Prezent na rocznice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 22:42   #1
LoveForever18
Raczkowanie
 
Avatar LoveForever18
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 109
Exclamation

Prezent na rocznice


Mam problem. Za dwa tygodnie mam pierwsza rocznice z moi TŻ. I wpadam w panike bo nie mam pojecia co moge mu podarować...
Wszelkiego rodzaju zdjęcia, rameczki, koszulki, sweterki, perfumy, łańcuszki już były. I wyczerpały mi sie pomysły Tym bardziej, że chciałabym żeby to było cos oryginalnego, coś co było by pamiatką.
Chcialabym mu zrobic jakis prezent niespodziankę ale brak mi koncepcji..
Może ktoras z Was cos ciekawego wymysliła dla swojego TŻ?
Albo co zwykle dajecie na rocznice?
Pomóżcie
LoveForever18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:09   #2
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Prezent na rocznice

mój mezszczyzna zabrał mnie na most miłości
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 18:06   #3
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Prezent na rocznice

my na rocznicę idziemy do knajpy, albo zamawiamy sushi i pijemy wino. ogólnie moim zdaniem fajna kolacja to najlepszy prezent na rocznicę, bo jest dla obojga.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 09:12   #4
pinupmuffin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent na rocznice

witam, ja też mam taki problem ! za niedługo obchodzimy z moim chłopakiem dwa lata i chcę wymyślić naprawdę coś super ale nie mam zupełnie pomysłu. On lubi filmy o super bohaterach, motory, muzykę rock'n'roll, chciałabym to wszystko jakoś świetnie połączyć. pomocy !
pinupmuffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 09:41   #5
_madlen
Raczkowanie
 
Avatar _madlen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 118
Dot.: Prezent na rocznice

Z tym mostem miłości to fajna sprawa - tym bardziej, że są typowe mosty zakochanych (np. we Wrocławiu), gdzie można zawiesić swoją kłódkę - wypisujesz albo grawerujesz na niej Wasze imiona/datę od kiedy jesteście razem/jakiś cytat, zapinasz i... kluczyk wyrzucacie do rzeki. I to gwarantuje dozgonną miłość do końca życia .
Zawsze możesz poszukać na portalach z zakupami grupowymi, jakiegoś wyjazdy np. na weekend w przystępnej cenie, wykorzystać to właśnie jako wyjazd-niespodziankę, zabrać koronkową bieliznę i... wiadomo, bawić się jak najlepiej . Najlepsze oferty tego typu są co prawda w okolicy walentynek, zawierają dodatkowo "miłosne" punkty w planie wycieczki, ale jak dobrze poszukasz na pewno uda Ci się coś znaleźć
__________________

Amelia - 9.07.2012


Mój blog: fitness, zdrowe odżywianie, powrót do formy -
Piękna po porodzie
_madlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 12:02   #6
creativegroup24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Prezent na rocznice

Bardzo fajnym i niepowtarzalnym prezentem może być statuetka okazjonalna na rocznicę, urodziny, podziękowania, ślub, chrzest, pierwszą komunię, bierzmowanie, urodzenie się dziecka, na roczek... wykonana jest z wysokiej jakości szkła akrylowego z przepięknym grawerem w formie życzeń , istnieje możliwość wygrawerowania wybranego tekstu jak również podświetlenia takiej statuetki nowoczesną technologią LED i RGB. Będzie to z pewnością prezent bardzo oryginalny jak i zupełnie wyjątkowy!! widziałam coś takiego na "nieopłacona reklama lub spam"

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2013-09-23 o 14:42
creativegroup24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 13:49   #7
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Prezent na rocznice

Jak lubi słodkie to zrób coś od siebie-upiecz ciacho np kup butelkę wina, spędźcie razem wieczór... i podaruj mu np. jakiś drobiazg, coś co lubi, coś co będzie mu o tobie przypominało.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 14:35   #8
Siusieeek
Przyczajenie
 
Avatar Siusieeek
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent na rocznice

