ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-14, 20:23   #4831
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Wstawiam moje najnowsze zdobycze
- https://pl.aliexpress.com/item/High-...57ca5c0fDQnhR1 - spodnie a'la skóra. Jestem bardo zadowolona. Rozmiar dobrałam wg tabelki i leżą ok. Do tego wyglądają bardzo ładnie, jest to taki pół matowy materiał, nie błyszczą się tak chamsko jak lateks

- https://pl.aliexpress.com/item/Backl...27425c0fyO96PB - biustonosz. Jest bez fiszbin ale daje super efekt push -up polecam paniom z małym biustem.
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 07:22   #4832
Marakubowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

z serii: listonosz mnie zabije
#recenzjamarta #różne
co: recenzja zbiorcza
linki
1. długie sznurówki do zimowych butów http://ali.pub/3a9bdi
2. zestaw naprawczy do zamków (6 szt) http://ali.pub/3a9bi6
3. Pad z gąbką http://ali.pub/3a9bpd
4. Pistolet do kleju http://ali.pub/3a9bv0 🙂

Nie pytałam listonosza czy mnie kocha, ale widząc jego minę jak prawie codziennie coś przynosi, w jego pozytywne uczucia raczej wątpię. Tym razem przyniósł kilka rzeczy, o których napiszę pokrótce.
- Sznurówki dł 120 cm - to już drugie zamówione od tego sprzedawcy. Tym razem z przeznaczeniem do zimowych, męskich traperów. Tamte po sezonie nadal są w dobrym stanie, wierzę więc że i te dadzą radę. Za 1$ można zaryzykować
- zamki. W mojej ulubionej torebce zepsuł się zamek. Wymiana całości to naprawa ok 50 zł, jak usłyszałam u kaletnika. Zamówiłam więc tzw zestaw naprawczy. Zamki wyglądają solidnie. Są wykonane z jakiegoś stopu metalu a nie z plastiku. Myślę, że trochę wytrzymają ( 0,70$ za 6 szt)
- pad z gąbką. Często łapią mnie skurcze nadgarstka. Poradzono mi by kupić podkładkę z gąbką pod nadgarstkiem. Pierwszą kupiłam w polskim sklepie. Sprawdziła się, bo bóle zdarzały się coraz rzadziej. Niestety po pewnym czasie podkładka jakby sklęsła, a tania nie była. Tym razem zamówiłam więc na Ali. Nawet jeśli jej trwałość nie będzie długa, to za 1$ myślę, że warto
- pistolet do kleju. To nie ukrywam był zakup wynikający z potrzeby chwili. Trzeba było przeprowadzić kabel przez całe mieszkanie, a stary pistolet nagle odmówił współpracy. Zamówiłam więc ten, wraz z 10 wkładami. Remont co prawdę trochę przesunął się w czasie, ale ważne, że kabel w końcu jest na swoim miejscu. Tych konkretnych wkładów jeszcze nie wypróbowaliśmy, bo Mąż miał jeszcze stare, kupowane do poprzedniego pistoletu. Ważne, że pistolet zadziałał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rec.jpg (101,8 KB, 106 załadowań)
Marakubowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 09:26   #4833
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość

- https://pl.aliexpress.com/item/Backl...27425c0fyO96PB - biustonosz. Jest bez fiszbin ale daje super efekt push -up polecam paniom z małym biustem.

Ciekawe, kupiłam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 10:17   #4834
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość

