagi sytuacji, ale kurierzy, uber, jedzenie na dowóz, tam wszędzie są wykorzystywane mapy google i mój adres jest przeniesiony na drugi koniec miasta. I dziwnym przypadkiem to nie jest przypadkowy adres.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

I tak, też chciałam wierzyć w to, że to przypadek i można się pośmiać, ale skoro całemu światu mój adres wyświetla się w złym miejscu już drugi dzień, to coś jest na rzeczy? Poza tym naprawdę dużo siedzę w necie, korzystam z map bardzo często i nie miałam nawet podobnego przypadku
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 19:05   #6
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Rzeczywiście mistrzostwo stalkingu podmienić adres w taki sposób żeby wszyscy wiedzieli
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 19:11   #7
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Podmieniony adres na google maps

dalej nie rozumiesz, wyobraź sobie, że musisz wyjaśniać każdemu kurierowi, że pojechał 10km za daleko, bo google nie pokazuje poprawnego adresu. Jak w ogóle komuś wytłumaczyć gdzie ma przyjechać, skoro mapa nie działa?
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-29, 19:20   #8
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Podmieniony adres na google maps

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:53
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 19:26   #9
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Ale ja nie uważam, że to jest on. To może być ktokolwiek inny, nie wiem, były, jakiś kolega, albo jakiś psychol po prostu. Zapytałam chłopaka, powiedział, że nic nie grzebał przy mapach i nie ma pojęcia dlaczego mój adres wyświetla się w ten sposób
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 19:26   #10
road_rage
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 1 115
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
dalej nie rozumiesz, wyobraź sobie, że musisz wyjaśniać każdemu kurierowi, że pojechał 10km za daleko, bo google nie pokazuje poprawnego adresu. Jak w ogóle komuś wytłumaczyć gdzie ma przyjechać, skoro mapa nie działa?
Wszyscy rozumieją że to jest problem, ale twoje interpretacje i niektóre pomysły na rozwiązanie tego problemu (policja ) są trochę porąbane.
Skontaktowałaś się z google i dobrze, ale dorabianie do tego pomysłów o stalkingu już mocno zajeżdża paranoją.
road_rage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 19:33   #11
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Czyli mam po prostu wierzyć, że to szczęście jak w totka i akurat trafiło na jego ulicę?
Ok, może jestem freakiem, ale boję się, że zignoruję to i skończę porwana albo martwa
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-29, 19:43   #12
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Podmieniony adres na google maps

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:53
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 20:26   #13
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Czyli mam po prostu wierzyć, że to szczęście jak w totka i akurat trafiło na jego ulicę?

Ok, może jestem freakiem, ale boję się, że zignoruję to i skończę porwana albo martwa
A czy są jakieś inne sygnały, że możesz być ofiarą stalkingu? Bo mnie się wydaje, że gdyby tak było to stalker w bardziej widoczny sposób by działał. Jeśli coś Cię jeszcze niepokoi to porozmawiaj o tym z kimś zaufanym i razem zdecydujcie co z tym dalej zrobić. Tej sytuacji z mapą (jeśli jest jedyną) policja nie potraktuje poważnie.
Adres można zmienić samodzielnie chyba
https://support.google.com/maps/answ...form%3DDesktop
Zapytałbym Google w jakich okolicznościach doszło do zmiany adresów, ale nie jestem pewna czy udzielą takich informacji.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»

Edytowane przez Paprotka_
Czas edycji: 2023-05-29 o 20:28
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 20:37   #14
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
dalej nie rozumiesz, wyobraź sobie, że musisz wyjaśniać każdemu kurierowi, że pojechał 10km za daleko, bo google nie pokazuje poprawnego adresu. Jak w ogóle komuś wytłumaczyć gdzie ma przyjechać, skoro mapa nie działa?
Serio uważasz, że to takie skomplikowane? Ile razy musiałaś komuś tłumaczyć, że pojechał 10 km za daleko? Kurierzy mają swoje rejony, które pewnie jak własną kieszeń znają. Myślę, że mało prawdopodobne jest, że będziesz musiała tłumaczyć kurierowi, że Mickiewicza 5, to nie Zadupiasta 20. A Mickiewicza 5 znajduje się obok Mickiewicza 4. To dorośli ludzie, poradzą sobie. Używają też głowy poza guglowskimi mapami.