Ja swojemu mężczyźnie podarowałam poduszkę, choć zwykłą mimo stereotypu nie była. W łagodnym odcieniu beżu, z nadrukiem (a przyznam, że solidnym), umieściłam na niej nasze inicjały i datę rozpoczęcia związku. Poduszka naprawdę ładna - a myślę, że to jakaś odmienna forma niżeli te z marketów, kupione na "gotowca". Zamówiłam w internecie. Co do poprzedniczek - muszę uchylić czoła. Pomysł z kłódkami jest nieziemski! Możesz też - tak z wyprzedzeniem - zacząć kolekcjonować wasze zdjęcia, jakieś wyrywki wspomnień, wypisywać godne uwagi czułe dialogi, które odbywały się między wami. A później skleić to w całość w albumie, zeszycie i na następną rocznicę taki zeszycik podarować TŻ. Tak sobie nawet myślę, że fajny zbiór "waszych dni" by z tego wyszedł
__________________
Jeżeli ktoś nie kocha cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha cię on z całego serca i ponad siły.
- Gabriel García Márquez.

Od 09.06.2009 jestem Anią, Kubusiową Anią
Siusieeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 10:05   #9
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Prezent na rocznice

To ja się dołączę
Niedługo mam drugą rocznicę z moim TŻtem. I poszukuję pomysłu, coś niebanalnego, ale za niewielkie fundusze, bo niestety z kasą kiepsko:P
Oboje jesteśmy dość sentymentalni. TŻ w zeszłym roku zabrał mnie nad morze, na wschod słońca, gdzie nasz związek się rozpoczął A ja podarowałam mu wielką antyramę z naszym zdjęciem i datą. Wisi na ścianie więc pamiątka pozostanie We Wrocławiu byliśmy kiedyś i faktycznie, most miłości jest mega magiczny wieczorem
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:00   #10
LoveForever18
Raczkowanie
 
Avatar LoveForever18
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 109
Dot.: Prezent na rocznice

Cytat:
Napisane przez _madlen Pokaż wiadomość
Z tym mostem miłości to fajna sprawa - tym bardziej, że są typowe mosty zakochanych (np. we Wrocławiu), gdzie można zawiesić swoją kłódkę - wypisujesz albo grawerujesz na niej Wasze imiona/datę od kiedy jesteście razem/jakiś cytat, zapinasz i... kluczyk wyrzucacie do rzeki. I to gwarantuje dozgonną miłość do końca życia .
Zawsze możesz poszukać na portalach z zakupami grupowymi, jakiegoś wyjazdy np. na weekend w przystępnej cenie, wykorzystać to właśnie jako wyjazd-niespodziankę, zabrać koronkową bieliznę i... wiadomo, bawić się jak najlepiej . Najlepsze oferty tego typu są co prawda w okolicy walentynek, zawierają dodatkowo "miłosne" punkty w planie wycieczki, ale jak dobrze poszukasz na pewno uda Ci się coś znaleźć
Pomysl genialny, ale niestety brak funduszy na taka wycieczke;( może za rok się uda świetny pomysł z tym mostem miłości a przynajmniej mi by sie bardzo podobało.
Jak na razie kupiłam poduszke z nadrukiem naszego zdjęcia. Jak sadzicie to nie za bardzo kiczowate? I dalej nie wiem co jeszcze..Kolacja odpada bo rocznica wypada w środku tygodnia i nie bedziemy miec wolnego domku dla siebie, a z rodzicami za ścianą to juz nie to samo;/
Chciałabym go jakoś zaskoczyć, zrobić coś co co by go zdziwiło oczywiście pozytywnie No i nie wiem
LoveForever18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 09:31   #11
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Prezent na rocznice

umów was na sesję zdjęciową będziecie mieć świetną pamiątkę.
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 21:09   #12
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Prezent na rocznice

jestem za własnorecznie zrobiona koalcją i spacer we dwoje najlepiej w miejscu w którym pierwszy raz się spotkaliście
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 21:52   #13
Marllenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent na rocznice