- https://pl.aliexpress.com/item/Backl...27425c0fyO96PB - biustonosz. Jest bez fiszbin ale daje super efekt push -up polecam paniom z małym biustem.
Ooo, bierę!
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 10:23   #4835
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Marakubowa, nie sądzę, żeby linki afiliacyjne były na forum dozwolone. Sama korzystam z afiliacji na Ali, ale jak coś tu wrzucałam, to gołe linki prosto z Ali - właśnie żeby nie naruszać regulaminu forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 15:42   #4836
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Zaczęły do mnie przychodzić rzeczy z tej wielkiej wyprzedaży iii już mam problem Przyszły 3 paczki na raz i wszystko okej, ale jedna z nich została podpisana jako odebrana (z moim imieniem, ale jakimś dziwnym podpisem) no i niestety nigdzie jej nie ma. Sąsiedzi nic nie wiedzą i nie wiem co zrobić, czy iść na pocztę i zapytać o numer tej paczki? Niby nic tam nie wydają bez kartki, którą zostawia listonosz gdy nikt nie otwiera, ale w internetowym trackingu nawet nie jest napisane, że dostarczono na mój adres, jest tylko adres poczty. Akurat liczyłam na tę rzecz bardzo i nie ogarniam, jak dwie inne przesyłki były w korytarzu, dwie kolejne na poczcie bo wymagały podpisu, a ta jedna z podpisem została niby 'odebrana' a paczki na horyzoncie brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 16:53   #4837
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Zaczęły do mnie przychodzić rzeczy z tej wielkiej wyprzedaży iii już mam problem Przyszły 3 paczki na raz i wszystko okej, ale jedna z nich została podpisana jako odebrana (z moim imieniem, ale jakimś dziwnym podpisem) no i niestety nigdzie jej nie ma. Sąsiedzi nic nie wiedzą i nie wiem co zrobić, czy iść na pocztę i zapytać o numer tej paczki? Niby nic tam nie wydają bez kartki, którą zostawia listonosz gdy nikt nie otwiera, ale w internetowym trackingu nawet nie jest napisane, że dostarczono na mój adres, jest tylko adres poczty. Akurat liczyłam na tę rzecz bardzo i nie ogarniam, jak dwie inne przesyłki były w korytarzu, dwie kolejne na poczcie bo wymagały podpisu, a ta jedna z podpisem została niby 'odebrana' a paczki na horyzoncie brak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W śledzeniu na Ali widzisz status odebrana?
Jeśli tak to bym się nie sugerowała. Miałam tak kilka razy, nawet zniknęło okienko z potwierdzeniem a mimo to po jakimś tygodniu przesyłka do mnie dotarła.
Poczekaj kilka dni i jak nie dojdzie podejdź na pocztę. U mnie maja taką kuwete z zagubionymi z ali leżą przesyłki i czekają, bo Chińczyk czasem coś źle wpisze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-15, 17:33   #4838
3a699716aa851854b23aba023079d493c4073377
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 485
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Trzeba przed zakończeniem okresu ochrony jakoś zaznaczać, że rzeczy nie dotarły? Sprzedawca jakoś dzień przed zakończeniem wydłużył ten okres o 2 tygodnie, bez mojego udziału, zgody. I dostałam wiadomość, że to dlatego, że wg systemu śledzenia moja przesyłka dotarła do kraju pod koniec marca (ale jakoś do mnie jeszcze nie )
3a699716aa851854b23aba023079d493c4073377 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 10:06   #4839
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
W śledzeniu na Ali widzisz status odebrana?
Jeśli tak to bym się nie sugerowała. Miałam tak kilka razy, nawet zniknęło okienko z potwierdzeniem a mimo to po jakimś tygodniu przesyłka do mnie dotarła.
Poczekaj kilka dni i jak nie dojdzie podejdź na pocztę. U mnie maja taką kuwete z zagubionymi z ali leżą przesyłki i czekają, bo Chińczyk czasem coś źle wpisze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tam, i na stronie poczty (Royal Mail) - dlatego sądzę, że albo ktoś z sąsiadów ją sobie wziął, albo w ogóle jej nie dostarczyli i została zabrana z głównej poczty, bo w śledzeniu pokazuje, jakbym to tam tę przesyłkę podpisała, a nie jakby została dostarczona na domu.. Chyba się dziś przejdę z tym telefonem i im to pokażę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 18:07   #4840
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Nie za bardzo umiem szukać w wątku, piszę z pytaniem - czy zamawiałyście kiedyś z ali jakieś sukienki ciążowe? Polecicie jakiegoś sprzedawcę? Nie mam też pojęcia jak z szukaniem rozmiaru i nie umiem znaleźć recenzji użytkowników na stronie, żeby sprawdzić real photo Będę wdzięczna za pomoc
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 19:42   #4841
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Nie za bardzo umiem szukać w wątku, piszę z pytaniem - czy zamawiałyście kiedyś z ali jakieś sukienki ciążowe? Polecicie jakiegoś sprzedawcę? Nie mam też pojęcia jak z szukaniem rozmiaru i nie umiem znaleźć recenzji użytkowników na stronie, żeby sprawdzić real photo Będę wdzięczna za pomoc
Ostatnio dziewczyny zamawialy letnie sukienki, ale pisały ze nadają się na ciążę. Wątek czerwcowki 2019.