A źle ulokowaną pinezkę w google maps można samodzielnie przesunąć. Ale jak masz przez to nie spać, to napisz do supportu z pytaniem jak do tego mogło dojść. Może Ci podpowiedzą.


I jak tam? Jedzonko dojechało do Ciebie? Czy chłopak je odebrał?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 20:49   #15
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 199
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Nie do końca rozumiem, o co ci chodzi. Zanim złożysz zamówienie, to możesz pineskę na mapie ustawić własnoręcznie po wpisaniu adresu.
A jeśli masz zapamiętany adres w aplikacji, to może cos zamawiałaś na adres chłopaka ze swojego konta i dlatego teraz wskazuje ten adres?

Edytowane przez Natalie_Alex
Czas edycji: 2023-05-29 o 21:00 Powód: nie chcę dublować postów
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 21:48   #16
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Pewnie da się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć. Coś w stylu o czym napisała Natalie_Alex. Przemyśl to na spokojnie.
Bardzo niepokojący natomiast jest fakt, że boisz się przez błąd na mapie porwania albo zabicia i widzisz w tym stalking. Masz jeszcze jakieś inne niemiłe doświadczenia na koncie, że tak histerycznie do tego podchodzisz?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 21:58   #17
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Podmieniony adres na google maps

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:53
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:07   #18
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Po pierwsze, to spotykamy się od 2 miesięcy, więc słowo chłopak jest trochę na wyrost, ale niech wam będzie. Nie wiem, nie oglądacie seriali kryminalnych, nie słuchacie podcastów? Na świecie są tak skomplikowane i pokręcone historie, że wszystkiego się można spodziewać.

Jeszcze raz to napiszę: mój adres został przekierowany na blok mojego chłopaka, w jednym z największych miast Polski.
To nie jest coś, co można przypadkiem przeklikać zamawiając sobie pizzę do domu, na litość boską, bo gdyby było, to wszyscy mielibyśmy takie usterki regularnie.

Od google dowiedziałam się, że nie przechowują informacji, kto ostatnio zmienił dany punkt na mapie, a także, że weryfikacja tych punktów nie odbywa się przy pomocy człowieka, tylko jest realizowana za pomocą automatów (czymkolwiek one są). Więc nie dowiem się, kto za tym stoi

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Pewnie da się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć. Coś w stylu o czym napisała Natalie_Alex. Przemyśl to na spokojnie.
Bardzo niepokojący natomiast jest fakt, że boisz się przez błąd na mapie porwania albo zabicia i widzisz w tym stalking. Masz jeszcze jakieś inne niemiłe doświadczenia na koncie, że tak histerycznie do tego podchodzisz?
Owszem, mam. Jeden chłopak ze studiów był we mnie zakochany i w pierwszych dniach znajomości z moim ówczesnym chłopakiem zalajkował jego zdjęcie, mimo, iż nigdzie w internecie nie pokazaliśmy się razem/nie oznaczyliśmy
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:08   #19
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
A jeśli masz zapamiętany adres w aplikacji, to może cos zamawiałaś na adres chłopaka ze swojego konta i dlatego teraz wskazuje ten adres?
Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Pewnie da się to jakoś racjonalnie wytłumaczyć. Coś w stylu o czym napisała Natalie_Alex. Przemyśl to na spokojnie.
Bardzo niepokojący natomiast jest fakt, że boisz się przez błąd na mapie porwania albo zabicia i widzisz w tym stalking. Masz jeszcze jakieś inne niemiłe doświadczenia na koncie, że tak histerycznie do tego podchodzisz?
Nie chodzi jej o zapamiętany adres. Autorka cały czas pisze, że ktoś się bawił i podmienił jej adres zamieszkania (na google maps) na adres tego chlopaka. Każdej jednej osobie wyświetla się błędny adres. Ktoś kto zna ich adresy zrobił to specjalnie, ale kto i jaki miał cel? Niepokojący to jest fakt, że komuś się chciało zrobić coś takiego.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-29, 22:09   #20
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Podmieniony adres na google maps