A która to rocznica? Czy coś mi umknęło ... ja jestem za tym, żeby zorganizować naprawdę coś ekstra. Wymyślić taki pomysł, żeby zapamiętać to do końca życia - a co! Moja klientka (szkoda, że nie ja :-() zorganizowała dla męża ... skok ze spadochronem ... trochę się męczyła z organizacją terminów itd. ale jak wręczyła mężowi "zaproszenie" do skoku z instruktorem, to ponoć najpierw zamilkł a potem cieszył się jak dziecko. To się nazywa prezent i miłość
Też tak chcę!
Marllenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 22:10   #14
denikaa
Raczkowanie
 
Avatar denikaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 171
GG do denikaa
Dot.: Prezent na rocznice

Cytat:
Napisane przez Marllenaa Pokaż wiadomość
A która to rocznica? Czy coś mi umknęło ... ja jestem za tym, żeby zorganizować naprawdę coś ekstra. Wymyślić taki pomysł, żeby zapamiętać to do końca życia - a co! Moja klientka (szkoda, że nie ja :-() zorganizowała dla męża ... skok ze spadochronem ... trochę się męczyła z organizacją terminów itd. ale jak wręczyła mężowi "zaproszenie" do skoku z instruktorem, to ponoć najpierw zamilkł a potem cieszył się jak dziecko. To się nazywa prezent i miłość
Też tak chcę!
To jak już jedziemy na ekstremalnie to może kurs na pilota szybowca lub kitesurfingu? Moja koleżanka kupiła taki kurs kitesurfingu swojemu narzeczonemu... cieszył się, a jakże - a dwa dni przed kursem zapadł na grypę ;-)
__________________
Pozdrawiam
Dominika
denikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 11:50   #15
Marllenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent na rocznice

Cytat:
Napisane przez denikaa Pokaż wiadomość
To jak już jedziemy na ekstremalnie to może kurs na pilota szybowca lub kitesurfingu? Moja koleżanka kupiła taki kurs kitesurfingu swojemu narzeczonemu... cieszył się, a jakże - a dwa dni przed kursem zapadł na grypę ;-)
--------

Denikaa - a wiesz coś na ten temat? Kto, co, jak itd.? O skokach wiem co nie co i uwielbiam - to dla mnie ektremalnie ektremalne

Pozdrawiam!
Marllenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 12:07   #16
Maksx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Prezent na rocznice

Cytat:
Napisane przez denikaa Pokaż wiadomość
To jak już jedziemy na ekstremalnie to może kurs na pilota szybowca lub kitesurfingu? Moja koleżanka kupiła taki kurs kitesurfingu swojemu narzeczonemu... cieszył się, a jakże - a dwa dni przed kursem zapadł na grypę ;-)
Hej, a wiesz coś na ten temat, np.: gdzie można odbyć kurs na pilota? Nie ukrywam, że to chyba marzenie każdego "chłopaka". Pełno tego w necie ale potrzebuję czegoś sprawdzonego i rzetelnego.
Maksx

Edytowane przez Maksx
Czas edycji: 2012-09-19 o 18:12
Maksx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 14:50   #17
32natalia57
Raczkowanie
 
Avatar 32natalia57
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 130
GG do 32natalia57
Rocznica związku

Niedługo z moim TŻ obchodzimy rocznicę związku. Chciałabym mu coś kupić, ale musi być to coś takiego, co go ucieszy i będzie myślał o mnie patrząc na to. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. I nie piszcie: ' nie robimy sobie prezentów, bo to denne... ' czy coś w tym rodzaju, bo nie o to w tym temacie mi chodzi
32natalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 15:14   #18
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Rocznica związku

zdjęcie, portret, babeczki upiec, zrobic dobra koalcje/obiad + winko, butelke po winku zostawcie, na korku napiszcie cos milego dla siebie i bedzie pamiatka:P
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 15:26   #19
32natalia57
Raczkowanie
 
Avatar 32natalia57
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 130
GG do 32natalia57
Dot.: Rocznica związku

Cytat:
Napisane przez karolkao89 Pokaż wiadomość
zdjęcie, portret, babeczki upiec, zrobic dobra koalcje/obiad + winko, butelke po winku zostawcie, na korku napiszcie cos milego dla siebie i bedzie pamiatka:P
Ooo świetny pomysł dzięki
32natalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 20:43   #20
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Rocznica związku

podaruj mu swoj portret, dodatkowo mozesz zamowic stolik w jakiejs restauracji
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 08:24   #21
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Rocznica związku