Ja zamawiam gdzie indziej.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 20:23   #4842
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Nie za bardzo umiem szukać w wątku, piszę z pytaniem - czy zamawiałyście kiedyś z ali jakieś sukienki ciążowe? Polecicie jakiegoś sprzedawcę? Nie mam też pojęcia jak z szukaniem rozmiaru i nie umiem znaleźć recenzji użytkowników na stronie, żeby sprawdzić real photo Będę wdzięczna za pomoc
Dorzucam screeny dla początkujących. Po wpisaniu hasła (wpisałam "sukienki ciazowe") zawsze zaznaczam opcję z darmową dostawą, opinie 4 gwiazdki + i sortowanie od ceny najniższej do najwyższej. Możesz tego nie wybierać, ale wtedy wyświetli Ci się wszystko, łącznie z dostawą za kilkanaście/kilkadziesiąt $, produkty bez opinii i sukienka za 50$, która na 20 stronie w innym sklepie będzie kosztować 30$.
Jak już wybiorę produkt, zaznaczam "opinia" (w nawiasie liczba opinii) ---> "with pictures" (wtedy pokażą się tylko opinie ze zdjęciem). Czasem klikam też "view reviews from Poland", wtedy tylko widzę opinie od ludzi z PL.
Co do rozmiarówki, radzę z góry zakładać, że w Chinach jest wszystko mniejsze i trzeba brać minimum rozmiar większe, czasami 2 lub więcej rozmiarów. Głównie kieruję się opiniami innych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (100,4 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (66,8 KB, 89 załadowań)
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 20:32   #4843
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Dziękuję Ci serdecznie za te informacje
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 20:32   #4844
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Ja wczoraj dostałam nianie z kamerą.
Ma trochę minusów, ale kupiłam za 100 zł więc za tą cenę jest ok. Najważniejszy obraz jest dobry.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 21:27   #4845
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Z rozmiarem to raczej trzeba czytać opinie. Ostatnio zamawiałam w swoim M rozmiarze i są lekko za duże więc trzeba albo się dokładnie wymierzyć i porównać z tabelą albo wczytać się w opinie innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 18:59   #4846
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Z rozmiarem to raczej trzeba czytać opinie. Ostatnio zamawiałam w swoim M rozmiarze i są lekko za duże więc trzeba albo się dokładnie wymierzyć i porównać z tabelą albo wczytać się w opinie innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A może zamawiała któraś z was magnetyczne rzęsy? Kliknęłam jakieś przypadkowe z ciekawości, bo ani mi się w klej nie chce bawić, ani w przedłużane, bo ostatnie wyglądały na mnie tragicznie. I tak się zastanawiam czy będą fajne za taką cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-18, 19:03   #4847
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość


A może zamawiała któraś z was magnetyczne rzęsy? Kliknęłam jakieś przypadkowe z ciekawości, bo ani mi się w klej nie chce bawić, ani w przedłużane, bo ostatnie wyglądały na mnie tragicznie. I tak się zastanawiam czy będą fajne za taką cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie magnetyczne rzęsy to absolutna tragedia

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 09:16   #4848
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Jak dla mnie magnetyczne rzęsy to absolutna tragedia

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Też słyszałam, że to lipa straszna
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 09:25   #4849
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Też słyszałam, że to lipa straszna
Trudno to założyć, przyciąć nie ma jak, bo magnesy, nie trzyma się... :/ Tati na swoim kanale testowała i u mnie to podobnie wyglądało

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 10:24   #4850
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Trudno to założyć, przyciąć nie ma jak, bo magnesy, nie trzyma się... :/ Tati na swoim kanale testowała i u mnie to podobnie wyglądało

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Dzięki, czuję się lepiej z tym, że zmarnowałam tylko dwa dolce zamiast trzynastu. Ale w sumie szkoda, bo wydawały się fajną alternatywą dla leniwych ludzi

Przyszło do mnie kilka paczek z ciuchami i jestem mega zadowolona, wszystko czarne, styl punk rock jeśli ktoś jest zainteresowany

£11.93 Bluzka z długim rękawem, która jest dość ciasna i ma niewymiarowe paski które mnie bardzo irytują, bo muszę sama zrobić dziurę żeby to jakoś wyglądało, ale i tak bardzo mi się podoba:
https://s.click.aliexpress.com/e/bD1z2FWo

£8.75 Bluzka na krótki rękaw, wygląda świetnie dopóki nie podniosę rąk, bo później ta część na ramionach zostaje w górze i muszę za każdym razem to poprawiać, ale jest piękna:
https://s.click.aliexpress.com/e/cbUObsYu

£14.64 Sukienka na lato - nie mierzyłam, ale wygląda cudownie i nawet myślę, że mimo mojego wzrostu nie będzie mi widać tyłka
https://s.click.aliexpress.com/e/cYXjN1e

Dwie pary bardzo spoko spodni, szkoda że wszystko poliester

£12.05
https://s.click.aliexpress.com/e/bQDWV32o

£11.28 Te na jednym zdjęciu wyglądają, jakby były z jakiegoś innego materiału, ale niestety nie
https://s.click.aliexpress.com/e/2Cu5c7Q

Pasek z łańcuchami, szkoda tylko że są jedynie z przodu a nie po całości, ale za taką cenę to było oczywiste
£3.89
https://s.click.aliexpress.com/e/bGMJq6PW

