O co mu chodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-03, 14:19   #1
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784

O co mu chodzi?


Witam,
dwa lata temu rozstałam się z chłopakiem. To była jego decyzja, twierdził, że wypaliło mu się uczucie do mnie. Byliśmy razem 4 lata. Pytałam czy jest ktoś inny i wtedy mocno zaprzeczał. Powiedział, że chciałby żeby była jego przyjaciółką, bo on mnie nie chce już dłużej przetrzymywać, a gdyby mieszkał na stałe w Polsce, to byłoby inaczej. Jakiś czas później dowiedziałam się, że jeszcze w tym samym miesiącu, w którym zerwał ze mną był już w związku z inną i że poznał i bajerował z nią dużo wcześniej przed naszym rozstaniem. Kilka miesięcy później ona znalazła mu pracę w Pl, bo wcześniej siedział za granicą, więc przeprowadził się do niej, wywrócił całkowicie swoje życie dla niej. Kobieta była wtedy jeszcze mężatką, jest 5 lat starsza od niego i ma 8-letnią córkę. Zamieszkali razem, on przywoził ją do domu rodzinnego, poznała całą rodzinę, a jakiś niecały rok później rozwiodła się dla niego. Wszystko ok, tylko problem w tym, że tego wszystkiego nie dowiedziałam się od niego, ale od różnych ludzi z zewnątrz w różnym czasie i nikogo też nigdy o nic nie pytałam, to były dziwne sploty okoliczności. Przez cały czas od zerwania utrzymywaliśmy kontakt, czasem ja pytałam co u niego, czasem on co u mnie. Najdłuższa przerwa to chyba 1,5 miesiąca bez kontaktu. On rozmawiając ze mną NIGDY nie przyznał się, że mieszka w Polsce, że kogoś ma itd., wręcz cały czas zapewniał mnie, że u niego po staremu i bez żadnych zmian. Pewnego razu napisał, że wszystko go męczy, że chciałby uciec stąd jak najdalej tak, aby nikt go nie znalazł. Zapytałam o co chodzi, na co odpowiedział, że on sam musi sobie wszystko przemyśleć. Kiedy dowiedziałam się o tym jego życiu postanowiłam uciąć kontakt i już z nim nie rozmawiać. Nie mówiłam mu, że wiem, bo to nie moja sprawa i jeżeli on chce się ze mną "przyjaźnić" (bo przyjaźń opiera się na szczerości), to powienien sam mi o tym powiedzieć. Nie odzywałam się w ciągu całego zeszłego roku, ale on cały czas pisał i pytał dlaczego się nie odzywam. Nie powiedziałam, bo chciałam zobaczyć ile on tak może. We wrześniu zadzwonił pijany w środku nocy, że chce się ze mną spotkać i pogadać. Olałam oczywiście. Odzywa się do dziś, wysyła różne zdjęcia, o pracy i życiu prywatnym ani słowa, przecież może mieć już dzieci, a ja o tym nie wiem. Gdy zadam niewygodne pytanie nawiązujące do jego sytuacji, to nagle ucina rozmowy i przestaje się odzywać. Teraz zaczyna się kontaktować częściej, tak średnio co dwa tygodnie. I nie wiem co z tym zrobić, bo zapętliłam się, bo za długo z nim gadam i udaję, bo za długo on udaje, bo nie wiem jak teraz miałabym wyskoczyć nagle z tym wszystkim, po ponad dwóch latach jego nowego związku. Często też się zastanawiam po co mu to? Po co mu ten kontakt ze mną, skoro mieszka ze swoją kobietą? Do czego to wszystko zmierza?
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 09:31   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: O co mu chodzi?

O co mu chodzi? Trzyma Cię w zanadrzu albo potrzebuje żeby czasem z Tobą popisać. Nie ma w tym wielkiej filozofii. Celowo nie opowiada Ci szczegółów ze swojego życia. Albo odpowiada Ci taki szczątkowy kontakt, sama nie angażujesz się i rozmawiacie na neutralne tematy albo utnij to, po co Ci taki kontakt z byłym który nawet nie chce powiedzieć co robi w życiu.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 12:24   #3
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 599
Dot.: O co mu chodzi?

Mnie to wygląda na jakieś problemy psychiczne. Bałabym się z kimś takim utrzymywać kontakt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 16:25   #4
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Mnie to wygląda na jakieś problemy psychiczne. Bałabym się z kimś takim utrzymywać kontakt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może coś w tym być, bo ja nawet nigdy nie słyszałam o takiej krzywej akcji
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 16:53   #5
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: O co mu chodzi?