Portret z dedykacją! Koniecznie z dedykacją
__________________
Więcej moich artykułów znajdziecie tutaj Marcin Wójcik - Droga Zdrowia
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 13:48   #22
32natalia57
Raczkowanie
 
Avatar 32natalia57
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 130
GG do 32natalia57
Dot.: Rocznica związku

Zamiast albumu mam zamiar nagrać taką prezentację/film z Naszymi zdjęciami i filmami ma duży telewizor, będzie się mu dobrze oglądać
32natalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 15:42   #23
vinhoverde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 75
Dot.: Rocznica związku

Jestem fanką prezentów w postaci przeżyć. Aktualnie rynek takich prezentów w Polsce się prężnie rozwija. Na pewno dobrze znasz swoją drugą połówkę i wiesz, co chciałby przeżyć. Ja ze swoim mężem zafundowaliśmy sobie parasailing. Takich prezentów jest mnóstwo (balon., skok ze spadochronem itd). Warto spełniać marzenia naszych bliskich, ich radość jest nieoceniona!!!!
vinhoverde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:14   #24
32natalia57
Raczkowanie
 
Avatar 32natalia57
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 130
GG do 32natalia57
Dot.: Rocznica związku

Właśnie mój TŻ też chce skoczyć ze spadochronu, póki co nie stać mnie na to, bo to duży wydatek, ale systematycznie odkładam pieniądze, w miarę możliwości, aby móc zrealizować jego marzenie
32natalia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:27   #25
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Rocznica związku

Cytat:
Napisane przez vinhoverde Pokaż wiadomość
Jestem fanką prezentów w postaci przeżyć. Aktualnie rynek takich prezentów w Polsce się prężnie rozwija. Na pewno dobrze znasz swoją drugą połówkę i wiesz, co chciałby przeżyć. Ja ze swoim mężem zafundowaliśmy sobie parasailing. Takich prezentów jest mnóstwo (balon., skok ze spadochronem itd). Warto spełniać marzenia naszych bliskich, ich radość jest nieoceniona!!!!
Balonem, chciałabym polecieć albo skoczyć ze spadochronem
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 10:40   #26
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Rocznica związku

Gdzieś przeczytałam, że dziewczyny robią takie prezenty jakie one same chciałyby dostać, a nie o jakich marzą ich faceci. I cóz, jak widać, to prawda.

Autorko, o czym marzy Twój chłopak? Nie musi to być od razu skok ze spadochronem, ale nie oszukujmy się - wątpię by był zachwycony zdjęciami.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 11:56   #27
Nisia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Rocznica związku

Co myślicie o podarowaniu żelu intymnego i do masażu 2w1? Mam wrażenie, że to raczej faceci kupują swoim kobietom i nie wiem czy to dobry pomysł... :/ Oprócz tego chciałabym zrobić jakąś romantyczną kolację
Nisia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 22:18   #28
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Rocznica związku

Cytat:
Napisane przez Nisia18 Pokaż wiadomość
Co myślicie o podarowaniu żelu intymnego i do masażu 2w1? Mam wrażenie, że to raczej faceci kupują swoim kobietom i nie wiem czy to dobry pomysł... :/ Oprócz tego chciałabym zrobić jakąś romantyczną kolację
Dlaczego faceci?
Kup, a najlepiej od razu zrób z niego pożytek
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 10:31   #29
ep41115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: Rocznica związku

Zamknij go w pokoju, zgaś światło, zapal świeczkę. Przebież się w najseksowniejszą bieliznę i zaopiekuj się nim tak by nic nie musiał robić. Zanim się nim zaopiekujesz wypijcie po lampce wina.
__________________
Moje ulubione fryzury
ep41115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 19:42   #30
whoyoulove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 74
Dot.: Prezent na rocznice

up up! macie jakies nowe pomysly?
whoyoulove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-29 00:57:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.