To było już dobrych parę lat temu i w sumie nie był to jakiś wielki incydent, ale uświadomiło mnie to, że jak ktoś chce, to różne informacje może znaleźć

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Nie chodzi jej o zapamiętany adres. Autorka cały czas pisze, że ktoś się bawił i podmienił jej adres zamieszkania (na google maps) na adres tego chlopaka. Każdej jednej osobie wyświetla się błędny adres. Ktoś kto zna ich adresy zrobił to specjalnie, ale kto i jaki miał cel? Niepokojący to jest fakt, że komuś się chciało zrobić coś takiego.
Dziękuję za zrozumienie
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:12   #21
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
...i to przez swojego własnego chłopaka... dopiero potem zaczęła pisać, że w sumie to nie musi być on... Jak dla mnie to trochę dziwne bać się, że twój własny chłopak chce Cię poćwiartować.
Serio...? Po co dopowiadasz takie rzeczy i próbujesz zmieniać narrację autorki? To nie jest zabawne.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:33   #22
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Ja po prostu podejrzewam, że mogę być ofiarą stalkingu. Dlaczego ktoś miałby podmienić mój adres w google na dokładnie jego adres? Tak jak napisałam, to jest szansa jedna na kilka tysięcy.

Wiem, że trochę popadam w paranoję, ale biorę pod uwagę możliwość, że ktoś mnie zna, wie gdzie mieszkam, wyśledził dokąd jeżdżę i zrobił taki "żart". Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z powagi sytuacji, ale kurierzy, uber, jedzenie na dowóz, tam wszędzie są wykorzystywane mapy google i mój adres jest przeniesiony na drugi koniec miasta. I dziwnym przypadkiem to nie jest przypadkowy adres.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

I tak, też chciałam wierzyć w to, że to przypadek i można się pośmiać, ale skoro całemu światu mój adres wyświetla się w złym miejscu już drugi dzień, to coś jest na rzeczy? Poza tym naprawdę dużo siedzę w necie, korzystam z map bardzo często i nie miałam nawet podobnego przypadku
Nie bardzo rozumiem,
google to google, przez googla chyba jedzenia nie zamawiasz?
jest jakiś uber eats, bolt itp itd, adresy są w aplikacji,
ja mam w historii kilka, zarówno swoich jak i znajomych gdzie się zamawia, może źle kliknęłaś.
Zresztą od razu przy zamówieniu, na apkach widać mapę skąd dokąd ma jechać, więc można się skontaktować z dostawcą i coś poprawić, jaki sens gdzieś włamywać się w apkę żeby zgarnąć czyjeś jedzenie xD


Nie wiem jak w praktyce ma przekierowywać mapa mając konkretną ulicę/adres, bez zapisanych znaczników, na zupełnie inną lokalizację w mieście.
Do tego jeżeli jestem gdzieś w drodze do domu i zamawiam przez apki, sprawdzają lokalizację i pojawia się komunikat "czy dobry adres/chyba jesteś daleko od adresu docelowego", czy potwierdzasz dostawę do danego punktu odbioru.




Jedyna opcja to chyba jakieś błędne ustawienie pinezki, bo wpisując w dostawie adres "klasycznie" z danymi ulicy/nr domu/mieszkania nie przekieruje dostawy na inny adres a w szczegółach każdego zamówienia w historii powinno być zaznaczone co wpisałaś.




Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Czyli mam po prostu wierzyć, że to szczęście jak w totka i akurat trafiło na jego ulicę?
Ok, może jestem freakiem, ale boję się, że zignoruję to i skończę porwana albo martwa
Tutaj to chyba trzeba ze specjalistą pogadać albo zmienić znajomych i nie zadawać się z psychopatami skoro problem z zamówieniem jedzenia rośnie do rangi może mnie porwą albo zabiją ^ ^

Edytowane przez DrDoom
Czas edycji: 2023-05-29 o 22:40
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:34   #23
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Jedzenie przyjechało, ale wcześniej obsługa zadzwoniła do mnie z informacją, że chyba doszło do pomyłki, bo oni tak daleko nie dowożą. Poprosiłam o zmianę adresu i podałam numer klatki mniejszy o 1 (bo ten pokazuje poprawnie). I musiałam wyjść przed blok i odebrać mojego kebaba.