Niestety wiele razy zdarzyło mi się, że jakiś kolega, którego kiedyś znałam, zaczął do mnie wypisywać po wejściu w związek. Zauważyłam, że faceci robią tak najczęściej po ślubie i kiedy rodzą im się dzieci.
Moja rada? Absolutnie na coś takiego nie odpowiadać. Bo to dosłownie do niczego nie zmierza, nawet nie ma się co nad tym zastanawiać. Szkoda Twojego czasu. Chyba że chciałabyś być dziewczyną, której facet wciska kity, że jesteś miłością jego życia, a kobieta, z którą jest w związku, to tylko przypadek/to skomplikowane/lepiej nie pytaj.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 17:16   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Niestety wiele razy zdarzyło mi się, że jakiś kolega, którego kiedyś znałam, zaczął do mnie wypisywać po wejściu w związek. Zauważyłam, że faceci robią tak najczęściej po ślubie i kiedy rodzą im się dzieci.
Moja rada? Absolutnie na coś takiego nie odpowiadać. Bo to dosłownie do niczego nie zmierza, nawet nie ma się co nad tym zastanawiać. Szkoda Twojego czasu. Chyba że chciałabyś być dziewczyną, której facet wciska kity, że jesteś miłością jego życia, a kobieta, z którą jest w związku, to tylko przypadek/to skomplikowane/lepiej nie pytaj.
Święte słowa. Najgłupsze tłumaczenie jakie słyszałam to "zostałem wrobiony w oświadczyny... A potem jakoś poszło". Opowieści dziwnej treści panów dla których związek to "utrata wolności". Zauważyłam, że często z tym idzie w parze nadmierne spożywanie alko.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 19:20   #7
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: O co mu chodzi?

Nie rozumiem czemu się z nim tak cackasz. Facet jest nieszczery, najprawdopodobnie cię zdradzał, a ty się z nim w przyjaźnie bawisz. Ciągle się zachowuje jak świnia, a ty zamiast go kopnąć w zad dalej nic nie mowisz tylko zastanawiasz się o co mu chodzi. Po pijaku pewnie go na przytulanki wzięło, bo mu uczucie wyparowało. Jak wcześniej do Ciebie.

Wysłane z mojego M2006C3LG przy użyciu Tapatalka
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-05, 19:28   #8
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: O co mu chodzi?

Zablokuj go i zapomnij. Nie trać energii na tę analizę, lepiej poświęć ją na dobra książkę albo lampkę wina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 11:13   #9
miami_drink
Raczkowanie
 
Avatar miami_drink
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 158
Dot.: O co mu chodzi?

Facet ewidentnie ma jakiś cel w takim szczątkowym przekazywaniu ci informacji co u niego, blokuj go i tyle.
miami_drink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 13:37   #10
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 431
Dot.: O co mu chodzi?

Ja bym mu napisla
zluchaj zdzisiek od dwoch lat czekam az wyhodujesz jaja i mi powiesz ze jestes w zwiazku ,szczegolnie ze nazywasz sie moim przyjacielem a te slowo kojarzy mi sie z zaufaniem i prawdomownoscia
znudzily mnie twoje wynurzenia i nie mam ochoty kontynuowac tej znajomosci,ta relacja nie wnosi niczego pozytywnego do mojego zycia dlatego blokuje cie dzisiaj
prosze daj mi spokoj nie pisz wiecej do mnie i nie szukaj innych form kontaktu .zegnam bez zalu
Xfrida
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-02-06 o 13:41
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 13:39   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Ja bym mu napisla
zluchaj zdzisiek od dwoch lat czekam az wyhodujesz jaja i mi powiesz ze jestes w zwiazku ,szczegolnie ze nazywasz sie moim przyjacielem a te slowo kojarzy mi sie z zaufaniem i prawdomownoscia
znudzily mnie twoje wynurzenia i nie mam ochoty kontynuowac tej znajomosci,dla mnie ta relacja nie wnosi niczego pozytywnego do mojego zycia dlatego blokuje cie dzisiaj
prosze daj mi spokoj nie pisz wiecej do mnie i nie szukaj innych form kontaktu .zegnam bez zalu
Xfrida
Like it.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-06, 13:55   #12
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Ja bym mu napisla
zluchaj zdzisiek od dwoch lat czekam az wyhodujesz jaja i mi powiesz ze jestes w zwiazku ,szczegolnie ze nazywasz sie moim przyjacielem a te slowo kojarzy mi sie z zaufaniem i prawdomownoscia
znudzily mnie twoje wynurzenia i nie mam ochoty kontynuowac tej znajomosci,ta relacja nie wnosi niczego pozytywnego do mojego zycia dlatego blokuje cie dzisiaj
prosze daj mi spokoj nie pisz wiecej do mnie i nie szukaj innych form kontaktu .zegnam bez zalu
Xfrida
Dobre i konkretne, zapisuję tę drugą część jakby ktoś mnie męczył w przyszłości.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 15:55   #13
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
Ja bym mu napisla
zluchaj zdzisiek od dwoch lat czekam az wyhodujesz jaja i mi powiesz ze jestes w zwiazku ,szczegolnie ze nazywasz sie moim przyjacielem a te slowo kojarzy mi sie z zaufaniem i prawdomownoscia
znudzily mnie twoje wynurzenia i nie mam ochoty kontynuowac tej znajomosci,ta relacja nie wnosi niczego pozytywnego do mojego zycia dlatego blokuje cie dzisiaj
prosze daj mi spokoj nie pisz wiecej do mnie i nie szukaj innych form kontaktu .zegnam bez zalu
Xfrida
Zarąbisty tekst!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-07, 15:00   #14
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: O co mu chodzi?

