Ja mam takie pytanie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 21:07   #1
Czarna018
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 657

Ja mam takie pytanie...


Mam problem z trądzikiem...byłam oczywiście u dermatologa dostałam antybiotyk i maść...troche kasy na to wydałam. Ale nic mi nie pomogło...20 wrzesnia znów mam wizyte nie wiem co będzie znów mówić...nie chce wydawac kasy na coś co mi nie pomaga...chciałąbym cos skutecznego wiadomo jak każda z nas :P pozbyć sie tego jak najszybciej...mój trądzik jest na brodzie i nad ustami (takie głupie miejsce) ale to są takie grudki tak jakby w środku tam coś było...strasznie to wygląda jak zejdzie mi podkład z twarzy takie zaczerwienione a usta wyglądaja jakbym je kredką krzywo pomalowała :/ ahhhh niecierpie tego dlatego też nie moge żyć bez podkładu ciągle go ze sobą nosze. Niewiem co już robić...:/
Czarna018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 21:49   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Ja mam takie pytanie...

cierpliwości. to choroba przewlekła. nie przejdzie po jednej tubce leku. czasem leczenie trwa latami. jeszcze raz- cierpliwości, nie zniechęcaj się przedwcześnie.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:33   #3
patka316
Raczkowanie
 
Avatar patka316
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 155
Dot.: Ja mam takie pytanie...

Ja na tradzik biore Roaccutane, zostaly mi jescze 2 miesiace z 4 miesiecznej kuracji.
Za tydz bedzie rowne 2 miesiace od kad te tabletki biore sa pewne problemy ze skora bo sie bardzo szybko wysusza i trzeba nawilzac a usta tym bardziej.
Ale jak mowilam juz 2 miesiac prawie koncze i widze znaczne zmiany na buzi bo tradzik znika a naprawde byl koszmarny Nie wiem jak w Polsce ile on kosztuje ale jesli tak jak mowisz nei chcesz wydawac duzo kasy to polecam zel PANOXYL
patka316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.