Przeczytałam wątek jeszcze raz i widzę, że niektórzy nie zrozumieli na czym polega problem: wyobraźcie sobie, że jedziecie na ulicę krakowską, a google nawiguje was na ulicę reymonta. To nie jest kwestia tego, dokąd zamawiam jedzenie, tylko tego, że mapa pokazuje, że Krakowska 10 znajduje się na ulicy Reymonta, a to nieprawda
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:36   #24
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Podmieniony adres na google maps

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:53
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:38   #25
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Nie, jak zamawiam ubera albo jedzenie, to nie patrzę dokąd prowadzi mapa, bo mam tam zapamiętany swój adres i tylko na ten adres zamawiam jedzenie.

Wszystkie aplikacje, które wymieniłeś, używają map google. Jeśli mapa google mówi, że ulica Kwiatowa jest na ulicy Dubois, a Ty nie znasz miasta, to pojedziesz na ulicę Dubois, bo skąd masz wiedzieć, że to jest błąd?
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:48   #26
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Nie zmieniam jej narracji. I wcale nie uważam za zabawne, że Autorka myśli, że własny chłopak chce ją porwać lub zabić. Serio.
Zmieniasz. Gdzie, gdzie niby ona podejrzewa tego chlopaka o to, że chce ją zabić lub porwać? Jaki niby miałoby to sens, skoro ciągle mówimy o tym, że ktoś zna adresy wlasnie tej(!) dwojki i wyraźnie to sygnalizuje. Zero logiki, albo zero czytania ze zrozumieniem.

Autorka nawet wyraźnie zaprzeczyła na to, jeszcze przed twoim postem:
Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Ale ja nie uważam, że to jest on. To może być ktokolwiek

Edytowane przez Laief
Czas edycji: 2023-05-29 o 22:52
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:49   #27
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Nie, jak zamawiam ubera albo jedzenie, to nie patrzę dokąd prowadzi mapa, bo mam tam zapamiętany swój adres i tylko na ten adres zamawiam jedzenie.

Wszystkie aplikacje, które wymieniłeś, używają map google. Jeśli mapa google mówi, że ulica Kwiatowa jest na ulicy Dubois, a Ty nie znasz miasta, to pojedziesz na ulicę Dubois, bo skąd masz wiedzieć, że to jest błąd?
A możesz na priv napisać te ulice?(bez dokładnego adresu), sam z ciekawości zerknę co mi pokaże : P
Dziwi mnie to bo sam realizowałem setki zamówień na różne adresy i nigdy czegoś podobnego nie miałem.
Jedyny błąd google jakiego doświadczyłem, i w sumie jest "aktualny" to np. W warszawie zamawiająć ubera na ulicę Ogrodową 5, wyrzuca pasażera przy Ogrodowa 30, za każdym razem.
Inne numery działają, pod 5tkę zamówienie przyjedzie, ubera również można zamówić, ale jak się jedzie tam, to wyrzuca kilka kamienic dalej. Ale jest to nadal w obrębie jednej ulicy, i jest tam sąd okręgowy więc może narzucone aby "wysadzać trochę wyżej".
Tak samo jak niektóre dworce czy deptaki mają pinezkę strefy i z danej ulicy adresy i tak przyjeżdzają w konkretny punkt, ale o tym żeby prowadziło na zupełnie inny rejon się nie spotkałem.
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:52   #28
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Podmieniony adres na google maps

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-12-08 o 09:54
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:53   #29
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Podmieniony adres na google maps

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Wypraszam sobie, przeczytaj sama posty Autorki jeszcze raz.
Autorka nawet wyraźnie zaprzeczyła na to, jeszcze przed twoim postem:
Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Ale ja nie uważam, że to jest on. To może być ktokolwiek
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-29, 22:59   #30
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1 805
Dot.: Podmieniony adres na google maps

kazdy moze sobie tak dowolnie edytowac mapy google? ot tak, bez zadnej autoryzacji moge dla calego swiata przesunac wirtualnie dowolny adres w inne miejsce????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0fb2986dc06479a38c396fe4ec3c7ea3bc36c306_6584d2a18ec99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-04 10:45:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.