Absolutnie nie rozumiem, po co tu się bawić w jakieś udawanie zamiast po prostu zerwać znajomość. Po co on w twoim życiu?
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-07, 15:50   #15
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 431
Dot.: O co mu chodzi?

mysle ze autorka chciala uslyszec inne odpowiedzi ze jednak zmienil zdanie i nie wie jak sie wyplatac z tej innej relacji i chce do niej wrocic bo wciaz ja kocha
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 05:37   #16
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: O co mu chodzi?

ja nie rozumiem po co z nim utrzymujesz kontakt i dlaczego tak mocno gnębi cię jego życie uczuciowe. co najmniej jakbyś czekała na wieści, że mu się nowy związek posypał i facet chce wrócić do ciebie. dla własnego komfortu urwij z nim kontakt i tyle, po co się tyle grzebać w przeszłości.
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 19:37   #17
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: O co mu chodzi?

Nie protestujesz to robi co chce i w sumie nie musi ci się z niczego zwierzać. Przecież ci niczego nie proponuje, więc wygląda, że uważa cię za koleżankę/znajomą.
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 22:02   #18
latka77
Raczkowanie
 
Avatar latka77
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 33
Dot.: O co mu chodzi?

Relacje między ludźmi sa jak pole minowe. Ja bym powiedziala ze wiem o wszystkim i jeśli by mi zalezalo na znajomości to nawet bym była skłonna się spotkać. Co innego wymiana wiadomości, telefon a co innego kontakt bezpośredni, patrzysz na człowieka i tu wiele widać jam na dłoni, ciężej coś ukryć i widać reakcje. Wtedy też bym sama się zastanowiła czego ja chce i oczekuje. W dzisiejszych czasach bardzo dużo ludzi jest pogubionych, sami nie wiedzą czego chca, a w życiu niestety pewnie rzeczy sa nie do odkręcenia. Czegoś mu jednak w życiu brakuje, że utrzymuje ten kontakt, jednak przyjaźń i koleżeństwo musi opierać się na szczerości. Życzę Ci abyś wyjaśniła sprawę.
latka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 16:35   #19
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: O co mu chodzi?

Nadal pisze, więc po prostu zaczęłam go ignorować i przestałam odpisywać. Miałam w planie mu wygarnąć, ale jakoś tak nie mam serca
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-12, 21:36   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Nadal pisze, więc po prostu zaczęłam go ignorować i przestałam odpisywać. Miałam w planie mu wygarnąć, ale jakoś tak nie mam serca
Czemu nie zablokujesz kogoś takiego?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 21:52   #21
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 431
Dot.: O co mu chodzi?

Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
Nadal pisze, więc po prostu zaczęłam go ignorować i przestałam odpisywać. Miałam w planie mu wygarnąć, ale jakoś tak nie mam serca
ale co ty mu chcesz wygarniac?
poprostu zablokuj i przestan sobie glowe zawracac
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-02, 15:30   #22
magda2291
Wtajemniczenie
 
Avatar magda2291
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 784
Dot.: O co mu chodzi?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Ucięłam ten kontakt i mam nadzieję, że będzie teraz tylko lepiej
__________________

Kopciuszek jest wręcz idealnym przykładem na to,
jak buty potrafią zmienić kobiece życie.


"... czasem ukruszy się dzień,
czasem życie tonami się wali..."
magda2291 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-02 16:30:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.