Koronkowe body, wzięłam czarne. Bardzo fajne i za świetną cenę. Rozmiar M, jedynie rękawy nie są tak długie jak na zdjęciach, ale u mnie dobranie rękawów to zawsze loteria:
£3.96
https://s.click.aliexpress.com/e/bpjDdzUM

Wiszące kolczyki-krzyże, które są prześwietne:
£0.50
https://s.click.aliexpress.com/e/KavRV1W

I skóropodobne, czarne szorty z wysokim stanem, które jeszcze muszę zmierzyć, ale jakość jest spoko:
£10.16
https://s.click.aliexpress.com/e/cT4Yzs8g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 15:12   #4851
Justra
Wtajemniczenie
 
Avatar Justra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 998
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez kitka_28 Pokaż wiadomość
Jest cudna, jakość zupełnie jak nie z Ali. Są też zdjęcia w feedbackach Teraz jest tańsza. Ja za nią zapłaciłam 100 zł, ale nawet tej stówki jest warta Miałam ją długo w obserwowanych, ale przesyłka była płatna 60 zł więc czekałam kiedy zrobi się darmowa i od razu capnęłam
Właśnie przyszła do mnie ta sukienka 92,81 zł 38%OFF | ONLYPLUS Autumn Chiffon Print Dress For Women Stand Casual Button Style Open The Chest Knee Dress Sweet Vestidos 2019
https://s.click.aliexpress.com/e/c0Fwa5QC
wzięłam M, ale niestety nie trafiłam z rozmiarem, będę sprzedawać plus jest taki, że została dostarczona przez pocztex w ciągu 2tyg. 20190419_154947-1328x747.jpg20190419_154937-1001x2026.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Justra
Czas edycji: 2019-04-19 o 19:06
Justra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 18:06   #4852
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Justra Pokaż wiadomość
Właśnie przyszła do mnie ta sukienka https://pl.aliexpress.com/item...g0s...56ee5c0f6Y6lfC
wzięłam M, ale niestety nie trafiłam z rozmiarem, będę sprzedawać plus jest taki, że została dostarczona przez pocztex w ciągu 2tyg. Załącznik 7673389Załącznik 7673390

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ze za mała czy za duża?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-19, 18:10   #4853
Justra
Wtajemniczenie
 
Avatar Justra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 998
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Ale ze za mała czy za duża?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogłam wziąć S, bo jest dość luźna w górnej części.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-20, 14:14   #4854
kitka_28
Zadomowienie
 
Avatar kitka_28
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Gdańsku kocham cię!
Wiadomości: 1 112
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Justra Pokaż wiadomość
Mogłam wziąć S, bo jest dość luźna w górnej części.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi Na mnie wymiary z tabelki są identyczne jak sukienka i pasuje dobrze. Do mnie też szybko przyszła
__________________
I mad about the sea...
kitka_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-20, 16:38   #4855
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

przyszła do mnie ta siatka
https://www.aliexpress.com/item/Reus...27424c4dRQaGTd
jest niewielka, ale bardzo fajna
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-20, 18:45   #4856
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
przyszła do mnie ta siatka
https://www.aliexpress.com/item/Reus...27424c4dRQaGTd
jest niewielka, ale bardzo fajna
Pamietam te torby w 90 latach
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-20, 18:47   #4857
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Pamietam te torby w 90 latach
Ja właśnie tez!;

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-22, 11:20   #4858
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Słuchajcie, czy któraś z Was kupowała tę sukienkę - http://got.by/3awfw7 ?
Zakochałam się w kroju, już od dłuższego czasu się czaję, ale boje się, że będzie za bardzo prześwitywała. W feedbackach piszą. że nie ma podszewki, jedni chwalą, że nie prześwituje, a inni się skarżą.
Może ktoś z forum ją zamawiał? Interesuje mnie ciemny kolor.
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-22, 12:26   #4859
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Słuchajcie, czy któraś z Was kupowała tę sukienkę - http://got.by/3awfw7 ?
Zakochałam się w kroju, już od dłuższego czasu się czaję, ale boje się, że będzie za bardzo prześwitywała. W feedbackach piszą. że nie ma podszewki, jedni chwalą, że nie prześwituje, a inni się skarżą.
Może ktoś z forum ją zamawiał? Interesuje mnie ciemny kolor.
Na pewno ten krój lekko poszerza. Moja mamcia ma prawie taka samą bez tego wiązania i cieszy się, że przy jej wadze 46 kg wygląda naprawdę kobieco
Ja bym brała. Zawsze możesz założyć halke. Mam taką od sukienki koronkowej w kolorze cielistym.
Poszukaj na Ali. Ona wygląda jak sukienka na ramiączkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-24, 09:54   #4860
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Ciekawe kiedy przyjdzie mój stanik. Normalnie można zapomnieć już, że się coś zamawiało. To dostarcza listonosz osobiście czy do skrzynki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 13:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.